Skocz do zawartości

Interpretacja snu


Aga19812009

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu. Byłam w jakimś pomieszczeniu, domu kładlam się spać na łóżku piętrowym wysoko  zasila światło, przez otwarte drzwi widziałam zasłonę jasna, nagle zapalił się światło nad tą zasłona a spod niej wyszła postać w czarnym zakapturzonym płaszczu, spojrzałam na nią a ona podeszła do łóżka spojrzała na mnie a była to mała dziewczynka z długimi blond wlosami i się obudziłam. Ciągle myślę o tym śnie i tej dziewczynce. Proszę o pomoc w interpretacji snu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość SooYoung

Dobry sen :) Jakby ta dziewczynka byłą ubrana w sukienkę to może byś nie zareagowała na ten sen,. Natomiast co jest takiego niepokojącego w płaszczu z kapturem, bo chyba na to głównie zwróciłaś uwagę - to już sama siebie zapytaj. 

Sam płaszcz oznacza ochronę, a kaptur pozwala ochronić głowę, może skoro miała ładne blond włosy to zasłoniła je żeby nie być nagabywana, zaczepiana, a płaszcz pozwala jej przejść po ulicy, czy po budynku bez zabrudzenia - czyli symbol czystych intencji. Tak to odczytuję. 

Piętrowe łóżko to informacja że wspinasz się wysoko albo w pracy albo w życiu chcesz być kimś. Może szukasz sposobu jak się tam dostać. Jasna zasłona to dobry symbol  - czysta przyszłość, a zasłona jako tkanina Losu.

Dziewczynka zapaliła światło, uważam że to dobrze, tzn, że jest szczera i skoro się pokazała w świetle to znaczy że nie ma nic do ukrycia. Mała dziewczynka symbolizuje nowy projekt, nowy pomysł. To że dziewczynka miała długie jasne włosy to też dobra informacja, tzn. że projekt będzie długofalowy i pozytywny w swoim odbiorze.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...