Skocz do zawartości

Divina dla Anhany ZWERYFIKOWANY


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Anhana, oto runy dla Ciebie na pierwsze pytanie

- Jakie są odczucia wiadomo kogo w stosunku do mnie po ostatniej dyskusji?

1. co on czuje w związku z tą sytuacją  Gebo odwr.
2. co on myśli w związku z tą sytuacją  Odala odwr.

3. jak to teraz wygląda - efekt jego oceny sytuacji Algiz odwr.

4. ku czemu on się skłania (prawdopodobny wybór jego drogi postępowaniaEhwaz
5. rada / wskazówka dla pytającego (co robić, jak postąpić, jak się zachować etc.)  Dagaz odwr.

 

a na drugie

- Jak będzie wyglądała znajomość z wiadomo kim w przeciągu miesiąca?

Wunjo odwr. - Mannaz - Raidho

 

Ponieważ program odwraca runy,  więc zamieszczam jak je wylosował, ale jeśli nie chcesz ich czytać w odwróceniu, to traktuj jako proste.

 

Zanim doczytałam, że chcesz runy wylosowałam najpierw klasyki na te pytania i jak chcesz to wrzucę Ci, ale dopiero wieczorem. Może to być ciekawy eksperyment takie zestawienie  :D 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ismer napisał:

 

Zanim doczytałam, że chcesz runy wylosowałam najpierw klasyki na te pytania i jak chcesz to wrzucę Ci, ale dopiero wieczorem. Może to być ciekawy eksperyment takie zestawienie  :D 
 

Dawaj bo z tego i tak nic nie rozumiem xd

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gebo - no czuje, że ta sytuacja jest darem :p

2. Myśli o tej sytuacji jako korzystnej.

3, Postrzega to jako korzystny zbieg okoliczności, szansę.

4. Może mówić o tym, że podejmie jakieś działanie, albo wręcz odwrotnie  oddali się.

5. Rada dla mnie :D Nie przejmować się tym, bo wszystko będzie OK. 

 

drugie Pyt

Raczej korzystnie, skoro mannaz symbolizuje mężczyzne, raidho przejażdzkę konno hahaha, być może w takim razie jakiś kontakt będzie, natomiast będzie to raczej przelotne i niezobowiązujące.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A oto karty i porządek ich odczytu na pytanie nr.1
- Jakie są odczucia wiadomo kogo w stosunku do mnie po ostatniej dyskusji?
1 co on czuje w związku z tą sytuacją
2 co on myśli w związku z tą sytuacją
3 rada / wskazówka dla pytającego (co robić, jak postąpić, jak się zachować etc.)
4 ku czemu on się skłania (prawdopodobny wybór jego drogi postępowania)
5 jak to teraz wygląda - efekt jego oceny sytuacji

 

A1.jpg

 

oraz 3 karty na pytanie nr. 2:
- Jak będzie wyglądała znajomość z wiadomo kim w przeciągu miesiąca?
i tu jako dodatkowa karta - wskazówka / podpowiedź wyszła 8 trefl.

 

A2.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przy klasykach mam zdecydowanie inną interpretację

1. z 7 nie wróżę, ale z uwagi na to, że to trefle, no to niespecjalnie są to pozytywne odczucia, raczej jest przytłoczony :P

2. No może, widzi jakiś potencjał na jakieś wspólne wyjścia, bo walet lubi sobie wyjść na koncert, poszaleć tu

3. hmmm, no to radą jest żeby uważać :P, bo druga strona może być nieszczera, zająć się swoimi sprawami, egoistycznie 

4. No tu nie ma wątpliwości, on nie przejmie inicjatywy, i nie skłania się ku niczemu

5.  Nie wiem :P generalnie ja lubię damę trefl, ale tutaj jest w słabym położeniu, powiedziałabym, że jest raczej zmęczony zamieszaniem, albo skupiony już na czymś innym dama trefl jako inna osoba 

