Skocz do zawartości

Uczuciowy maj-czerwiec


Anixot

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam sobie karty na moje uczucia na maj-czerwiec.

Rozkład mojego autorstwa!

 

Ja - 3 Mieczy

Moje uczucia teraz - 5 Denarów

Oczekiwania - 8 Kielichów

Obawy - Król Mieczy

 

Tendencja maja - 8 Denarów

Rozkład: Królowa Denarów, Paź Denarów, Cesarzowa = Diabeł

 

Tendencja czerwca - 2 Mieczy

Rozkład: As Denarów, 3 Kielichów, 4 Mieczy = Kochankowie

 

Cóż. Wygląda to bardzo dosadnie. Jestem faktycznie w psychicznej doopie. 3 Mieczy idealnie mnie podsumowała. Smutne i opuszczone - na dodatek 5 Denarów podsumowała moje życie uczuciowe jeszcze dosadniej. Dno dna i szukanie po żebraczemu odrobiny miłości.

Oczekuję - zmian i to potężnych, gdzie zmienia się diametralnie to, co się działo, ale przy tej 8 Kieli tak ba dobrą sprawę sama dokładnie nie wiem, czego bym chciała. Obawiam się, że ktoś mnie zgniecie, zrani słowem, że ktoś mi powie, że nie zasłużyłam na nic - na miłość, uczucia itp.

 

Tendencja majowa w 8 Denarów wprost pokazuje, że coś będzie się reformować. Praca, działanie, podsumowywanie i robienie swojego. W rozkładzie wodać, że zainwestuję w siebie żeby wreszcie poczuć się kobieco i elegancko, by pokochać siebie. Zakupy, fryzjer i... może wreszcie jakiś romans? Diabeł z podsumy pokazuje podrywy i pożądanie, jednocześnie odnosząc się do materializmu i wylaszczania się :rofl:

 

Czerwiec w tendencji będzie okraszony wyborem między dwiema opcjami, tylko jakimi? Serce a rozum, kto wymyślił uczucia?! Powinien dostać w zęby :_uoeee: sam układ w postaci Asa Denarowego i 3 Kielichów oraz 4 Mieczy pokazuje jakieś spotkania, ale głównie z podtekstem seksualnym, bez chęci dalszego rozwoju z drugiej strony. Ot, to pokazuje ta trójka i Kochankowie z podsumy...

 

Ech. Zapraszam do współinterpretacji ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
20 minut temu, Anixot napisał:

Postawiłam sobie karty na moje uczucia na maj-czerwiec.

Rozkład mojego autorstwa!

 

Ja - 3 Mieczy

Moje uczucia teraz - 5 Denarów

Oczekiwania - 8 Kielichów

Obawy - Król Mieczy

 

Tendencja maja - 8 Denarów

Rozkład: Królowa Denarów, Paź Denarów, Cesarzowa = Diabeł

 

Tendencja czerwca - 2 Mieczy

Rozkład: As Denarów, 3 Kielichów, 4 Mieczy = Kochankowie

 

 

Wydaje mi się,ze jesteś po rozstaniu, ktoś CIę mocno skrzywdził, zniszczył Twoje poczucie własnej wartosci, możesz czuć się gorsza.8 kielichów w oczekiwaniach jak ktoś jest po rozstaniu mówi mi o powrocie, może oczekujesz aż ktos powróci i Ciebie przeprosi za swoje zachowanie, boisz się jednak , ze zachowa się jak prostak delikatnie mówiąc.

 

Tendencja maja - praca, uciekanie w pracę, moze praca  nad sobą, przepracowywanie w sobie przeszłosci. Na pewno będziesz się podobała, będziesz błyszczała, dbała o siebie, zwracała na siebie uwagę, masz potencjał na duże odrodzenie.

 

W czerwcu zawrzesz pokój z soba,na zasadzie, co nagle to po diable nie będziesz wchodziła w bykle jakie relacje, spotkania widąć, ale możesz nie czuć chemii, fajnie, ale...

Edytowane przez Inez2503
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ciekawy rozkład...

Przebite 3 mieczami serce dosłownie mówi o jakiś ranachjakie zostały Tobie zadane. W kwestii uczuć ta karta zwykle mówi o rozczarowaniu i urażonym ego... nie jest to karta jakiś wielkich cierpień, to 3 a nie 9 więc też na siłę nie ma co szukać tutaj traumy. Może ktoś Cię wystawił do wiatru, może ktoś zostawił, porzucił, może oszukał. Może wszystko po trochu....

