Skocz do zawartości

Maj moonmimka


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczmy, co przyniesie maj:

 

Aura: Sprawka+Księżyc+Cesarz+Paź denarow

 

Moze jakieś sprawy urzędowe się zaznaczyły. Chciałbym w końcu odzyskać pieniądze od jednej firmy, z którą się bujam. 

 

Praca: paź kielichow +8 denarow +10 mieczy +slonce

 

Ogólnie nie powinno być źle, aczkolwiek mozolnie. Mogę być już umeczony pewnymi sprawami w pracy, ale powinno się wszystko dobrze skończyć. 

 

Finanse: królowa kielichow +król denarow +Pustelnik +paź kielichow 

 

Chyba kasa pójdzie trochę na własne przyjemności. Pustelnik pokazał mi w kwietniu rozsądne gospodarowanie. Moze uda się coś odłożyć. 

 

Uczucia: 6 denarów +rycerz mieczy+Pustelnik +9 bulaw

 

Cały czas samotność. W tym miesiącu chyba bardziej odczuje jej skutki. Będę nieufna wobec kogoś, kto może nagle pojawić się w moim życiu. Możliwe, że nowy Pan pojawi się i szybko zniknie. 

 

Otoczenie: 10 pucharów +6 bulaw + 5 pucharow+ 3 mieczy

 

Z początku jakas radość, ale później widać moje rozczarowanie i smutek. Ktoś mnie może rozczarować swoim zachowaniem. 

 

Niespodzianka: Pustelnik +6 mieczy+królowa bulaw+ Umiarkowanie 

 

Może zacznę nowy kurs, o ile pomyślnie zdam testy. 

 

Co robic: 4 denarów + 6 bulaw+ sad Boży 

 

Skupić się na tym, co mam. Cieszyć się może z jakiegoś nowego początku. 6 bulaw być dumna z siebie. Znać swoją wartość. 

 

Czego nie robić : paź mieczy +6 denarow+X denarow+ 4 pucharów 

 

Nie być kasliwa lub nie szukać kontaktu, kiedy druga strona nie daje znaku życia. Może też mówić, abym za bardzo nie uzależniala rodziny od pomocy finansowej lub po prostu nie pozyczala kasy w tym miesiącu, bo mogę jej nie odzyskać. 

 

Rada: królowa kielichow + 3 denarów + Wieza+ 9 mieczy

 

Chyba coś może się nagle skończyć. Jakaś relacja w pracy, a może z Panem X. Będą nieprzespane noce.

 

Slabiutko w tym maju... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Aura: tak, całkiem możliwe, że to jest sprawa, związana z pieniędzmi, będzie ci to kosztować trochę nerwów i niepewności, ale pieniądze otrzymasz (paź), chociaż suma może okazać się nieco mniejsza, niż oczekiwałas, firma będzie skutecznie się bronić i stać na swoim (Cesarz)

Praca: wątpię się, że chodzi z tą 10 mieczy o coś złego, bo reszta kart jest w porządku, myślę, że może zwiastywac koniec okresu, w ciągu którego od siebie musiałaś dużo dać i dokładnie pracować, może też ci to troszkę nerwów kosztowało (paź), Słońce zapowiada zmianę, korzystna dla ciebie, będziesz się cieszyła, poczujesz się beztroska, jak dziecko ;) Może zaznaczyło się też odejście kogoś z zespołu, mi swojego czasu ta karta właśnie to pokazała.

Finanse: może pójdzie trochę na rzeczy randkowe/polepszenie wizerunku/coś związanego z męską uwagą (Król Monet, paź kielichów). Co do Pustelnika, to mi się wydaje, że podstawą tych wydatków może być poczucie samotności. Jeśli jednak spojrzeć pod innym kątem - Król Monet świetnie rządzi pieniędzmi i domem, Pustelnik za dużo nie potrzebuje, jest ascetyczny, także dużo wydatków nie powinno być ;)

Uczucia: no, widać dystansowanie i osamotnienie w tych kartach, z innej strony, patrząc na Pustelnika, myślę, że tu mogła zaznaczyć się wewnętrzna potrzeba tez w tym, żeby zostać sam na sam z sobą, się zregenerować,może też żeby pojawił się większy balans, równowaga w twoich relacjach z ludźmi (6 monet). Wszystko co się nie dzieje jest na lepsze - nie smuć się ;)

Otoczenie: możesz być bardzo przeczulona na to, jak cię obierają, czy między tobą a otoczeniem jest wszystko w porządku, czy panuje harmonia (10 kielichów, 6 buław), przez co możliwi są bujania od radości do rozczarowania, poczucia urazy, przykrych decyzyj. Też ważną rolę w tym wszystkim będzie grała rodzina - może te bujania nastroju są głównie z tym powiązane.