 

2 pyt 

Spotkanko, przyjemne, czyli tu jest spójny obraz z runami ;P bo reszta to no cóż, jakby o dwie różne sprawy chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sporo trefli się pokazało, to na ogół nie jest zbyt pozytywne. Postaram się to obgadać, tylko nie wiem kiedy znajdę czas. Tak do połowy maja pewnie się wyrobię :D 

Spotkanie miłe bardzo możliwe, ale As trefl raczej psuje sielankę, dlatego doszła do niego wskazówka, bo chciałam sprawdzić, o jaki rozwój wypadków może tu chodzić. Ogólnie moja 8 trefl to osłabienie, więc może wskazywać na zmęczenie sytuacją, osłabienie więzi - mimo miłego spotkania, może słomiany zapał. No ale to tylko na miesiąc ;) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ismer napisał:

Sporo trefli się pokazało, to na ogół nie jest zbyt pozytywne. Postaram się to obgadać, tylko nie wiem kiedy znajdę czas. Tak do połowy maja pewnie się wyrobię :D 

Spotkanie miłe bardzo możliwe, ale As trefl raczej psuje sielankę, dlatego doszła do niego wskazówka, bo chciałam sprawdzić, o jaki rozwój wypadków może tu chodzić. Ogólnie moja 8 trefl to osłabienie, więc może wskazywać na zmęczenie sytuacją, osłabienie więzi - mimo miłego spotkania, może słomiany zapał. No ale to tylko na miesiąc ;) 

no ale mnie oczy nie mylą, że wyszły lepsze runy znacząco? No mamy jedynie dwa miesiące :P bo później wylot na zawsze :D, więęęc, no cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 godzin temu, anhana napisał:

no ale mnie oczy nie mylą, że wyszły lepsze runy znacząco? No mamy jedynie dwa miesiące :P bo później wylot na zawsze :D, więęęc, no cóż.

właściwie ani lepsze ani gorsze wyszły te runy, bym powiedziała, że uzupełniająco :D 

 

Runy według mnie tak gadają (na teraz, jak coś mi się odmieni albo doda to wpiszę się)

- Jakie są odczucia wiadomo kogo w stosunku do mnie po ostatniej dyskusji?
1 co on czuje w związku z tą sytuacją: Gebo odwr.
Gebo: krótko mówiąc odczuwa zaburzenie równowagi. 
Nie odwracam nigdy run nieodwracalnych, więc w ich wypadku wnioski muszą być spasowane z sytuacją.
I tak: jeśli  ta wasza dyskusja byłaby typu przyjacielskiego to Gebo wskazałaby na zrównoważony przepływ energii a w rezultacie na zdrowe, przyjazne relacje (i reakcje) między ludźmi. Jeśli dyskusja była ostrą kłótnią, atakiem bądź ogólnie była nieprzyjazna, to wtedy Gebo wskazuje na pewne zachwianie relacji, na żal, który wynika z poczucia nierównowagi, na przykład tego typu "ja do ciebie z sercem a ty do mnie z kamieniem". Może odczuwać utratę wsparcia, jeśli uważał że ma je w Tobie.
W każdym razie przy "nieprzyjaznej" dyskusji odczucia drugiej strony należy czytać jako negację runy. Wątpię, by interlokutor przyjął to jako "dar"... bo to wymaga dużej samoświadomości ;p i jeśli ktoś ją posiada, no to rzeczywiście, może być darem, z którego wyciągnie pożyteczne wnioski. Na ogół jednak jest odwrotnie.

