Skocz do zawartości

Rentgen na randke


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne podejście w randkowaniu. 

Pan ma się skontaktować, aby potwierdzić spotkanie. Raczej po świętach albo po majówce. 

 

Czy skontaktuje się do końca miesiąca? 

 

6 denarow+Wieza+Kochankowie +Mag

 

Przeczytałam, że Wieża o dziwo, to kontaktowa karta. Moze najpierw musi się przelamac, czyli zburzyć swoją twierdzę, aby do kontaktu doszło. Na końcu jest Mag, więc karta kontaktu. 

 

Jak przebiegnie spotkanie? 

 

Z przelozenia

 

Koło fortuny +Swiat+3 pucharow

 

Powinno być fajnie, trochę jakby los w tym pomógł, abyśmy się mogli spotkać. 

 

Paz Kielichow +6 Kielichów +Kochankowie +Rycerz Kielichów 

 

Chyba randka się uda. Mogę przypaść Panu do gustu. 6 Kielichów to harmonia, dobra nic porozumienia. Jakbyśmy się już wcześniej znali. Kochankowie+Rycerz Kielichów coś zaiskrzy. Zweryfikuje :)

Edytowane przez User_
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jeśli o nie będzie miał wyjazdu - Świat to spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze, możliwy flirt.

Szkoda że tyle czekania, dobrze żeby jakoś w majówkę albo ciut przed się wpasował, bo inaczej ale to moje osobiste wrażenie z tych kart że wasza sprawa rozejdzie się po kościach.  Chodzi też o to żeby podtrzymywać kontakt a nie że na 2 tyg pan zamilknie bo wtedy odpłynie do innej - Karta Kochanków i wybór między dwoma kobietami albo między spotkaniem z Tobą a spędzeniem czasu z jakimiś znajomymi czy kimś z rodziny.

Jakaś młodsza wiekiem od niego pani się pojawia na horyzoncie - Paź pucharów to karta młodej dziewczyny. Jeśli pan nie ma dziecka w nastoletnim wieku to jest inna pani w otoczeniu.  

Karty dobre ale jak się szybciej spotkacie. 

Odnośnik do komentarza

Się zgodzę, że pan może kogoś jeszcze mieć, bo Kochankowie pojawiły się 2 razy, 3 kielichy, paź z 6 kielichami może rzeczywiście wskazywać do tego na dziecko.

A tajpan zainteresowany - jak najbardziej - będzie flirtował, zapraszał, i w każdym możliwy sposób wykazywał inicjatywę (Rycerz Kielichów).

Odezwie się, i wcześniej niż tego się spodziewasz - Wierzą - to coś nagłego, szybkiego, Mag - kontakt, będzie zastanawiał się trochę - możliwe, że przez sprawy powyżej wymienione, ale nie da rady z tym zwlekać (Kochankowie - wybór zgodnie z sercem), 6 monet odczytuje jako czasowy wskaźnik, w znaku Byka, który zacznie się za 2 dni :)

Spotkanie (dosłownie - 3 Kielichy), się wydarzy, ale koło z światem kojarzą mi się z przeniesieniem, opóźnieniem w czasie

 Będzie wesoło i ten czas będzie lecieć szybciutko, dużo będziecie rozmawiali.

W całej tej ilości kielichów widać zauroczenie pana i wasze emocje, no mocno się spodobacie nawzajem ;)

Czekam na weryfikację i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Kontakt będzie, ale wydaje mi się, że celem zmiany planów np przełoży spotkanie.

Jeśli do spotkania dojdzie a zakładam, że tak, ale później to powinno być miło i wesoło, ale raczej nic na poważnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...