Skocz do zawartości

Za Anixot na maj


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Ja - 5 kielichów - ciezkie emocje wprawdzie za mną, ale nadal pracuję nad pozbyciem się wpływu przeszłosci

Moje uczucia teraz - 2 kielichów -zaczynam kochać sama siebie,na serio :))

Oczekiwania - 2 denarów - że się pobawię, nie szukam związków

Obawy - 6 mieczy , ze jakaś relacja pojdzie za bardzo naprzód

 

Tendencja maja - Królowa mieczy 10 denarów - ja zimna i niechętna, odrzucająca adoratorów, nie każdego wpuszczę do swojego życia

Rozkład: Gwiazda 6 buław Król denarów suma Sąd - kontakty z mężczyzną sie zaznaczają, będę błyszczeć:)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze w Tobie jest smutek, ale to już prawie za Tobą. Dobrze Ci samej ze sobą i bardzo dobrze. Może oczekujesz, że będziesz mogła trochę sobie "pożonglować" facetami, trochę żartuję oczywiście ;)

Obawy- widzę to jak Ty. Widać Twój dystans i niedostępność w Mieczowej. Zadowolenie i radość się malują z rozkładu. Pan Denarowy się zaznacza, coś mi się wydaje, że to wiesz kto, tym bardziej że z sumy Sąd :)

Ogółem - całkiem niezłe karty :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

przewrotne karty, bo z jednej strony karta straty w 5 kielichów i opłakiwania tego co było, co nie wyszło, tak jakbyśmy chcieli, a z drugiej a uczucia 2 kielichów czyli pozytywne nastawienie, dobrze sie czujesz, jesteś zadowlona...

może chodzi o to, że z jednej strony Ci żal, że nie wyszło, a z drugiej czujesz się zadowolona z tego, bo masz np. spokój.

2 denarów - to karta balansowania, czyli oczekujesz że sobie trochę polewitujesz bez określania się i decydowania się na coś konkretnego, trochę tu, trochę tam.....

6 mieczy to karta pójscia w nowe nieznane... nie chcesz wychodzić w to co nieznane, chcesz sie trzymać tego co znasz...

 

tendencja maja: będziesz bardzo zimno podchodzić do relacji, będziesz kalkulowac co CI się opłaca.

z rozkłądu: pojawia się ktoś na chwile :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tkwi w tobie smutek i żal, ale już pojawia się w tobie miłość do siebie i akceptacja wewnętrzna, 2 monet i 6 mieczy interpretuje jak to, że boisz się na razie wchodzić w nowe relacje, wolisz mieć z czego wybierać, oczywiście, ale są rzeczy, które jeszcze nie chcesz zostawić za sobą.
Tendencja maja: będziesz zajęta swoim życiem: rodziną, pracą, w nowe relacje nie wejdziesz.
Rozklad: myślę, że ruszy mimo wszystko coś z twoim byłym, ku twojej satysfakcji i dumie, może wykaże tobie swoje zauroczenie (Gwiazda)
Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Miło, że korzystasz z mojego rozkładu :serce:

Ty - 5 Kielichów. 

Bólu się jeszcze nie pozbyłaś, czujesz się do głębi zraniona jakimiś zachowaniami, być może ktoś przejechał się po tobie jak po ścierce i stąd twój smutek. A może też być tak, że po prostu czujesz się w opór samotna i oby poszło do przodu, bo nie warto płakać nad rozbitymi kielichami. W sklepach są nowe :D

 

Twoje uczucia teraz - 2 Kielichów

Powoli wychodzisz z bagienka poprzedniej karty, to na plus. Szukasz też nowego mena w życiu, jesteś już gotowa na nowe, spotykasz się z panami lub chociaż próbujesz randkować przez internet.

 

Oczekiwania - 2 Denarów

Albo wóz, albo przewóz. Chcesz połazić na spotkania, ale nie uczepisz się kilku relacji naraz. Szukasz raczej stałości i spokoju, stałości w postaci spotykania się z jednym mężczyzną naraz, żeby nie zaplątać się w siebie. Masz podejście bardzo kalkulacyjne i materialne do tej sytuacji - to ty masz zyskać ;)

 

Obawy - 6 Mieczy

Obawiasz się raczej, że wszystko się zmieni tak, że zostaniesz w relacji sama albo będziesz całkowicie wyprzedzać umysłowo i emocjonalnie ewentualnego Alvaro. Że będziesz od niego mentalnie starsza.