2 co on myśli w związku z tą sytuacją: Odala odwr.
przy odwróconej Odali może myśleć, że "stracił korzenie", to w przenośni oczywiście, w przełożeniu na sytuację między dwojgiem ludzi może oznaczać, że myślał iż może Ci ufać jak bliskiej osobie (a Odala to tak miejsce jak i osoba, w / z którym człowiek czuje się "domowo", bezpiecznie, dobrze) i się w jakiś sposób na tym zawiódł. Bywa, że człowiek czuje się jak wyrzucony poza nawias, bez względu na to, czego sytuacja dotyczy, że nie jest już częścią "tego domu", który uważał za swój. Jasne, że nie musi to być jakiś dramat, na ogół jest to coś w rodzaju utraty zaufania i/ lub poczucia bezpieczeństwa związanego z czymś lub kimś sobie bliskim; jakby został zburzony (albo chociaż uszkodzony) jego bezpieczny i solidny (jak sądził) "dom", jakby już "nie przynależał" do tego "domu".

5 jak to teraz wygląda - efekt jego oceny sytuacji:  Algiz odwr.
po prostu - jest niepewny, nie czuje się bezpiecznie w wyniku zaistniałej sytuacji, grunt ugina mu się pod nogami ;p
może będzie się starał przeczekać i/ lub nagiąć (jeśli zależy mu na waszej relacji) bądź będzie chciał się wycofać z niebezpiecznego terenu (jeśli mu nie zależy).
Nie wiem jakiego rodzaju jest wasza znajomość, więc trudno to coś konkretnie orzec.

4 ku czemu on się skłania (prawdopodobny wybór jego drogi postępowania):  Ehwaz.
Skłania się jednak do współpracy. Więc dobrze byłoby go w tym umocnić, jeśli Ci zależy na utrzymaniu relacji. Może właśnie jasna deklaracja Dagaz będzie najlepszym na to sposobem.

3 rada / wskazówka dla pytającego (co robić, jak postąpić, jak się zachować etc.): Dagaz odwr.
W sumie to chyba mieć nadzieję, że się wyklaruje - bo wstaje nowy dzień, a na pewno spojrzeć na sytuację w nowy sposób. Może dobrze by było coś wyjaśnić, np. swoje motywy, o których on może wcale nie wiedzieć, a może przyznać się do zagalopowania i przeprosić, jeśli rzeczywiście za daleko pojechałaś po nim. Generalnie wstaje dzień, robi się jasno i tak samo wyjaśniona do końca, czyli dobrze oświetlona, dobrze widoczna powinna być zaistniała sytuacja.

Dagaz ma też jeszcze znaczenie takie, że nadchodzi "dobra zmiana" :D tak więc jeśli nawet zawali się między wami, to też nie trać nadziei, bo również w sferze uczuć mówi ona o tym, że będzie zmiana.

 

Jak będzie wyglądała znajomość z wiadomo kim w przeciągu miesiąca?
Wunjo odwr. - Mannaz - Raidho

Wygląda to na poprawienie relacji po jakimś smutku, w nawiązaniu do sytuacji i run powyżej - jeśli docenisz to co masz, co ofiarował Ci sobą ten pan (cokolwiek by to nie było, choćby relacja przyjacielska, wsparcie, serdeczność, dobre słowo etc. etc.) to możesz odzyskać "utraconą pozycję", przyjaźń czy w ogóle relację samą w sobie. Wprawdzie będzie on już ostrożniejszy ale będzie gotów Ci pomóc jeśli tego będzie trzeba, generalnie będziecie mogli dalej podróżować razem w zgodzie, choć niekoniecznie w stadle. A i niewykluczone, że poznasz jakieś nowe, ciekawe sprawy dzięki niemu. I trzeba pamiętać, by zbytnio go nie obciążać,  a czym - to sama sobie odpowiedz - może powstrzymaniem się od ostrych dyskusji ;p 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2019 o 21:21, Ismer napisał:

I trzeba pamiętać, by zbytnio go nie obciążać,  a czym - to sama sobie odpowiedz - może powstrzymaniem się od ostrych dyskusji ;p 

tzn tak :P ja postawiłam go troszkę pod ścianą, mówiąc albo coś więcej albo definitywne zerwanie znajomości. No więc on faktycznie może czuć, że grunt mu się pod nogami ugiął. Więc nie było to rzucenie kamieniem :p, ale co prawda to prawda, że ja bym chciała swoje motywy wyjaśnić, w sensie dlaczego postawiłam tak wszystko na ostrzu noża. 

