Skocz do zawartości

Maj - Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pracuję, siedzę w domu i się byczę:-)

Talia kart Golden Dawn Tarot. karty mogą się powtarzać, bo tasowane na każde pytanie oddzielnie. Karty dworskie są pozamieniane.

 

Dom i rodzina: 2 denarów, rycerz (król) pucharów, Kapłanka - będzie dobrze, widać wiele spraw na mojej głowie i zaznacza się też mój mąż, który zawsze w pucharowym wychodzi i chyba ja sama w tej kapłance. Będę zajmować się domem i opiekować dzieciakami, bo pewnie jeszcze w maju nie pójdą do szkoły

Życie zawodowe: 9 pucharów, Umiarkowanie, 5 denarów, Kapłan - prawda jest taka, że nie szukam jakoś usilnie pracy, bo jak pomyślę, o tym, że mam wrócić do biura, do sprzedaży i do zakłamanych ludzi to aż mi się niedobrze robi... i po kartach też widać, że będę siedzieć w domu, na pewno będzie mi brakowało pracy i tej adrenaliny, ale nie mam ochoty wracać do takiego środowiska...

Oczyszczanie organizmu ogólnie: Książę (rycerz) pucharów, 6 pucharów, 3 mieczy, 2 buław - zdecydowałam się na 14 dniowe oczyszczanie dietą Dąbrowskiej, zależy mi na oczyszczeniu układu pokarmowego, nie zakładam, że wytrzymam pełne 2 tygodnie aczkolwiek bardzo bym chciała. Widać w kartach, że czeka mnie dużo emocji, pojawi się też coś z przeszłości, i pewnie znowu się pokaże coś przykrego, coś co sobie uświadomię w związku z żywieniem

  • Oczyszczenie Jelit: królowa mieczy - obstawiam, że się oczyszczą
  • Wpływ na wagę: as mieczy - widziałabym spadek wagi
  • Samopoczucie: Rycerz (król) mieczy - mogę chodzić na lekkim wkurzeniu albo będę dużo rozmyślać....

Ćwiczenia i ich efekty: Królowa buław, sąd ostateczny, Słońce - ćwiczę w domu, ćwiczenia ułożyłam sobie sama. Dość siedzenia na dupie! widziałabym lekką poprawę wyglądu sylwetki w buławowej, u mnie na karcie kobieta jest atrakcyjna, wydaje się być umięśniona, generalnie widziałabym zadowolenie z efektów

Zdrowe żywienie i ich efekty: 8 pucharów, 3 mieczy, Mag - możliwe, że jeszcze raz zmienię zdanie na temat tego "co to jest zdrowe żywienie".... ale w Magu na końcu powinno być okey

Nauka pływania: 10 pucharów, wieża, 8 denarów, Gwiazda - no tu będzie polka... już trochę się przyzwyczajam do swojego lęku, widać, że jest to dla mnie bardzo ciężka praca, ale na koniec miesiąca będę z siebie zadowolona

Czego miłego się nie spodziewam: 8 denarów, Gwiazda, 10 pucharów - nie spodziewam się czegoś związanego z pracą, jakiegoś zadowolenia, może właśnie chodzi o basen...

 

Będę wdzięczna za zarknięcie:-)

 

Miłej majówki wszystkim życzę!

 

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: 2 denarów, rycerz (król) pucharów, Kapłanka -  Spokojnie powinno być i stabilnie. Kapłanka to opiekunka, fajne karty.

Życie zawodowe: 9 pucharów, Umiarkowanie, 5 denarów, Kapłan -   Bez większych zmian raczej, może tutaj zaznaczyła się jakaś nauka ;)

Oczyszczanie organizmu ogólnie: Książę (rycerz) pucharów, 6 pucharów, 3 mieczy, 2 buław - dość emocjonalne karty faktycznie, widać może powrót do przeszłości i to będzie bolesne, ale potem przyjrzysz się temu bardziej jako obserwator ( 2 Buław)

  • Oczyszczenie Jelit: królowa mieczy - ok karta na te sprawy, także pójdzie jak należy, pełne oczyszczenie.
  • Wpływ na wagę: as mieczy - Powinnaś zrzucić coś ;)
  • Samopoczucie: Rycerz (król) mieczy -  No możesz być trochę zdenerwowana i cięta, ale to chyba normalne w trakcie takich zabiegów ;)

Ćwiczenia i ich efekty: Królowa buław, sąd ostateczny, Słońce -  ładne karty, przypływ energii, lepszy wygląd, Twoje zadowolenie, super :)

Zdrowe żywienie i ich efekty: 8 pucharów, 3 mieczy, Mag - Dużo emocji i coś tam będzie nie halo, ale wiele się nauczysz w tym Magu.

