Skocz do zawartości

wycieczka na kilka dni


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wybieram się w czerwcu z koleżanką na kilkudniowy wyjazdy, zapytałem kart, jaki przebieg będzie miała ta wycieczka, co mnie tam z nią czeka?

  • Z przełożenia:

10 mieczy - Królowa Denarów - 9 mieczy

  • Rozkład główny (zmodyfikowany Macieja)

1. Ogólny nastrój wycieczki, tło: 8 buław

2. Przyczyna problemu: 9 buław

3. To co będzie na minus: 7 mieczy

4. To co będzie na plus: Król buław

5. Nieuniknione: 7 pucharów

6. Wynik, podsumowanie: 9 denarów

 

Z przełożenia to albo to nie dojdzie do skutku, albo za sprawą pani będzie dość przytłaczająco i nerwowo.

Z rozkładu głównego, dużo ruchu, dużo przemieszczania, szybkie tempo w 8 buław i zwyczajna chęć zresetowania się w 9 buław. Ukryte zamiary w 7 mieczy, ktoś tu nie mówi całej prawdy o swoich intencjach, ktoś będzie kombinował jakby tu skorzystać najwięcej na tym, bo na końcu 9 denarów. Król buław to wszelka aktywność na tej wycieczce, natomiast 7 pucharów mówi znowu o tym, że jakby idea tej wycieczki będzie się mijać z rzeczywistością, bo dwie 7 mówią, o nieszczerych i wręcz nierzeczywistych zamiarach. Wycieczka - jeśli dojdzie do skutku - to będzie udana, jest 9 denarów, karta piękna, luksusu, korzyści...  generalnie, pomimo jakiś niezdrowych relacji, jakiś ukrytych półprawd między wierszami, wycieczka będzie fajna, da spełnienie, zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Arbogast napisał:

Wybieram się w czerwcu z koleżanką na kilkudniowy wyjazdy, zapytałem kart, jaki przebieg będzie miała ta wycieczka, co mnie tam z nią czeka?

  • Z przełożenia:

10 mieczy - Królowa Denarów - 9 mieczy

  • Rozkład główny (zmodyfikowany Macieja)

1. Ogólny nastrój wycieczki, tło: 8 buław

2. Przyczyna problemu: 9 buław

3. To co będzie na minus: 7 mieczy

4. To co będzie na plus: Król buław

5. Nieuniknione: 7 pucharów

6. Wynik, podsumowanie: 9 denarów

 

Z przełożenia to albo to nie dojdzie do skutku, albo za sprawą pani będzie dość przytłaczająco i nerwowo.

Z rozkładu głównego, dużo ruchu, dużo przemieszczania, szybkie tempo w 8 buław i zwyczajna chęć zresetowania się w 9 buław. Ukryte zamiary w 7 mieczy, ktoś tu nie mówi całej prawdy o swoich intencjach, ktoś będzie kombinował jakby tu skorzystać najwięcej na tym, bo na końcu 9 denarów. Król buław to wszelka aktywność na tej wycieczce, natomiast 7 pucharów mówi znowu o tym, że jakby idea tej wycieczki będzie się mijać z rzeczywistością, bo dwie 7 mówią, o nieszczerych i wręcz nierzeczywistych zamiarach. Wycieczka - jeśli dojdzie do skutku - to będzie udana, jest 9 denarów, karta piękna, luksusu, korzyści...  generalnie, pomimo jakiś niezdrowych relacji, jakiś ukrytych półprawd między wierszami, wycieczka będzie fajna, da spełnienie, zadowolenie.

Kiepskie te karty z przełożenia. Nie wiem, ale ja tutaj widzę jedynie interesownosc. Czy ty przypadkiem nie płacisz za jej wyjazd? Nie wiem, czy ona się nie wycofa,ale spójrzmy dalej. 

