Skocz do zawartości

Kwietniowo


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Na chłodno, bardzo logiczne podejście do relacji damsko-męskich, sporo wylanego nie za kołnierz alkoholu w tym miesiącu.

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Dwie kobietki do wyboru, z jedną fajnie się będę rozumiał, z drugiej przyjemniej będę spędzał czas. Jedna pokazana gdzieś w podróży.

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

Brak ochoty na związki, raczej czarowanie w magu i trzymanie wszystkiego na dystans w 9 buław

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

Stabilność finansowa, budowanie swojego imperium. Dobra pozycja w pracy, wysokie zarobki, ale możliwa też zmiana w tym kole fortuny.

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Chyba duże wydatki związane z jakąś kobietą

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

Trzymaj to co masz mówi karta 4 monet, nic nie zmieniaj, pracuj i szlifuj to co robisz mówi 8 denarów, a śmierć? Śmierć mówi o zmianach, być może zmiana pracy w kwietniu?

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

Uczucie, gdzieś dalej ode mnie, relacja na chwilę, romans ale taki fajny uczuciowy

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Arbogast napisał:

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Randkowanie, niezaobowiazujace flirty. W 7 pucharów widzę różne opcje, więc stawiam, że nie z jedną Panią się umowisz, ale ty nie jesteś gotowy na ponowne otworzenie serca. Bardzo chłodna i analityczna postawa. 

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Tak, dwie panie się pokazaly. Jedna zdystansowana, druga ognista,ake w Rydwanie widzę znajomości na chwilę, bo Rydwan pędzi dalej przed siebie. 

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

Będziesz próbował, kombinował, ale dopóki rany się nie zagoja, to nie będziesz potrafił się otworzyć na nową relacje. 2 mieczy chronisz swoje serce, bo jesteś poturbowany emocjonalnie - 9 bulaw. 

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

 

Tutaj bardzo ładnie. Dobrze będzie Ci się wiodło w pracy. Masz stały dochód. Możliwa mała niespodzianka od losu lub od osoby, która jest z Tobą w przyjacielskich stosunkach. 

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Kasa na jakąś kobietę. 

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

Praca, praca i jeszcze raz praca. Czasami zmudna, ale przyczyni się do jakiejś zmiany. Może się odnosić do Twojej terapii. 

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

Jakieś emocje, uczucie, które sprawi, że znów poczujesz się pewny siebie i podbuduje twoją samoocenę. 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Arbogast napisał:

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Chciałam napisac trzeźwo ;) ale użyje innego slowa. W tym miesiącu będziesz kierował sie rozumem i faktycznie bedzie duzo okazji do imprez i picia.

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Dwie kobietki do wyboru, z jedną fajnie się będę rozumiał, z drugiej przyjemniej będę spędzał czas. Zgadzam się będziesz miał dylemat, ktora opcje wolisz.

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

Brak ochoty na związki, raczej czarowanie w magu i trzymanie wszystkiego na dystans w 9 bulawy. Lepiej tego nie opisze 

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

Stabilność finansowa, budowanie swojego imperium. Dobra pozycja w pracy, wysokie zarobki, ale możliwa też zmiana w tym kole fortuny.

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Za duzo randek ;) moze jakas kobieta poprosi Cie o pomoc finansowa. 

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

Najważniejsze w tej chwili sa praca oraz finanse. Budowanie w tej materii stabilności, mocnych podstaw, inwestowanie w siebie oraz oszczędzanie. Zmiany dotychczowego podejścia byc moze nowa pracy tak jak piszesz 

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

Napisałabym ze zauroczenie osoba z ktora mozne budować cos stabilnego. Powodzenia 

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Arbogast napisał:

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Troszeczkę będziesz się męczył, będą męczyć cię myśli i emocje, może dopaść cię faza rozmarzenia

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Myślę, że z obiema będziesz kręcić :) z jedną masz porozumienie, a druga bardzo ci się podoba

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

Będzie dużo rozmów w tym temacie, na koniec miesiąca będziesz miał dość wałkowania tematu

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

Bardzo fajne karty, są pieniądze i jest stabilizacja, los coś dla ciebie szykuje

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Wydaje mi się, że nie będziesz rozmyślać o kasie, tylko o kobiecie... 

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

To co masz, jest dobra praca, są dobre finanse, nie ma się czym zamartwiać. Oprócz tego jakaś zmiana ci się szykuje w hierarchii wartości

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

nowa fajna energia, może tez jakiś pomysł?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

będziesz pewny siebie, kokieteryjny możesz też o czymś zamarzyć

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buławmoże się trafić jakaś pani lub dwie. Jedna poznana w podróży- wyjazd, środek transportu lub szybko z tego zrezygnujesz i pognasz dalej w tej sferze

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

coś może zaburzyć twoje przekonania, będziesz się zastanawiać czy warto, ale jednak będziesz na "nie"

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

stabilnie, rozwój, szkolenia lub jak to koło może coś się trafić co zmieni bieg wydarzeń

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

myślę, że po prostu trafi się jakiś wydatek, który mocno odczujesz

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

hmm skojarzyło mi się to z nową propozycją pracy lub nową szansą na zarobek

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

jakiś flirt, zauroczenie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

 

Tak, odetniesz się od tematów związanych z uczuciami. Uważaj z tym alko, bo obie karty mówią o tym, sam wiesz ;p

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

 

Dwie panie, ale póki co nie widać związku na stałe. 

