Jump to content
Sign in to follow this  
italiana

Demon w ciele kobiety i rozkladajace sie zwloki

Recommended Posts

italiana

Dzisiaj w nocy mialam straszny sen. Jakis demon staral sie mnie przestraszyc. Snilam, ze lezalam w moim lozku i klamka w drzwiach poruszala sie sama. Pozniej w moim lozku po mojej prawej stronie znalazly sie rozkladajace sie zwloki. Lezalam kolo tych zwlok i wiedzialam, ze ktos stara sie mnie przestraszyc. Patrzylam na siebie w tym lozku jakby oczami widza, jakbym wyszla ze swojego ciala. Na koniec snu udalo mi sie zobaczyc demona. Mial on postac pieknej kobiety o kreconych, brazowych wlosach i duzych oczach, Staralam sie ja wypchnac przez okno i pomagaly mi w tym jakies meskie rece. Demon patrzyl na mnie z nienawiscia w oczach. Udalo nam sie jej pozbyc. Podczas snu balam sie smierci i tego co po niej nastapi chociaz nikt nie chccial mnie zabic czy zabrac na tamta strone. Po tym jak udalo nam sie pozbyc demona obudzilam sie. Zegar wskazywal godzine 3. 10 lub 3.20 nad ranem. Bylam przerazona bo wszystko bylo bardzo realne.

Czy ktos moglby mi pomoc w interpretacji. Mozna to zaliczyc do snu czy rzeczywiscie jakis byt chcial mnie przestraszyc?

Guest SooYoung

Iść na spacer, jak to mówią przewietrzyć głowę :) zająć się czymś fajnym, dotlenić i znaleźć jakieś radosne zajęcie.

Omijać horrory, gry komputerowe i strony na których widnieją podobne historie pisane dla strachu ;) Chyba że bardzo lubisz czy potrzebujesz tego typu wrażeń, no ale to potem będziesz miała takie sny, bo mózg "przerabia" we śnie ten przeczytany czy obejrzany na jawie materiał. W ten sposób oczyszcza się z takich tematów.

Zadbaj o tzw, higienę psychiczną, wypocznij, szczególnie że zaczyna się fajna pora roku i można więcej czasu spędzić na spacerach, w ruchu, co też pomaga poradzić sobie z różnymi emocjami a potem z takiego typu snami. 

Powodzenia :)

Edited by SooYoung

italiana

Nie ogladam horrorow. Zreszta ostanio nic nie ogladam. Nie zajmuje sie tematem smierci. Obecnie przygotowuje sie do maratonu wiec codziennie uprawiam sport. Albo silownia albo jogging. Nie dostarczylam mozgowi materialow do przerobienia. Codziennie wieczorem padam zmeczona do lozka i tylko maraton zaprzata mi teraz glowe.