Niespodzianka: może się wyciszysz, opanujesz zbyt gorące emocje? :)

Może też być kurs, lub medytacja... Albo zaczniesz odbierać ten okres samotności pozytywnie - królowa buław - to kobieta pewna siebie, zna swoją wartość :)

Co robić: twardo stać na ziemi, trzymać przy sobie to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa i dumna z siebie, od reszty się pozbawić - oczyścić dwoje życie od tego, co bite jest potrzebne dalej.

Czego nie robić? Nie kłócić się z rodziną, chyba, nie zamykać się na nich, nie chorować w sobie urazę.

Rada: popracować nad swoimi emocjami, wybadać to, co ich wywołuje, wyjść w tym na następny poziom i zburzyć to, co wywołuje w tobie stres i paranoję.

Miłego maju, i nie są te kartusz takie okropne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2019 o 21:16, Moonmimka napisał:

Zobaczmy, co przyniesie maj:

 

Aura: Sprawka+Księżyc+Cesarz+Paź denarow

 

Możliwe że jakieś sprawy urzędowe i związana z tym niepewność się pokazują, ale będzie stabilnie i myślę, że możliwy jest zwrot pieniędzy

 

Praca: paź kielichow +8 denarow +10 mieczy +slonce

w paziu może się pokazywać dobra atmosfera pracy albo to że ją lubisz, będziesz skoncentrowana na zadaniach, migą być nadgodziny, dużo jakiegoś męczącego rozmyślania o życiu zawodowym, ale koniec miesiąca będzie pozytywny 

 

W dniu 22.04.2019 o 21:16, Moonmimka napisał:

 

Finanse: królowa kielichow +król denarow +Pustelnik +paź kielichow 

 

Trochè wydasz na swoje przyjemności, na wygląd, może jakiś zabieg upiększający sobie zrobisz. Pieniędzy Ci starczy

 

Uczucia: 6 denarów +rycerz mieczy+Pustelnik +9 bulaw

 

Będzie jakiś Pan, możliwy typ samotnika, ale chyba nic z tego nie będzie 

 

Otoczenie: 10 pucharów +6 bulaw + 5 pucharow+ 3 mieczy

 

Początek miesiąca dobry, dużo emocji i pozytywnej energii, jednak ktoś z otoczenia Cię rozczaruje i będzie to troszkę bolec

 

Niespodzianka: Pustelnik +6 mieczy+królowa bulaw+ Umiarkowanie 

 

Jakaś zmiana cię czeka, będziesz pełna energii, możliwe, że jest to związane z jakimś przemieszczaniem się

 

Co robic: 4 denarów + 6 bulaw+ sad Boży 

 

Skupić się na tym, co mam. 

 

Czego nie robić : paź mieczy +6 denarow+X denarow+ 4 pucharów 

 

Uważać na język i na to ile komu dajesz z siebie, uważać też, aby jakaś szansa nie przeszła obok nosa

 

Rada: królowa kielichow + 3 denarów + Wieza+ 9 mieczy

 

Bardzo ciekaw karty. Dużo emocji, możliwy jakiś rozwój w pracy, którym będziesz się martwić 

Głowa do góry! Będzie dobrze!

 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 22.04.2019 o 21:16, Moonmimka napisał:

Zobaczmy, co przyniesie maj:

 

Aura: Sprawka+Księżyc+Cesarz+Paź denarow- sprawy urzędowe, i nadzieja na te pieniądze, które wydaje mi się nadejdą 

 

Moze jakieś sprawy urzędowe się zaznaczyły. Chciałbym w końcu odzyskać pieniądze od jednej firmy, z którą się bujam. 

 

Praca: paź kielichow +8 denarow +10 mieczy +slonce

Dużo pracy, natomiast na koniec będziesz zadowolona z tych efektów, i da ci to sporo radości, tak jak byś pracowała nad jakimś projektem, i na końcu pomyślnie go zakończyła 

Ogólnie nie powinno być źle, aczkolwiek mozolnie. Mogę być już umeczony pewnymi sprawami w pracy, ale powinno się wszystko dobrze skończyć. 

 

Finanse: królowa kielichow +król denarow +Pustelnik +paź kielichow 

No właśnie mi się wydaje, ze będzie ciebie kusiło żeby powydawać, ale koniec końców będziesz raczej oszczędna, widzę tu korzysta sytuacje, być może przypływ gotówki na która czekasz

Chyba kasa pójdzie trochę na własne przyjemności. Pustelnik pokazał mi w kwietniu rozsądne gospodarowanie. Moze uda się coś odłożyć. 