Karta żebracza 5 monet mówi dosłownie o pustce... to co się stało w 3 mieczy musiało być już chwilę temu, bo w uczuciach nie ma już nic... 5 monet jest ciekawa karta bo pokazuje zubożenie czy wręcz biedę i żebranie o coś tym i uczucia, ale pozytyw tej karty jest taki, że w sercu jest pusto.... nie ma nic... tzn że nie ma tam już tęsknoty za tym co było I nie wróci... A to jest dobra baza do tego aby zacząć na nowo. 

 

Karta ucieczki 8 pucharów chcesz wszystko zostawić w tyle, za sobą I ta karta w tym.miejscu jest świetna karta... W sercu pustka więc idź w nieznane I zostaw te rozwalone kielichy za sobą. 

 

Męski obraz żywiołu powietrza... to w negatywów psychopata, w pozytywie inteligentny krasomówca... to facet robiący krzywdę słowem, to przemoc słowna. Tego się obawiasz... stąd ta 3 mieczy..

 

 

Tendencja maja - kierat, 8 denarow praca nad sobą, ale też oddanie się pracy zawodowej. Rozklad: przejdziesz facelifting, dosłownie Q denarow to kobieta doinwestowana I doceniona. Paź denarow to nowe doświadczenia i Cesarzowa czyli kobieta spełniona. DIABEL BY kusić. 

 

Tendencja czerwca 

Karta niepewności 2 mieczy wyhamowanie. Jakby znowu jakieś lęki i brak poczucia stabilnego gruntu pod nogami. 

Rozkład sama nie będziesz wiedziała czy w dobra stronę idziesz. Inwestowanie w zabawę, jakieś mamo poważne znajomość i, potem znów wycofania... niepewność... kochankowie..m czy w dobra stronę idę?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2019 o 17:05, Inez2503 napisał:

Wydaje mi się,ze jesteś po rozstaniu, ktoś CIę mocno skrzywdził, zniszczył Twoje poczucie własnej wartosci, możesz czuć się gorsza.8 kielichów w oczekiwaniach jak ktoś jest po rozstaniu mówi mi o powrocie, może oczekujesz aż ktos powróci i Ciebie przeprosi za swoje zachowanie, boisz się jednak , ze zachowa się jak prostak delikatnie mówiąc.

 

Tendencja maja - praca, uciekanie w pracę, moze praca  nad sobą, przepracowywanie w sobie przeszłosci. Na pewno będziesz się podobała, będziesz błyszczała, dbała o siebie, zwracała na siebie uwagę, masz potencjał na duże odrodzenie.

 

W czerwcu zawrzesz pokój z soba,na zasadzie, co nagle to po diable nie będziesz wchodziła w bykle jakie relacje, spotkania widąć, ale możesz nie czuć chemii, fajnie, ale...

 

Nie jestem po rozstaniu, chociaż prawie do niego doszło. Tak, ktoś mnie skrzywdził i zniszczył poczucie własnej wartości, czuję się gorsza, niedoceniania i do dupy. Czekam na przeprosiny, które dostałam w jakiejś ubogiej formie, ale nie było to to, czego oczekiwałam. On jest prostakiem. 

Liczę też jednak na to, że pojawi się w moim życiu ktoś nowy, jestem na szczęście na to gotowa.

Praca? Uciekanie w pracę? Nie uciekam w pracę, nigdy tego nie robiłam, więc prędzej będzie to właśnie przepracowywanie siebie. Zaczęłam o siebie dbać, odkładać pieniądze i czekam na to odrodzenie.

Co do wchodzenia w byle jakie relacje - od wielu lat tego nie robię. Za długo siedzę w ezo i moje pewne talenty nie pozwalają mi na to.

 

Dziękuję :)

 

W dniu 26.04.2019 o 17:18, Arbogast napisał:

Ciekawy rozkład...

Przebite 3 mieczami serce dosłownie mówi o jakiś ranachjakie zostały Tobie zadane. W kwestii uczuć ta karta zwykle mówi o rozczarowaniu i urażonym ego... nie jest to karta jakiś wielkich cierpień, to 3 a nie 9 więc też na siłę nie ma co szukać tutaj traumy. Może ktoś Cię wystawił do wiatru, może ktoś zostawił, porzucił, może oszukał. Może wszystko po trochu....

Karta żebracza 5 monet mówi dosłownie o pustce... to co się stało w 3 mieczy musiało być już chwilę temu, bo w uczuciach nie ma już nic... 5 monet jest ciekawa karta bo pokazuje zubożenie czy wręcz biedę i żebranie o coś tym i uczucia, ale pozytyw tej karty jest taki, że w sercu jest pusto.... nie ma nic... tzn że nie ma tam już tęsknoty za tym co było I nie wróci... A to jest dobra baza do tego aby zacząć na nowo. 

