Skocz do zawartości

joga w kwietniu


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Goldne dawn tarot

 

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że uda mi się praktykować 4x w tygodniu?

2 mieczy, as mieczy, Koło, książę buław (rycerz)

będę mieć siłę i chęci, całkowicie zmienię swoje podejście do jogi i możliwe, że będę mieć ochotę ćwiczyć częściej niż 4x w tygodniu

 

Jak joga wpłynie na wygląd mojego ciała?

2 pucharów, królowa pucharów, 4 mieczy, rycerz buław (król)

będę zadowolona, choć moje oczekiwania będą większe niż rzeczywistość w tej królowej pucharów, może poczuję, że moje ciało w końcu odpoczywa po zarzynce jaką sobie fundowałam na siłowni... będę czuć duży przypływ energii, a moje ciało nie powinno być już takie wiotkie...(takie mam życzenie:-))))

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Widać Twój zapał, zmianę podejścia i zyskasz energię - Rycerz Buław. Może być, że częściej niż 4 x  w tygodniu.

 

Zgadzam się, że widać zadowolenie, dobry wpływ na układ pokarmowy, wyciszysz się, uspokoisz, a jednocześnie zyskasz energię- w jodze tak to działa :1s_z:

 

Pisz w wątku o jodze :D

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się oczekiwanie co do czasu:

Z początku nie będzie się chciało, może będziesz ćwiczyć rzadziej lub bez entuzjazmu, z czasem nabierzesz do tego pasji, spodoba się, zaczniesz ćwiczyć częściej :D

Ciało: polubisz swój wygląd, będziesz bardziej odpocznieta, spokojrzejsza, i tu zgodzę się z Tullia, że przybędzie ci energii, chęcią do działania, aktywnosci :)

 

Tullia, ja ostatnio ćwiczyłam po obrazkom z tego tematu, nie chciało mi się wideo włączać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...