Skocz do zawartości

Cieply i kwitnący maj :)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - oczyszczenie wewnętrzne, zamknięcie czegoś, rozpoczęcie nowej drogi - zadowolenie, radość, harmonia.. A może ciąża? :)
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - cicho, stabilnie, spokojnie, bezpiecznie pod butem męża :D Standardowo :) też zajmujemy się sprawami urzędowymi :)

Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - przeczulenie, zmienne nastroje, wyczerpanie
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet -o, chyba zasiądę za pisanie i to tak ostro :)
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - chyba zgodnie z oczekiwaniami :)

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - no znowu coś słabego w pracy będzie się działo pewnie, będę na ten temat wariować.
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - pogodzenie się po jakieś kłótni
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - odpocząć, się zregenerować, w tym i w nawiązaniu do kontaktów
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - transformacja podejścia do twórczości, zamiast małych, szybkich opowieści wezme się za coś długiego :)

Dzięki z góry każdemu, kto spojrzy :bukiet3i:

Odnośnik do komentarza

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - piękne karty, otwarcie się, nowa energia, też widzę ciążę :)
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - stabilnie i skupienie na sprawach finansowych i urzędowych ;)
Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - Zmiennie pod kątem emocjonalnym, dużo na głowie, może być zmęczenie i przeciążenie.
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet - Na początku jakby rozdarcie między 2 zajęciami, ale potem widać Twoją systematyczną pracę :)
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - Przyniesie Ci dużo zadowolenia, wiele się nauczysz :)

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet -  Uważam, że jakieś obawy i lęki w związku z pracą, tak jak piszesz.
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet -  Rozmowa może z kimś, kto Cię zasmucił i poprawa relacji.
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - Karty pokazują na odpoczynek w domu :)
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć -  Mnie się kojarzy zmiana podejścia co do aktywności ( Giermek Buław). Będziesz działać spokojnie, cierpliwie, może się to odnosić oczywiście do twórczości, Ty wiesz najlepiej :)

 

Wszystkiego dobrego Kochana w maju ! :serce1::thanks:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Aura: będziesz otwarta na nowości, Świat to karta otwartego umysłu, otwartej przestrzeni, a Głupiec to zabawa, beztroska, to nowości, przygody, Sąd zaś to karta, która pokazuje się wtedy, kiedy coś jest dla nas dobre, dobrze sie czujemy bo to znamy, czyli otworzysz się na nowe rzeczy, które są CI bliskie

 

Życie małżeńskie - poukładane, stabilnie, wręcz nudnawo, ale faktycznie pod dyktando małża.... sprawiedliwość jeśli mówisz, że macie jakieś sprawy urzędowe to nie jest tutaj groźna ta karta w tym rozkładzie :P

 

Stan psychiczny - będziesz nadwrażliwa, Koło mówi dosłownie o sinusoidzie  (lub też cosinusoidzie) emocjonalnej i to Cię wymęczy 10 buław, co prawda nie ma tragedii, bo 10 buław mówi: jest mi ciężko, ale daję rady, nie mam już siły na radość, ale dźwigam to co mi na barkach ciąży

 

Twórczość - nie wiem o co chodzi, ale karta dwutorowości otwiera rozkład, jakbyś chwytała kilka srok za ogon i parała się różnymi formami Twórczości, potem wybierzesz tą znaczącą Rycerz Denarów i skoncentrujesz się tylko na tej jednej 8 denarów to szlifowanie diamentu

 

Rozwój - Kapłan sam w sobie jest kartą rozwoju, więc na pewno się temu poświęcisz, przy czym bardziej widzę tutaj rozwój taki przyziemny niż duchowy, jednak karty szczęścia i materii a nie duchowości wyszły

 

Otoczenie - a przypadkiem mamusia (lub teściówka) nie będzie się mieszać w Twoje sprawy zawodowe lub twórczość?

