Skocz do zawartości

majowo


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Energia maja już na forum to, więc też wstawiam rozkład miesięczny na maj, kwietniowy niebawem zwerydikuje.


MAJ

z przełożenia: 2 pucharów - Koło fortuny - 7 pucharów

 

 

Ogólny nastrój miesiąca:

5 mieczy - Rycerz pucharów - 6 denarów - tutaj widać poczucie dyskomfortu i niepowodzenia w sprawach równowagi uczuciowej

 

Miłość, uczucia:

8 mieczy - Królowa buław - Król buław - przyblokowanie w sprawach relacji, pojawiła się tutaj jakaś fajna znajomość bo K i Q Buław obok siebie ale 8 mieczy trochę blokuje rozwój tej znajomości, która mogłaby być całkiem romansowa.

 

Relacje:

Kapłanka - Gwiazda - Świat - będę miał nadzieję, że znajdę kogoś do relacji partnerskiej, Kapłanka to ostrożność, gwiazda to nadzieja a świat to otwartość, nieśmiało rozglądam się za nową znajomością

 

Praca:

As pucharów - Kapłan - 9 denarów - bardzo chciałbym nową pracę, as pucharów to chcę, Kapłan to znalezienie nowej pracy, 9 denarów lepiej płatnej, ale tu nie widać zmiany tylko samo pragnienie

 

Pieniądze, sytuacja finansowa:

2 denarów - 3 mieczy - As denarów - może być jakiś problem z drugim źródłem dochodu, bo po 2 denarów oznaczającej dwutorowość jest trochę rozczarowanie w postaci 3 mieczy,

 

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu:

Głupiec - 6 buław - 10 buław - tutaj widzę wycieczki, wędrówki, podróże, trochę ciężko będzie, ale widać też radość z tego

 

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu:

5 kielichów - Siła - Król mieczy - tutaj jakieś problemy ze zdrowiem, bo 5 kielichów to niepokój, siła mówi o zdrowiu, o witalności i król mieczy może to byc lekarz. Czyli mogę byc chory w tym miesięcu. .

 

 

Odnośnik do komentarza

Ogólny nastrój miesiąca:

5 mieczy - Rycerz pucharów - 6 denarów -  Nie znoszę karty 5 Mieczy, jakbyś czuł się skrzywdzony w sprawach uczuciowych.

 

Miłość, uczucia:8 mieczy - Królowa buław - Król buław - `No jest energiczna kobita obok Ciebie i podobacie się sobie wzajemnie, ale jest jakieś ograniczenie i coś Cię hamuje.

 

Relacje:Kapłanka - Gwiazda - Świat - Na początku będziesz bardziej obserwował, masz jakieś marzenia i dosłownie może otworzysz się na ten świat, fajne karty :)

Praca:

As pucharów - Kapłan - 9 denarów -  Może jakaś okazja się pojawi? Papież mi się z nauką kojarzy. 9 Denarów to Twoje zadowolenie finansowe, ale czegoś Ci jeszcze jednak tam brakuje.

 

Pieniądze, sytuacja finansowa:

2 denarów - 3 mieczy - As denarów -  Jakieś zmartwienie związane z kasą i jak piszesz - drugim źródłem dochodu.

 

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu:Głupiec - 6 buław - 10 buław -  Spontaniczne wypady i radość z tego powodu, uważaj na jakieś przeciążenia, czy przemęczenie.

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu:

5 kielichów - Siła - Król mieczy -  Po prostu możesz być zmęczony, patrz też wyżej 10 Buław. Król Mieczy- może zrezygnujesz z czegoś tam w związku z tym.

 

Wszystkiego dobrego w maju :thanks:.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Arbogast napisał:

Energia maja już na forum to, więc też wstawiam rozkład miesięczny na maj, kwietniowy niebawem zwerydikuje.


MAJ

z przełożenia: 2 pucharów - Koło fortuny - 7 pucharów

Widać zmianę w uczuciach, być może się kimś zauroczysz

 

Ogólny nastrój miesiąca:

5 mieczy - Rycerz pucharów - 6 denarów - będziesz kombinować w kwestiach uczuciowych i wydatkach

 

Miłość, uczucia:

8 mieczy - Królowa buław - Król buław - jest osoba, z którą możesz stworzyć duet, ale jest też jakaś wewnętrzna blokada między wami. Może trzeba popracować nad przekonaniami?

