Skocz do zawartości

Miłość na wiosnę


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Tło czytania - 7 monet - czekanie na właściwa osobę 

Co sądzę na temat milosci - Król Pucharow - sadze ze do tego potrzeby jest wybor właściwej osoby 

Fizycznosc - Królowa pucharow - brakuje mi bliskosci drugiej osoby i tutaj najbardziej odczuwam ten brak

Intelekt - 7 buław - prowadze walkę ze soba sama

Duchowosc - Wisielec - ten okres jest mi potrzebny dla własnego rozwoju, nabieram dystansu 

Emocje - Koło Fortuny - sprawy karmiczne - ostatnia relacje silnie dała mi odczuć związek karmiczny, 7 buław na tle intelektu to walka z przywiązaniem do byłego partnera, generalnie karty pokazują ze jestem gotowa na nowa relacje, bronię sie przed przeszłości by eks nie stwarzał w moim zyciu niepokoju - co jakiś czas próbuje włożyć kij w mrowisko i sprawdza na ile moze sobie pozwolić 

Pytanie ktore powinnam sobie zadać by relacja rozwinęła sie dla mnie w najlepszy sposób - 3 puchary - z czym kojarze milosc ? Milosc powinna byc lekka, prosta i przyjemna.

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Widąć,ze czekasz,królowa pucharów to kobieta łaknąca uczucia,potrzebująca miłosci czystej i bezinetresownej,romantyczka.Potrzebujesz też kogoś takiego,kto Cię pokocha za Twoją dusze,a nie za fizycznośc i dla kogo będziesz najważniejsza i jedyna.

Widać,ze masz w głowie jakiś konflikt, o czym mówi 7 buław.Ten czas jest Ci potrzebny na rozwój swojej duchowości. Masz Koło Fortuny w emocjach,to też potwierdza zmiennośc,niestabilnośc, dlatego energia  Wisielca jest Ci potrzebna do uporzadkowania wnętrza.

Z czym kojarysz miłosć - 3 pucharów to cieszenie się soba,radość, beztroskie spedzanie czas,celebrowanie swojej obecnosci.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

3 puchary wyciągnęłam na miejscu gdzie powinnam zadać sobie pytanie dotyczące milosci by moje relacje rozwijały sie dla mnie w najlepszy sposób ...3 puchary to lekkość w relacji ..tęsknota za miłością...nie raz romans ..wiem ze nie chce romansu dlatego pomyslalam ze karty bardziej bedzie pasowało pytanie  jaka powinna byc milosc ? A nie np. jakiej relacji chcesz bo wiem to od dawna. 

Odnośnik do komentarza

Tło czytania - 7 monet - cierpliwe czekanie

Co sądzę na temat milosci - Król Pucharow - Kojarzy Ci się z uczuciem, nie tylko fizycznością, oddaniem,.

Fizycznosc - Królowa pucharow - potrzebujesz czułości, uczucia, delikatności, subtelności.

Intelekt - 7 buław - walka trochę taka wewnętrzna się w Tobie jeszcze toczy.

Duchowosc - Wisielec - wyciszasz się, patrzysz z różnych perspektyw na sprawy.

Emocje - Koło Fortuny - brak stabilności w emocjach, wahania, zmienność duża.

Pytanie ktore powinnam sobie zadać by relacja rozwinęła sie dla mnie w najlepszy sposób - 3 puchary - z czym kojarze milosc ?  Miłość jest według Ciebie radością, przyjemnym spędzaniem wspólnego czasu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...