 

W 8 bulaw wydaje mi się, że dojdzie do wyjazdu w końcu to dynamika, ruch. Możliwe, że będzie dużo dogadywania spraw odnośnie wyjazdu. Problem polega, że ktoś nie do końca jest pewny czy chce skorzystać z oferty. Nie do końca będzie się czuł/a w czyimś towarzystwie komfortowo. Na minus może Ciebie trochę naciągnąć na różne wydatki lub okaże się, że chce chodzić własnymi ścieżkami, a nie spędzać czas we dwoje. Na Plus może się trochę zresetujesz - sport, seks itp. Przy całej tej gamie średnio optymistycznychi kart, to powiedziałabym, że inaczej sobie to będziesz wyobrażał. Na końcu widzę trochę taka materialustke, która chce dobrze skorzystać z tego wyjazdu Twoim kosztem. 

 

Edytowane przez User_
Odnośnik do komentarza

Z przełożenia wygląda to tak jakby rzeczywiście miało nie dojść do skutku z winy tej pani. Albo może będzie miała jakieś obawy związane z tym wjazdem. 

 

Ogólny nastrój: dużo energii, napięty plan działania 

 

Przyczyna problemu: jakąś niechęć, brak motywacji, jakieś trudności 

 

Na minus: kombinatorstwo, ucieczka

 

Na plus: twoja determinacja, przygotowanie 

 

Nieuniknione: wasz plan zawisnie na włosku 

 

Wynik: do wyjazdu może dojść, ale po drodze będzie trochę nerwów i niepewności 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Na moje, z przełożenia wynika, że pokłóciliście z tą panią, i do wycieczki nie dojdzie, powodem kłótni może być ona, jej wyolbrzymienie jakiegoś problemu, paranoja (9 mieczy), może o czymś jej nie mówiłeś (7mieczy), i to ja wkurzy? Może być zupełna strata relacji.

8 buław - no niby wycieczka, a niby komunikacja, wymiana myśli, zdań na jakiś temat. Powodem problemu może być jej brak zaufania (no już z 9, mieczy wynika, że coś ja tam straszy o męczy). Możesz zająć pozycję pewna, i spróbować ja tak gorąca przekonać w swoich racjach, ale i tak pozostanie na jakochs iluzjach, nadinterpretacjach wobec tego (7 kielichów).

Wynik - mi się widzą zaoszczędzone pieniądze. Przepraszam, że w takich ciemnych barwach, ale rzeczywiście mi tak to się kojarzy, przykro mi

Mimo wszystko, życzę powodzenia i porozumienia ;)

 

Odnośnik do komentarza

Napisałam wcześniej, ale usunęłam, bo na e chciałam cię zasmucić. Wygląda mnie na kłótnie, dość mocna, przez podejrzenia tej pani, obawy, może coś kombinowałes i to wyszło na jaw (7 mieczy)? Może pani ciebie śledzi na tym forum (żartuje :D)? :D

 8 buław też może zaznaczyć komunikację, wymianę zdań. To nie uniknione... To też trochę nadinterpretacja motywów, iluzji co do sprawy, moglo by pomóc, jakbyś gorąco i zaciekle przekonywał ja o swoje racje, zresztą, ogień jest bardzo szczerym żywiołem, otwartym i prostym, może też o takie podejście chodzić, 

W karcie wynikowej, chmm, nie chce cię zasmucić, ale mi na oszczędzone pieniądze wygląda, bo wycieczka może zostać zawieszona ..

Mimo wszystko mam nadzieję, że się mylę i trzymam kciuki ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
51 minut temu, Willow napisał:

Napisałam wcześniej, ale usunęłam, bo na e chciałam cię zasmucić. Wygląda mnie na kłótnie, dość mocna, przez podejrzenia tej pani, obawy, może coś kombinowałes i to wyszło na jaw (7 mieczy)? Może pani ciebie śledzi na tym forum (żartuje :D)? :D

 

Sama mam czasem obawy,czy osoba, na któtrą stawiam karty przez przypadek nie znajdzie mnie na forum :sark:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
20 godzin temu, Arbogast napisał:

Wybieram się w czerwcu z koleżanką na kilkudniowy wyjazdy, zapytałem kart, jaki przebieg będzie miała ta wycieczka, co mnie tam z nią czeka?