Nauka pływania: 10 pucharów, wieża, 8 denarów, Gwiazda -  Wygląda na to, że zmienisz bardzo swoje podejście do tego pływania i włożysz sporo pracy, będzie lepiej i widać zadowolenie ;)

Czego miłego się nie spodziewam: 8 denarów, Gwiazda, 10 pucharów -  Też stawiam, że czas na basenie da Ci wiele, dużo miłych i radosnych chwil przed Tobą :)

 

Kochana, fajnego maja i wszystkiego dobrego :* :1s_n:

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Nie pracuję, siedzę w domu i się byczę:-)

Talia kart Golden Dawn Tarot. karty mogą się powtarzać, bo tasowane na każde pytanie oddzielnie. Karty dworskie są pozamieniane.

 

Dom i rodzina: 2 denarów, rycerz (król) pucharów, Kapłanka - 

Trochę bujanie się z różnymi sprawami przyziemnymi, dom, rachunki itp. Dobra atmosfera, będziesz do spraw pochodziła ze spokojem i życiowa mądrością. 

Życie zawodowe: 9 pucharów, Umiarkowanie, 5 denarów, Kapłan - 

Praca się nie zaznaczyła, ale nie ma tragedii, bo będziesz dobrze się czuła emocjonalnie. Jeszcze może trochę to potrwać - umiarkowanie opóźnia pewne sprawy. Widać, że chciałabyś podrepwrowac domowy budżet, być wsparciem dla rodziny, ale musisz poczekać. Warto w tym czasie się doszkalax. 

Oczyszczanie organizmu ogólnie: Książę (rycerz) pucharów, 6 pucharów, 3 mieczy, 2 buław - zdecydowałam się na 14 dniowe oczyszczanie dietą Dąbrowskiej, zależy mi na oczyszczeniu układu pokarmowego, nie zakładam, że wytrzymam pełne 2 tygodnie aczkolwiek bardzo bym chciała. Widać w kartach, że czeka mnie dużo emocji, pojawi się też coś z przeszłości, i pewnie znowu się pokaże coś przykrego, coś co sobie uświadomię w związku z żywieniem

  • Oczyszczenie Jelit: królowa mieczy - obstawiam, że się oczyszczą
  • Wpływ na wagę: as mieczy - widziałabym spadek wagi
  • Samopoczucie: Rycerz (król) mieczy - mogę chodzić na lekkim wkurzeniu albo będę dużo rozmyślać....

Nie znam się na zdrowiu w kartach. 

Ćwiczenia i ich efekty: Królowa buław, sąd ostateczny, Słońce - 

Weźmiesz się za ćwiczenia i aktywność fizyczna. Bardzo możliwe, że zaangazujesz rodzinę np wycieczki rowerowe. Będzie dużo endorfin i pozytywnej energii. 

Zdrowe żywienie i ich efekty: 8 pucharów, 3 mieczy, Mag - 

 

Jeszcze będziesz wracała do złych nawyków, ale później definitywnie to utniesz choć łatwo nie będzie. Będziesz testowałam różne diety lub przepisy. 

Nauka pływania: 10 pucharów, wieża, 8 denarów, Gwiazda - 

Praca i jeszcze raz praca nad oswajaniem leku. Będzie trochę drastycznie z początku, bo każde wyjście że strefy komfortu wywołuje lek, ale ostatnia karta to uzdrowienie, a nawet pływanie. Kobieta patrzy w tafle wody na karcie. 

Czego miłego się nie spodziewam: 8 denarów, Gwiazda, 10 pucharów - 

Tes tak sądzę, ale musisz być konsekwentna w pracy nad pokonanie leku. 

 

Będę wdzięczna za zarknięcie:-)

 

Miłej majówki wszystkim życzę!

