Jump to content

Strzelanina, rozbite auta i latanie


astro99
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Przedwczoraj miałem dziwny i trochę przerażający sen. Była noc, robiłem coś przy moim aucie. Niby wiedziałem w tym śnie, że jestem u siebie na podwórku, ale to miejsce w ogóle nie wyglądało znajomo. W oddali był jeszcze jeden mężczyzna, ale nie widziałem go. Nie wiem kim był. Nagle podjechał jakiś mafiozo czarnym samochodem, otworzył okno i zaczął do mnie strzelać z pistoletu. Upadłem żeby uniknąć kuli. Wtedy ten mafiozo zaczął driftować po parkingu, rozbijać wszystkie napotkane auta (nie mam pojęcia czy moje ucierpiało) i strzelać raz w moim kierunku, raz w kierunku tego mężczyzny. W tej chwili pomyślałem, że przecież ja mogę się wzbić w powietrze i odlecieć. Wyciągnąłem jedną rękę w kierunku nieba i nagle jakbym wskoczył na dach jakiegoś wysokiego bloku. Przez chwilę się poczułem bezpiecznie, ale wtedy zauważyłem, że ten mafiozo stoi pod tym blokiem i patrzy się prosto na mnie mimo sporej odległości. Niestety nic więcej nie pamiętam, albo sen się po prostu urwał.

 

Proszę o pomoc w interpretacji i z góry dziękuję :) Pozdrawiam!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Sen informuje o potrzebie wyrwania się z niekorzystnej dla Ciebie, nieprzyjemniej sytuacji albo relacji z jakąś osobą. 

Potrzebujesz wyrwać się z miejsca w którym się znajdujesz albo układu w którym jesteś bo źle się tam czujesz. 

Mafiozo symbolizuje zagrożenie, nie jest to konkretna osoba z Twojego realnego życia, a emocja jaką niesie jakaś sytuacja. 

Naprawa auta to informacja ze pracujesz nad sprawą i chcesz poprawić swoje warunki w których bytujesz, swoje otoczenie albo swoje myślenie o świecie żeby szybciej i sprawniej wyruszyć w drogę - realizować swoje cele, żyć swoim życiem. 
Brak Ci wiary w siebie, ale możesz to zmienić, bo masz dość sił by wskoczyć na wysoki budynek, czyli siła, pewność siebie już jest w Tobie. Masz jakieś talenty o których może jeszcze nie wiesz, które to pozwolą Ci zrealizować się w życiu i być z tego zadowolony. Poszukaj, pomyśl w czym jest Twoja siła, co możesz rozwijać, na co w sobie zwrócić uwagę. 

Natomiast wyciągnięcie ręki do nieba to informacja o poszukiwaniu pomocy w świecie duchowym albo w jakiejś religii. W tym jest plus i minus.

Plus to początkowa euforia że znalazło się źródło wsparcia, poczucie spokoju i odnalazło swojego miejsca na świecie, a minus, że z czasem następuje oddanie władzy nad swoim życiem doktrynom religijnym i znowu wejście w zależność od pewnych struktur, co często skutkuje lękiem przed samodzielnym życiem, przed pójściem swoją drogą w momencie kiedy coś Cię tam zaczyna uwierać. Czyli informacja żeby dobrze przemyśleć gdzie poszukujesz wsparcia w świecie duchowym. 

Ważne to być świadomym co się z Tobą dzieje i jakich oraz dlaczego takich dokonujesz wyborów. 

Powodzenia :)   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...