I jeśli chodzi o radę z pozycji 3 (walet pik) to tutaj widziałabym to jako pójście za ciosem, czyli trzymanie się swojej decyzji, bez zbędnych wyjaśnień, bo i tak niewiele to da (as trefl+8 trefl) 

Natomiast przy runach to mi się wydaje mnie beznadziejne, ale może dlatego, że ich nie znam. Trzeba było postawić jeszcze tarota. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

wg. moich klasyków wygląda to tak (dla porównania dodaję obok runy)

- Jakie są odczucia wiadomo kogo w stosunku do mnie po ostatniej dyskusji?
1 co on czuje w związku z tą sytuacją 7 trefl - troska /Gebo
zdenerwowanie czuje ;p jest zirytowany, czuje się atakowany (moja 7 trefl to m.in. atak na kogoś)
2 co on myśli w związku z tą sytuacją Walet karo / odwr. Odala
myśli, że powinno się to wyjaśnić; ogólnie ten walet to posłaniec z wieściami ale też oznacza jakieś wiadomości, wyklarowanie, wyjaśnienie, objaśnienie itp. - przy tym pytaniu, więc może myśli, że uda się to jakoś ułożyć (po jego myśli ;) ) 
To jest również karta osobowa, a w tej sytuacji wskazuje na człowieka (lub jego myśli) raczej nie altruistycznego, bardziej zwracającego uwagę na materię i korzyści (w tym wynikające z relacji różnego rodzaju) niż na gorące uczucia i romantyzm. Więc w tym kontekście może - przy tej 7 trefl - czuć się niekomfortowo po tym co mu powiedziałaś i po prostu coś w  związku z tym rozważa - kalkuluje. 
Jeśli by wziąć pod uwagę Odalę to powiedziałabym, że zburzyłaś wizję jego "porządku domowego", inaczej mówiąc on wyobrażał sobie inaczej waszą relację a Ty mu ją zburzyłaś.
3 rada / wskazówka dla pytającego (co robić, jak postąpić, jak się zachować etc.) Walet pik / Dagaz
Walet pik to osoba o niezbyt jasnych cechach charakteru, podobnie jak i sytuacja, którą karta opisuje. Ogólnie to jakiś wstyd, żenująca sprawa, kłopotliwe wyjaśnienia. Na radzie może wskazać konieczność wyjaśnienia czegoś, motywów właśnie, tak by nie było to takie zawiłe i pogmatwane, jak to lubi czynić ten walet ;) czyli ma być jasno i prosto a nie zawile i mgliście. Pewnie będzie to kłopotliwe ;) 
4 ku czemu on się skłania (prawdopodobny wybór jego drogi postępowania) Król trefl / Ehwaz
Król trefl to człowiek wymagający, dominujący, wydający polecenia, bywa nerwowy, o burzliwym, takim zapalnym dość charakterze, ale nie beton - można z nim się porozumieć, znaleźć wspólny język, jakoś się dogadać. Więc przy odpowiednim postępowaniu może skłonić się w pewnym stopniu do ugody. Ale pamiętać trzeba, że nie da sobie narzucić ciężkiego jarzma, a i konia (Ehwaz) męczyć nie wolno, bo padnie ;p
5 jak to teraz wygląda - efekt jego oceny sytuacji: Dama trefl / odwr. Algiz
Dama trefl to ambitna osoba, taka którą bardziej pociągają interesy czy dochodzenie do niezależności niż obowiązki związane z domem i rodziną i wprawdzie potrafi dostosować się do okoliczności, ale na ogół tylko wtedy lub na czas, kiedy leży to w jej interesie. Skoro tu wyszła Dama to może oznaczać, że nie leży mu to, co usłyszał. Może rozważać odwrót.

