Skocz do zawartości

Spotkanie z EW


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Niebawem w kraju mam się spotkać z taką znajomą, z którą kiedyś łączył mnie internetowy flirt, co kilka miesięcy znajomość odżywa, widzieliśmy się już w tamtym roku kilka razy.

Pytanie:

Jak przebiegnie spotkania z tą Panią?

7 mieczy - 10 pucharów - Cesarz

Trochę sztuczne i nieszczere, aczkolwiek bardzo wesoło i radośnie. Inicjatywa po mojej stronie.

 

Jej stosunek do mnie?

Co ona myśli: 9 pucharów - chyba ma ochotę na coś niezobowiązującego 

Co ona czuje: As pucharów - no i tak, albo nowe uczucie, bo as pucharów zwykle pokazuje nowe zakochanie, albo jeśli to jest do mnie, to ma ciepłe uczucia do mnie :)

Co zamierza zrobić: 5 mieczy - zamiarów fajnych to ona nie ma, patrzy swoich korzyści, egoistka

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arbogast napisał:

Niebawem w kraju mam się spotkać z taką znajomą, z którą kiedyś łączył mnie internetowy flirt, co kilka miesięcy znajomość odżywa, widzieliśmy się już w tamtym roku kilka razy.

Pytanie:

Jak przebiegnie spotkania z tą Panią?

7 mieczy - 10 pucharów - Cesarz

Nie będzie do końca z Tobą szczera, jakieś fakty będzie chciała zataic. Ogólnie powinno być fajnie. 

 

Jej stosunek do mnie?

Co ona myśli: 9 pucharów - zabawowy. Wyjść, napić się, trochę pogadać. Chcę sobie umilić czas. 

Co ona czuje: As pucharów - cieszy się na Wasze spotkanie, może znów poczuje pozytywne emocje. 

Co zamierza zrobić: 5 mieczy - Może ona jest z kimś w związku albo się spotyka,skoro pokazała się i 7 i 5 mieczy. Ona może stosować jakieś gierki. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Spotkanie przebiegnie w przyjemnych klimatach, ale pani będzie o czymś nie mówiła, możliwe o tym, że już ma związek, a może i rodzinę, męża (10 kielichów, Cesarz)

Pani oczekuje przyjemnego i wesołego spotkania, może być podekscytowana, zauroczona, nie myślę, że 5 mieczy mówi tu o świadomej krzywdzie w stosunku do ciebie, raczej chodzi o to, że pani jest nie w stanie wejść w związek - i wie, że marzenia i zauroczenie na tym zostaną.

Życzę fajnie spędzonego czasu :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem przebiegnie w miłej i radosnej atmosferze :)

Ona bardzo Cię lubi i chce w przyjemny sposób spędzać z Tobą czas.

W Pani zaczyna się kiełkować uczucie.

Może zamierza skończyć relację?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie powinno być przyjemnie, ale faktycznie coś 7 mieczy nasuwa nie tak...Uważam,że bardzo Cię lubi, a 5mieczy może mówić,że ona po prostu nie zamierza robić nic specjalnego, nic co miałoby jakiś wpływ na was, może myśli tak wiesz "co ma być to będzie" :) nie zakłada nic z góry.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak przebiegnie spotkania z tą Panią?

7 mieczy - 10 pucharów - Cesarz

miło sympatycznie, ale jakbyś na tym spotkaniu odliczał czas do szybkiego wyjścia :P

 

Jej stosunek do mnie?

Co ona myśli: 9 pucharów - spotkać się, pobawić, pogadać nic poważnego

Co ona czuje: As pucharów - sentyment jest , może trochę się podkochuje fajnie byłoby coś do tej karty dociągnąć w jakim kierunku

Co zamierza zrobić: 5 mieczy - egoistka, nic poważnego na pewno

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Troszkę takie słabe te karty:(

wydaje mi się, że spotkanie może się nie odbyć. Może ty sam je odwołasz...

dziewczyna nie jest nastawiona na żaden związek, traktuje Cię lekko i przyjemnie, chyba nie do końca jest też uczciwa

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość anhana

też uważam, że nie jest do końca uczciwa. No ten as kielichów mi tu nie pasuje jeśli spotykacie się raz na jakiś, no bo na jakiej podstawie miałaby wychodzić tak "mocna"karta. A może ona wyjawi, że kogoś ma? Na zasadzie "u mnie tyle się zmieniło od ostatniego spotkania..."

 

Druga opcja jest taka, że ona odwoła, wtedy to by tłumaczyło 5 mieczy w zamierzeniach, jako odwołanie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Weryfikacja

Do spotkania nie doszło i w tym terminie nie wyjdzie. Może dopiero we wakacje. Za to porozmawialiśmy sobie przez internet i faktycznie pani mnie bardzo lubi, ale bardziej jako przyjaciela, gdyż jak to określiła jesteśmy bardzo różni. Ale rozmowa była całkiem fajna. 

Pani faktycznie szuka związku poważnego i z kimś się niedawno spotykała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...