  • Z przełożenia:

10 mieczy - Królowa Denarów - 9 mieczy

  • Rozkład główny (zmodyfikowany Macieja)

1. Ogólny nastrój wycieczki, tło: 8 buław

2. Przyczyna problemu: 9 buław

3. To co będzie na minus: 7 mieczy

4. To co będzie na plus: Król buław

5. Nieuniknione: 7 pucharów

6. Wynik, podsumowanie: 9 denarów

 

 

Przełożenie mówi,ze u babki coś się wydarzyło lub wydarzy, te karty są mocno depresyjne, może ją chłop jaki rzuci?

 

Nastrój mówi , że będzie się działo wiele naraz, ona nie będzie chciała Cię o wszystkim informowac, moze być zbolała, robic dobrą minę do złej gry. Na plus będą Twoje starania.No, zachowasz się jak prawdziwy mężczyzna,co się chwali :) Nieuniknione : wypijecie sobie winko.

 

Wiesz co mi przeszło przez głowę : moze ją ząb rozboli, albo brzuch albo okres dostanie. Stąd takie karty,..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Wiesz co mi przeszło przez głowę : moze ją ząb rozboli, albo brzuch albo okres dostanie. Stąd takie karty,..

Wiesz co... Może ona cholera nie planuje terminu wycieczki akurat na dni w które przypada jej okres... 

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Z kart wygląda na opcję - zabawiaj mnie i w przełożeniu wygląda mi że karty wskazały na pani obawy. Koleżanka może główkować czy nie będzie się nudzić, a czego od niej możesz chcieć /to zależy od formy waszej relacji/ i czy starczy jej pieniędzy. 

Dwie kwestie - jeśli Ty płacisz za jej wyjazd to wie że możesz czegoś chcieć, druga to spełnianie tzw, zachcianek - karta 9 monet więc na to się przygotuj - aktywnie spędzony czas i wydane pieniądze, na koleżankę też. 
Ona będzie zadowolona, jeśli jej zadowolenie też Tobie sprawia przyjemność to ok, jeśli będziesz wiązał z tym wyjazdem poważniejsze plany albo na wyjeździe oczekiwał od koleżanki pewnych gestów jako rewanżu to trafisz na opór, usłyszysz coś w stylu - taka nie jestem.

Jednak coś tam może być ale potem koleżanka skupi się na sobie i swoich sprawach. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
14 minut temu, SooYoung napisał:

Z kart wygląda na opcję - zabawiaj mnie i w przełożeniu wygląda mi że karty wskazały na pani obawy. Koleżanka może główkować czy nie będzie się nudzić, a czego od niej możesz chcieć /to zależy od formy waszej relacji/ i czy starczy jej pieniędzy. 

Dwie kwestie - jeśli Ty płacisz za jej wyjazd to wie że możesz czegoś chcieć, druga to spełnianie tzw, zachcianek - karta 9 monet więc na to się przygotuj - aktywnie spędzony czas i wydane pieniądze, na koleżankę też. 
Ona będzie zadowolona, jeśli jej zadowolenie też Tobie sprawia przyjemność to ok, jeśli będziesz wiązał z tym wyjazdem poważniejsze plany albo na wyjeździe oczekiwał od koleżanki pewnych gestów jako rewanżu to trafisz na opór, usłyszysz coś w stylu - taka nie jestem.

Jednak coś tam może być ale potem koleżanka skupi się na sobie i swoich sprawach. 

Każde z nas płaci za siebie. Ta wycieczka to jej pomysł. Ja się zastanawiam czy to tylko koleżeńsko wycieczka czy jednak coś więcej. Ja tu planów z tym nie wiąże. Wypocząć i jak się da to przyjemnie spędzić czas. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Arbogast napisał:

czy to tylko koleżeńsko wycieczka czy jednak coś więcej

No właśnie się zweryfikuję: jak zaplanowała na czas okresu, to koleżeńska, a jak nie, to nie :D

Przepraszam, niesie mnie trochę :glupio_mi:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Może jej głupio powiedzieć wprost "weź mnie" stąd propozycją wycieczki bo wtedy faktycznie łóżko podwójne to I okazja czyni kochanków. 

