Skocz do zawartości

Pełnia 19.04.2019 r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć.  Koło Fortuny 9 monet - brak planu na zycie, może zdarzenia losowe, przypadkowe (albo i nie), singielstwo
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 5 kielichów - koniec ze smutkami, z rozpamiętywaniem przeszłosci
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać.  As kielichów Kochankowie Pustelnik jakąs nowa miłość przede mną i podejmowanie poważnych decyzji
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii 3 kielichów może fakt, ze mam sporo kolezanek, znajomych?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć.  Koło Fortuny 9 monet -  zdarzenia losowe i bycie singlem XD
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 5 kielichów -  czas, smutku, żalu, rozczarowań. 
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać.  As kielichów Kochankowie Pustelnik  tak, nowe uczucie, relacja, podejdziesz do tego z życiową mądrością.
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii 3 kielichów Ja bym powiedziała, że może za dużo kandydatów do romansowania :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 21.04.2019 o 19:24, Inez2503 napisał:

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć.  Koło Fortuny 9 monet - brak planu na zycie, może zdarzenia losowe, przypadkowe (albo i nie), singielstwo
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 5 kielichów - koniec ze smutkami, z rozpamiętywaniem przeszłosci
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać.  As kielichów Kochankowie Pustelnik jakąs nowa miłość przede mną i podejmowanie poważnych decyzji
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii 3 kielichów może fakt, ze mam sporo kolezanek, znajomych?

 

 

 

WERYFIKACJA

 

Gdzieś odeszły bóle i smutki - 5 kielichów za sprawą nowej relacji, mam przy sobie kogoś dojrzałego, dobrego i uczciwego, nie jest w moim typie, ale daje mi dużo wiecej niż poprzednik. Jest uczucie z jego strony,z mojej jest sympatia i zaufanie, ta 3 kielichów to niestety trochę myślenie o eksie, ale już bez tesknoty i uczuć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...