Skocz do zawartości

maj panny marty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

 

Bardzo lubię kartę kapłana:D to będzie miesiąc w którym skupie się na sobie i swoich wartościach. Rozwinę może jakiś talent albo zrobię coś dla siebie. 

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów 

 

Niechęć do związków, uczuć, myślenie o przyszłości

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII

 

Dolegliwości związane z układem moczowym i pokarmowym księżyc to też może jakieś lęki lub senność 

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

 

Nie wiem może stres lub stare nawyki. Oszustwo, mydlenie oczu?

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Odezwie się do mnie ktoś znajomy z dawnych lat albo jakieś pismo przyjdzie do domu?

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 godzin temu, panna.marta napisał:

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

Skupienie na sobie, inwestycja w siebie, może jakiś rozwój, karta papieża jest też kartą rozwoju, a jeśli dalej stoi 6 mieczy czyli pójścia po nowe to tym bardziej uważam, że będziesz zainteresowana swoim rozwojem, to może być np. jakaś nowa forma upiększania siebie samej :)

 

10 godzin temu, panna.marta napisał:

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów 

Będziesz się zamartwiała brakiem miłości, możesz jej gorączkowo wypatrywać (3 buławy i 7 pucharów), mylnie interpretować znaki otoczenia.

10 godzin temu, panna.marta napisał:

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

Bedzie Ci się pracowało dobrze, przyjemnie bez przemęczania, aczkolwiek diabeł z 7 pucharów może wskazywać, że będzie Cię denerwować w pracy postrzeganie jakiś rzeczy, bo 7 pucharów to sa nieco inne oczekiwania, to są jakieś wizje... ale to są tylko Twoje wizje...

 

10 godzin temu, panna.marta napisał:

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

Zarysowała się tu jakas historia z przeszłosci, może jakas osoba z daleka, z zagranicy Cię odwiedzi? Albo zaprosi do siebie? Paż buław to zaproszenie :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

 

Widać naukę i jak piszesz- skupisz się na sobie :) Fajne karty.

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów 

 

Początkowo widać jakieś zamartwianie się sprawami uczuciowymi, potem coś się może zadziać, a Ty będziesz snuć marzenia :)

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII

 

Mnie się kojarzą hormony i może zatrzymanie wody, w Księżycu mogą być jakieś lęki/obawy.

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

 

Jakiś facet koło Ciebie? Tak mi się kojarzą dwie pierwsze karty i flirt? :P Diabeł mi też stres pokazuje duży. W 7 Pucharach może być jakieś rozczarowanie, albo coś zupełnie inne się okaże, niż myślisz ;)

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Też widzę zaproszenie przez kogoś albo z przeszłości lub z rodziny, ten ktoś może dalej mieszkać.

 

Udanego maja ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, panna.marta napisał:

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

to Powinien być dobry miesiąc dla Ciebie. Będziesz dobrze się czuć sama ze sobą, może w cesarzowej poczujesz się bardziej atrakcyjna. Widać jakieś pozytywne zmiany na horyzoncie 

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów 

 

Będziesz się zamartwiać o swój stan emocjonalny 

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII

 

Wydaje mi się, że powinno być ok, aczkolwiek rydwan i księżyc z nieregularną miesiączką mi się kojarzą.

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

 

Twoja praca wymaga sporej energii i trzeba ją lubić, i trzeba też wykazywać się sprytem, aby mieć dobre wyniki. I mi się wydaje, że użyjesz tego sprytu

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Ktoś z przeszłości się odezwie, może to być osoba z zagranicy, ale ty będziesz raczej bierna

 

Miłego maja!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2019 o 23:52, panna.marta napisał:

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

 

Bardzo lubię kartę kapłana:D to będzie miesiąc w którym skupie się na sobie i swoich wartościach. Rozwinę może jakiś talent albo zrobię coś dla siebie. 

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów 

 

Niechęć do związków, uczuć, myślenie o przyszłości

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII

 

Dolegliwości związane z układem moczowym i pokarmowym księżyc to też może jakieś lęki lub senność 

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

 

Nie wiem może stres lub stare nawyki. Oszustwo, mydlenie oczu?

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Odezwie się do mnie ktoś znajomy z dawnych lat albo jakieś pismo przyjdzie do domu?

 

 

W dniu 26.04.2019 o 23:52, panna.marta napisał:

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

 

Pewna siebie kobieta, znając swoją wartość. Widzę naukę, zagłębianie jakiejś wiedzy lub rozwój duchowy. Odchodzisz od dawnych spraw, mądrzejsza o pewne doświadczenia. Możliwy wyjazd. 

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów 

 

Lek i smutki z powodu jakiś trudnych doświadczeń, które zaprzataja Ci głowę. Chciałabyś zrobić krok do przodu, ale w tym wszystkim jest dużo leku. Marzysz, snujesz wizję na obecną chwilę. 

