Skocz do zawartości

Nowa sylwetka


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni rozkład na dzisiaj. Zbliżają sie wakacje, więc chciałabym trochę wyszczuplic sylwetkę. 

 

Czy uda mi się schudnąć do wakacji? 

 

Sprawka+6 Kielichów+paź bulaw+koło fortuny+ królowa denarow

 

Średnio to widzę. Może być szybki powrót do starej wagi. Sprawka kombinowanie z dieta i doborem ćwiczeń. 6 Kielichów wspomnienia, jak kiedyś miałam idealna sylwetkę. Paź bulaw sport, czyli wezmę się za ruch fizyczny. Koło mówi chyba o powrocie do starej wagi, bo królowa denarów, to nie kojarzy mi się ze szczupła kobitka, a do tego jest bierna. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Świetny nick. Aż zajrzałam do profilu kto :D 

Nie poznałam Cię, będziesz bogata :) 

 

Wygląda jakbyś zaczęła ostro i konkretnie - Sprawka, a potem nastąpiło zatrzymanie wody w organizmie - 6 kielichów i proces spowolnił, więc dochodzi coś na spalanie - Paź buław i i więcej ruchu. Jednak waga będzie się wahać - Koło Fortuny, tu uwaga na efekt jojo. Uważam ze zrzucisz trochę kg. Do 5 kg spokojnie do wakacji zrzucisz :) 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zdecydowanie Ci się uda :)

 

Sprawka- narzucisz sobie reżim, Giermek Buław- aktywność, w Kole też mógł wyjść ruch, jak i wahania wagi. Według mnie Denarowa to zadbana kobitka, ładnie wyglądająca :1s_n:

Trzymam kciuki, daj znaka ;)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
23 godziny temu, Moonmimka napisał:

Tyle właśnie bym chciała :)

To spokojnie się uda.  Sama woda z organizmu jak zejdzie na początku to będzie nawet ze 2- 3 kilogramy mniej. Potem ważne żeby skóra dobrze wyglądała i żeby nie nastąpiło wahanie wagi, czyli utrzymać tę wagę albo nawet jeszcze więcej zrzucić przez wakacje. W lato łatwiej, jak będzie ciepło to i jeść się tak nie chce, więc przeważnie można wytrzymać. 

Trzymam kciuki :gwiazda:

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

W Sprawcę widze, że odnajdziesz odpowiedni balans ćwiczeń dla siebie, dobra diete i będziesz jej się szczerze trzymała :)

6 Kielichow tez widzę podobnie jak wszyscy - wróci woda, trochę waga się zmniejszy, ale zwiększysz odrobinę aktywność (paź), i za jakiś czas tą nadwagę zrzucisz :)

Królowa monet wygląda ładnie, ale również zdrowo i ma dobry kontakt ze swoim ciałem :)

Także powinno być super ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...