Skocz do zawartości

Uczucia miesiąc po miesiacu


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

W dniu 1 marca wyjęłam sobie po jednej karcie na uczucia na każdy miesiac. Będę na bieżąco weryfikować.

 

Marzec Kapłanka - tu siedziałam w domu (po operacji na zwolnieniu) i miałam kontakty z panami z internetu

Kwiecień Głupiec nieoczekiwane zwroty akcji, kontakty z byłym, zerwanie przeze mnie relacji z panem

Maj 3 kielichów jakieś wyjscia mi się szykuja, spotkania towarzyskie, może kogoś poznam

Czerwiec Kapłan jakieś facet starszy ode mnie się pojawi lub wejdę w związek

Lipiec 4 buław tu widac też kartę zwiazkulub dobrze mi będzie w moim gronie znajomych

Sierpień Śmierć jakiś przelom się szykuje, nieodwracalne zmiany

Wrzesień 8 kielichów czas rozstań i powrotów, moze ktoś wróci, ktoś odejdzie

Październik Sprawiedliwość bardziej na złatwianie spraw urzędowych mi wyglada

Listopad Król monet mogą być kontaky z exem lub inny pan na horyzoncie

Grudzień Gwiazda jakies wyznania miłosne

Styczeń Księzyc duża niepewnosc,nieufnosc

Luty 9 buław  brak zaufania do drugiej strony,wycofanie się z życia uczuciowego

 

Ogolna aura Paź buław pod znakiem mojego syna, on zawsze w tej karcie wychodzi (jest spod  znaku Barana)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

Weryfikacja kwietnia,

 

Miałam Głupca.Karta pokazała mi,ze zaczęłam się cieszyć zyciem, było kilka spontanicznych zwrotów akcji,generalnie zabawa ;)

 

Poprosze o wsparcie przy kolejnych miesiacach :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

maj : fajny seks, tak trzymać ! XD

 

czerwiec- może związek wejdzie na wyższy level :)

 

lipiec - też bardzo fajnie, może jakieś imprezy, stabilnie w love :)

 

sierpień - zmiany, zmiany duże

 

wrzesień- nio nie wiem, rozstanie ?

 

październik- chyba na czym innym się skupisz, urzędy itd

 

listopad- no chyba ex się zaznacza w Monetowym :)

 

grudzień- adorator, mogą jak najbardziej być wyznania :)

 

styczeń- jakieś lęki, niepewność

 

luty- ostrożność duża, dmuchanie na zimne :)

 

Duuuuużo miłości Kochana :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Maj 3 kielichów

Spotkania, randki, dużo fajnych przeżyć ;)

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Czerwiec Kapłan

Szansa na stabilny związek z odpowiednim twojemu poziomu partnerem - z zasadami, rodzinny, może być nieco filozoficzny

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Lipiec 4 buław

Odpoczynek, relaks, dużo radości  - i w otoczeniu znajomych, i w ścianach domu :)

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Sierpień Śmierć 

Wielka transformacja wewnętrzna w tym, co dotyczy uczuć, mocna odmiana

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Wrzesień 8 kielichów

Po tej transformacji może nastąpić zniechęcenie do wszystkiego, co cię otacza, rozczarowanie.

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Październik Sprawiedliwość

Może być też oficjalne zawarcie związku, lub wyjaśnienie na czym wasza więż polega

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Listopad Król monet 

2 wersji:

1. Partner stały - z perspektywą na małżonka (co by ładnie nawiązywało do Sprawiedliwości)
2. Ex

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Grudzień Gwiazda

Zauroczenie, nadziei na lepszą przyszłość

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Styczeń Księzyc

Niepewność, obawy, brak porozumienia

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Luty 9 buław

Oddalenie, podejrzenia, zazdrość

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Ogolna aura Paź buław pod znakiem mojego syna, on zawsze w tej karcie wychodzi (jest spod  znaku Barana)

Też pokazuję nowe szansy, znajomości, randki, chemie :)

Powodzenia i miłości, miłości,, miłości Ci życzę :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

 

