Jump to content

Czy Pan się odezwie

Mala_83

Recommended Posts

Zapytałam kart czy Pan z którym pokłóciłam się w poniedziałek odezwie się do mnie do końca tego tygodnia. Wczoraj napisałam do niego, ale nic nie odpisał. Wróżyłam z kart internetowych i wypadło:

królowa buław+9 pucharów+rycerz mieczy

Ja widzę to tak, że obecnie Pan zajęty jest jakąś Panią i jest szczęśliwy i nie myśli o mnie. Jednak odezwie się, ale skończy się to dla mnie kłótnią lub ostrą wymianą zdań.

Jak Wy to widzicie?

• Moderator

Odezwać się odezwie ale nie prędko. Karta kontaktu jako trzecią. R mieczy zwykle mówi, że ostatnie słowo jeszcze nie zostało powiedziane. Póki co on zadowolony I triumfuje. 

• Super 1
  • Moderator

Przy tym pytaniu nie patrzylbym na to jako na inna kobietę. Bardziej na to że w jakiś sposób Ci utarł nosa i to dało mu satysfakcję. Taki też jest obraz Q Buław - demonstracyjne obracanie się na obcasie i OUT 

• W punkt 1

Odezwać to się odezwie, ale nie wiem, czy będziesz zadowolona z tej odezwy. Mieczowy na końcu sugeruje dość ostre podsumowanie, które może trafić cię w czuły punkt. Pan faktycznie strzelił damskiego focha, pytanie było czy się odezwie, więc nie wiem, czemu dointerpretowałaś sobie, że zajął się inną kobietą? Królowa Buław z 9 Kielichów to bycie nabzdyczoną panienką, która wstrzymuje się z ruchem, jak najedzony piesek oczekując głaskania i zainteresowania, po to by potem uwalić cię w rękę. Także odezwać się odezwie. Najprawdopodobniej na sam koniec tygodnia, albo na początku następnego, żeby cię przetrzymać i ponapawać.

Facety to prosięta jednak :_uoeee:

• W punkt 2

Ja rycerza mieczy kojarzę z rozmową która nie będzie miła a wręcz awantura i właśnie tak na szybko. Zobaczymy zakres czasu krótki więc jak tylko coś się wydarzy dam znać :)

Już mogę chyba zweryfikować :) Pan na tą chwilę nie odezwał się. Zobaczymy czy odezwie się niebawem czy nie. Jak tylko coś się zmieni dam znać :) dziękuję za interpretacje :* 

Rycerz mieczy był trzecią kartą więc może faktycznie kontakt nie będzie szybki. 

12 godzin temu, Mala_83 napisał:

Już mogę chyba zweryfikować :) Pan na tą chwilę nie odezwał się. Zobaczymy czy odezwie się niebawem czy nie. Jak tylko coś się zmieni dam znać :) dziękuję za interpretacje :* 

Rycerz mieczy był trzecią kartą więc może faktycznie kontakt nie będzie szybki. 

A z jakiej talii wróżysz? Bo może na karcie jest sugestia co do tego, kiedy się odezwie i czy w ogóle ;) 

Z samych obrazków, założyłam, że będzie się wstrzymywał i cieszył się swoją pozycja - że ty pragniesz, i czekasz (Królowa) a on milczy i się tym cieszy (9 kieł), az w końcu nie wyruszy z odpowiedzą (obrazek Rycerza - wyrusza ku królowej - patrzy na nią)

:)

Edited by Nice

Właśnie tak spojrzałam na te 9 pucharów że siedzi z założonymi rękami ciesząc się że triumfuje, że faktycznie ostatecznie się może nie odezwać. 

4 minuty temu, Mala_83 napisał:

się może nie odezwać. 

Mi się wydaje, ze odezwie się (po obrazku rycerza), ale nie od razu. Ile dni już minęło? Po 9 kielichów można ostrożnie założyć 9 dni.

Edited by Nice

Patrząc na te karty (dzięki za obrazy) to odpowiedź może nastąpić po bardzo długim czasie. W tej talii na 9 Kieli koleś siedzi z miną "hehehe, będę cię ciął w bambus i co mi zrobisz, durna babo", a Rycerz Mieczowy zawraca, zamiast biec do przodu. Zatnie się w sobie, na odpowiedź poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś.

• Thanks! 1

Pokłóciliśmy się w drugi dzień świąt 22.04 i padło tam trochę też mniej miłych słów i ja napisałam do niego w czwartek 25.04 wieczorem czy się gniewa i trochę wyjaśniła skad wzięła się ta kłótnia z mojej strony z pytaniem skąd się wziął nerw z jego strony i złość na mnie w ostatnim czasie. 

2 minuty temu, Anixot napisał:

Patrząc na te karty (dzięki za obrazy) to odpowiedź może nastąpić po bardzo długim czasie. W tej talii na 9 Kieli koleś siedzi z miną "hehehe, będę cię ciął w bambus i co mi zrobisz, durna babo", a Rycerz Mieczowy zawraca, zamiast biec do przodu. Zatnie się w sobie, na odpowiedź poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś.

