Jump to content

Majowo :)


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  Mogę odczuwać jakiś brak, potem chyba pójdzie ku lepszemu, przypływ sił, odrodzenie i pozytywnie, radość w Słońcu. Sąd obok Słońca- może fajne chwile z rodziną, bo majówka :)

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Zmienne nastroje pewnie, czyli normalka :P Sprawka- dalsze leczenie, As Buław- przypływ sił i energii.

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- Ciekawe karty, miła atmosfera, finansowo chyba ok, poczuję się spełniona, zrealizuje to co chce :)

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- Będę dalej ćwiczyć, może więcej spokoju bo obok Rycerza Mieczy - 7 Denarów, kojarzy mi się to z wyciszeniem.

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - Początkowo bardzo aktywnie, potem te karty niespecjalnie mi się kojarzą z bieganiem :P

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  dużo miłych i radosnych chwil, nowa energia. Księżyc obok Sądu- może to nasze obawy, czy będzie nam dane mieć dziecko ;)

Link to comment

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce
Dosłownie odczytuje, jak wyjście z dołka :) W Sądzie zamkniesz za sobą ten okres, w Słońcu zrobię się wszystko takie jasne, proste i bezpieczne, zaczniesz się cieszyć życiem :)

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław w tych kartach widzę poprawę zdrowia, jeśli czułaś siebie słabo, w Kołu to mija, Sprawka - leczenie, osiągnięcie równowagi, As Bulaw - chęć życia - dużo energii i sil, ewentualnie może chodzić o stabilizacjo hormonalnej (bo Sprawiedliwość po środku) :)
Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat - wskazanie na rodzaj pracy, jak mi się wydaje, zaznaczyła się opieka nad dzieckiem i również praca w otoczeniu natury (Cesarzowa, Świat). Ogolnie powinnaś mieć z tego satysfakcje i poczucie spełnienia (Świat), a w cesarzowej też stabilność finansowa :)
Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów - jeszcze do tego, jak przeczytałam twój komentarz skojarzyłam to z wyciszeniem :) W Królowej też widzę poprawę samopoczucia. Rycerza można różnie interpretować, ale w łączeniu z 7 monet widzę stopniowe rozładowanie napięcia :)
Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda  - zaczniesz biegać, a potem to zostawisz, może przez sprawy kobiece.
Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc - w 3 kielichów, rzeczywiście wyjścia i miło spędzone chwile, może też czas spędzony z rodziną w Sądzie, a również brak porozumienia i jakieś różne oczekiwania wobec siebie się zaznaczyły, wątpliwości i niepokój, w Sądzie jest szansa na wyjaśnienie tych spraw, zostawienia ich za sobą.


Powodzenia i szczęścia w maju Ci życzę ;)

 

Link to comment
  • Moderator

Aura: możesz czuć się "nieswojo" w domu, w rodzinie, jest karta zubożenia poprzedzająca Sąd, który mi często właśnie pokazuje rodzinę, bliskich, znajomych,

Zdrowie - unikam interpretacji na zdowie

Praca: może ta praca jest z dziećmi? bo 6 kielichów często właśnie oznacza prace przy dzieciach, może tez chodzić o to, ze w miejscu pracy czujesz się jak w domu, jesteś tam spełniona i masz szeroką autonomię działania, duże możliwości, wręcz nieograniczone bo świat kończy rozkład, czyli karta braku ograniczeń.

Joga:  na pewno Ci pomoże, poczujesz się bardziej kobieco, Q denarów jest bardzo kobieca, Rycerz mieczy jest kartą bystrego umysłu co przy jodze daje CI wyciszenie po 7 denarów.

Bieganie: będziesz biegac w porze wieczorowej/nocnej gwiazdy ksieżyc... :P

Relacja z małżonkiem - zabawowo, fikuśnie, ale też ciemna strona 3 pucharów jest taka, ze jakbyś nie dokońca poważnie traktowała to tą relacje - wiem że to dziwnie brzmi w małżeństwie, ale popatrz karta niepowagi, i karta Sądu więc rodziny i ukrywania czegoś w Ksiezycu...

