Jump to content

Dwa sny w odstępach trzech dni


viva201
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację tych snów. Dawno żadnych tak nie zapamiętałam. Pierwszy był taki : chodziłam z jakimiś ludźmi i chciałam kupić dom. Pierwszy, który zobaczyłam był parterowy z cegły. Był stary z drewnianym tarasem. Wewnątrz paliło się światło. Widziałam przez okno mnóstwo kurzu i zniszczone meble kuchenne z wyrwanymi drzwiczkami. W pewnym momencie pojawili się ludzie, którzy go kupili. Szłam dalej z tymi ludźmi. Weszłam do szkoły ale już sama. Dookoła biegały dzieci, weszłam po schodach na pierwsze piętro i otworzyłam drzwi. Znalazłam się w jakimś domu. Blask bił przez okna, szyby były czyste ale od sufitu do podłogi wisiały ogromne pajęczyny, w które się zaplątałam. Brzydziły mnie. Całe wnętrze było w panelach w kolorze miodu. Schody też były drewniane z piękną poręczą. Zeszłam na dół i wyszłam na zewnątrz. Ten dom też był z cegły ale piętrowy. Wtedy się obudziłam. Drugi sen był taki : zobaczyłam jak kot odgryzł żółtej papudze ogon. Widziałam gołe mięso. Pobiegłam tam żeby ten kot jej nie zjadł ale on znikł za to zaatakowała mnie samiczka. Wskoczyła mi na rękę i zaczęła dziobać. Mimo że miałam ubraną rękawiczkę zobaczyłam krew. Nie czułam bólu. Wtedy się obudziłam. 

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Sny o domach informują o poszukiwaniu spokojnego, bezpiecznego miejsca, może to mieć związek z Twoim domem rodzinnym, dzieciństwem lub tym co się wydarzyło u Ciebie w młodości, w okresie dojrzewania - to już sama wiesz czego szukać. 

Widoczne światło to znak że tam jest bezpiecznie i że są jasne zasady - może dostawałaś sprzeczne sygnały od bliskich Ci osób, może wymagano do Ciebie raz tego a za kilka dni czegoś innego i to powodowało poczucie niepewności, 

Kurz i pajęczyny to zaległe sprawy, niesprzątnięte- niewyjaśnione tematy których chcesz uniknąć ale one powracają - motyw zaplątania .

Kolor miodu symbolizuje słodycz, zaś schody i piękna poręcz to obraz że możesz ładnie i spokojnie wyjść z tych nieprzyjemnych dla Ciebie spraw. 

W jaki sposób - na to sama sobie odpowiedz, trudno na forum opisać co konkretnie jak się nie widać wszystkich detali sytuacji.

Uważam że dasz radę. Wyjdziesz z tego tak jak wyszłaś we śnie na zewnątrz. 

Drugi sen - papugi są obrazem tego że ktoś z Twojego otoczenia jest /albo próbuje być/ osobą krzykliwą i starającą się za wszelką ceną być w centrum uwagi, oraz osobą która naśladuje inną, może Ciebie, kradnie pomysły, styl ubierania albo zachowania w towarzystwie.

Kot to działanie, akcja bez kompromisów czyli zdemaskowanie osoby - papugi, a żywe mięso tzw, pokazana prawdziwa twarz osoby- papugi.

Samiczka wskazuje że to dziewczyna która może Cię dotkliwe zranić, może jakaś przyjaciółka okaże się nieszczera wobec Ciebie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...