Skocz do zawartości

Gdzie teraz jestem


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie teraz jestem - Glupiec - zaczelam nowy etap swojego zycia, wszystko co stare zostawiłam za soba, zmieniłam stare schematy nowe 

Cel do czego zmierzam - 6 monet Umiarkowanie - do równowagi i harmonii, materialnej oraz ogólnej 

Nad czym musze popracować - Rycerz buław 4 monety - nad impulsywnym wydawaniem pieniędzy - myślałam ze tutaj juz jest ogromny progres 

W czym osiągnęłam mistrzostwo - Królowa monet 8 mieczy - w praktycznym wychodzeniu z trudnych sytuacji 

Wynik - Giermek pucharow As monet 9 monet - zmiana podjesci do materii i doprowadzenie na dostatku materialnego 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Bardzo spójne karty, wręcz jak przykład na ćwiczenia na warsztatach.

Głupiec - zaczynasz od nowa, jest na początku drogi, głupiec, na niektórych kartach opisany jako wędrowiec odkrywa świat na nowo. Zaczął się u Ciebie nowy cykl, nowy etap

6 monet i Umiar - dwie karty mające podobny wydźwięk, równowaga zewnętrzna i harmonia wewnątrz. Chcesz być osobą, która ma wewnętrzny spokój, żyje w zgodzie sama ze sobą. Karta 6 monet mówi też asertywności, chociaż trochę w innym sensie niż 7 buław, ale to równowaga pomiędzy dawaniem i braniem, nie tylko kwestie materialne, ale także kwestie takie. przysługa dla kogoś, nie dać sobie wejść na głowę itp

Rycerz buław i 4 monet - aspekt finansowy tak, przytrzymać trochę kasy przy sobie, nie wydawać na zasadzie: o jaka fajna bluzka, biorę... Przychodzi mi do głowy też inny aspekt, Rycerz buław jest ogólnie porywczy, dużo się przemieszcza, a 4 monet mówi docenieniu tego co się ma. Zatem ogólnie, by nie wyrywać się do przodu na wielu płaszczyznach, jakby trochę przystopować z tempem życia.

Królowa monet i 8 mieczy - piękna karta dla kobiety, umiesz o siebie zadbać, stać Cię na to by dobrze wyglądać i mieć poukładane życie codzienne. 8 mieczy czytałbym tu jako zerwanie tych blokad, w końcu pytamy o mistrzostwo, czy umiesz wychodzić z opresji.

Paź pucharów As monet 9 monet - Docenienie siebie, paź pucharów często mówi o jakiś kompleksach, a po tej karcie masz wielki skarb w asie monet i kartę dobrobytu, na tej karcie dobrze się czujemy, bo żyjemy w luksusie. Zatem myślę, że wynik to po prostu taka trochę bajka o kopciuszku, wyzbycie się kompleksów i wejście na wyższy poziom materialny.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Ogromnie mnie cieszą te zmiany oraz to co sie dzieje w okół. Zawdzięczam to samej sobie i odważnym decyzja ktore podjęłam jakiś czas temu. Czuje się dosłownie zakochana, ale nie jest to spowodowane iluzja na temat innego człowieka, raczej tym kim sie staje, moim życiem:) 

Odnośnik do komentarza

Gdzie teraz jesteś - tak na początku drogi, na krawędzi wielkich zmian,jesteś szczęśliwa i z lekkim, jak u dziecka sercem :)

Twoj cel - tak, to równowaga i harmonia, w środku i na zewnątrz, pogodzenie się z sobą i integracja (Umiarkowanie), dobre relacje, harmonia między braniem a dawaniem (6 monet), stabilność finansową :)

Nad czym musisz popracować - alternatywnie odczytam 4 monet jako strefę komfortu, aż kamienna stabilność we wszystkim do której się przyzwyczaiłeś, w Rycerzu widzę wyruszenie, wyjście z tej strefy, pędzenie do nowego, do przygód, może nawet ma się na myśli podróż do nowych miejsc, opuszczenie ścian domu ;)

w czym osiągnęłaś mistrzostwo - w kontroli nad swoim życiem, bytem, swoim zdrowiem, piękna i wyglądem, w tym,żeby zwalczyć ze swoim strachiem, czymś, co cię paraliżuje że środku i spojrzeć na sprawę wprost i praktycznie i spokojnie ja rozwiązać. No i wizerunek dobry masz, pięknie wyglądasz ;) Taka pani życia :)

Wynik - komfort i stabilność finansową, zadowolenie życiem, otwierają się nowe możliwości dla rozwoju, zarobku - dosłownie nowa droga, która prowadzi do satysfakcji (As monet, 9 monet). Też masz radość od życia, zadowolenie, ale strefa emocjonalna jest niewielka, taki mały i przyjemny dodatek do harmonii :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 14.04.2019 o 08:39, zakretka23 napisał:

Gdzie teraz jestem - Glupiec - zaczelam nowy etap swojego zycia, wszystko co stare zostawiłam za soba, zmieniłam stare schematy nowe 

Cel do czego zmierzam - 6 monet Umiarkowanie - do równowagi i harmonii, materialnej oraz ogólnej 

Nad czym musze popracować - Rycerz buław 4 monety - nad impulsywnym wydawaniem pieniędzy - myślałam ze tutaj juz jest ogromny progres 

W czym osiągnęłam mistrzostwo - Królowa monet 8 mieczy - w praktycznym wychodzeniu z trudnych sytuacji 

Wynik - Giermek pucharow As monet 9 monet - zmiana podjesci do materii i doprowadzenie na dostatku materialnego 

Zaczynasz nowy etap swojego życia,w którym ważna staje sie dla Ciebie harmonia z samą soba.Juz nie bujasz w obłokach,stalas się kobietą ważną samą dla siebie i przede wszystkim niezależną materialnie.Mozliwe,ze otrzymasz jakas propozycje pracy na wlasny rachunek lub np.lepsze stanowisko.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.04.2019 o 08:39, zakretka23 napisał:

Gdzie teraz jestem - Glupiec - zaczęłaś jakiś nowy etap w życiu

 

Cel do czego zmierzam - 6 monet Umiarkowanie - pragniesz równowagi, harmonii i równej relacji, w której tworzysz z drugą osobą zgrany duet

 

Nad czym musze popracować - Rycerz buław 4 monety - może masz mało stabilną pracę? Tak mi się kojarzą te karty, jakbyś potrzebowała takiego poczucia bezpieczeństwa finansowego i chciałabyś stałej pracy, takiej już do końca życia:))))

 

W czym osiągnęłam mistrzostwo - Królowa monet 8 mieczy - bardzo ładne karty. Jesteś bardzo świadoma siebie i umiesz odróżnić, kiedy Ty sama tworzysz sobie jakiś problem/kiedy masz lęki, a kiedy coś dzieje się na zewnątrz i wpływa na Ciebie.

 

Wynik - Giermek pucharow As monet 9 monet - jak najbardziej uda Ci się uzyskać swój cel:) będziesz stabilna i niezależna finansowo:)

Bardzo fajny rozkład:)

koniecznie sobie taki zrobię:)

powodzenia!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...