 

3 karty na pytanie nr. 2:
- Jak będzie wyglądała znajomość z wiadomo kim w przeciągu miesiąca?
9 pik - 9 kier - As trefl + 8 trefl / Wunjo odwr. - Mannaz - Raidho. + jako dodatkowa karta - wskazówka / podpowiedź wyszła 8 trefl.
9 pik: jeśli podróż / czas to krótkie, jeśli sytuacja to też niedługa, poza tym 9 pikowa to oznaka smutku i łez. Ale już 9 kier poprawia ten obraz, oznacza radość, zadowolenie (ogólnie) lub też romans (albo chociaż serce, serdeczność, przyciąganie), tyle, że może być to zdarzenie krótkie, szczególnie przy poprzedzającej 9 pik jako czasowej, Asie trefl i dookreślającej te karty 8 trefl. Tak więc relacja powinna się poprawić, ale docelową wg. tych kart to chyba nie będzie.

 

no ciekawa jestem co końcowo wyjdzie, bo nie dość, że to dział eksperymentalny to jeszcze mamy dwa rodzaje wyroczni :D 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Ismer napisał:

3 karty na pytanie nr. 2:
- Jak będzie wyglądała znajomość z wiadomo kim w przeciągu miesiąca?
9 pik - 9 kier - As trefl + 8 trefl / Wunjo odwr. - Mannaz - Raidho. + jako dodatkowa karta - wskazówka / podpowiedź wyszła 8 trefl.
9 pik: jeśli podróż / czas to krótkie, jeśli sytuacja to też niedługa, poza tym 9 pikowa to oznaka smutku i łez. Ale już 9 kier poprawia ten obraz, oznacza radość, zadowolenie (ogólnie) lub też romans (albo chociaż serce, serdeczność, przyciąganie), tyle, że może być to zdarzenie krótkie, szczególnie przy poprzedzającej 9 pik jako czasowej, Asie trefl i dookreślającej te karty 8 trefl. Tak więc relacja powinna się poprawić, ale docelową wg. tych kart to chyba nie będzie.

 

No i teraz mi też przyszło do głowy, że to może być czas smutku jako taki dla mnie (9 pik+9 kier), właśnie z uwagi na dwa  trefle po 9 kier. Tzn ja bym tego asa trefl jeszcze tak nie demonizowała, ponieważ akurat dla mnie to jest karta głównie niespodzianki. No ale już przy 8 trefl nie wygląda to zbyt dobrze, w sensie bardziej nerwowo. Dlatego ja dopuszczam też teraz interpretację, że nie zadzieje się właściwie nic, a to poskutkuje rozluźnieniem więzi.

 

A znowu dama trefl to dla mnie matka :D, więc to karta, którą ja widzę właśnie jako opiekę, i którą kojarzę z rodziną. No ale znowu w tym otoczeniu to średnio.

No docelową i tak nie miała być, natomiast jest kilka podróży, których nie zdążyłam jeszcze z tą osobą zrealizować, dlatego szkoda no.

 

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość anhana

Ja mogę już wstępnie zweryfikować, nic nie wyjaśniłam, bo w końcu uznałam, że nie ma co wyjaśniać. I, że właściwie wiele to nie wniesie, poza tym, że mnie to emocjonalnie jeszcze bardziej rozbije. Jedyny kontakt był przez neta, bo zostaliśmy wspólnie zaproszeni przez znajomych, natomiast on nie był wtedy w kraju, więc na tym się rozmowa skończyła. Chociaż zaskoczył mnie fakt, że było mu szkoda, że nie będzie mógł pójść. Ja raczej nie przejmę inicjatywy, więc faktycznie może rozluźnienie więzi albo wogole zerwanie znajomości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Makrela zmienił tytuł na Divina dla Anhany ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...