Link to comment
  • Maestro
3 godziny temu, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  Początek miesiaca moze byc kryzysowy, może sie gorzej poczujesz chocby z powodu pogody, ale dalej widac ogromną poprawę i przypływ sił witalnych

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - zmienne nastroje, uważaj na zołądek, wątrobę, trzustkę, sledzionę,drogi żółciowe, bo to tym mówi Koło Fortuny, uk,lad moczowy, nerki i wszytsko co z tym zwiazane - Sprawka, jakieś bóle

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- jeśli pracujesz,to widac spełnienie w tej pracy

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- wyciszysz się, ale jakiś facet może Ci przeszkadzać w osiągnięciu nirwany, ew.jakies nerwy mogą się pojawić, poza tym widac nadal dobroczynny wpływ jogi w 7 denarów

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - zacznie się aktywnie, ale w Ksiezycu mogły pokazać sie zmienne nastroje, to będzie chwi

 

3 godziny temu, Lianna napisał:

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  miło i sympatycznie, jakieś spotkanie rodzinne widąć, lae i jakieś tajemnice

 

Link to comment
17 godzin temu, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  Czegoś będzie Ci brak, ale dojdziesz do wniosku, że to nie jest aż tak ważne i znajdziesz pozytywne aspekty swojego życia

 

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Myślę, że leczenie przyniesie pozytywny efekt, będziesz mieć więcej energii i widziałabym tutaj szansę na dziecko

 

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- Możliwe, że będziesz robić coś, co robiłaś w przeszłości, dobrze się w tym czułaś, da Ci to radość i spełnienie. Bardzo ładne karty:)

 

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- Będziesz ćwiczyć, ale coś może Cię zdenerwować i możesz być trochę zniecierpliwiona. Może jakaś asana nie będzie wychodzić jak należy...

 

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - Na początku poczujesz moc i dalej też masz dobre karty:) księżyc i gwiazda dla mnie są bardzo kobiece. Wydaje mi się, że powinnaś się lepiej poczuć, może też w kartach zaznacza się jakaś woda w organizmie?

 

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  Mogą być spotkania, będzie miło aczkolwiek jest w księżycu jakaś niepewność co do tej relacji. 

Miłego maja!

Link to comment
Guest User_
W dniu 27.04.2019 o 13:38, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  może ktoś z najlepszych będzie potrzebował Twojego wsparcia,ale ogólnie dobra aura w tym słońcu. 

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Zmienne nastroje pewnie, czyli normalka :P Sprawka- dalsze leczenie, As Buław- przypływ sił i energii.

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- sielanka, bardzo rodzinna atmosfera. Ty w pewnej pozycji, świat wszystko powinno mieć swój dobry finał w pracy. Może jaous kontakt z obcokrajowcami 

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- joga daje Ci stabilność, ale także uczy cierpliwości, a nie bycia narwanym. 

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - dynamicznie, ale może być jakaś kontuzja do podleczenia,bo trochę się przeforsujesz w tej 8 palek. 

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  a ja widzę karty ciążowe. ;)

Powodzenia! 

Link to comment
Guest SooYoung

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  

Pojawi się dobre samopoczucie i chęć działania. Wypełnienie braków emocjonalnych czasem spędzonym z bliskimi Ci osobami, Widać zadowolenie, może jakiś wyjazd albo wspólne wyjście do znajomych, tu zaznacza się obecność dzieci, Kontakt z dziećmi albo dopieszczenie swojego wewnętrznego dziecka.

 

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Stan zapalny, mogą być zatoki ale też układ moczowy. Choć to powiązane sprawy, bo kiedy bakterie "schodzą" z zatok to ma to wpływ na pracę nerek. 

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- Praca w terenie, zaznacza się że na świeżym powietrzu. Zadowolenie z tego co wykonujesz :) 

 

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- korzystny wpływ na mięśnie, większa elastyczność. 

Dobre samopoczucie dzięki ćwiczeniom. 

 

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - Duża energia i chęć do biegania. Może być chwilowa przerwa spowodowana jakimiś emocjonalnymi sytuacjami ale wychodzisz na prostą. Poprawa sylwetki dzięki bieganiu.

 

Relacja z mężem dobra, wspólnie miło spędzony czas. Dużo zależy od Twojego nastawienia i tego jak będziesz odbierać jego zachowanie, jak interpretować słowa, gesty i tu jesteś stroną nadającą ton tej relacji. Energia kobieca dominuje :) 

 

Udanego miesiąca :) 

 

Link to comment
W dniu 27.04.2019 o 13:38, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  odżyjesz, poczujesz więcej energii niż do tej pory

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - ogólnie dobre, możesz nawet poczuć się lepiej niż do tej pory. As buław to przypływ energii.

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- miła atmosfera, bez spięć. Może weźmiesz urlop.

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- w porządku, może też wprowadzisz jakieś nowe metody, na które będziesz musiała poświęcić więcej czasu

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda -- dobrze, na początku bardziej aktywnie potem jakby znudzenie tematem

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  -ogólnie w porządku choć moim zdaniem to jakbyście potrzebowali każde z was tzw chwili dla siebie 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...