Skocz do zawartości

Czy Pan się odezwie


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart czy Pan z którym pokłóciłam się w poniedziałek odezwie się do mnie do końca tego tygodnia. Wczoraj napisałam do niego, ale nic nie odpisał. Wróżyłam z kart internetowych i wypadło:

królowa buław+9 pucharów+rycerz mieczy

 

Ja widzę to tak, że obecnie Pan zajęty jest jakąś Panią i jest szczęśliwy i nie myśli o mnie. Jednak odezwie się, ale skończy się to dla mnie kłótnią lub ostrą wymianą zdań.

 

Jak Wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Odezwać się odezwie ale nie prędko. Karta kontaktu jako trzecią. R mieczy zwykle mówi, że ostatnie słowo jeszcze nie zostało powiedziane. Póki co on zadowolony I triumfuje. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Przy tym pytaniu nie patrzylbym na to jako na inna kobietę. Bardziej na to że w jakiś sposób Ci utarł nosa i to dało mu satysfakcję. Taki też jest obraz Q Buław - demonstracyjne obracanie się na obcasie i OUT 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Odezwać to się odezwie, ale nie wiem, czy będziesz zadowolona z tej odezwy. Mieczowy na końcu sugeruje dość ostre podsumowanie, które może trafić cię w czuły punkt. Pan faktycznie strzelił damskiego focha, pytanie było czy się odezwie, więc nie wiem, czemu dointerpretowałaś sobie, że zajął się inną kobietą? Królowa Buław z 9 Kielichów to bycie nabzdyczoną panienką, która wstrzymuje się z ruchem, jak najedzony piesek oczekując głaskania i zainteresowania, po to by potem uwalić cię w rękę. Także odezwać się odezwie. Najprawdopodobniej na sam koniec tygodnia, albo na początku następnego, żeby cię przetrzymać i ponapawać.

Facety to prosięta jednak :_uoeee:

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza

Już mogę chyba zweryfikować :) Pan na tą chwilę nie odezwał się. Zobaczymy czy odezwie się niebawem czy nie. Jak tylko coś się zmieni dam znać :) dziękuję za interpretacje :* 

Rycerz mieczy był trzecią kartą więc może faktycznie kontakt nie będzie szybki. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mala_83 napisał:

Już mogę chyba zweryfikować :) Pan na tą chwilę nie odezwał się. Zobaczymy czy odezwie się niebawem czy nie. Jak tylko coś się zmieni dam znać :) dziękuję za interpretacje :* 

Rycerz mieczy był trzecią kartą więc może faktycznie kontakt nie będzie szybki. 

A z jakiej talii wróżysz? Bo może na karcie jest sugestia co do tego, kiedy się odezwie i czy w ogóle ;) 

Odnośnik do komentarza

Z samych obrazków, założyłam, że będzie się wstrzymywał i cieszył się swoją pozycja - że ty pragniesz, i czekasz (Królowa) a on milczy i się tym cieszy (9 kieł), az w końcu nie wyruszy z odpowiedzą (obrazek Rycerza - wyrusza ku królowej - patrzy na nią)

:)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mala_83 napisał:

się może nie odezwać. 

Mi się wydaje, ze odezwie się (po obrazku rycerza), ale nie od razu. Ile dni już minęło? Po 9 kielichów można ostrożnie założyć 9 dni.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Patrząc na te karty (dzięki za obrazy) to odpowiedź może nastąpić po bardzo długim czasie. W tej talii na 9 Kieli koleś siedzi z miną "hehehe, będę cię ciął w bambus i co mi zrobisz, durna babo", a Rycerz Mieczowy zawraca, zamiast biec do przodu. Zatnie się w sobie, na odpowiedź poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pokłóciliśmy się w drugi dzień świąt 22.04 i padło tam trochę też mniej miłych słów i ja napisałam do niego w czwartek 25.04 wieczorem czy się gniewa i trochę wyjaśniła skad wzięła się ta kłótnia z mojej strony z pytaniem skąd się wziął nerw z jego strony i złość na mnie w ostatnim czasie. 

2 minuty temu, Anixot napisał:

Patrząc na te karty (dzięki za obrazy) to odpowiedź może nastąpić po bardzo długim czasie. W tej talii na 9 Kieli koleś siedzi z miną "hehehe, będę cię ciął w bambus i co mi zrobisz, durna babo", a Rycerz Mieczowy zawraca, zamiast biec do przodu. Zatnie się w sobie, na odpowiedź poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś.

No właśnie te 9 pucharów to taki szyderczy uśmiech że ja tutaj rozdaje karty i jak nie mam ochoty to się nie odezwę. 