 

Karta ucieczki 8 pucharów chcesz wszystko zostawić w tyle, za sobą I ta karta w tym.miejscu jest świetna karta... W sercu pustka więc idź w nieznane I zostaw te rozwalone kielichy za sobą. 

 

Męski obraz żywiołu powietrza... to w negatywów psychopata, w pozytywie inteligentny krasomówca... to facet robiący krzywdę słowem, to przemoc słowna. Tego się obawiasz... stąd ta 3 mieczy..

 

 

Tendencja maja - kierat, 8 denarow praca nad sobą, ale też oddanie się pracy zawodowej. Rozklad: przejdziesz facelifting, dosłownie Q denarow to kobieta doinwestowana I doceniona. Paź denarow to nowe doświadczenia i Cesarzowa czyli kobieta spełniona. DIABEL BY kusić. 

 

Tendencja czerwca 

Karta niepewności 2 mieczy wyhamowanie. Jakby znowu jakieś lęki i brak poczucia stabilnego gruntu pod nogami. 

Rozkład sama nie będziesz wiedziała czy w dobra stronę idziesz. Inwestowanie w zabawę, jakieś mamo poważne znajomość i, potem znów wycofania... niepewność... kochankowie..m czy w dobra stronę idę?

Rany są tak jak już mówiłam. Związki zawsze traktują mnie w sposób bolesny, bo ja jestem otwarta, a dostaję w zamian prawie nic i same problemy. Jestem zraniona, oszukana i poniżona, ale traumą tego nie nazwę i nie nazwałam. Chciałabym, żeby miejsce tej 5 Denarów wypełniło nowe uczucie. Jestem na nie gotowa. Tutaj - masz rację, nie ma już nic, może tylko resztki echa bólu, który przeszłam. Mam nadzieję, że tendencja majowa się utrzyma jednak na czerwiec, bo wiem, że chcę o siebie dbać i iść do przodu, a nie zatrzymywać się w jakimś martwym punkcie. Co do czerwca - ja nie inwestuję w zabawę, bo mi to po prostu niepotrzebne, bawię się tym, co mam. Nie biegam gdziekolwiek, nie kupuję gadżetów, nie robię niczego, co by dawało mi poczucie przechrzaniania kasy na cokolwiek. Ciekawi mnie ten czerwiec, ja jedyne czego chcę, to stabilizacji i pewności, że grunt mi nie ucieknie spod nóg. Już nie umiem żyć z dnia na dzień po prostu. Nie inwestuję w mało poważne znajomości, bo na takich przejechałam się wielokrotnie, stąd jestem coraz ostrożniejsza w poznawaniu ludzi i pokazywaniu im siebie.

 

Tobie też dziękuję :)

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
W dniu 26.04.2019 o 16:51, Anixot napisał:

Ja - 3 Mieczy

Moje uczucia teraz - 5 Denarów

Oczekiwania - 8 Kielichów

Obawy - Król Mieczy

 

Tendencja maja - 8 Denarów

Rozkład: Królowa Denarów, Paź Denarów, Cesarzowa = Diabeł

 

Tendencja czerwca - 2 Mieczy

Rozkład: As Denarów, 3 Kielichów, 4 Mieczy = Kochankowie

Tendencja maja to praca nad sobą i zmiany w sobie oraz swoim otoczeniu. Dobra karta :) 

Ogólnie z kart widać zranienia i to że wspomnienia z przeszłości spowodowały blokadę. Otwarcie na nowy związek jest połowiczne, są chęci i pragnienia ale nie ma wiary w spotkanie odpowiedniej osoby i jest ryzyko że nowy partner będzie porównywany osobą eksa, co może być dla niego niekorzystne. I nie dlatego że eks był cudowny, ale własnie żeby nie doszukiwać się zachowań eksa w zachowaniach nowego partnera. 

Możliwe że podświadomie to czujesz, wiesz że tak może się dziać i dlatego nie śpieszysz się do nowego związku, co podtrzymuje karta w tendencjach czerwca- zamknięcie się na relacje, na uczucia. 

Będzie to etap przejściowy, przyglądanie się sobie i ludziom którzy pojawią się w Twoim otoczeniu, czas wyborów co jest dla Ciebie ważniejsze - Twój komfort, spokój emocjonalny czy relacja z nową osobą. 

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...