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

 

Jakieś napięcie wewnętrzne i przyblokowanie na związki/flirty.

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

 

Kasa niezła, pewnie coś odłożysz. W Kole zmiany, trzeba było dołożyć kartę.

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

 

Też widzę wydatek związany z kobietą.

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

 

Praca stabilna i monotonna i zapowiedź dużej zmiany, znowu trza było dociągnąć.

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

Możliwe, że jakieś nowe uczucie, które da Ci dużo radości.

 

Udanego kwietnia i wszystkiego dobrego :)

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Na chłodno, bardzo logiczne podejście do relacji damsko-męskich, sporo wylanego nie za kołnierz alkoholu w tym miesiącu.

Skupienie na pracy, ale też na sferze uczuciowej, może więcej alkoholu, a może więcej marzeń o romansach

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Dwie kobietki do wyboru, z jedną fajnie się będę rozumiał, z drugiej przyjemniej będę spędzał czas. Jedna pokazana gdzieś w podróży.

Czekają ciebie jakieś przelotne randki, spotkania, z dwoma różnymi kobietami.

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

Brak ochoty na związki, raczej czarowanie w magu i trzymanie wszystkiego na dystans w 9 buław

Nie widzę tutaj związku, wyszedłeś w Magu co potwierdza wcześniejszy podpunkt, spotkania, randki, niezobowiązujące

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

Stabilność finansowa, budowanie swojego imperium. Dobra pozycja w pracy, wysokie zarobki, ale możliwa też zmiana w tym kole fortuny.

Bardzo korzystnie, możliwy wzrost zarobków

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Chyba duże wydatki związane z jakąś kobietą

No, dobra może to kontynuacja zmiany z koła fortuny? W sensie, że będziesz sobie pozwalał na wygody, aż za bardzo :) wydatki,

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

Trzymaj to co masz mówi karta 4 monet, nic nie zmieniaj, pracuj i szlifuj to co robisz mówi 8 denarów, a śmierć? Śmierć mówi o zmianach, być może zmiana pracy w kwietniu?

A może twoja własna praca nad zmianą siebie, tak mi się śmierć skojarzyła

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

Uczucie, gdzieś dalej ode mnie, relacja na chwilę, romans ale taki fajny uczuciowy

Pojawienie się szansy na flirt, randkę :p bardzo miłe ciepłe karty, wydaje mi się, że te karty się łączą z królową buław wyżej. W każdym razie nie masz na to wpływu / podsuma koło/ co ma być to będzie :)

 

hmm, sama jestem ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Będziesz zapijał smutki 

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Dwie kobiety koło Ciebie, jedna po przejsciach, druga dobra na kochanke

2 mieczy - Mag - 9 buław

Raczej krótkie,nic nie znaczące flirty, nie zakochasz się w tym miesiacu :)

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

Stabilizacja,dobre pieniadze,ale i jakieś niespodzianki

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Będziesz pod kreską, ale kobieta wybawi Cię z opresji

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

Może być zmiana pracy

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

Propozycja wyjazdu, awans, może lepsze stanowisko w nowej pracy lub faktycznie romans

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Raz na realnie, raz z głową w chmurach, nastrój marzycielski. Rozważania dotyczące związków, kontakt z kobietami/Ryc pucharów/ oraz spotkania ze znajomymi. Ważne to po alkoholu nie iść w tzw szczerość i wygarnąć co tam myślisz, albo mówić o swoich przeszłych czy obecnych uczuciach do osób ktrte jednak tego nie powinny wiedzieć, bo to może powodować nieporozumienia

 

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Relacje w przejeździe albo na wyjeździe, Spotkania i rozważania z którą fajniej, milej. Szansa na seks.

 

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

Brak związku, bardziej niezobowiązujący flirt, Otoczeniu, zwłaszcza kobietom pokażesz się jako osoba opanowana, które wie czego chce ale jest zmęczona niepoważnymi relacjami i chce trwałego związku

 

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

Ładne karty. Pokazujesz się już w Królu denarów, zdecydowany, konkretny mężczyzna który panuje nad materią i tak tez będziesz już odbierany przez kobiety z którymi się spotkasz, Praca to Twój duży plus.

Stały dopływ gotówki, w kwietniu może wyjść trochę pieniędzy - wyjazd, jakieś prezenty dla rodziny oraz przy okazji rożnych spotkań. 

