Skocz do zawartości

Kwiecień Willow


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Karty od Tullii, interpretacja też -  za co naprawdę wiekie i serdeczne dzięki! :bukiet3i:, chyba muszę odpocząć znowu od wróżenia, nie idzie mi :(
 

Ogólny klimat: Cesarzowa Gwiazda 3 Denary- Bardzo ładne karty na tworzenie czegoś/wenę twórczą. Poczujesz się na wiosnę piękna, pewna siebie, może ciąża nawet? 3 Denary to pokazują pracę w grupie/naukę może też na Twoich studiach :)

Relacja z Mężem; 10 Denarów 7 Buław Koło Fortuny-  dość stabilnie, 7 Buław może zmagania jakieś, czy stres, w Kole zmiany, planujecie jakiś wyjazd może?

Relacja z Rodziną : Papież Moc 2 Kielichy - też bardzo ładnie, jakieś może poważne rozmowy w Papieżu, 2 Kielichy to też fajne relacje, dialog, rozmowy :)

Samopoczucie psychiczne : Królowa Kielichów Rydwan 10 Kielichów- początkowo może być trochę zbyt emocjonalna, płaczliwa, melancholijna, potem widać przypływ energii i pewności siebie w Rydwanie :) będziesz bardziej aktywna :) 10 Kielichów mi się znowu z ciążą skojarzyły, to też karta dobrego samopoczucia i zdrowia.

 

Dzięki z góry wszystkim, kto spojrzy :) :bukiet:
Poprzednie wróżby postaram się w najbliższym czasie zweryfikować :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Patrzę na karty kwietniowe pod kontem tego że w Kwietniu są Święta Wielkanocne, nie każdy obchodzi ale w Polsce jednak większość spraw jest podporządkowana takim wydarzeniom i trudno się od tego całkiem odciąć stąd np, pokazuje się większy nacisk na kontakty z rodziną, czy poprawę albo zwrócenie uwagi na ostrożność w tych ze relacjach. 

 

Ogólny klimat: Cesarzowa Gwiazda 3 Denary- Pani na włościach, dosłownie osoba zarządzająca i tworząca, może dotyczyć rozwoju osobistego, może chodzić o upiększanie siebie lub otoczenia albo o pracę nad swoim wyglądem, 3 den jako że to karta rzemieślnika który etap tworzenia dzieła rozkłada w czasie informuje że zaczniesz działania których efekty zobaczysz bliżej wakacji, w każdy razie zajmie ci 3 miesiące żeby osiągnąć sukces, zadowolenie ze swojego pomysłu/projektu :)  

Relacja z Mężem; 10 Denarów 7 Buław Koło Fortuny-  Rodzinnie, w tym pokazują się też wydatki na dom.. 

Rodzinnie ale z nastawieniem na obronę swoich granic, bo los może was czymś zaskoczyć. Jeśli planujecie wyjazd szczególnie samochodem to może to wskazywać na jakieś wydatki związane z autem, może przegląd, może zmiana w aucie. 

Relacja z Rodziną : Papież Moc 2 Kielichy - W karcie Papieża czytam właśnie ten świąteczny czas. Spotkania z rodziną w miłej atmosferze, ale wymagać to będzie od Ciebie silnej woli i trzymania emocji pod kontrolę. 

Samopoczucie psychiczne : Królowa Kielichów Rydwan 10 Kielichów- Skupienie na rodzinie i dostosowanie emocji do atmosfery w domu. karty ładne :)  I zrealizują się ładnie kiedy przejmiesz ster i sama zarządzisz jakim emocjom ulegasz albo jakie emocje pozwalasz do siebie dopuścić np. widzisz że ktoś świadomie robi Ci słownie przykrość i Twoja reakcja na to może albo wzmocnić Twoje gorsze samopoczucie albo poprawić na lepsze. Od Ciebie zależy czy będziesz się dalej pogrążać w analizie - dlaczego powiedział, a czemu tak zrobił i dążyć do wyjaśnień, czy szukać /niepotrzebnie/ winy w sobie czy pogonisz i te myśli i osobę która robi Ci przykrość. Może jak asertywnie/ nie emocjonalnie a na spokojnie/ się postawisz to ta osoba odpuści bo zobaczy że nie dasz sobie w kaszę dmuchać. 

 

Udanego kwietnia :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Co do twórczości - to mam nadzieję, że moje plany się zrealizują - mam kilka pomysłów w głowie, ale mało czasu, jedna sprawa z wróżbami z telefonu, ale jak usiądę w pracę pisać książkę, to chyba łaskawie na mnie nie spojrzą :D

A do domu wracam przez dojazdy dość późno, ledwie zdążam najbardziej podstawowe rzeczy ogarnąć.

O sobie też chce trochę zadbać, bo strasznie na siebie w lustro patrzeć! (no, może wyolbrzymiam :D)

Myślę, czy nie zamieścić kilka swoich rzeczy po angielsku na tym forum w kąciku autorskim :)

Co do relacyj z mężem - to 7 buław - to ja: Mars we Lwu :D Tak na serio jest on osoba krytyczna i lubi ponarzekać, mnie, w zależności od stanu psychicznego to lub głęboko uraza, aż do łez, lub tak naprawdę wkurza tak, że aż czuje jak krew we mnie się gotuje :D Jestem strasznie wrażliwa na krytykę, chociaż dobrze wiem, że to sprawia, że jesteśmy lepsi, rośniemy, ale i tak, jak słyszę, że nie jestem uważna, lub "za późno idziesz spać", to najpierw reaguje, a potem daje sobie sprawę, że nie było o czym :D

Taka tam weryfikacja nabiezaco :D

Plany, co do wyjazdu też są ;)

W Rydwanie z kielichami tak trochę wahania nastroju mimo wszystko widzę: koni biegną w różne strony :D

Dzięki serdeczne :bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Aura: super karty możesz chcieć zrobić coś dla siebie lub domu. Poprawić lub zmienić np kolor włosów albo meble w mieszkaniu 

 

Relacja z mężem: może się o coś poklocic lub mieć sprzeczke. Może to będą sprawy finansowe lub domowe

 

Relacja z rodzina: też bardzo ładne karty. Miłość, zrozumienie i w tej sile widziałbym wspólne spędzanie czasu np spacery lub sport

 

Samopoczucie: po okresie smutku czy jakiejs labilnosci odzyjesz, ozywisz się coś da Ci energie do działania. 

 

Dobrego miesiąca:)

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 3.04.2019 o 20:01, Willow napisał:

 

Ogólny klimat: Cesarzowa Gwiazda 3 Denary- bedziesz sie czula pieknie i kwitnąco. Bedziesz musiala czyms pokierować. 3 Denary to pokazują pracę w grupie/naukę może też na Twoich studiach :)

Relacja z Mężem; 10 Denarów 7 Buław Koło Fortuny-  rodzinnie i stabilnie, będą jakieś mocne starania by coś zmienić, lub los wam coś podrzuci i będziecie musieli stawić temu czoła 

Relacja z Rodziną : Papież Moc 2 Kielichy - tradycyjnie, harmonijnie i w zgodzie 

Samopoczucie psychiczne : Królowa Kielichów Rydwan 10 Kielichów- bardzo wrażliwa możesz byc, ale później uczucia się zrównoważa i poczujesz że możesz przenosić góry ale dalej być kochająca osoba 

 

Dzięki z góry wszystkim, kto spojrzy :) :bukiet:
Poprzednie wróżby postaram się w najbliższym czasie zweryfikować :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...