 

Niespodzianka - niedogadanie z kimś, rysują się tu kwestie bądź zawodowe bądź własnej twórczości, bo 3 denarów to karta czeladnika

 

Rada: ciesz się tym co masz, dosłownie 4 buław z 4 monet to radość z posiadania, bo nie doceniasz tego co masz 5 monet (zubożenie) tego co jest Ci drogie (rycerz denarów)

 

Lekcja: naucz się cierpliwości, za bardzo się wyrywasz do przodu z czymś, ale nie wiem o co może chodzić, masz kartę cierpliwości i transformacji...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lianna napisał:

Mnie się kojarzy zmiana podejścia co do aktywności ( Giermek Buław). Będziesz działać spokojnie, cierpliwie, może się to odnosić oczywiście do twórczości, Ty wiesz najlepiej :)

Sama tak średnio te karty rozumiem :)

48 minut temu, Arbogast napisał:

jednak karty szczęścia i materii a nie duchowości wyszły

Na moje Kaplan i 10 kielichów mogą całkiem ze strony duchowej też się przegrywać, no ale każdy coś swojego kojarzy :) Materia mnie niezbyt kręci, chociaż uziemienie by mi się przydało :) Może być nawiązanie do tego. Chciałam też iść na pewne kursy.

48 minut temu, Arbogast napisał:

a przypadkiem mamusia (lub teściówka) nie będzie się mieszać w Twoje sprawy zawodowe lub twórczość?

Teściowa może, z tym, żeby zrobić jak najlepiej :D Chociaż miedzy nami są bardzo cieple relacje, mama - raczej nie, nie jest osobą kontrolującą :)

Wiadomo, co by tam sie nie zaznaczyło - zweryfikuje ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Willow napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - 

Jakieś wyjazdy w gronie rodzinnym lub początek jakiegoś nowego cyklu w życiu. 
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - bardzo stabilnie, mogą Was pochłonąć sprawy urzędowe lub zaciągnięcie jakiś kredyt. 

Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - trochę rozchwianie emocjonalne, widać zadreczanie się i przemeczenie
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet - trochę z pewnymi zrywam, ale Zaczniesz działać, poswiecisz dużo pracy:)
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan -

Będziesz wytrwala i systematyczna jeśli chodzi o swój rozwój duchowy. Widać, że zaglebisz wiedzę o samej sobie. :)

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - 

Jakieś napięte relacje związane z pracą. Mogą one być jedynie w Twojej głowie, a będą przyczyną stresu. 
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - odejście od jakiś smurkow, rozczarowań może mieć związek z osobami w pracy. Odetniesz się emocjonalnie. 
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  dobrze rozporzadzac pieniędzmi domiwymi, bo możesz przekroczyć budżet w tym miesiącu. 
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - 

Powolne zmiany w twoim życiu. 

Dzięki z góry każdemu, kto spojrzy :bukiet3i:

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Willow napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd -

otworzysz się na coś nowego, zamkniesz jakiś etap i rozpoczniesz nowy, widać wyraźne oczyszczenie


Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - bardzo stabilnie, dopadnie Was rutyna i zwykła codzienność


Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - początek miesiąca dobry, ale jakaś zmiana z zewnątrz sprawi, że poczujesz się zmęczona, ale to się zamknie w tym miesiącu


Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet -tak będziesz nad tym pracować :)


Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - piękne karty:) odkryjesz uczucia w sobie, które być może do tej pory były trudne lub drażniące, ale w denarowej ustabilizujesz je. A kapłan na końcu wskazuje, że wszystko co robisz, jest zgodne z Twoim przeznaczeniem, obrałeś właściwy kierunek.