 

Tendencja maja - Królowa Mieczy, 10 Denarów

To nie będzie czas wielkich miłości - jesteś pełna obaw, zimna wobec ewentualnych osób, które chciałyby naprawdę zakładać z tobą związki mające na celu płodzenie dzieci i robienie obiadków.

 

Rozkład Gwiazda, 6 Buław, Król Denarów podsuma Sąd

Będą nadzieje na to, że pojawi się jakiś warty uwagi mężczyzna. Dopniesz swego, a Sąd pokazuje, że rozważysz wreszcie zamknięcie starego i otworzenie się na nowe. Ocenisz kogoś pozytywnie, bo Sąd Ostateczny po takich kartach oznacza pozytywną reakcję i wreszcie zdecydowanie, co dalej.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, Anixot napisał:

Miło, że korzystasz z mojego rozkładu :serce:

Ty - 5 Kielichów. 

Bólu się jeszcze nie pozbyłaś, czujesz się do głębi zraniona jakimiś zachowaniami, być może ktoś przejechał się po tobie jak po ścierce i stąd twój smutek. A może też być tak, że po prostu czujesz się w opór samotna i oby poszło do przodu, bo nie warto płakać nad rozbitymi kielichami. W sklepach są nowe :D

 

 

 

Waśnie sobie przypomniałam,ze miałąm w Pepco kupić kieliszki do wina :sark:

 

Co do reszty,to tak, ktoś się po mnie przejechał, zaczęłam sie z kimś spotykać, już zakochany (Bożeeeeeeee) ,ja nie.Dla mnie to dobry kumpel i tyle. W tej 6 mieczy, to faktycznie boję się tego, ze bede kogoś  umysłowo wyprzedzać, niestety.

 

Dziękuję :1s_c:

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Ja - 5 kielichów - świadomość co niesiesz ze sobą z przeszłości, uporządkowanie swoich spraw

 

Moje uczucia teraz - 2 kielichów - zadowolenie z siebie, otwarcie na kontakt z nowymi ludźmi ale dobranymi już do Twojego poziomu emocjonalnego

Oczekiwania - 2 denarów - że nie powtórzy się sytuacja z przeszłości, że pewne sprawy zostaną zamknięte na stałe

Obawy - 6 mieczy , że rozminiesz się z osoba która będzie dla Ciebie tą właściwą

 

Tendencja maja - Królowa mieczy 10 denarów - analizująca opanowana i pena siebie kobieta, skupiona na swoich sprawach

Rozkład: Gwiazda 6 buław Król denarów suma Sąd - aktywność towarzyska, dobre samopoczucie, adoracja mężczyzn, ale w tym wszystkim wybierzesz jednak kontakt z bliskimi, z osobami z rodziny, tam znajdziesz odpoczynek 

Udanego miesiąca :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro
W dniu 26.04.2019 o 17:11, Inez2503 napisał:

Ja - 5 kielichów - ciezkie emocje wprawdzie za mną, ale nadal pracuję nad pozbyciem się wpływu przeszłosci

Moje uczucia teraz - 2 kielichów -zaczynam kochać sama siebie,na serio :))

Oczekiwania - 2 denarów - że się pobawię, nie szukam związków

Obawy - 6 mieczy , ze jakaś relacja pojdzie za bardzo naprzód

 

Tendencja maja - Królowa mieczy 10 denarów - ja zimna i niechętna, odrzucająca adoratorów, nie każdego wpuszczę do swojego życia

Rozkład: Gwiazda 6 buław Król denarów suma Sąd - kontakty z mężczyzną sie zaznaczają, będę błyszczeć:)

Bardzo dobry miesiac, wyleczyłam emocje po eksie, zaczynam czuć sie na nowo szczęsliwa, jestem w relacji z mężczyzną,z ktorym jest fajna przyjaźń :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...