 

Uczucia: 6 denarów +rycerz mieczy+Pustelnik +9 bulaw

Bedziesz starała się zachować równowagę w tym miesiącu, chociaż będzie ciężko, bedziesz zła na sytuacje, na samotność która ci doskwiera, ale bedziesz z tym walczyć , być może podejmiesz jakieś kroki ? Żeby to zmienić 

Cały czas samotność. W tym miesiącu chyba bardziej odczuje jej skutki. Będę nieufna wobec kogoś, kto może nagle pojawić się w moim życiu. Możliwe, że nowy Pan pojawi się i szybko zniknie. 

 

Otoczenie: 10 pucharów +6 bulaw + 5 pucharow+ 3 mieczy- rodzina da ci wsparcie, którego potrzebujesz, Kiedy dopadnie cię smutek w tym miesiącu 

 

Z początku jakas radość, ale później widać moje rozczarowanie i smutek. Ktoś mnie może rozczarować swoim zachowaniem. 

 

Niespodzianka: Pustelnik +6 mieczy+królowa bulaw+ Umiarkowanie 

 

Może zacznę nowy kurs, o ile pomyślnie zdam testy. Zgadzam się, miesiąc nauki ;)

 

Co robic: 4 denarów + 6 bulaw+ sad Boży - docenić to co masz

 

Skupić się na tym, co mam. Cieszyć się może z jakiegoś nowego początku. 6 bulaw być dumna z siebie. Znać swoją wartość. 

 

Czego nie robić : paź mieczy +6 denarow+X denarow+ 4 pucharów - starać się zachować równowagę, nie popadać w jakieś przygnębienia to się łączy z tym wcześniejszym docenianie własnych zasobów 

 

Nie być kasliwa lub nie szukać kontaktu, kiedy druga strona nie daje znaku życia. Może też mówić, abym za bardzo nie uzależniala rodziny od pomocy finansowej lub po prostu nie pozyczala kasy w tym miesiącu, bo mogę jej nie odzyskać. 

 

Rada: królowa kielichow + 3 denarów + Wieza+ 9 mieczy

Nie przejmować się obrotem spraw, coś pójdzie nie tak być może w sferze uczuciowej, ale jest to nieuniknione, nie karmić tego dodatkowymi rozmyslaniami

Chyba coś może się nagle skończyć. Jakaś relacja w pracy, a może z Panem X. Będą nieprzespane noce.

 

Slabiutko w tym maju... 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura: Sprawka+Księżyc+Cesarz+Paź denarow

 

Również uważam, że tu na pierwszym planie sprawy urzędowe, niepewność Twoja, ale ostatnia karta mówi, że będzie kasa:)

 

Praca: paź kielichow +8 denarow +10 mieczy +slonce


Widać sporo pracy, coś tam może się nie udać, ale ostatecznie wyjdzie na Twoje :)

 

Finanse: królowa kielichow +król denarow +Pustelnik +paź kielichow 

 

Wydaje mi się, że zaznaczyły się wydatki związane z życiem uczuciowym i randkami :)

 

Uczucia: 6 denarów +rycerz mieczy+Pustelnik +9 bulaw

 

Widać, że jesteś wycofana i samotna, trochę dmuchasz na zimne ;)

 

Otoczenie: 10 pucharów +6 bulaw + 5 pucharow+ 3 mieczy


Zmienne emocje, widać i radość i smutek i poczucie zranienia w tych 3 Mieczy.

 

Niespodzianka: Pustelnik +6 mieczy+królowa bulaw+ Umiarkowanie 


Jak najbardziej może być coś związanego z nauką, widać Twoją aktywność w tym kierunku :)

 

Co robic: 4 denarów + 6 bulaw+ sad Boży 

 

Trzymać się tego, co masz. Być pewna siebie i swojej wartości :)

 

Czego nie robić : paź mieczy +6 denarow+X denarow+ 4 pucharów 

 

Nie kłócić, nie być złośliwą wobec ludzi, może faktycznie rodzina się zaznaczyła w 10 Denarach.

 

Rada: królowa kielichow + 3 denarów + Wieza+ 9 mieczy

 

Nie skupiać się na negatywnych emocjach, lękach, strachu itd, może wyjść do ludzi w 3 Denarach, albo skupić na nauce/pracy, co Ci pomoże :).