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII

 

Dolegliwości związane z układem moczowym i pokarmowym księżyc to też może jakieś lęki lub senność 

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

Dynamicznie, mogą być jakieś nowe obowiązki. Będzie nerwowa i sporo emocji, ktoś nie gra fair w twoim środowisku lub sama zastanawiasz się, czy pewne wybory są moralne. 

W dniu 26.04.2019 o 23:52, panna.marta napisał:

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Odezwie się do mnie ktoś znajomy z dawnych lat albo jakieś pismo przyjdzie do domu?

 

Tak, jakiś kontakt z przeszłości, wiadomość droga mailowa. Nie będziesz rwala się z odpowiedzią. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

 

Propozycja wyjazdu albo dokonania zmian w swoim otoczeniu. Szansa na poznanie starszego mężczyzny. 

Skupienie na swoim rozwoju ale i pojawią się okazje do spotkań towarzyskich na których będziesz błyszczeń. Komplementy, docenienie. 

Kobiecość na pierwszym miejscu :) 

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów 

 

Nowe szanse ale z dystansem do tego podejdziesz i będziesz dobrze sprawdzać potencjalnych kandydatów zanim się z nimi spotkasz.

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII

 

Hormony mające wpływ na dobre samopoczucie,  Układ moczowy się zaznacza i leczenie z tym związane.  

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

 

Aktywnie w tym męska energia w otoczeniu.  Nieporozumienia i trudności spowodowane działaniem pewnego emocjonalnego pana. 

Pan poczuje się pominięty albo urażony i może narobić plotek - 7 pucharów. 

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Szansa na wyjazd, spotkanie z kimś z przeszłości Miła wiadomość. 

 

Udanego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 26.04.2019 o 23:52, panna.marta napisał:

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy miesiąc pod znakiem zadowolenia z siebie, ja papieża nie rozumiem xd być może zrozumiesz ze warto odejść od jakiejś relacji, sposobu myslenia

 

Bardzo lubię kartę kapłana:D to będzie miesiąc w którym skupie się na sobie i swoich wartościach. Rozwinę może jakiś talent albo zrobię coś dla siebie. 

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharów bedziesz się zamartwiala swoją sytuacja, chociaż mogą się pojawić ciekawe perspektywy nowe na relacje bliższa znajomość

 

Niechęć do związków, uczuć, myślenie o przyszłości

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII- raczej niezłe jedynie księżyc wprowadza odrobine nerwowości 

 

Dolegliwości związane z układem moczowym i pokarmowym księżyc to też może jakieś lęki lub senność 

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów - może tutaj jest ostrzeżenie żeby stawiać jasno granice żeby ktoś nie przerzucił na ciebie nadmiernej odpowiedzialności 

 

Nie wiem może stres lub stare nawyki. Oszustwo, mydlenie oczu?

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Odezwie się do mnie ktoś znajomy z dawnych lat albo jakieś pismo przyjdzie do domu- powiedziałabym ze zaznaczył się ktoś z przeszłości 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 26.04.2019 o 22:52, panna.marta napisał:

Aura miesiąca:

 

Cesarzowa III, papież V, 6 mieczy

Skuspisz się na swoich wygodach,  przestrzeganie zasad moralnych, nauka i na końcu przyjdą jakieś zmiany, może właśnie chodzi o kurs jakiś. 

 

Uczucia:

 

9 mieczy, as pucharów, 3 buław, 7 pucharow

Zbyt Negatywnie patrzysz na te sprawy, wyglądasz tej milosci i marzysz,  nie warto tak się zadreczac jak przyjdzie to przyjdzie.

Skup się na czymś innym i odwróć swoją uwagę od tego. 

 

Zdrowie: 

 

3 puchary, rydwan, księżyc XVII

Coś związanego z wodą mi się kojarzy  

 

Praca:

 

As buław, król pucharów, diabeł XV, 7 pucharów 

A może jakiś facet w pracy się pojawi do którego będzie cię bardzo ciąglo

 

Niespodzianka:

 

Paz buław, 6 kielichow, świat XX, 2 buławy

 

Odezwie się do mnie ktoś znajomy z dawnych lat albo jakieś pismo przyjdzie do domu?

 

 

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura: może planujesz uczestniczyć w jakichs kursach z zakresu sztuki/piękna? Tak mi się te karty kojarzą :) Tez może być stabilnie i dobrze (w tym finansowo) polepszenie widoku i samooceny :)

Uczucia: mocne zmartwienie się, obawy, że twoje plany miłosne mogą zostać zwykłą iluzja.

Zdrowie: zgadzam się, też bym uważała na hormony i zmienne w związku z tym nastroje.

Praca: też to odczytuje jako chemię, zauroczenie i mocny pociąg do jakiegoś znajomego z pracy :)

Niespodzianka: też myślę, że ktoś z przeszłości odezwie się internetowo, będziesz miała w związku z tym mieszane uczucia i rozważała, czy odnowić ten kontakt :)

 

Życzę Ci powodzenia, harmonii i miłości w maju ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...