Jump to content

Interpretacja snu


Aga19812009
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu. Byłam w jakimś pomieszczeniu, domu kładlam się spać na łóżku piętrowym wysoko  zasila światło, przez otwarte drzwi widziałam zasłonę jasna, nagle zapalił się światło nad tą zasłona a spod niej wyszła postać w czarnym zakapturzonym płaszczu, spojrzałam na nią a ona podeszła do łóżka spojrzała na mnie a była to mała dziewczynka z długimi blond wlosami i się obudziłam. Ciągle myślę o tym śnie i tej dziewczynce. Proszę o pomoc w interpretacji snu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest SooYoung

Dobry sen :) Jakby ta dziewczynka byłą ubrana w sukienkę to może byś nie zareagowała na ten sen,. Natomiast co jest takiego niepokojącego w płaszczu z kapturem, bo chyba na to głównie zwróciłaś uwagę - to już sama siebie zapytaj. 

Sam płaszcz oznacza ochronę, a kaptur pozwala ochronić głowę, może skoro miała ładne blond włosy to zasłoniła je żeby nie być nagabywana, zaczepiana, a płaszcz pozwala jej przejść po ulicy, czy po budynku bez zabrudzenia - czyli symbol czystych intencji. Tak to odczytuję. 

Piętrowe łóżko to informacja że wspinasz się wysoko albo w pracy albo w życiu chcesz być kimś. Może szukasz sposobu jak się tam dostać. Jasna zasłona to dobry symbol  - czysta przyszłość, a zasłona jako tkanina Losu.

Dziewczynka zapaliła światło, uważam że to dobrze, tzn, że jest szczera i skoro się pokazała w świetle to znaczy że nie ma nic do ukrycia. Mała dziewczynka symbolizuje nowy projekt, nowy pomysł. To że dziewczynka miała długie jasne włosy to też dobra informacja, tzn. że projekt będzie długofalowy i pozytywny w swoim odbiorze.

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...