Jump to content

Majowo :)

Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  Mogę odczuwać jakiś brak, potem chyba pójdzie ku lepszemu, przypływ sił, odrodzenie i pozytywnie, radość w Słońcu. Sąd obok Słońca- może fajne chwile z rodziną, bo majówka :)

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Zmienne nastroje pewnie, czyli normalka :P Sprawka- dalsze leczenie, As Buław- przypływ sił i energii.

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- Ciekawe karty, miła atmosfera, finansowo chyba ok, poczuję się spełniona, zrealizuje to co chce :)

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- Będę dalej ćwiczyć, może więcej spokoju bo obok Rycerza Mieczy - 7 Denarów, kojarzy mi się to z wyciszeniem.

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - Początkowo bardzo aktywnie, potem te karty niespecjalnie mi się kojarzą z bieganiem :P

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  dużo miłych i radosnych chwil, nowa energia. Księżyc obok Sądu- może to nasze obawy, czy będzie nam dane mieć dziecko ;)

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce
Dosłownie odczytuje, jak wyjście z dołka :) W Sądzie zamkniesz za sobą ten okres, w Słońcu zrobię się wszystko takie jasne, proste i bezpieczne, zaczniesz się cieszyć życiem :)

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław w tych kartach widzę poprawę zdrowia, jeśli czułaś siebie słabo, w Kołu to mija, Sprawka - leczenie, osiągnięcie równowagi, As Bulaw - chęć życia - dużo energii i sil, ewentualnie może chodzić o stabilizacjo hormonalnej (bo Sprawiedliwość po środku) :)
Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat - wskazanie na rodzaj pracy, jak mi się wydaje, zaznaczyła się opieka nad dzieckiem i również praca w otoczeniu natury (Cesarzowa, Świat). Ogolnie powinnaś mieć z tego satysfakcje i poczucie spełnienia (Świat), a w cesarzowej też stabilność finansowa :)
Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów - jeszcze do tego, jak przeczytałam twój komentarz skojarzyłam to z wyciszeniem :) W Królowej też widzę poprawę samopoczucia. Rycerza można różnie interpretować, ale w łączeniu z 7 monet widzę stopniowe rozładowanie napięcia :)
Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda  - zaczniesz biegać, a potem to zostawisz, może przez sprawy kobiece.
Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc - w 3 kielichów, rzeczywiście wyjścia i miło spędzone chwile, może też czas spędzony z rodziną w Sądzie, a również brak porozumienia i jakieś różne oczekiwania wobec siebie się zaznaczyły, wątpliwości i niepokój, w Sądzie jest szansa na wyjaśnienie tych spraw, zostawienia ich za sobą.

Powodzenia i szczęścia w maju Ci życzę ;)

• Moderator

Aura: możesz czuć się "nieswojo" w domu, w rodzinie, jest karta zubożenia poprzedzająca Sąd, który mi często właśnie pokazuje rodzinę, bliskich, znajomych,

Zdrowie - unikam interpretacji na zdowie

Praca: może ta praca jest z dziećmi? bo 6 kielichów często właśnie oznacza prace przy dzieciach, może tez chodzić o to, ze w miejscu pracy czujesz się jak w domu, jesteś tam spełniona i masz szeroką autonomię działania, duże możliwości, wręcz nieograniczone bo świat kończy rozkład, czyli karta braku ograniczeń.

Joga:  na pewno Ci pomoże, poczujesz się bardziej kobieco, Q denarów jest bardzo kobieca, Rycerz mieczy jest kartą bystrego umysłu co przy jodze daje CI wyciszenie po 7 denarów.

Bieganie: będziesz biegac w porze wieczorowej/nocnej gwiazdy ksieżyc... :P

Relacja z małżonkiem - zabawowo, fikuśnie, ale też ciemna strona 3 pucharów jest taka, ze jakbyś nie dokońca poważnie traktowała to tą relacje - wiem że to dziwnie brzmi w małżeństwie, ale popatrz karta niepowagi, i karta Sądu więc rodziny i ukrywania czegoś w Ksiezycu...

