Skocz do zawartości

Ex do końca czerwca


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

1. Tło: Cesarz

2. Przeszłość: 4 monet

3. To co przeszkadza: Król buław

4. To co pomoże: 2 pucharów

5. To co nieuniknione: 3 monet

6. Wynik: Świat 8 monet Siła

 

 

 

On jest jak Cesarz - wszytsko musi być jak on chce, widac,ze na razie ta relacja jest zachowawcza,rzadkie, krótkie kontakty. Może nam stanąc na przeszkodzie jakiś facet, moz kogoś poznam..NIeuniknione wydaje mi się z ni spotkanie i porawa relacji.Do końca czerwca widać kontakty na luźnej zasadzie,może będą rozmowy, ale jest też nadal chemia, albo ostatnia karta mówi,ze będe już na tyle silna, ze dam sobie radę z jego "cesarskim" charakterem :smieszne:

Odnośnik do komentarza

Tło - Cesarz - wszystko musi być jak chce Pan, może mieć despotyczny charakter.

Przeszłość - 4 monety - zamknięcie się na siebie, brak okazywania zainteresowania, uczuć.

To co przeszkadza - Król buław - temperamentne usposobienie eks, być może nie umie zdecydować się na jedną kobietę.

To co pomoże - spotkanie, rozmowy, okazywanie sobie zainteresowania. 

To co nie uniknione - 3 monety - chęć czegoś więcej, budowanie wartościowej relacji 

Wynik Świat 8 monet Siła - zamknięcie pewnego etapu na rzeczy budowania własnej wartości 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
16 minut temu, zakretka23 napisał:

Tło - Cesarz - wszystko musi być jak chce Pan, może mieć despotyczny charakter.

Przeszłość - 4 monety - zamknięcie się na siebie, brak okazywania zainteresowania, uczuć.

To co przeszkadza - Król buław - temperamentne usposobienie eks, być może nie umie zdecydować się na jedną kobietę.

To co pomoże - spotkanie, rozmowy, okazywanie sobie zainteresowania. 

To co nie uniknione - 3 monety - chęć czegoś więcej, budowanie wartościowej relacji 

Wynik Świat 8 monet Siła - zamknięcie pewnego etapu na rzeczy budowania własnej wartości 

No wlasnie z jego temperamentem jest problem.Ale fakt :lubi wzbudzac podziw wsrod kobiet. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Mi się wydaje że Ty więcej o nim myślisz niż on o Tobie. Cesarz w tle pokazuje opanowanie I spokój ale też gotowość do działania. On się tutaj zaznacza jako osoba, która ma teraz więcej siły I od niego jakby więcej zależy. 

W przeszłości widać że coś się między wami wypaliło I było to trzymanie się siebie by nie zostać z niczym. Uczucia mogły być. Ale związek sam w sobie utknął w martwym punkcie stąd król bulaw I 4 monet.

Na pewno pomogły by wam spotkania, rozmowy, randki... wszystko to co buduje relacje, 2 pucharów mówi zacznijcie od nowa, bo i ta karta ma w sobie coś z początkowych okresów relacji. 

Niestety albo stety widzę tutaj rozjazd relacji I to bardziej przez sprawy materialne, zawodowe. Może dzielić was praca. Karta świata pokazuje jakby zamknięty cykl... doszliśmy do końca... dalej idziemy już sami... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
14 minut temu, Arbogast napisał:

Mi się wydaje że Ty więcej o nim myślisz niż on o Tobie. Cesarz w tle pokazuje opanowanie I spokój ale też gotowość do działania. On się tutaj zaznacza jako osoba, która ma teraz więcej siły I od niego jakby więcej zależy. 

W przeszłości widać że coś się między wami wypaliło I było to trzymanie się siebie by nie zostać z niczym. Uczucia mogły być. Ale związek sam w sobie utknął w martwym punkcie stąd król bulaw I 4 monet.

Na pewno pomogły by wam spotkania, rozmowy, randki... wszystko to co buduje relacje, 2 pucharów mówi zacznijcie od nowa, bo i ta karta ma w sobie coś z początkowych okresów relacji. 

Niestety albo stety widzę tutaj rozjazd relacji I to bardziej przez sprawy materialne, zawodowe. Może dzielić was praca. Karta świata pokazuje jakby zamknięty cykl... doszliśmy do końca... dalej idziemy już sami... 

On jest tchórzem,w dodatku bardzo w sobie zamkniętym, stąd 4 monet, ktora mu towarzyszy od zawsze.Zobaczymy, na pewno zweryfikuję :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Tło - sytuacja bez zmian, pozostanie przy swoim zdaniu, na swojej pozycji. Dążenie, chęć zarządzania cudzymi sprawami.

Przeszłość - przywiązanie do pewnych zachowań, nawyki których nie chce albo nie da się zmienić. 

To co przeszkadza - chce mieć wszystko pod kontrolą, wyłania się typ kierownika. O coś może się spierać i narzucać swoje zdanie w jakiejś sprawie.

