Skocz do zawartości

Co mnie mile zaskoczy w uczuciach do końca kwietnia ZWERYFIKOWANY


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Co mnie mile zaskoczy w uczuciach do końca kwietnia?

 

2 buław 6 buław Cesarzowa karty główne

As buław As monet Kapłan podpowiedź

               6 kielichów podstawa

 

Aura Wisielec

 

Ktoś, kto mnie zna,obserwuje bedzie do mnie podbijał,możliwe, ze z intencją na coś wiecej, na coś powazniejszego, bo są szanse, to może być coś na dłuzej,albo przeciągnać się w czasie, albo Wisielec mówi o tym, ze ten ktos zwleka z tym od jakiegoś czasu, może to ktoś kogo znam, choć asy to nowe możliwości,albo nowa energia..

 

 

Odnośnik do komentarza

Widać, że komuś się mega podobasz jako kobieta i ten ktoś bacznie Cię obserwuje :)

Faktycznie powiew świeżej energii się zaznacza, Papież- może on jest starszy od Ciebie? Albo faktycznie znasz go już z przeszłości.

Wisielec- może oznacza, że dotychczas był bierny.

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Obecność i aktywność dwóch panów - jeden nowy a drugi z przeszłości. Obydwu się podobasz, chcą bliższej znajomości, każdy na swój sposób będzie próbował się do Ciebie zbliżyć. Będziesz się przyglądać, zastanawiać i jak na razie dasz sobie czas na podjęcie decyzji - karta Wisielca.

Odnośnik do komentarza

Będzie 2 możliwości co do relacyj:

1. Gorący i pełny pasji romans

2. Coś stabilnego z potencjałem na rodzinę.

W 2 buław i Wisielcu pokazuje się twoje zastanowienie się i obserwacja, raczej nie będziesz podejmowała nagłych decyzyjne, niedźwiedź szukała podpowiedzi w środku siebie, w podświadomości/swoim samopoczuciu.

6 buław i Cesarzowa - ta sytuacja sprawi, że będziesz bardziej pewna siebie, polepszy co się samoocena, to bedzie twój tryumf, jako kobiety :)

W 6 Kielichach może zaznaczać się lub twoje oparcie o doświadczenie z przeszłości i stąd brak aktywnego postępowania,obserwacja, lub rzeczywiście to że jeden z tych mężczyzn to twój były :)

W każdym razie niezłe karty ;)

Powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Ja uważam że ktoś będzie koło Ciebie skakał A Ty poprostu będziesz z tego zadowolona, wzrośnie przez to twoja samoocena, pozostaniesz bierna. W 2 asach ja jednak widzę cos nowego. 6 pucharów jako podstawa , uważam że karty poprostu ci podpowiadają ogolnie że trzeba coś z przeszłością zrobić, zastanowić nad tym o czym zresztą mówi też wisielec, by też zmienić swój punkt widzenia nad tymi sprawami. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 14.04.2019 o 16:30, Inez2503 napisał:

Co mnie mile zaskoczy w uczuciach do końca kwietnia?

 

2 buław 6 buław Cesarzowa karty główne

As buław As monet Kapłan podpowiedź

               6 kielichów podstawa

 

Aura Wisielec

 

Ktoś, kto mnie zna,obserwuje bedzie do mnie podbijał,możliwe, ze z intencją na coś wiecej, na coś powazniejszego, bo są szanse, to może być coś na dłuzej,albo przeciągnać się w czasie, albo Wisielec mówi o tym, ze ten ktos zwleka z tym od jakiegoś czasu, może to ktoś kogo znam, choć asy to nowe możliwości,albo nowa energia..

 

 

WERYFIKACJA

 

MIły kontakt z eksem, który zaczął mi się zwierzać i chce , zebysmy do siebie dzwonili, mimo iz jest z inną kobieta. Dwie randki w tym tygodniu poza tym z innymi panami...I wyznanie uczuć od jednego z nich i bardzo miły komplement od drugiego ;)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Co mnie mile zaskoczy w uczuciach do końca kwietnia ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...