Skocz do zawartości

MAJ uczuciowo


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

. Tło: Król Mieczy

2. Przeszłość: 2 buław

3. To co przeszkadza: Diabeł

4. To co pomoże: 7 mieczy

5. To co nieuniknione: 9 kielichów

6. Wynik: 4 buław 5 kielichów Głupiec Cesarzowa

 

Zaznacza się jakoś facet lub bedę musiała podjac decyzję odnosnie czegoś. Ten ktoś ma już mnie na oku, zna mnie, przeszkoda może mówić, ze facet chce seksu, romansu, nie w głowie mu uczucia.Na pewno mile chwile, ale zwiazku z tego nie będzie, aczkolwiek na pewno poczuję się lepiej. Pomogą mi wymówki? Nie mówienie prawdy?

Odnośnik do komentarza

Ja tutaj nie widzę mężczyzny, król mieczy jest symbolem sytuacji, być może rozstania, być może twojego własnych odczuć do życia uczuciowego. W przeszłości może czekania trochę?, może chęć na powrót tego co było? Pomoże zdystansowanie się do tego (7 mieczy) zajęcie się sobą (9 kielichów). Przeszkadza rozpamiętywanie (Diabeł). Na wyniku smutek z powodu utraty stabilności (4 buław), natomiast też dużo dziecięcego zapału, optymizmu. Ty sobie to sama dasz, bo cesarzowa potrafi o siebie zadbać :), albo będziesz "korzystać" z tego co da otoczenie, mężczyźni itp itd

Odnośnik do komentarza

W maju też nie widzę przy Tobie faceta. Widać, że jesteś po rozstaniu i łączą się więzi z Byłym ( Diabeł), pomoże może użycie jakiegoś podstępu, no kombinuj Malutka :P.

Jakiś czas będzie Ci dobrze samej ze sobą - 9 Kielichów :) Na wyniku masz rozpoczęcie nowej drogi, Cesarzowa fajnie się czuje sama ze sobą i jest spełniona :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Inez2503 napisał:

. Tło: Król Mieczy

2. Przeszłość: 2 buław

3. To co przeszkadza: Diabeł

4. To co pomoże: 7 mieczy

5. To co nieuniknione: 9 kielichów

6. Wynik: 4 buław 5 kielichów Głupiec Cesarzowa

 

Na razie musisz zaakceptowac, że jesteś teraz w pojedynkę, ale zacząć korzystać z tego czasu 9 Kielichów. Zrób coś na co już od dawna miałaś ochotę, ale nie mogłaś, bo byłaś w związku. Idź trochę poszaleć, umów się na drinka z koleżanką, spraw sobie jakąś przyjemność w tej 9 Kielichów. Póki co, ogranicza Cię eks oraz obsesyjne myśli o nim Diabeł. Byłaś w 2 bulaw, czyli oczekiwaniu, wypatrywaniu, czy wróci. Pomoże Ci unikanie miejsc, ludzi, które z nim Ci się kojarzą. Wyłącz fb, jeśli masz. Byl związek 4 bulaw, a pozostał żal i smutek. Musisz przerobić te emocje, aby pójść nowa droga Głupiec. Zobaczysz, że za rogiem może czekać na Ciebie cis nowego, lepszego. Odbudujesz swoją wartość, na nowo poczujesz się atrakcyjna kobieta. 

Odnośnik do komentarza

Tło: pojawi się pan może ktoś kogo znasz z przeszłości. Starszy, ciemne włosy.

Przeszłość: możliwe, już była jakaś relacja między wami

Co przeszkadza: może ma nałogi lub jakieś nawyki ewentualnie chce romansu 

Co pomoże: podjedz do tego swobodnie, nie uciekaj, przemysl wszystko 

Co Nieuniknione: jakieś mile, wspólne chwile

Wynik: wydaje mi się, że trochę poflirtujezz i dasz mu kosza :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Zacznę od końca :) Widać, że ciążył na tobie smutek (5 kielichów), żal, przez sytuację w dotąd stabilnym związku, ale szybko i lekko z tego wyjdziesz, może poczujesz się lepiej - bardziej spełniona, atrakcyjna kobieta, życie której należy do niej samej. To poczucie własnej wartości może być zwyszone przez uwagę tego mieczowego, też myślę, że nie chodzi o zawarcie związku z nim, bardziej o poczucie przejemnosci i zadowolenia życiem (9 kielichów), które ci on da :)

2 buław - to twoje wyczekiwanie i próba się przejrzeć waryantom, może też chodzi o dystans wobec tych przykrych emocyj i zauleznienia, obsesji, którą wywołuje w tobie ten były, co pomoże - bystrość, giętkość, może i trochę manipulacji by się przydało, co może prowadzić do świeżego impulsu w nawiązaniu do życia uczuciowego, nowego (wynikowe karty, na które też można spojrzeć pod takim kątem);),  w którym wszystko zorganizujesz po swojemu inna swoich warunkach :)

Niezłe karty, chodzi, co prawda, bardziej o twoje wlasne samopoczucie w nich i wartość, zadowolenie :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Powiem tak - rozkład potwornie mętny, z kiepskimi pozycjami, właściwie to złe "podstawy pytań". Są zbyt ogólne. "Tło" to sobie może być na tapecie w kompie albo na komórce. Przy pojedynczych kartach też ciężko mówić o jakiejś dobrej interpretacji, co to w ogóle za przaśny rozkład jest i czemu ktoś wam doradził korzystanie z niego?

Na moje - bez sensu rozkład, najlepiej zrobić klasyczną piątkę (2 sygnifikatory, 3 karty rozkładowe) z konkretnym pytaniem, bo ogólnikami psa nie nakarmisz...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2019 o 18:37, Inez2503 napisał:

. Tło: Król Mieczy - rozmyślanie o mężczyźnie lub sam facet, który się odciął

2. Przeszłość: 2 buław - przypatrywanie się temu, co było

3. To co przeszkadza: Diabeł - może złość, pożądanie

4. To co pomoże: 7 mieczy - zakombinowanie na swoją korzyść 

5. To co nieuniknione: 9 kielichów - bycie singielką

6. Wynik: 4 buław 5 kielichów Głupiec Cesarzowa

Skupienie się na rodzinie, na dziecku, na byciu matką. Szukanie stabilizacji w domu.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
20 godzin temu, Anixot napisał:

Powiem tak - rozkład potwornie mętny, z kiepskimi pozycjami, właściwie to złe "podstawy pytań". Są zbyt ogólne. "Tło" to sobie może być na tapecie w kompie albo na komórce. Przy pojedynczych kartach też ciężko mówić o jakiejś dobrej interpretacji, co to w ogóle za przaśny rozkład jest i czemu ktoś wam doradził korzystanie z niego?

Na moje - bez sensu rozkład, najlepiej zrobić klasyczną piątkę (2 sygnifikatory, 3 karty rozkładowe) z konkretnym pytaniem, bo ogólnikami psa nie nakarmisz...

Oki,zrobię dzisiaj.Dzieki :)

11 godzin temu, Iwka78 napisał:

 

Złość-na pewno nie z mojej strony. Raczej o nałogi exa chodzi.9 kielichow mi zawsze relację niezalegalizowana pokazuje. Zresztą zweryfikuje w czerwcu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...