 

Głowa do góry :)

 

Wszystkiego dobrego w maju, dużo miłości życzę i powodzenia :1s_z:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2019 o 21:16, Moonmimka napisał:

Zobaczmy, co przyniesie maj:

 

Aura: Sprawka+Księżyc+Cesarz+Paź denarow

 

Możesz mieć trudności z wyjaśnieniem jakiejś sprawy, ale widać, że się nie poddasz

 

Praca: paź kielichow +8 denarow +10 mieczy +slonce

 

Dużo pracy, ona Cie wrecz przytloczy, ale takiej produktywnej, której wynik będzie dla Ciebie potem satysfakcjonujacy. Nie ma tego złego:)

 

Finanse: królowa kielichow +król denarow +Pustelnik +paź kielichow 

Będziesz się pilnować z wydawaniem

W dniu 22.04.2019 o 21:16, Moonmimka napisał:

 

Uczucia: 6 denarów +rycerz mieczy+Pustelnik +9 bulaw

 

Może się ktoś odezwać chcieć wyrwac na kawę, ale nie będziesz chętna 

 

Otoczenie: 10 pucharów +6 bulaw + 5 pucharow+ 3 mieczy

Będą spotkania towarzyskie może nawet rodzinne, ale nie będą dla Ciebie one przyjemne

W dniu 22.04.2019 o 21:16, Moonmimka napisał:

 

Niespodzianka: Pustelnik +6 mieczy+królowa bulaw+ Umiarkowanie 

Nowy kurs może być, nowe działania takie, których do tej pory nie miałaś odwagi podjąć 

 

Co robic: 4 denarów + 6 bulaw+ sad Boży 

 

Skupić się na tym, co mam. Cieszyć się z małych sukcesów 

 

Czego nie robić : paź mieczy +6 denarow+X denarow+ 4 pucharów 

 

Nie wchodzi w potyczki slowne, kłótnie szczególnie gdy sprawa nie dotyczy Ciebie lub jakichś finansów. Nie daj się też na coś naciągnąć. 

 

Rada: królowa kielichow + 3 denarów + Wieza+ 9 mieczy

 

Nie przejmuj się, nie zalamuj się jak coś się stanie. Po prostu bądź twarda i walcz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość User_
 
 
 
W dniu 22.04.2019 o 21:16, Moonmimka napisał:

Zobaczmy, co przyniesie maj:

 

Aura: Sprawka+Księżyc+Cesarz+Paź denarow

 

Nie bylo spraw urzedowych. Tutaj zaznaczylo sie rozliczenie z przeszloscia, spojrzenie trzezwe na znajomosc z Cesarzem, ktory daje tyle, ile chce i moze.

 

Praca: paź kielichow +8 denarow +10 mieczy +slonce

 

Atmosfera bardzo pozytywna, ale 10 mieczy pokazala doslownie moment, kiedy nie mialam sily wstac z lozka, aby pojechac do pracy. Jednak szybko wrocilam do formy. 

 

Finanse: królowa kielichow +król denarow +Pustelnik +paź kielichow 

 

Kasa leci na moje przyjemnosci, ale z glowa.

 

Uczucia: 6 denarów +rycerz mieczy+Pustelnik +9 bulaw

 

Duzo przemyslen w swojej samotni. Poczulam, ze dostaje mniej niz od siebie daje. Panowie pojawia sie i szybko znikaja, jak w rycerzu mieczy. 9 bulaw to stan, kiedy mam jeszcze sile, ale te sytuacje mnie juz mecza i nie buduja poczucia bezpieczenstwa w relacji z drugim czlowiekiem.

 

Otoczenie: 10 pucharów +6 bulaw + 5 pucharow+ 3 mieczy

 

Od radosci po stan przygnebienia i smutku.

 

Niespodzianka: Pustelnik +6 mieczy+królowa bulaw+ Umiarkowanie 

 

Zmadrzalam i ruszylam dalej ze swoim zyciem. Chyba pierwszy raz przestalam wracac do starych spraw. Poczulam, ze mam wiele do zaoferowania, wiec poczekam na odpowiednia osobe.

 

Co robic: 4 denarów + 6 bulaw+ sad Boży 

 

Docenilam to, co mam. Male wewnetrzne odrodzenie.

 

Czego nie robić : paź mieczy +6 denarow+X denarow+ 4 pucharów 

 

Nie być kasliwa lub nie szukać kontaktu, kiedy druga strona nie daje znaku życia. Może też mówić, abym za bardzo nie uzależniala rodziny od pomocy finansowej lub po prostu nie pozyczala kasy w tym miesiącu, bo mogę jej nie odzyskać. 

 

Rada: królowa kielichow + 3 denarów + Wieza+ 9 mieczy

 

Przestalam sie uzalac jak to Krolowa Kielichow. Nieoczekiwana zmiana podejscia, ale w tym jeszcze jest duzo leku.

 

Slabiutko w tym maju... 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...