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Dom i rodzina - Opanowanie i dobre zrządzanie czasem i sprawami które będziesz mieć do zrobienia. Spokojnie i cicho. Pojawi się czas na zajęcie się sobą, może odkryjesz jakieś nowe przepisy kulinarne, jeśli lubisz gotować to pojawi się chęć na wprowadzenie nowych dań do diety. 

 

Życie zawodowe - brak, zajęcie się sobą, swoim rozwojem, Pomyślisz o doszkalaniu się ale to etap poszukiwań co dalej i w jakiej dziedzinie. 

Oczyszczanie organizmu - ogólnie nie będziesz do końca zadowolona, ponieważ będzie to więcej zachodu niż to warte. Poczujesz się zmęczona i osłabiona. Do tego pojawi się rozdrażnienie i możesz zrezygnować, bo spokój w domu będzie ważniejszy. 

Ćwiczenie i ich efekty dadzą o wiele lepsze karty, tylko czy przy tej diecie będziesz mieć dalej ochotę na ćwiczenia. Uwaga na przeforsowanie , przemęczenie organizmu. Karta Słońce informuje żeby wyjść w teren z aktywnością fizyczną - wskazany i da dobre efekty ruch na świeżym powietrzu. 

Zdrowe żywienie i ich efekty - coś nie tak z odżywianiem, nie tak dobrana dieta. 

Nauka pływania - będzie dobrze, będziesz z siebie zadowolona.

Czego miłego się spodziewam - że poradzisz sobie z nauką pływania, że schudniesz i ze będziesz z siebie zadowolona. Masz tutaj kartę pełni szczęścia, jest dobre samopoczucie dzięki obecności bliskich Ci osób. 

 

Udanego miesiąca :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Dom i rodzina: 2 denarów, rycerz (król) pucharów, Kapłanka

Sporo obowiązków, odnowienie uczuć u męża, jak mi się wydaje, może też zaznacza się decydująca rola mamy/teściowej :)

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Życie zawodowe: 9 pucharów, Umiarkowanie, 5 denarów, Kapłan

Siedzenie w domu, może być przyjemnie, ale jednocześnie może brakować pracy i się nudzić, ale myślę, ze możesz znaleźć sobie ciekawe zajęcie w Kaplanie -czemuś się uczuć, lub poświęcisz więcej czasu rodzinie. Zgadzam się z tobą, że Kaplan też może opisywać kwestie etyczne, przez które nie chcesz wracać do pracy;

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Oczyszczanie organizmu ogólnie: Książę (rycerz) pucharów, 6 pucharów, 3 mieczy, 2 buław

Myślę, że z powodów emocjonalnych, będziesz musiała ten post przerwać, może potem, jak się uspokoisz (2 buław) do tego jeszcze raz powrócisz (6 kielichów)

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Oczyszczenie Jelit: królowa mieczy

Obstawiam, że się uda :)

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Wpływ na wagę: as mieczy

Schudniesz :)

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Samopoczucie: Rycerz (król) mieczy

Poczujesz osłabienie, i przez to będziesz podrażniona...

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Ćwiczenia i ich efekty: Królowa buław, sąd ostateczny, Słońce

Widać mocny postęp w Sądzie, uaktywnisz się, Królowa Buław jest energiczna i wysportowana, w Słońcu polepszenie samopoczucia, czysta radość :)

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Zdrowe żywienie i ich efekty: 8 pucharów, 3 mieczy, Mag

Z początku może być emocjonalnie ciężko, ale potem się opanujesz, odetniesz się od emocyj i pójdzie zgodnie z planem (Mag)

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Nauka pływania: 10 pucharów, wieża, 8 denarów, Gwiazda

Widać stopniowe pokonanie strachu :) Może też niezwykle zaskoczą ciebie postępy, o których jeśli i myślałaś to raczej w nawiązaniu do dalekiej przyszłości :)
 

 

W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Czego miłego się nie spodziewam: 8 denarów, Gwiazda, 10 pucharów

Powtarzają się karty z baseny, także myślę, że to nawiązanie do postępów w pływaniu i mocne z tego zadowolenie :)

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.04.2019 o 09:46, Iwka78 napisał:

Życie zawodowe: 9 pucharów, Umiarkowanie, 5 denarów, Kapłan - prawda jest taka, że nie szukam jakoś usilnie pracy, bo jak pomyślę, o tym, że mam wrócić do biura, do sprzedaży i do zakłamanych ludzi to aż mi się niedobrze robi... i po kartach też widać, że będę siedzieć w domu, na pewno będzie mi brakowało pracy i tej adrenaliny, ale nie mam ochoty wracać do takiego środowiska...

a taka ciekawostka.... dostałam pracę:-))))

tzn. praca znalazła mnie!

zadzwoniła do mnie rekruterka, która prowadziła rok temu rekrutację i wtedy pracodawca zamknął rekrutację, a teraz ją wznowił.

