Jump to content
Sign in to follow this  
Aga19812009

Interpretacja snu

Recommended Posts

Aga19812009

Proszę o interpretację snu. Byłam w jakimś pomieszczeniu, domu kładlam się spać na łóżku piętrowym wysoko  zasila światło, przez otwarte drzwi widziałam zasłonę jasna, nagle zapalił się światło nad tą zasłona a spod niej wyszła postać w czarnym zakapturzonym płaszczu, spojrzałam na nią a ona podeszła do łóżka spojrzała na mnie a była to mała dziewczynka z długimi blond wlosami i się obudziłam. Ciągle myślę o tym śnie i tej dziewczynce. Proszę o pomoc w interpretacji snu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SooYoung

Dobry sen :) Jakby ta dziewczynka byłą ubrana w sukienkę to może byś nie zareagowała na ten sen,. Natomiast co jest takiego niepokojącego w płaszczu z kapturem, bo chyba na to głównie zwróciłaś uwagę - to już sama siebie zapytaj. 

Sam płaszcz oznacza ochronę, a kaptur pozwala ochronić głowę, może skoro miała ładne blond włosy to zasłoniła je żeby nie być nagabywana, zaczepiana, a płaszcz pozwala jej przejść po ulicy, czy po budynku bez zabrudzenia - czyli symbol czystych intencji. Tak to odczytuję. 

Piętrowe łóżko to informacja że wspinasz się wysoko albo w pracy albo w życiu chcesz być kimś. Może szukasz sposobu jak się tam dostać. Jasna zasłona to dobry symbol  - czysta przyszłość, a zasłona jako tkanina Losu.

Dziewczynka zapaliła światło, uważam że to dobrze, tzn, że jest szczera i skoro się pokazała w świetle to znaczy że nie ma nic do ukrycia. Mała dziewczynka symbolizuje nowy projekt, nowy pomysł. To że dziewczynka miała długie jasne włosy to też dobra informacja, tzn. że projekt będzie długofalowy i pozytywny w swoim odbiorze.

Edited by SooYoung

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...