Skocz do zawartości

Strzelanina, rozbite auta i latanie


astro99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przedwczoraj miałem dziwny i trochę przerażający sen. Była noc, robiłem coś przy moim aucie. Niby wiedziałem w tym śnie, że jestem u siebie na podwórku, ale to miejsce w ogóle nie wyglądało znajomo. W oddali był jeszcze jeden mężczyzna, ale nie widziałem go. Nie wiem kim był. Nagle podjechał jakiś mafiozo czarnym samochodem, otworzył okno i zaczął do mnie strzelać z pistoletu. Upadłem żeby uniknąć kuli. Wtedy ten mafiozo zaczął driftować po parkingu, rozbijać wszystkie napotkane auta (nie mam pojęcia czy moje ucierpiało) i strzelać raz w moim kierunku, raz w kierunku tego mężczyzny. W tej chwili pomyślałem, że przecież ja mogę się wzbić w powietrze i odlecieć. Wyciągnąłem jedną rękę w kierunku nieba i nagle jakbym wskoczył na dach jakiegoś wysokiego bloku. Przez chwilę się poczułem bezpiecznie, ale wtedy zauważyłem, że ten mafiozo stoi pod tym blokiem i patrzy się prosto na mnie mimo sporej odległości. Niestety nic więcej nie pamiętam, albo sen się po prostu urwał.

 

Proszę o pomoc w interpretacji i z góry dziękuję :) Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Sen informuje o potrzebie wyrwania się z niekorzystnej dla Ciebie, nieprzyjemniej sytuacji albo relacji z jakąś osobą. 

Potrzebujesz wyrwać się z miejsca w którym się znajdujesz albo układu w którym jesteś bo źle się tam czujesz. 

Mafiozo symbolizuje zagrożenie, nie jest to konkretna osoba z Twojego realnego życia, a emocja jaką niesie jakaś sytuacja. 

Naprawa auta to informacja ze pracujesz nad sprawą i chcesz poprawić swoje warunki w których bytujesz, swoje otoczenie albo swoje myślenie o świecie żeby szybciej i sprawniej wyruszyć w drogę - realizować swoje cele, żyć swoim życiem. 
Brak Ci wiary w siebie, ale możesz to zmienić, bo masz dość sił by wskoczyć na wysoki budynek, czyli siła, pewność siebie już jest w Tobie. Masz jakieś talenty o których może jeszcze nie wiesz, które to pozwolą Ci zrealizować się w życiu i być z tego zadowolony. Poszukaj, pomyśl w czym jest Twoja siła, co możesz rozwijać, na co w sobie zwrócić uwagę. 

Natomiast wyciągnięcie ręki do nieba to informacja o poszukiwaniu pomocy w świecie duchowym albo w jakiejś religii. W tym jest plus i minus.

Plus to początkowa euforia że znalazło się źródło wsparcia, poczucie spokoju i odnalazło swojego miejsca na świecie, a minus, że z czasem następuje oddanie władzy nad swoim życiem doktrynom religijnym i znowu wejście w zależność od pewnych struktur, co często skutkuje lękiem przed samodzielnym życiem, przed pójściem swoją drogą w momencie kiedy coś Cię tam zaczyna uwierać. Czyli informacja żeby dobrze przemyśleć gdzie poszukujesz wsparcia w świecie duchowym. 

Ważne to być świadomym co się z Tobą dzieje i jakich oraz dlaczego takich dokonujesz wyborów. 

Powodzenia :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...