Skocz do zawartości

Praca w nowym zespole


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W moim dziale zrobiono niespodziewanie reorganizacje. Zmiana ta uwzględniła podział jednego działu na dwa mniejsze zespoły. Mój jest niestety mniejszy od drugiego i co gorsze ma trudniejsze zadania choćby ze względu na ograniczenia prawne w branży.  Boję się, że moja grupa będzie obarczona ryzykiem likwidacji choćby ze względu na prawo.  

 

Pytanie czyw ciągu najbliższych 12 miesięcy istnieje ryzyko, że mnie zwolnią? 

 

5 bulaw, rycerz buław, głupiec, 3 puchary

 

Widać moją determinacje, pilnowanie stanowiska, ale 3 pucharów jest bardzo pomyślna nawet jakby radość, że balansujac na krawędzi udało się. 

 

Błagam o wasze rady!!

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

Według mnie nie, zbyt ładne karty, będziesz walczyć, ale to się opłaci, i wyjdzie ci na dobre  zwiększy się twoja przedsiębiorczość (rycerz buław) i doświadczenie (glupiec) satysfakcję z pracy widzę (3 kielichow)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, panna.marta napisał:

W moim dziale zrobiono niespodziewanie reorganizacje. Zmiana ta uwzględniła podział jednego działu na dwa mniejsze zespoły. Mój jest niestety mniejszy od drugiego i co gorsze ma trudniejsze zadania choćby ze względu na ograniczenia prawne w branży.  Boję się, że moja grupa będzie obarczona ryzykiem likwidacji choćby ze względu na prawo.  

 

Pytanie czyw ciągu najbliższych 12 miesięcy istnieje ryzyko, że mnie zwolnią? 

 

5 bulaw, rycerz buław, głupiec, 3 puchary

 

Moim zdaniem możesz sobie wywalczyć jakąś zmianę, może jakieś nowe stanowisko lub inny zakres obowiązków, napewno będzie to coś, ci lubisz robić.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Przy pytaniach o ryzyko to wiesz zawsze jest, ale po tych kartach nie widać zwolnienia, ani nawet byś sama chciała odejsć.

13 godzin temu, panna.marta napisał:

5 bulaw, rycerz buław, głupiec, 3 puchary

5 buław to ogromna konkurencja, taki wyścig szczurów.

rycerz buław jest bardzo dynamiczny, kojarzy się może z jakimiś przeniesieniem bo dalej stoi Głupiec, czyli karta początku,

3 pucharów pokazuje że wręcz wyjdzie CI to na dobre, bo lepsza atmosfera się zarysowała

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma zwolnienia :)

Widać twoja energię i determinację, zawalczysz o swoje, zresztą, widać, że dużo z siebie dajesz, może pojawia się nowe obowiązki, lub rzeczywiście zmienisz dział.

Ogólnie dużo radości w tych kartach widać - co też za zwolnienie nie przemawia :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...