Tylko rycerz mieczy zawsze kontakt mi pokazywał. Może faktycznie będzie on tylko nie szybko 

Odnośnik do komentarza

Mala_83, a możesz 4 maja zweryfikować, czy się odezwie? :)
A, no i w Królowej widzę ciebie, a nie inną kobietę - to ty płoniesz i pragniesz jego odpowiedzi. Ale różne podejścia co do tego są, wiadomo.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mala_83 napisał:

Pokłóciliśmy się w drugi dzień świąt 22.04 i padło tam trochę też mniej miłych słów i ja napisałam do niego w czwartek 25.04 wieczorem czy się gniewa i trochę wyjaśniła skad wzięła się ta kłótnia z mojej strony z pytaniem skąd się wziął nerw z jego strony i złość na mnie w ostatnim czasie. 

No właśnie te 9 pucharów to taki szyderczy uśmiech że ja tutaj rozdaje karty i jak nie mam ochoty to się nie odezwę. 

Tylko rycerz mieczy zawsze kontakt mi pokazywał. Może faktycznie będzie on tylko nie szybko 

Ale ja nie powiedziałam nigdzie, że on się nie odezwie. Powiedziałam, że poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś w bazowym pytaniu. ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Willow napisał:

Mala_83, a możesz 4 maja zweryfikować, czy się odezwie? :)
A, no i w Królowej widzę ciebie, a nie inną kobietę - to ty płoniesz i pragniesz jego odpowiedzi. Ale różne podejścia co do tego są, wiadomo.

Oczywiście, że dam znać czy się odezwie. No faktycznie ta królowa buław to raczej ja bo nie cierpię ciszy. Już nawet wolę usłyszeć mało miłe rzeczy niż kompletna cisza. 

2 minuty temu, Anixot napisał:

Ale ja nie powiedziałam nigdzie, że on się nie odezwie. Powiedziałam, że poczekasz znacznie dłużej niż zakładałaś w bazowym pytaniu. ;)

To źle zrozumiałam :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mala_83 napisał:

Oczywiście, że dam znać czy się odezwie. No faktycznie ta królowa buław to raczej ja bo nie cierpię ciszy. Już nawet wolę usłyszeć mało miłe rzeczy niż kompletna cisza. 

To źle zrozumiałam :) 

Szlus, po prostu przeczytaj jeszcze raz moje wszystkie wypowiedzi, od razu pisałam, że odpowiedź będzie, ale po długim czasie :czarodziej:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Tak sobie przypomniałam, że pomogłam Panu jedną rzecz załatwić w sprawie której miał się odezwać w weekend do pewnej osoby z mojego polecenia. Więc może odezwie się do mnie po kontakt do tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Odezwie się ale wcześniej Cię trochę przetrzyma. Karta Ryc mieczy pokazuje kontakt, w tym może być dostępny w internecie i tak się skontaktujecie. Zajęty jest swoimi sprawami, albo hobby w każdym razie czymś co sprawia mu przyjemność i on nie chce psuć sobie nastoju wyjaśnieniami czy wchodzeniem w szczegółową analizę waszej kłótni. Po prostu nie chce do tego wracaj dlatego za szybko nie chce się odzywać. 

Odnośnik do komentarza

On pierwszy się w tym czasie nie odezwie. On uznał Cie za porywacza osobę może nie co awanturnicza. Moim zdaniem te karty pokazały Ciebie. Myślę, że prędzej Ty dasz mu jakiś znak.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
W dniu 29.04.2019 o 12:44, Willow napisał:

Mala_83, a możesz 4 maja zweryfikować, czy się odezwie? :)
A, no i w Królowej widzę ciebie, a nie inną kobietę - to ty płoniesz i pragniesz jego odpowiedzi. Ale różne podejścia co do tego są, wiadomo.

Willow niestety Pan nie odezwał się. Dzień się jeszcze nie skończył, ale już raczej marne szanse na odezwanie się. Ale za to mnie dzisiaj strasznie nosi żeby się nie odezwać jak nigdy :)

 

 

Edytowane przez Mala_83
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)

Dzisiaj strasznie mnie nosi żeby napisać do Pana, ale zastanawiam się czy to ma sens i czy mnie nie oleje. Czy któraś z Was postawiłaby karty na to jaka będzie reakcja Pana jeśli odezwę się do niego? Coś za dużo we mnie emocji i boję się, że wyjdą życzeniowo :( 

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)

Tak mi się wydaje. No ja to 9 kieli właśnie inaczej rozpatruje jako taki triumf.

Postawię karty jak trochę opadną emocje czy odezwie się w przeciągu kolejnego tygodnia.

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...