Jump to content
astro99

Strzelanina, rozbite auta i latanie

Recommended Posts

astro99

Witam!

 

Przedwczoraj miałem dziwny i trochę przerażający sen. Była noc, robiłem coś przy moim aucie. Niby wiedziałem w tym śnie, że jestem u siebie na podwórku, ale to miejsce w ogóle nie wyglądało znajomo. W oddali był jeszcze jeden mężczyzna, ale nie widziałem go. Nie wiem kim był. Nagle podjechał jakiś mafiozo czarnym samochodem, otworzył okno i zaczął do mnie strzelać z pistoletu. Upadłem żeby uniknąć kuli. Wtedy ten mafiozo zaczął driftować po parkingu, rozbijać wszystkie napotkane auta (nie mam pojęcia czy moje ucierpiało) i strzelać raz w moim kierunku, raz w kierunku tego mężczyzny. W tej chwili pomyślałem, że przecież ja mogę się wzbić w powietrze i odlecieć. Wyciągnąłem jedną rękę w kierunku nieba i nagle jakbym wskoczył na dach jakiegoś wysokiego bloku. Przez chwilę się poczułem bezpiecznie, ale wtedy zauważyłem, że ten mafiozo stoi pod tym blokiem i patrzy się prosto na mnie mimo sporej odległości. Niestety nic więcej nie pamiętam, albo sen się po prostu urwał.

 

Proszę o pomoc w interpretacji i z góry dziękuję :) Pozdrawiam!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SooYoung

Sen informuje o potrzebie wyrwania się z niekorzystnej dla Ciebie, nieprzyjemniej sytuacji albo relacji z jakąś osobą. 

Potrzebujesz wyrwać się z miejsca w którym się znajdujesz albo układu w którym jesteś bo źle się tam czujesz. 

Mafiozo symbolizuje zagrożenie, nie jest to konkretna osoba z Twojego realnego życia, a emocja jaką niesie jakaś sytuacja. 

Naprawa auta to informacja ze pracujesz nad sprawą i chcesz poprawić swoje warunki w których bytujesz, swoje otoczenie albo swoje myślenie o świecie żeby szybciej i sprawniej wyruszyć w drogę - realizować swoje cele, żyć swoim życiem. 
Brak Ci wiary w siebie, ale możesz to zmienić, bo masz dość sił by wskoczyć na wysoki budynek, czyli siła, pewność siebie już jest w Tobie. Masz jakieś talenty o których może jeszcze nie wiesz, które to pozwolą Ci zrealizować się w życiu i być z tego zadowolony. Poszukaj, pomyśl w czym jest Twoja siła, co możesz rozwijać, na co w sobie zwrócić uwagę. 

Natomiast wyciągnięcie ręki do nieba to informacja o poszukiwaniu pomocy w świecie duchowym albo w jakiejś religii. W tym jest plus i minus.

Plus to początkowa euforia że znalazło się źródło wsparcia, poczucie spokoju i odnalazło swojego miejsca na świecie, a minus, że z czasem następuje oddanie władzy nad swoim życiem doktrynom religijnym i znowu wejście w zależność od pewnych struktur, co często skutkuje lękiem przed samodzielnym życiem, przed pójściem swoją drogą w momencie kiedy coś Cię tam zaczyna uwierać. Czyli informacja żeby dobrze przemyśleć gdzie poszukujesz wsparcia w świecie duchowym. 

Ważne to być świadomym co się z Tobą dzieje i jakich oraz dlaczego takich dokonujesz wyborów. 

Powodzenia :)   

Share this post


Link to post
Share on other sites
astro99

Jestem pod wrażeniem - zgadza się co do joty!

Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...