Ale może to być po prostu czysto koleżeńska sprawa... to mnie nurtuje? Ale z kart romansu nie widać. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

No właśnie ja też zaczęłam myśleć o co w tym chodzi, bo skoro proponuje to może ona ma jakieś plany związane z Tobą, ale czy powie o tym wprost? Może chcieć a potem się wycofać, zobaczysz jak będzie.

Nastaw się na fajnie spędzony czas, czy z nią, czy samemu :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Arbogast napisał:

Może jej głupio powiedzieć wprost "weź mnie" stąd propozycją wycieczki bo wtedy faktycznie łóżko podwójne to I okazja czyni kochanków. 

Przepraszam za głupie pytanie, a w jednym pokoju razem będziecie mieszkali? Jak tak i to z jej inicjatywy, to mi się wydaję, że odpowiedz jest oczywistą :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
Teraz, Willow napisał:

Przepraszam za głupie pytanie, a w jednym pokoju razem będziecie mieszkali? Jak tak i to z jej inicjatywy, to mi się wydaję, że odpowiedz jest oczywistą :)

Będzie się opierała ;) przynajmniej przez pierwszy dzień, bo zmęczenie podróżą. Wszystko zależy od tego jak do tego podejdziesz, czytaj sygnały, nawet te subtelne, ale  bycie przebojowym pomoże - karta Króla Buław. 

Fakt że sama opłaciła wyjazd to też info że ona może wybierać, zastanawiać się itp.  W karcie 7 pucharów są też różne oczekiwania, więc dystans mile widziany i początkowo poobserwuj koleżankę. 

Bawcie się dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2019 o 21:34, Arbogast napisał:

Wybieram się w czerwcu z koleżanką na kilkudniowy wyjazdy, zapytałem kart, jaki przebieg będzie miała ta wycieczka, co mnie tam z nią czeka?

  • Z przełożenia:

10 mieczy - Królowa Denarów - 9 mieczy

 z przełożenia powiedziałabym, że nici z wyjazdu. Koleżanka czymś się zmartwi.

  • Rozkład główny (zmodyfikowany Macieja)

1. Ogólny nastrój wycieczki, tło: 8 buław - dużo fajnej, pozytywnej energii. Wszystko nabiera tempa:) jesteście oboje zaciekawieni tym, co będzie.

2. Przyczyna problemu: 9 buław- może być jakiś problem do wyjaśnienia, może koleżanka chce z Tobą jakoś bliżej porozmawiać...

3. To co będzie na minus: 7 mieczy - jakaś manipulacja, brak szczerości 

4. To co będzie na plus: Król buław - hm... seks?:) albo coś między Wami się zadzieje pozytywnego

5. Nieuniknione: 7 pucharów- ja bym tutaj widziała jakieś porozumienie między Wami i miło spędzony czas

6. Wynik, podsumowanie: 9 denarów - wydaje mi się, że możesz się tą osobą bardziej zainteresować 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Willow napisał:
2 godziny temu, Arbogast napisał:

Może jej głupio powiedzieć wprost "weź mnie" stąd propozycją wycieczki bo wtedy faktycznie łóżko podwójne to I okazja czyni kochanków. 

Przepraszam za głupie pytanie, a w jednym pokoju razem będziecie mieszkali? Jak tak i to z jej inicjatywy, to mi się wydaję, że odpowiedz jest oczywistą :)

Inaczej to szkoda czasu na wyjazd jak mielibyśmy spać w różnych pokojach :p

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza

Arbogast, skąd wtedy pytanie o koleżeństwo? Nie wiem, jak inne kobiety, ale bym nie wynajmowała wspólnego pokoju z podwójnym łóżkiem z kolegą, z którym oprócz koleżeństwa nic nie planuje :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Bo jesteśmy kolezenstwem a nie para. A ten wyjazd może być ukryta propozycją głębszego poznania się. A może być po prostu koleżeńskim wypadem. Fakt jednego pokoju niczego nie oznacza tak naprawdę :)

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Arbogast napisał:

Bo jesteśmy kolezenstwem a nie para. A ten wyjazd może być ukryta propozycją głębszego poznania się. A może być po prostu koleżeńskim wypadem. Fakt jednego pokoju niczego nie oznacza tak naprawdę :)