• Maestro
3 godziny temu, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  Początek miesiaca moze byc kryzysowy, może sie gorzej poczujesz chocby z powodu pogody, ale dalej widac ogromną poprawę i przypływ sił witalnych

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - zmienne nastroje, uważaj na zołądek, wątrobę, trzustkę, sledzionę,drogi żółciowe, bo to tym mówi Koło Fortuny, uk,lad moczowy, nerki i wszytsko co z tym zwiazane - Sprawka, jakieś bóle

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- jeśli pracujesz,to widac spełnienie w tej pracy

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- wyciszysz się, ale jakiś facet może Ci przeszkadzać w osiągnięciu nirwany, ew.jakies nerwy mogą się pojawić, poza tym widac nadal dobroczynny wpływ jogi w 7 denarów

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - zacznie się aktywnie, ale w Ksiezycu mogły pokazać sie zmienne nastroje, to będzie chwi

3 godziny temu, Lianna napisał:

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  miło i sympatycznie, jakieś spotkanie rodzinne widąć, lae i jakieś tajemnice

17 godzin temu, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  Czegoś będzie Ci brak, ale dojdziesz do wniosku, że to nie jest aż tak ważne i znajdziesz pozytywne aspekty swojego życia

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Myślę, że leczenie przyniesie pozytywny efekt, będziesz mieć więcej energii i widziałabym tutaj szansę na dziecko

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- Możliwe, że będziesz robić coś, co robiłaś w przeszłości, dobrze się w tym czułaś, da Ci to radość i spełnienie. Bardzo ładne karty:)

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- Będziesz ćwiczyć, ale coś może Cię zdenerwować i możesz być trochę zniecierpliwiona. Może jakaś asana nie będzie wychodzić jak należy...

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - Na początku poczujesz moc i dalej też masz dobre karty:) księżyc i gwiazda dla mnie są bardzo kobiece. Wydaje mi się, że powinnaś się lepiej poczuć, może też w kartach zaznacza się jakaś woda w organizmie?

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  Mogą być spotkania, będzie miło aczkolwiek jest w księżycu jakaś niepewność co do tej relacji. 

Miłego maja!

Guest User_
W dniu 27.04.2019 o 13:38, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  może ktoś z najlepszych będzie potrzebował Twojego wsparcia,ale ogólnie dobra aura w tym słońcu. 

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Zmienne nastroje pewnie, czyli normalka :P Sprawka- dalsze leczenie, As Buław- przypływ sił i energii.

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- sielanka, bardzo rodzinna atmosfera. Ty w pewnej pozycji, świat wszystko powinno mieć swój dobry finał w pracy. Może jaous kontakt z obcokrajowcami 

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- joga daje Ci stabilność, ale także uczy cierpliwości, a nie bycia narwanym. 

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - dynamicznie, ale może być jakaś kontuzja do podleczenia,bo trochę się przeforsujesz w tej 8 palek. 

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  a ja widzę karty ciążowe. ;)

Powodzenia! 

Guest SooYoung

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  

Pojawi się dobre samopoczucie i chęć działania. Wypełnienie braków emocjonalnych czasem spędzonym z bliskimi Ci osobami, Widać zadowolenie, może jakiś wyjazd albo wspólne wyjście do znajomych, tu zaznacza się obecność dzieci, Kontakt z dziećmi albo dopieszczenie swojego wewnętrznego dziecka.

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - Stan zapalny, mogą być zatoki ale też układ moczowy. Choć to powiązane sprawy, bo kiedy bakterie "schodzą" z zatok to ma to wpływ na pracę nerek. 

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- Praca w terenie, zaznacza się że na świeżym powietrzu. Zadowolenie z tego co wykonujesz :) 

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- korzystny wpływ na mięśnie, większa elastyczność. 

Dobre samopoczucie dzięki ćwiczeniom. 

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda - Duża energia i chęć do biegania. Może być chwilowa przerwa spowodowana jakimiś emocjonalnymi sytuacjami ale wychodzisz na prostą. Poprawa sylwetki dzięki bieganiu.

Relacja z mężem dobra, wspólnie miło spędzony czas. Dużo zależy od Twojego nastawienia i tego jak będziesz odbierać jego zachowanie, jak interpretować słowa, gesty i tu jesteś stroną nadającą ton tej relacji. Energia kobieca dominuje :) 

Udanego miesiąca :) 

W dniu 27.04.2019 o 13:38, Lianna napisał:

Ogólna aura  5 Denarów Sąd Słońce -  odżyjesz, poczujesz więcej energii niż do tej pory

Zdrowie Koło Fortuny Sprawiedliwość As Buław - ogólnie dobre, możesz nawet poczuć się lepiej niż do tej pory. As buław to przypływ energii.

Praca 6 Kielichów Cesarzowa Świat- miła atmosfera, bez spięć. Może weźmiesz urlop.

Joga Królowa Denarów Rycerz Mieczy 7 Denarów- w porządku, może też wprowadzisz jakieś nowe metody, na które będziesz musiała poświęcić więcej czasu

Bieganie 8 Buław Księżyc Gwiazda -- dobrze, na początku bardziej aktywnie potem jakby znudzenie tematem

Relacja z Małżem 3 Kielichy Sąd Księżyc  -ogólnie w porządku choć moim zdaniem to jakbyście potrzebowali każde z was tzw chwili dla siebie