Skocz do zawartości

Jak się potoczy relacja?


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Poznałam kogoś na luźną relację, mamy się spotkać za kilka dni.Zadałam pytanie : Jak się potoczy relacja? Trzy karty u góry to rozkład główny, te pod spodem to podpowiedzi,na dole karta to podstawa, karta z boku to aura.

 

 

Rycerz denarów 6 buław Cesarzowa 

Świat 8 denarów 

3 mieczy

 

Pod talią Król denarów

 

 

Męzczyzna jest ode mnie młodszy,będzie podbijał do mnie,a ja się będe fajnie czuła, relacja luźna, co pokazuje Świat,ale z możliwoscią przyjaźni, zaangażowania uczuciowego tu nie będzie, o czym mówi 3 mieczy, Król monet to moze być jednak ex (on od zawsze w tej karcie)lub, ze ten ktoś  będzie godny zaufania, będzie z gestem.

Odnośnik do komentarza

Nic z tego nie będzie, bo w sercu masz ból i smutek. Nazwałabym ta znajomość takim klinem na ostatnie wydarzenia. Pan sprawi, że poczujesz się kobieco i atrakcyjnie. 6 bulaw to także radość, że ktoś atrakcyjny się nami zainteresował. Jest szansa na kontynuację znajomości, bo świat nie zawsze mówi o zakończeniu,ale wymagałoby to dużo pracy. Aura zdecydowanie były, ta energia jeszcze krąży. 

Edytowane przez User_
Odnośnik do komentarza

Na pewno poczujesz się atrakcyjnie i kobieco, panu się podobasz i będzie się w Ciebie wpatrywał jak w obrazek (rycerz denarów), miła znajomość 6 buław, pogawędki ale nie będzie to długotrwała relacja , szybko odejdzie bez większego znaczenia i wpływu (8 denarow, 3 mieczy)

Po rozkładzie zastanawiam się czy w ogóle dojdzie do fizycznego spotkania. 

Były pan dominuje i jego energia także, ten obecny zbyt słaby i bez siły przebicia.

 

Wszystkiego dobrego:)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Widać, że mu się bardzo podobasz, może chcieć Cię zdobyć - 6 Buław. Tobie to sprawi trochę radości, no ale zgadzam się, że widmo Byłego cały czas tu krąży - Król Denarów. No i 3 Mieczy- Ciebie wciąż jeszcze boli. Też życzę wszystkiego dobrego, miłości :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Na spotkaniu się okaże czy jest tzw. chemia między wami.

Po spotkaniu możesz mieć wątpliwości, ale pomyślisz o kolejnej szansie. Spodobasz mu się, on może Tobie mniej, chodzi o poważne podejście do życia, tak odczytuję Króla den.

Ale fajnie że młodszy, warto spróbować :)byłam zawsze w związkach z młodszymi od siebie mężczyznami i było super.

I nie przejmuj się reakcją otoczenia, jeśli się sobie spodobacie to kontynuuj znajomość. 

Odnośnik do komentarza

Widze to tak bardzo powolny rozwój relacji. Nie wiem czy nie zmęczy Cię tempo pana w zdobywania Ciebie, bedzie wolne jak na rycerza denarów przystało. Następne karty mówią, ze ktos tutaj bardziej skupi sie na pracy niz na relacji - stawiam na rycerza denarów. W związku z czym będziesz rozczarowana 3 miecze. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli Król D symbolizuje tu twojego byłego, to można powiedzieć, że to negatywne doświadczenie przez tą relacje na tobie nadal ciąży (3 mieczy), przez co jakiejś większej serdeczności i więzi w tej relacji nie będzie (brak kielichów), widać, że relacja jest na luzie, bez zobowiązań (Świat), może się budować głównie fizycznie (monety), 8 monet mnie tu zastanawia - może ma dobrą technikę co do seksu ;), lub też zaznacza, że ta relacja nie będzie zajmowała dla ciebie najważniejsze miejsce, będziesz równolegle skupiać się na pracy, swoim rozwoju - co by też potwierdzał tu Świat. Jesteś dojrzałą, spełniona, wiesz, czego chcesz. Rycerz mógł zaznaczyć się tu jak on, lub też ta podstawa relacji, w każdym razie będzie rozwijało się to wolno, na zasadach towarzyskich. Będzie w tym chemia, a i też ładnie wpłynie na twoją samoocenę - poczujesz się atrakcyjna, kobieca, da taka dumę i poczucie zwyczestwa - jak mi się wydaje, może przegrać się po obu stronach (bo karta jest po środki, między wami w pewnym sensie) - on cię zdobywa i czuje od tego dumę, a ty od tego też wygrywasz :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Będziesz nad nim dominować. Poczujesz się przy nim pewna siebie, elegancko. Powinmo być fajnie, ale bez większych perspektyw na przyszłość. 

 

Udanej randki :)

Edytowane przez panna.marta
.
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Relacja koleżeńsko romansowa się rysuje i to taka na chwilę, może was różnić/dzielić odległość czy niedostępność spowodowana jego pracą

Ty w cesarzowej - kobiecie pełnej 100%, wiedzącej czego chce i pewnie stąpającej po ziemi, on w karcie nudnego jak flaki z olejem flegmatyka. W kwestach łóżkowych może być dobrze wyposażony - rycerz denarów ma czym zaimponować - koniecznie zweryfikuj :P, łączy was relacja w typie romansowej - chwilowej. Ciężko powiedzieć ile ta chwila potrwa, czy tydzień, czy pół roku... ale 6 buław to chwilowość, ale bardzo taka radosna

Świat to jednak dystans a 8 denarów kwestie pracy... i ostatecznie rozczarowanie w 3 mieczy

W dniu 8.04.2019 o 19:05, Inez2503 napisał:

Rycerz denarów 6 buław Cesarzowa 

Świat 8 denarów 

3 mieczy

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Godzinę temu, Arbogast napisał:

Relacja koleżeńsko romansowa się rysuje i to taka na chwilę, może was różnić/dzielić odległość czy niedostępność spowodowana jego pracą

Ty w cesarzowej - kobiecie pełnej 100%, wiedzącej czego chce i pewnie stąpającej po ziemi, on w karcie nudnego jak flaki z olejem flegmatyka. W kwestach łóżkowych może być dobrze wyposażony - rycerz denarów ma czym zaimponować - koniecznie zweryfikuj :P, łączy was relacja w typie romansowej - chwilowej. Ciężko powiedzieć ile ta chwila potrwa, czy tydzień, czy pół roku... ale 6 buław to chwilowość, ale bardzo taka radosna

Świat to jednak dystans a 8 denarów kwestie pracy... i ostatecznie rozczarowanie w 3 mieczy

 

Jak dojdzie co do czego, to na pewno dam znać :smieszne:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...