My chyba z Tobą różnie definiujemy to, co znaczy koleżeństwo i tyle :) Dla mnie koleżeństwo wyłącza możliwość romansu/seksu, bazuje się na dobrej komunikacji werbalnej, wspólnych zainteresowaniach, bliskości poglądów/odczuwania życia, jak lubicie spędzić czas - jako osoba z osobą, prawie rodzinnej, bratniej więzi :) a po za "parą", "związkiem" istnieją jeszcze inne relacje :)
Może ja to tak jako kobieta mam, że tak rozróżniam i zagłębiam się w odcieni relacyj międzyludzkich, nie wiem, no ale nie mogłam nie skomentować, bo co dotyczy koleżeństwa właśnie to miałam na myśli.
No i dla mnie osobiście dzielenie jednego łózka wiele znaczy :P Spać razem po koleżeńsku - no na serio? :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 26.04.2019 o 17:03, Arbogast napisał:

Bo jesteśmy kolezenstwem a nie para. A ten wyjazd może być ukryta propozycją głębszego poznania się. A może być po prostu koleżeńskim wypadem. Fakt jednego pokoju niczego nie oznacza tak naprawdę :)

Dla wielu ludzi oznacza cpś więcej...Wiesz, jak ludzie się przespią ze sobą,to jednak powstaje więź.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jeden pokój to nie do końca fajnie, bo jak się pokłócicie to będziesz spał na basenie ;) tak że ten... musisz być grzeczny ;) 

Przy okazji basenu to zwróć uwagę na animatorów, trenerów i ratowników, bo koleżanka może się tam kimś zainteresować i znowu śpisz na basenie :buja_oblokach: A jak Tobie wpadnie w oko jakaś animatorka to nie będziesz miał gdzie jej zaprosić na wspólne animacje :D bo w pokoju koleżanka. 

Arboogast widzisz jak wasz wyjazd smakowicie się zapowiada :szampan_na: Już by się chciało dowiedzieć jak to będzie. 

Jak będziesz chciał i miał czas to napisz dla nas relacje. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
8 minut temu, SooYoung napisał:

Jeden pokój to nie do końca fajnie, bo jak się pokłócicie to będziesz spał na basenie ;) tak że ten... musisz być grzeczny ;) 

Przy okazji basenu to zwróć uwagę na animatorów, trenerów i ratowników, bo koleżanka może się tam kimś zainteresować i znowu śpisz na basenie :buja_oblokach: A jak Tobie wpadnie w oko jakaś animatorka to nie będziesz miał gdzie jej zaprosić na wspólne animacje :D bo w pokoju koleżanka. 

Arboogast widzisz jak wasz wyjazd smakowicie się zapowiada :szampan_na: Już by się chciało dowiedzieć jak to będzie. 

Jak będziesz chciał i miał czas to napisz dla nas relacje. 

Ja też się nie mogę doczekać weryfikacji :sark:

Teraz, Arbogast napisał:

Zweryfikuje. Mam tylko nadzieję że nie jadę tam na darmo :p

Nooo,to by było okropne. Wiem coś o tym...:buhah:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
5 minut temu, Lianna napisał:

Ależ się wątek rozwinął XD

 

Ruch jak nie wiem, ale czy Arbo porucha czy nie porucha- oto jest pytanie XD

Aż sama jestem ciekawa jak z tym seksem będzie na tej wycieczce.:sark:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Właśnie nie, pojechała jednak z koleżanką...

zatem:

1. Ogólny nastrój wycieczki, tło: 8 buław - szybko, szybko na wariackich papierach

2. Przyczyna problemu: 9 buław - to jest karta asekuracji, więc jakby przyczyna problemu pokazała, że to się nie uda, że jakby nie będzie ostatecznie chęci

3. To co będzie na minus: 7 mieczy -  nie była szczera ze mną i mnie wykiwała

4. To co będzie na plus: Król buław - nie dałem się jej podporządkować bo zaczęła coś kombinować

5. Nieuniknione: 7 pucharów - tutaj nierealne plany

6. Wynik, podsumowanie: 9 denarów - tutaj nie wiem co ta 9 miała pokazać, to jest karta jakby nie było zysku, ale też postać na karcie jest solo

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...