 

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Zamkniesz kramik ;) czyli pani będzie chciała uskubać kasy, kreując się na bardzo wymagającą i potrzebującą pieniędzy do właściwej oprawy swojej osoby, ale Ty w Królu buław, to typ kierownika, osoba sama decydująca co robić i zarządzająca swoimi sprawami szybko i sprawnie ustawisz granicę i  opanujesz chęć wydawania na panią.

 

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

Trzymaj pieniądze przy sobie, nie szastaj, skup się na inwestowaniu w siebie, pracę i swoje plany na przyszłość bo to Ci się opłaci, Zmienisz swoje podejście albo do ludzi z którymi się spotkasz albo do siebie i zrozumiesz że żyjesz już innym życiem, dokonałeś postępu, korzystnej zmiany, 

Praca jest dla Ciebie szansą na dalszy korzystny rozwój. To również informacja żeby nie odsłaniać się za dużo, nie mówić o sobie wszystkiego, zwłaszcza po alkoholu, bo zostanie to wykorzystane przeciwko Tobie. Karta 4 den - trzymaj swoje sprawy zawodowe i uczuciowe przy sobie.

 

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

 

Nowości, zmiany i poczucie bycia wygranym. Poczucie zadowolenia Będziesz imponował otoczeniu, rodzinie, kobietom, choć mogą tego nie pokazywać wprost to dla nich masz lepiej, docenienie Twojej osoby - jesteś dla nich wygrany. 

 

Udanego kwietnia :slonko:

Odnośnik do komentarza

Aura: ja pamiętam twoje kółko ;) Król Mieczy to ty sam - Wodnik :D I bedzie chodzić o ciebie samym w kontekście podrywów i alkocholu :D No może byc pewny dystans i trzeźwa ocena relacyj też - nie zakochujesz się, ale podrywasz :D

Miłość, uczucia: tak, dwie kobiety do wyboru - jedną inteligentna i wygadana, druga gorąca i namiętna. Może chodzi o zapoznanie się w podróży, ale może też o chęć zostać razem z 2: Rydwan niosą za sobą 2 koni, a ty w nim siedzisz (wyobraźnia mnie dziś niesie :D). 

Relacje, związki: będziesz trzymał dystans, ale gadek i kontaktow będzie sporo w Magu. 

Praca, sprawy zawodowe: stabilnie i Pieniężnie, koło też może mówić okazji się wykazać, lub więcej zarobić :)

Pieniądze: jakaś mocna strata - może zguba pieniędzy? Ale odbudujesz swoją pozycję finansową i świetnie sobie poradzisz, Cesarzowa to też "kwitnięcie finansowe", a król tu zarzadza. A może jednak chodzi o skończeniu starej pracy i rozpoczęciu nowej - w sensie awansu w stanowisku? Jakaś pozycja menadżerska (Król).

Co najważniejsze: zmiany w pracę, w twojej stabilności codziennej - nawiązuje do spraw zawodowych i tej okazji, zmian - może inne stanowisko się zaznacza, jak już o tym wspomniałam? :)

Niespodziewane: chodzi jak mi się wydaje o osiągnięciu celu (3 buław,6 buław), związanych z wywołaniem w kimś uczucia. Poczujesz się zwyciezcem, doda ci pewności siebie - takie przyjmę przeżycie.

Udanego kwietnia :)

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

Aura miesiąca:

Król mieczy - Rycerz pucharów - 7 pucharów

Dość chłodno i sceptycznie podchodziłem do spraw uczuciowych, nie chciałem się w nic angażować, ale jednak sporo o tym myślałem.

 

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

Miłość, uczucia:

Królowa mieczy - Rydwan - Królowa buław

Jedna pani się przestała odzywać - może to ta mieczowa, odcinajaca :D a z drugą panią, które mnie kreci rozmawiałem o wycieczce...

 

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

Relacje, związki:

2 mieczy - Mag - 9 buław

Poza bajerowanie nic nie wyszło, nie mam ochoty na żadne związki, tylko coś na luzie.

 

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

Praca, sprawy zawodowe:

Król denarów - Rycerz denarów - Koło fortuny

Stabilnie, pewnie, dużo pracy, praca którą lubię.. nie mam pomysłu na to koło tutaj...

 

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

Pieniądze, sprawy finansowe:

10 mieczy - Cesarzowa - Król buław

Bardzo dużo kasy wydałem, bardzo dużo. Głownie na lekarzy, zdrowie oraz na ubrania czyli upiększanie siebie, trochę na życie towarzyskie.

 

W dniu 1.04.2019 o 22:02, Arbogast napisał:

To co najważniejsze:

4 monet - 8 denarów - Śmierć

Podtrzymanie starych znajomości, praca, moja przemiana - wymiana garderoby

 

W dniu 1.04.2019 o 22:59, Moonmimka napisał:

To co niespodziewane:

As pucharów - 3 buław - 6 buław

As pucharów powinien pokazać nowe uczucie - nic takiego nie miało miejsca... ożywiłem na chwile starą znajomość na odległość, ale nic poza tym. Może chodzi o jakies dalsze plany, n. wycieczka z tą dziewczyną..

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...