 

Relacje:

Kapłanka - Gwiazda - Świat - bardzo ładne karty:) będziesz kierować się intuicją, czystymi ideami, otworzysz się na nowe relacje 

 

Praca:

As pucharów - Kapłan - 9 denarów - bardzo dobre karty na pracę, cokolwiek byś nie wybrał to będzie dobrze. Masz opiekę w kapłanie, a 9 denarów duże spełnienie finansowe

 

Pieniądze, sytuacja finansowa:

2 denarów - 3 mieczy - As denarów - widać po kartach, że chcesz więcej i będziesz kombinować w tym kierunku, aby właśnie więcej zarobić 

 

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu:

Głupiec - 6 buław - 10 buław - coś nowego, niespodziewanego lub podróż w głupcu, będziesz z tych nowości bardzo zadowolony, a s 10 na koniec miesiąca możesz czuć lekkie przytłoczenie

 

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu:

5 kielichów - Siła - Król mieczy - Będzie jakaś niemiła sytuacja, lub jakaś okazja, którą wykorzystasz dla siebie

 

 

Powodzenia!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

MAJ

z przełożenia: 2 pucharów - Koło fortuny - 7 pucharów 

Widać szanse na zakochanie: może poznacie się przypadkowo

W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

Ogólny nastrój miesiąca:

5 mieczy - Rycerz pucharów - 6 denarów

Jakoś mi się nawiązanie do tej wycieczki się widzi: osiągniesz raczej dobrej relacji, niż tego na czym ci zależy

W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

Miłość, uczucia:

8 mieczy - Królowa buław - Król buław

Możesz podobać się kobiecie, która ci też podoba, ale nie będziecie razem o tym wiedzieli (na 8 mieczy osoba często ma zawiązane oczy)

W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

Relacje:

Kapłanka - Gwiazda - Świat

Może być tajemnicze zauroczenie (i może to nawiązywać do poprzedniego punktu), ale głównie kontakty przez internet, w podróżach, jesteś na nie otwarty i nastawiony pozytywnie, ewentualnie zapoznanie się z jakąś bardzo ciekawą kobietą przez internet

 

W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

Praca:

As pucharów - Kapłan - 9 denarów

Zadowolenie od pracy - emocjonalne, pod kątem rozwoju i finansowym. Może też będziesz czuł takie mocne łączenie z otoczeniem w pracy, mogły również zaznaczyć się szkolenia (Kaplan), i jakiś bonus (9 monet). Będziesz przewrażliwiony na sprawy zawodowe (As Kielichów).

W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

Pieniądze, sytuacja finansowa:

2 denarów - 3 mieczy - As denarów

Masz 2 źródła dochodu? Raczej z jednego będziesz musiał zrezygnować (było 2,  a teraz 1 - As), może ci przez to boleć.

W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu:

Głupiec - 6 buław - 10 buław

Jakieś nowe obowiązki/przygody, mogą być podróży, wszystko zgodnie z twoimi życzeniami, przez co będziesz czuł radość/dumę, ale wymęczy cie to pod koniec.

W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu:

5 kielichów - Siła - Król mieczy

Siła to też kobieca karta, jakaś pewna siebie i swojej postawy kobieta może ciebie urazić i odrzucić... Lub rzeczywiście, słaba witalność i przeziębienie.

Powodzenia w maju :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2019 o 13:18, Arbogast napisał:

Energia maja już na forum to, więc też wstawiam rozkład miesięczny na maj, kwietniowy niebawem zwerydikuje.


MAJ

z przełożenia: 2 pucharów - Koło fortuny - 7 pucharów

 

 

Ogólny nastrój miesiąca:

5 mieczy - Rycerz pucharów - 6 denarów - 

Poczucie porażki, nerwowość, a nawet złość na to co dajesz, a co dostajesz w zamian. 