To co pomoże - dyplomatyczne podejście

To co nieuniknione - sprawy finansowe, kwestie jakiejś umowy 

Wynik - zmienna sytuacja zostanie opanowana przez silną wewnętrznie, pewną siebie kobietę :) 

Poradzisz sobie :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2019 o 19:53, Inez2503 napisał:

1. Tło: Cesarz - widać upartego czlowieka, który nie ustąpi

2. Przeszłość: 4 monet - przeszłość jest zamknięta

3. To co przeszkadza: Król buław- on jest dla ciebie atrakcyjny i wzbudza Twoje zainteresowanie

4. To co pomoże: 2 pucharów- zaakceptowanie obecnej sytuacji

5. To co nieuniknione: 3 monet - praca nad sobą

6. Wynik: Świat 8 monet Siła - całkowite zakończenie, praca nad sobą, poprawa swojej siły i samooceny

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

 Czemu Wy Swiat postrzegacie jako zakończenie?Mi pokazuje otwarcie na cos,8 monet to była karta tej relacji.

4 monet to nie jest zamknięcie. To jest powsciagliwosc,zachowawczosc w kontaktach,lęk przed utratą. 

Zresztą zweryfikuje za dwa miesiace.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Inez2503 napisał:

 Czemu Wy Swiat postrzegacie jako zakończenie?Mi pokazuje otwarcie na cos,8 monet to była karta tej relacji.

4 monet to nie jest zamknięcie. To jest powsciagliwosc,zachowawczosc w kontaktach,lęk przed utratą. 

Zresztą zweryfikuje za dwa miesiace.

Bo tak mi pokazują karty relacje, a Tobie inaczej. Każdy czyta po swojemu.

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Różnie można spojrzeć na kartę Świat. 

Ta karta to koniec wędrówki głupca po AW. To postać przeobrażona z mężczyzny w kobietę lub postać androgeniczna. 

To także karta przestrzeni, nieograniczonych możliwości.

Wielu autorów mówi że Świat to pełnia miłości. Związek w.najwyzszym stadium. Mi jeszcze nigdy Świat nie pokazał pełni miłości. Za to Świat pokazywał mi w układach partnerskich że ktoś opisany tą kartą jest otwarty na nowe... Świat właśnie z tym się kojarzy... z otwartością i nowością. Pewien etap się domyka (wędrówka Głupca po AW) a otwiera się okno na Świat...

Na ogół zwiastuje to rozjazd. Może nie szybko I nie definitywnie ale.sygnalizuje że relacje się poluzowaly i będzie tu brak lojalności. 

 

Co do 4 monet to kurczowo trzymam się tego co mam. W związkach jest to trwanie przy kimś że strachu przed samotnością. Przy innych kartach np. Przy diable I asie bulaw oznacza np. Zgoda na seks po to by partner nie odszedł. 

Czyli przy 4 monet często godziny się na różne rzeczy by czegoś nie stracić. 

 

A 8 monet to karta po prostu pracy... takiej żmudnej i wytrwalej, to taki codzienny kierat co w przełożeniu na związku oznacza zwykłą codzienność I zmagania się z biezacymi problemami. Czyli praca U podstaw. Praca nad związkiem taka codzienna. 

 

Tak to przynajmniej jest U mnie. 

 

Edytowane przez Arbogast
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2019 o 19:53, Inez2503 napisał:

1. Tło: Cesarz

2. Przeszłość: 4 monet

3. To co przeszkadza: Król buław

4. To co pomoże: 2 pucharów

5. To co nieuniknione: 3 monet

6. Wynik: Świat 8 monet Siła

 

 

widać jego władcze cechy, ale też to, że to mógł być ktoś ważny i na dłużej. Te 4 monety to zamknięcie relacji i przeszłości. Myślę, że przy Tobie będzie ktoś inny a może nawet już jest. Nowa miłość powinna powinna sprawić, że to się rozmyje, bo świat to jednak popłynięcie  i odejście w coś nowego :) no ta siła to może być taka zasada przyciągania , ale ja jestem obstawiam, że nowy ktoś będzie a to będzie przeszłość.

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Maestro
W dniu 21.04.2019 o 19:53, Inez2503 napisał:

1. Tło: Cesarz

2. Przeszłość: 4 monet

3. To co przeszkadza: Król buław

4. To co pomoże: 2 pucharów

5. To co nieuniknione: 3 monet

6. Wynik: Świat 8 monet Siła

 

 

 

On jest jak Cesarz - wszytsko musi być jak on chce, widac,ze na razie ta relacja jest zachowawcza,rzadkie, krótkie kontakty. Może nam stanąc na przeszkodzie jakiś facet, moz kogoś poznam..NIeuniknione wydaje mi się z ni spotkanie i poprawa relacji.Do końca czerwca widać kontakty na luźnej zasadzie,może będą rozmowy, ale jest też nadal chemia, albo ostatnia karta mówi,ze będe już na tyle silna, ze dam sobie radę z jego "cesarskim" charakterem :smieszne:

weryfikacja

 

Ex co jakiś daje znak życia, pyta co u mnie, ja mu opowiadam, ze jestem szczęśliwa itp. Wczoraj otrzymałam nieoczekiwany upominek, tzn, coś co kupił mi dawno temu, ale z przyczyn losowych nie mogł mi tego dac.

Edytowane przez Inez2503
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...