 

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet -

Może jakaś kobieta z pracy sprawi, że będziesz się martwić czymś związanym z pracą


Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - Może być jakieś rozczarowanie/nieporozumienie, które zostanie wyjaśnione 


Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - cieszyc Się tym, co się ma rodziną, pracą i nie myśleć o jakichś brakach 


Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - tu widać zmianę w działaniu i podejściu, tak jakbyś miała mieć więcej cierpliwości 

Dzięki z góry każdemu, kto spojrzy :bukiet3i:

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 27.04.2019 o 15:50, Willow napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - zmiany, jeden etap się kończy,a zaczyna kolejny, może być powrót kogoś, czegoś, moze ktoś znajomy z przeszłosci wróci?
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - poprawnie, wszystko uporządkowane,w domu porządek etc. - normalnie karty jak na moją relację z eksem :)
Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - Jakieś zauroczenie, które przerodzi się w problem..ew.zmiennie emocjonalnie będzie,raz fajnie, spokojnie, raz ciezko
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet -będziesz dużo pisać
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - widać,ze pójdziesz do przodu

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - jakaś kobieta w pracy, ktora ma problemy
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - mozliwe, ze pogodzenie po kłótni, w każdym razie jakieś żale odejdą w przeszłosć
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - trzymaj się tego co masz, uważaj na wydatki
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - lekcją jest cieroliwosc w oczekiwaniu na zmiany

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2019 o 15:50, Willow napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - coś odżyje. Może jakaś stara znajomość, ktoś z przeszłośći
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - w porządku,nie wiem czy głową w waszym związku jest mąż, ale jakby on tu wszystko przejął ewentualnie on dostanie jakąś wiadomość lub nową możliwość 
Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  -no ewidentnie zmęczenie
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet -rozwkitnie :D możliwe, że wpadnie ci jakiś nowy pomysł do głowy
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan -  jakaś medytacja lub odpoczynek sprawily by ci radość

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - uważaj na jakąś kobiete albo z pracy albo starasz wiekiem i doswiadczona, ktora ma ciemne wlosy, oczy moze ktos taki jest kolo ciebie
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - cos sie wyjasni, mozesz sie tez z kims poodzic
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - to co pisalam wczesniej, odpocznij, odprez sie, zrob sobie jakies badania, wycieczke za miasto :D
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - odloz pewne sprawy, te ktore nie ida i nie da sie ich przeskoczyc lub wyjasni sie cos na co dlugo czekalas

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Inez2503 napisał:

może być powrót kogoś, czegoś, moze ktoś znajomy z przeszłosci wróci?

 

13 minut temu, panna.marta napisał:

coś odżyje. Może jakaś stara znajomość, ktoś z przeszłośći

Jakoś sercem czuję, że może pewna osoba się odezwać... Ale mimo, że mocno tęsknie, nie życzyłabym sobie tego powrotu...

14 godzin temu, Inez2503 napisał:

normalnie karty jak na moją relację z eksem :)

Z tego, co widziałam mają tam parę wspólnych rzeczy w kosmogramu :P

13 minut temu, panna.marta napisał:

w porządku,nie wiem czy głową w waszym związku jest mąż

No jest :) Już gdzieś pisałam, że bez jego zgody ani da się coś rozpocząć w domu, ani wyjść gdzieś z koleżanką... Kasę kontroluje całkowicie. Sprawy urzędowe też.
 

13 minut temu, panna.marta napisał:

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - uważaj na jakąś kobiete albo z pracy albo starasz wiekiem i doswiadczona, ktora ma ciemne wlosy, oczy moze ktos taki jest kolo ciebie

Tam ich takich aż 3 się znajduję, z nich 2 są Panny zodiakalne :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - 

Otwarcie się na nowe :) Nowe impulsy, tematy które Cię zaciekawią.  Chęć dokonania zmian w swoim otoczeniu, może w domu.
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - Ton nadaje mąż, będzie starła się opanować jakąś ważna dla was sprawę. Skupienie na sprawach materialnych, kwestie finansowe będą ważne i tutaj trzymanie wszystkiego twardą ręką. 

Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - Pojawi się myśl o posiadaniu dziecka. Emocje zmienne ale sobie poradzisz. Nie dać się smutkom, nie przemęczać się. Zadbać o relaks. 
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet - powrót do dawnego hobby 
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - zwrócenie uwagi na jakiegoś guru, pojawi się autorytet, albo zaciekawią Cię nowe poglądy, nowe tematy które znacząco wpłyną na dalszy kierunek Twojego rozwoju. 

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - W domu mogą być jakieś poważne rozmowy na temat wydatków.
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - Zamknięcie niewygodnej sprawy. Skupienie na swoim rozwoju.
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - Zadbać o relaks, dobre samopoczucie. 
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - Zamiast szybkiego działania, zrywów emocji i energii skupić się na projekcie który choć będzie wymagał czasu to dzięki niemu osiągniesz zadowalający Cię efekt :) 

 

Udanego miesiąca :) 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, SooYoung napisał:

zwrócenie uwagi na jakiegoś guru, pojawi się autorytet, albo zaciekawią Cię nowe poglądy, nowe tematy które znacząco wpłyną na dalszy kierunek Twojego rozwoju. 

Chcę iść na kursy uzdrowicielskie, zadziałać w tym kierunku przynajmniej, ale strasznie się boje czegoś, co sama dla sobie nie mogę charakteryzować. Po prostu pochłania mnie trwoga i nie mogę nic rozpocząć. Stąd może ta 10 kielichów - bo aż przesadne emocje w nawiązaniu do tego mam...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:
Lianna

W dniu 27.04.2019 o 16:09, Lianna napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - piękne karty, otwarcie się, nowa energia, też widzę ciążę :)
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - stabilnie i skupienie na sprawach finansowych i urzędowych ;)
Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - Zmiennie pod kątem emocjonalnym, dużo na głowie, może być zmęczenie i przeciążenie.
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet - Na początku jakby rozdarcie między 2 zajęciami, ale potem widać Twoją systematyczną pracę :)
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - Przyniesie Ci dużo zadowolenia, wiele się nauczysz :)

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet -  Uważam, że jakieś obawy i lęki w związku z pracą, tak jak piszesz.
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet -  Rozmowa może z kimś, kto Cię zasmucił i poprawa relacji.
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - Karty pokazują na odpoczynek w domu :)
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć -  Mnie się kojarzy zmiana podejścia co do aktywności ( Giermek Buław). Będziesz działać spokojnie, cierpliwie, może się to odnosić oczywiście do twórczości, Ty wiesz najlepiej :)

 

Wszystkiego dobrego Kochana w maju ! :serce1::thanks:

Arbogast:

W dniu 27.04.2019 o 17:39, Arbogast napisał:

Aura: będziesz otwarta na nowości, Świat to karta otwartego umysłu, otwartej przestrzeni, a Głupiec to zabawa, beztroska, to nowości, przygody, Sąd zaś to karta, która pokazuje się wtedy, kiedy coś jest dla nas dobre, dobrze sie czujemy bo to znamy, czyli otworzysz się na nowe rzeczy, które są CI bliskie

 

Życie małżeńskie - poukładane, stabilnie, wręcz nudnawo, ale faktycznie pod dyktando małża.... sprawiedliwość jeśli mówisz, że macie jakieś sprawy urzędowe to nie jest tutaj groźna ta karta w tym rozkładzie :P

 

Stan psychiczny - będziesz nadwrażliwa, Koło mówi dosłownie o sinusoidzie  (lub też cosinusoidzie) emocjonalnej i to Cię wymęczy 10 buław, co prawda nie ma tragedii, bo 10 buław mówi: jest mi ciężko, ale daję rady, nie mam już siły na radość, ale dźwigam to co mi na barkach ciąży

 