 

Miłość, uczucia:

8 mieczy - Królowa buław - Król buław - 

Może pojawić się Pani, bardzo w Twoim typie, ale jestes zablokowany. Budujesz mur, cały czas w głowie masz zle doświadczenia. 

 

Relacje:

Kapłanka - Gwiazda - Świat - 

Będziesz mądrze podchodził, na spokojnie. Jest tutaj dużo nadziei, że los się odmieni. Moze zauroczysz się kobieta innego pochodzenia. 

 

Praca:

As pucharów - Kapłan - 9 denarów -  ja myślę, że znajdziesz. Będzie nowa oferta, która podbije Cię emocjonalnie a także finansowo 9 denarów. Musisz być opanowany i dobrze sprzedać swoje doświadczenie zawodowe nowemu pracodawcy. Możliwa nauka. 

 

Pieniądze, sytuacja finansowa:

2 denarów - 3 mieczy - As denarów - będzie niestabilne, a nawet możliwa potrzeba pożyczki. Mam nadzieję, że nie wpadniesz w jakieś długi, ale na końcu As Denarow. Los powinien zaraz sypnac groszem. 

 

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu:

Głupiec - 6 buław - 10 buław - cieszyć się, że zacząłeś nowy etap w życiu. Być silnym i wierzyć w siebie nawet, kiedy jest ciężko. Nie poddawaj się. 

 

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu:

5 kielichów - Siła - Król mieczy - jeszcze trochę potrzebujesz czasu, aby odzyskać równowagę psychiczną. Nie myśl tyle, jak ten Król Mieczy i nie bloku swoich emocji. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

MAJ

z przełożenia: 2 pucharów - Koło fortuny - 7 pucharów

 

Poszukiwanie uczucia, sprzyjające sytuacje od Losu oraz spełnianie swoich marzeń,

 

 

Ogólny nastrój miesiąca:

5 mieczy - Rycerz pucharów - 6 denarów - 

Rozważania czy drogą uczuciowa i Twoje podejście do kobiet i związków z nimi jest dla Ciebie też dobre. Co dajesz a co dostajesz w zamian. 

Kwestie równowagi w relacjach z innymi ludźmi.

 

Miłość, uczucia:

8 mieczy - Królowa buław - Król buław - 

Karta 8 mieczy jet pierwsza wiec to sposób podejścia, myślenia do relacji. Czytam to tak że chcesz relacji ale i jednocześnie się jej obawiasz. 

Jak coś się pojawi to możesz się zastanawiać jak to poprowadzić ale z chęcią wejdziesz w związek z temperamentną dziewczyną. 

Para Król i Królowa buław to też relacja między dwojgiem osób oparta głownie na seksie. Możesz o takiej relacji myśleć. 

 

Relacje:

Kapłanka - Gwiazda - Świat - Poszukiwanie ideału w świecie. Będą okazje i będziesz się rozglądał

 

Praca:

As pucharów - Kapłan - 9 denarów - 

Nowa praca i widać doszkolenie ale i ograniczenia. Masz na końcu kartę zadowolenia i są też pieniądze, Będzie dobrze.

 

Pieniądze, sytuacja finansowa:

2 denarów - 3 mieczy - As denarów - 

Postanowisz zaoszczędzić, jest planowanie wydatków, też myśl o jakiejś inwestycji. 

 

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu:

Głupiec - 6 buław - 10 buław - 

Cieszyć się życiem. Być pewnym siebie. Są atrakcje i fajne spędzanie czasu aż się zmęczysz ;) 

 

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu:

5 kielichów - Siła - Król mieczy - 

Możesz mieć gorszy dzień emocjonalnie, jakieś smutne myśli, związane ze sprawami uczuciowymi. Będziesz się od tego odcinał. 

Jest też opcja że jakaś dziewczyna Cię zdenerwuje i będzie trzeba się postawić, albo ktoś z przeszłości się odezwie i przyjdzie definitywnie zamknąć sprawę, wyjaśnić coś w wiadomości, być nieugiętym. Dużych problemów ze zdrowiem , chorób tu nie widzę, może być zmęczenie ale poradzisz sobie z tym :) 

 

Udanego miesiąca. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...