Skocz do zawartości

Psychika - 3 miesiące


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie wyglądało moje zdrowie psychiczno - emocjonalne do końca lipca?

 

Rycerz Mieczy 6 Mieczy Rycerz Denarów

 

W Rycerzu Mieczy mogą być jakieś nerwy, nadpobudliwość jakaś, 6 Mieczy mi ogólnie pokazuje powrót do równowagi psychicznej, z kolei Rycerz Denarów to będę może bardziej opanowana, spokojniejsza :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie za fajnie, rycerz mieczy to nerwus, raptus, awanturnik, dużo myśli i jeszcze szybciej gada. Coś będzie Cię mocno drażnić i w tej 6 mieczy widzę wręcz ucieczkę do stabilności w Rycerzu denarów.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Pasuje mi to co napisał Arbogast, że coś Cię będzie drażnić. Mnie karta Ryc mieczy często wskazuje na internet, na natłok informacji, otoczenie newsami - to może być źródło nerwów a 6 mieczy ucieczka od tego i wtedy zyskasz stabilizację.

Jest uspokojenie, więc wszystko będzie dobrze :) 

Odnośnik do komentarza

Rycerz Mieczy może pokazać podrażnienie, nerwowe, krytyczne nastawienie co do życia, ale też warto pamiętać, że emocje "mieczowe" są zwykle zmyślone, mają korzenia w naszym umyśle, i w taki sposób ich jest lekki kontrolować, bo problem rozwiązuje się przez analizowanie - tak mi też kojarzy się 6 mieczy - przeanalizujesz, rozważysz powody i odejdziesz od tych myśli, zrównoważysz się i wyciszysz (Rycerz Monet) :)

Powodzenia i harmonii życzę ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Jakiś konflikt się zaznacza który może Cię mocno wkurzyc, mogą paść nie miłe słowa ale później pokazuje się odcięcie, wybranie innej drogi, porzucenie czegoś i wtedy spokój mentalny się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.04.2019 o 16:46, Lianna napisał:

Jak będzie wyglądało moje zdrowie psychiczno - emocjonalne do końca lipca?

 

Rycerz Mieczy 6 Mieczy Rycerz Denarów

 

W Rycerzu Mieczy coś Cię będzie irytować, może być jakieś nieporozumienie, mocniejsza wymiana słowna, cięty język- ogólnie podniesione ciśnienie, ale w środku tego okresu przeanalizujesz sytuację i odpuścisz, uspokoisz się.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Lianna

Weryfikacja

 

Muszę przyznać, że karty wyszły adekwatne. Na początku faktycznie sporo nerwów ( Rycerz Mieczy), dużo myślenia też, ale ja to zawsze tak mam :P Teraz bardzo powoli idzie w stronę wyciszenia ( Rycerz Denarów) i spokoju.

Dzięki za pomoc ! Jesteście mega Koffani ! :zakochany:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...