No właśnie te 9 pucharów to taki szyderczy uśmiech że ja tutaj rozdaje karty i jak nie mam ochoty to się nie odezwę. 

Tylko rycerz mieczy zawsze kontakt mi pokazywał. Może faktycznie będzie on tylko nie szybko 

Mala_83, a możesz 4 maja zweryfikować, czy się odezwie? :)
A, no i w Królowej widzę ciebie, a nie inną kobietę - to ty płoniesz i pragniesz jego odpowiedzi. Ale różne podejścia co do tego są, wiadomo.

Edited by Nice
6 minut temu, Mala_83 napisał:

Pokłóciliśmy się w drugi dzień świąt 22.04 i padło tam trochę też mniej miłych słów i ja napisałam do niego w czwartek 25.04 wieczorem czy się gniewa i trochę wyjaśniła skad wzięła się ta kłótnia z mojej strony z pytaniem skąd się wziął nerw z jego strony i złość na mnie w ostatnim czasie. 

No właśnie te 9 pucharów to taki szyderczy uśmiech że ja tutaj rozdaje karty i jak nie mam ochoty to się nie odezwę. 

Tylko rycerz mieczy zawsze kontakt mi pokazywał. Może faktycznie będzie on tylko nie szybko 

Ale ja nie powiedziałam nigdzie, że on się nie odezwie. Powiedziałam, że poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś w bazowym pytaniu. ;)

• Super 1
6 minut temu, Willow napisał:

A, no i w Królowej widzę ciebie, a nie inną kobietę - to ty płoniesz i pragniesz jego odpowiedzi. Ale różne podejścia co do tego są, wiadomo.

Oczywiście, że dam znać czy się odezwie. No faktycznie ta królowa buław to raczej ja bo nie cierpię ciszy. Już nawet wolę usłyszeć mało miłe rzeczy niż kompletna cisza. 

2 minuty temu, Anixot napisał:

Ale ja nie powiedziałam nigdzie, że on się nie odezwie. Powiedziałam, że poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś w bazowym pytaniu. ;)

To źle zrozumiałam :) 

1 minutę temu, Mala_83 napisał:

Oczywiście, że dam znać czy się odezwie. No faktycznie ta królowa buław to raczej ja bo nie cierpię ciszy. Już nawet wolę usłyszeć mało miłe rzeczy niż kompletna cisza. 

To źle zrozumiałam :) 

Szlus, po prostu przeczytaj jeszcze raz moje wszystkie wypowiedzi, od razu pisałam, że odpowiedź będzie, ale po długim czasie :czarodziej:

• Thanks! 1

Tak sobie przypomniałam, że pomogłam Panu jedną rzecz załatwić w sprawie której miał się odezwać w weekend do pewnej osoby z mojego polecenia. Więc może odezwie się do mnie po kontakt do tej osoby.

Guest SooYoung

Odezwie się ale wcześniej Cię trochę przetrzyma. Karta Ryc mieczy pokazuje kontakt, w tym może być dostępny w internecie i tak się skontaktujecie. Zajęty jest swoimi sprawami, albo hobby w każdym razie czymś co sprawia mu przyjemność i on nie chce psuć sobie nastoju wyjaśnieniami czy wchodzeniem w szczegółową analizę waszej kłótni. Po prostu nie chce do tego wracaj dlatego za szybko nie chce się odzywać. 

Guest Lianna
Teraz, Mala_83 napisał:

Coś w tym jest, bo mnie korci żeby napisać, ale nie daje się :) 

Znam to bardzo dobrze, ale ja się daję niestety xD

On pierwszy się w tym czasie nie odezwie. On uznał Cie za porywacza osobę może nie co awanturnicza. Moim zdaniem te karty pokazały Ciebie. Myślę, że prędzej Ty dasz mu jakiś znak.

• Thanks! 1
W dniu 29.04.2019 o 12:44, Willow napisał:

Willow niestety Pan nie odezwał się. Dzień się jeszcze nie skończył, ale już raczej marne szanse na odezwanie się. Ale za to mnie dzisiaj strasznie nosi żeby się nie odezwać jak nigdy :)

Edited by Mala_83
  • Thanks! 1

Dzisiaj strasznie mnie nosi żeby napisać do Pana, ale zastanawiam się czy to ma sens i czy mnie nie oleje. Czy któraś z Was postawiłaby karty na to jaka będzie reakcja Pana jeśli odezwę się do niego? Coś za dużo we mnie emocji i boję się, że wyjdą życzeniowo :( 

Edited by Mala_83

Niestety nie wytrzymałam i napisałam do Pana dzisiaj. Obecnie cisza z Pana strony zobaczymy czy odpisze czy zaciął się na tyle, że nie ma szansy na odzew.

• Thanks! 1
Guest anhana

Oj to nie liczyłabym na zbyt wiele, myślę, że nawet jeśli ty napisałaś, to on i tak nie odpiszę, chociaż 9 kiel daje tu pewną nadzieję

Tak mi się wydaje. No ja to 9 kieli właśnie inaczej rozpatruje jako taki triumf.

Postawię karty jak trochę opadną emocje czy odezwie się w przeciągu kolejnego tygodnia.

Edited by Mala_83