Skocz do zawartości

Dlaczego to powiedziala


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Mam wpollokatorke ktorej nie lubilam od samego poczatku, bardzo duzzo ciemnych historii wiaze sie z domem gdzie mieszkam, ona jest jego czescia, ogplnie bardzo skomplikowana sytuacja. 

Za moimi plecami powiedziala ze jestem trudna osoba, wiec postawilam karty, 

 

Rycerz denarow 4 pucharow As bulaw 3 denarow 10 mieczy

 

Nie lubi mnie, chowa do mnie uraze , mam wrazenie ze zobaczyla szanse by sie mnie pozbyc :smieszne::czarodziej::czarow:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

no ewidentnie nie nadajecie na tych samych falach

rycerz denarów jest nudny

4 pucharów to znudzenie czy też niechęć taka że można zwymiotować...

 

tutaj nie tyle jakąś uraze chowa, co po prostu CIę nie lubi, nie kliknęło między wami, popatrz się, że jest as buław karta działania, 3 denarów jako karta negocjacji i 10 mieczy jako mam dość - po prostu się nie możecie dogadać. Tu nie ma nic osobistego, ewidentnie niezgranie charakterów

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Ona chyba mnie nie nienawidzi, zreszta jej to powiedzialam, dzis powiedziala ze jestem nic nie wartym zerem, co oczywiscie jest nie prawda wiec mi lata tak naprawde. Byly klotnie o glupoty ale o nic osobistego wiec poprostu takie sobie zdanie o mnie wyrobila. 3 denarow widze jako agentow nieruchomosci ktorym to powiedziala tak niby w rozmowie wiec 10 mieczy tak to widze ze agenci zalatwia za nia sprawe a moze przesadzam?  

Odnośnik do komentarza

A czy między Wami nie wydarzyło się coś nieprzyjemnego? Jakiś konflikt albo któraś z Was nie zrobiła drugiej świństwa? Tutaj w tym asie jakby to było jej impulsywne działanie podyktowane czymś co w niej rosło od jakiegoś czasu. 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Nic szczególnego tak naprawdę, ja jej świństwa żadnego nie zrobiłam. Długo by tu opowiadać, ona ma strasznie kontrolująca naturę a ja nie cierpię kiedy ktoś mną kontroluje i idę pod włos i chyba to jej nie pasowało, w dodatku mówię to co myślę...czyli mam rację co do jej zamierzeń. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2019 o 16:07, ThePhoenix napisał:

Mam wpollokatorke ktorej nie lubilam od samego poczatku, bardzo duzzo ciemnych historii wiaze sie z domem gdzie mieszkam, ona jest jego czescia, ogplnie bardzo skomplikowana sytuacja. 

Za moimi plecami powiedziala ze jestem trudna osoba, wiec postawilam karty, 

 

Rycerz denarow 4 pucharow As bulaw 3 denarow 10 mieczy

 

Nie lubi mnie, chowa do mnie uraze , mam wrazenie ze zobaczyla szanse by sie mnie pozbyc :smieszne::czarodziej::czarow:

Ja nie powiedziałabym, że ona Ciebie nie lubi lub nienawidzi. Rycerz denarów to kolega, taka pewna w relacjach kolezenskich. Przynajmniej u mnie, tak wychodzi w rozkładać. Ona czyms już była zmęczona, poirytowana. 4 pucharow to karta daj mi święty spokój, meczysz mnie. Byl impuls, i wszystko się wylalo. Będziecie jeszcze próbowały popracować nad relacja, ale raczej nic z tego nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Tak, miała przesyt emocji ale to nie powód by się na mnie wyladowywac i nazywać mnie zerem. Kto kogo wogole tak nazywa ?? Nic jej nie zrobiłam. Nie mam o niej dobrego zdania. Mam nadzieję że relacja się zakończy. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ona jest znudzona w tych 4 Pucharach po prostu, może ma dość Waszej relacji. Widać jakieś próby dogadania się - 3 Monety, ale chyba nie pyknie, kończy 10 Mieczy, czyli the end po prostu, ale może to lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie czytałam obszerny artykuł na temat 4 pucharow, bo za bardzo koncentrujemy się na jednym znaczeniu danej karty - np. 4 pucharow to zawsze znudzenie.

Nie dokonca, 4 pucharow to często rozczarowanie - nie tak sobie to wyobrażałem. Ktoś nie zaspakaja naszych potrzeb emocjonalnych. W innym wątku bardziej to zinterpretuje. Mialyscie inne oczekiwania wobec siebie. Dla mnie ta 4 pucharow w Twoim rozkładzie pokazuje, że nie tak sobie to wyobrazalas, jesteś z tym osamotniona, bo ktoś okazał się inny niż przypuszczałas.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 6.04.2019 o 16:07, ThePhoenix napisał:

Mam wpollokatorke ktorej nie lubilam od samego poczatku, bardzo duzzo ciemnych historii wiaze sie z domem gdzie mieszkam, ona jest jego czescia, ogplnie bardzo skomplikowana sytuacja. 

Za moimi plecami powiedziala ze jestem trudna osoba, wiec postawilam karty, 

 

Rycerz denarow 4 pucharow As bulaw 3 denarow 10 mieczy

 

A słuchaj,czy mógł być to zamieszany jakiś facet, ktoremu nie pasuje Twoja obecnosc? Bo to tak mi wygląda. No i faktycznie jej by pasowało, gdybyś się wyprowadziła.

 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Ja już nie mam zamiaru z nią się dogadywać, nie mam zamiaru udawać nawet że wszytko jest ok. Dla mnie to koniec. Tak, inaczej to sobie wyobrażałam, zupełnie inaczej. Nie jestem święta, ale wciąż mnie dziwi skrzywienie zachowań niektórych ludzi. 

Nie ma tam żadnego faceta, ale ona zawsze wychodzi jako facet.  Dzieki dziewczyny, musiałam się wywentylować. 

Odnośnik do komentarza

Też mi się kojarzy, że od dłuższego czasu były tam jakieś przykre emocje, wkurzenie, nieporozumienia, które nie wychodziły na powierzchnię - bo my 4 kielichów, a do tego cierpliwego i cichego Rycerza Monet. W Asu był wybuch, wszystko się wylało. W 3 monet próba jakoś rozwiązać ten problem, z niego wyjść, ale skończy się to raczej definitywnym zrywem kontaktu :/

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
W dniu 6.4.2019 o 16:07, ThePhoenix napisał:

Mam wpollokatorke ktorej nie lubilam od samego poczatku, bardzo duzzo ciemnych historii wiaze sie z domem gdzie mieszkam, ona jest jego czescia, ogplnie bardzo skomplikowana sytuacja. 

Za moimi plecami powiedziala ze jestem trudna osoba, wiec postawilam karty, 

 

Rycerz denarow 4 pucharow As bulaw 3 denarow 10 mieczy

 

Nie lubi mnie, chowa do mnie uraze , mam wrazenie ze zobaczyla szanse by sie mnie pozbyc :smieszne::czarodziej::czarow:

Zaznaczyłam fragment Twojej wypowiedzi w której sama sobie odpowiadasz dlaczego powstał konflikt między wami. Czy mówiłaś  jej o oczyszczeniu, energiach itp ezoterycznych sprawach?  Jeśli tak to ona jest tym zmęczona. 

Nie dogadacie się. Warto poszukać nowego mieszkania. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...