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Maj 3 kielichów

Kobieca energia, cieszenie się życiem, miłe spotkania ze znajomymi, może być jakaś uroczystość rodzinna i albo tam spotkasz kogoś albo z kimś pójdziesz. Emocjonalnie widać tu zadowolenie i radość :) 

 

W dniu 19.04.2019 o 17:37, Inez2503 napisał:

Czerwiec Kapłan 

Starszy pan abo ktoś z wiedzą, nauczyciel, trener, instruktor z jakiś zajęć. Atmosfera nauki i chęć poznania nowych tematów, jednak trochę ograniczeń. Pomyślałam o osobie eks albo o byłym mężu że mogą się zaznaczyć, w tym czasie w Twoim życiu, albo /chcieć/ wtrącać w Twoje sprawy.

Lipiec - karta 4 buław - pokazuje się związek, lub bycie w centrum uwagi. Jest też to informacja o aktywności na portalach randkowych lub fb to też ogólnie popularność w internecie Ktoś Cię zauważy. 

Sierpień - karta Śmierci - zmiany w sobie, w otoczeniu. Mogą być sprawy rodzinne które zajmą Twoją uwagę. Atmosfera mało romantyczna, nie na flirty choć jeśli planujesz w tym czasie wyjazd i to wyjazd zagranice to karta Śmierci może wskazywać na tego typu zmianę - kultury, otoczenia które wymagać od Ciebie będzie zmiany w sobie, dostosowania się do nowych warunków. Nawet jeśli wyjazd będzie tylko kilka dni. 

Wrzesień - 8 kielichów - tęsknota, chęć powrotu w jakieś miejsce, mieszane uczucia dotyczące tego gdzie być, czy nie zmienić swojego otoczenia. Też praca nad sobą, nad swoim postrzeganiem związków. 

Październik - Sprawiedliwość - uporządkowywanie swojego otoczenia. 

Te trzy miesiące i karty które wyszły kojarzą mi się z przykrością to piszę z czyjąś chorobą i śmiercią, a potem ze sprawami spadkowymi. Pytanie było o uczucia, wiem że w pytaniu chodzi o uczucia damsko-męskie, albo karty pokazały widocznie uczucia w ogóle, albo może chodzić o osobę z którą kiedyś byłaś w związku. Obym się tutaj myliła.

Listopad - Król monet - były mąż. 

Grudzień - Gwiazda - Twoja aktywność towarzyska lub w internecie. Komplementy, bycie popularną, zauważoną, docenianą.  

Styczeń - Księżyc - Pojawiają się nowe emocje, są też sprawy hormonalne, a może ciąża, albo podejrzenie że jesteś w ciąży.

Luty - 9 buław - Zmęczenie, potrzeba zregenerowania siebie, może byc decyzja o pobyciu samej. Uwaga na migreny, problemy z zatokami, lub uraz czy bóle głowy. 

 

Ogólna aura - Paź buław - może dotyczyć syna.

Może też wskazywać młodszego od Ciebie mężczyznę i jego pojawienie się w Twoim życiu, albo nowe szanse, spotkania,  propozycje. Nawet myślę że może być propozycja zaręczyn, ktoś Ci się oświadczy, albo będzie chciał to zrobić i planował, podpytywał Cię co o tym sądzisz. 

 

Powodzenia i samych dobrych uczuć :love:

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

Maj 3 kielichów - spotkania z mężczyzną, randki, dobra zabawa i sporo radosci, poza tym ex zaczął sie ze mną kontaktować,jest miły,ale nie wiem czy chcę z nim relacji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro

Czerwiec Kapłan j

 

To,co przychodzi mi do głowy, to mailowe rady mojego eks męza na temat wychowywania syna, sam się z nim nie spotyka, ale radzić potrafi..Brak słów...Poza tym moja relacja wchodzi na wyższy level..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Maestro

Lipiec 4 buław - byłam w związku, miesiac całkiem dobry

Sierpień Śmierć - zmiany, tzn. pewne rzeczy mi nie pasują do końca w mojej relacji, poza tym przełom z eksem, z ktorym mam o dziwo mile relacje, częściej się kontaktujemy, pojawił się ktoś nowy na horyzoncie,ale to jeszcze palcem na wodzie pisane.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...