Pojechałam na rozmowę i prezes od razu mnie przyjął:-)

Podkreślił kilka razy, że mam absolutnie wszystkie kwalifikacje:-))) - 5 denarów

także Kapłan na końcu ma MOC!!!!

Odnośnik do komentarza

Ja co prawdanie interpretowałam Twojego postu gdzieś musiał umknac. Gratuluję pracy i pocieszające jest to, że 5 monet ukazała się w pozytywie. Wygląda na to, to przy pozytywnych kartach oznacza wyjście z biedy, złego okresu lub po prostu lepszy okres, podanie pomocnej dłoni w potrzebie, bycie przy kimś na dobre i złe. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Moonmimka napisał:

A myślałam, że 5 denarów to karta braków, a tutaj wyszło na odwrót. Gratki! 

Ostatnio zupełnie inaczej pokazują mi się karty, tak jakby głębiej.... np. 3 mieczy przy żywieniu lub ciele, to dla mnie były mega olśnienia/ogromne wnioski tego, co do tej pory źle robiłam, jak samą siebie krzywdziłem... i tu spodziewałabym się wieży...

7 godzin temu, panna.marta napisał:

Ja co prawdanie interpretowałam Twojego postu gdzieś musiał umknac. Gratuluję pracy i pocieszające jest to, że 5 monet ukazała się w pozytywie. Wygląda na to, to przy pozytywnych kartach oznacza wyjście z biedy, złego okresu lub po prostu lepszy okres, podanie pomocnej dłoni w potrzebie, bycie przy kimś na dobre i złe. 

U mnie Kapłan jest kartą ochronną i zawsze jak jest ostatni, to się nie martwię, choćby nie wiem jak złe karty leżały przed nim, wiem, że spadnę na 4 łapy...i byłam baaaardzo ciekawa co się takiego wydarzy...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Moonmimka napisał:

Kolejny raz widzę w tej karcie pomoc drugiej osoby, spotkanie w potrzebie. Ewentualnie pytanie, czy Iwka jest zadowolona z pensji na umowie. 

Tak i to nie jednej, a dwóch!

bo ta rekruterka rok temu, jak zamknęli rekrutację na moje stanowisko to po miesiącu szukali kogoś do innego działu i ja tam poleciałam koleżankę, z którą pracowałam w innej firmie. Koleżankę z miejsca przyjęli i ona tam pracuje już rok i jest zadowolona:)

więc jak do mnie ta rekruterka teraz zadzwoniła, to ja napisałam do tej koleżanki, że może będziemy razem pracować:) a ona poszła do swojego dyrektora, a później do prezesa i nagrała całą sprawę:) i dała mi numer do prezesa, wiec zadzwoniłam, umówiłam się ma rozmowę w tym samym dniu i on mnie z miejsca przyjął:)

a później rekruterka do mnie zadzwoniła i powiedziała, że miała 1 dzień urlopu i nie zdążyła  wysłać  mojej aplikacji, ale koleżanka wszystko załatwiła. Rekruterka powiedziała, że u tak by mnie zatrudnili, bo miałam najlepsze kwalifikacje i wykosiłam konkurencję:)

Także faktycznie, gdzieś w kartach wychodziła mi praca poprzez znajomych.... ale w życiu nie pomyślałabym, że tak to będzie wyglądać:)

 

a co do pensji to mam miesięczną umowę próbną i tu mam minimalnie mniej, ale i tak jestem bardzo zadowolona, bo tu jestem na stałej pensji i nie mam żadnego planu sprzedażowego do zrobienia:) i pensja jest tutaj taka sama, jak w innych firmach podstawa+premia:)

 

Edytowane przez Iwka78
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...