Twórczość - nie wiem o co chodzi, ale karta dwutorowości otwiera rozkład, jakbyś chwytała kilka srok za ogon i parała się różnymi formami Twórczości, potem wybierzesz tą znaczącą Rycerz Denarów i skoncentrujesz się tylko na tej jednej 8 denarów to szlifowanie diamentu

 

Rozwój - Kapłan sam w sobie jest kartą rozwoju, więc na pewno się temu poświęcisz, przy czym bardziej widzę tutaj rozwój taki przyziemny niż duchowy, jednak karty szczęścia i materii a nie duchowości wyszły

 

Otoczenie - a przypadkiem mamusia (lub teściówka) nie będzie się mieszać w Twoje sprawy zawodowe lub twórczość?

 

Niespodzianka - niedogadanie z kimś, rysują się tu kwestie bądź zawodowe bądź własnej twórczości, bo 3 denarów to karta czeladnika

 

Rada: ciesz się tym co masz, dosłownie 4 buław z 4 monet to radość z posiadania, bo nie doceniasz tego co masz 5 monet (zubożenie) tego co jest Ci drogie (rycerz denarów)

 

Lekcja: naucz się cierpliwości, za bardzo się wyrywasz do przodu z czymś, ale nie wiem o co może chodzić, masz kartę cierpliwości i transformacji...

Moonmimka

W dniu 28.04.2019 o 02:11, Moonmimka napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - 

Jakieś wyjazdy w gronie rodzinnym lub początek jakiegoś nowego cyklu w życiu. 
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - bardzo stabilnie, mogą Was pochłonąć sprawy urzędowe lub zaciągnięcie jakiś kredyt. 

Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - trochę rozchwianie emocjonalne, widać zadreczanie się i przemeczenie
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet - trochę z pewnymi zrywam, ale Zaczniesz działać, poswiecisz dużo pracy:)
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan -

Będziesz wytrwala i systematyczna jeśli chodzi o swój rozwój duchowy. Widać, że zaglebisz wiedzę o samej sobie. :)

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - 

Jakieś napięte relacje związane z pracą. Mogą one być jedynie w Twojej głowie, a będą przyczyną stresu. 
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - odejście od jakiś smurkow, rozczarowań może mieć związek z osobami w pracy. Odetniesz się emocjonalnie. 
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  dobrze rozporzadzac pieniędzmi domiwymi, bo możesz przekroczyć budżet w tym miesiącu
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - 

Powolne zmiany w twoim życiu. 

Iwka

W dniu 28.04.2019 o 07:17, Iwka78 napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd -

otworzysz się na coś nowego, zamkniesz jakiś etap i rozpoczniesz nowy, widać wyraźne oczyszczenie


Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - bardzo stabilnie, dopadnie Was rutyna i zwykła codzienność


Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - początek miesiąca dobry, ale jakaś zmiana z zewnątrz sprawi, że poczujesz się zmęczona, ale to się zamknie w tym miesiącu


Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet -tak będziesz nad tym pracować :)


Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - piękne karty:) odkryjesz uczucia w sobie, które być może do tej pory były trudne lub drażniące, ale w denarowej ustabilizujesz je. A kapłan na końcu wskazuje, że wszystko co robisz, jest zgodne z Twoim przeznaczeniem, obrałeś właściwy kierunek. - Mam nadzieje :)

 

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet -

Może jakaś kobieta z pracy sprawi, że będziesz się martwić czymś związanym z pracą  - oj, i nie jedna


Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - Może być jakieś rozczarowanie/nieporozumienie, które zostanie wyjaśnione 


Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - cieszyc Się tym, co się ma rodziną, pracą i nie myśleć o jakichś brakach 


Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - tu widać zmianę w działaniu i podejściu, tak jakbyś miała mieć więcej cierpliwości 

Inez

W dniu 28.04.2019 o 19:39, Inez2503 napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - zmiany, jeden etap się kończy,a zaczyna kolejny, może być powrót kogoś, czegoś, moze ktoś znajomy z przeszłosci wróci?
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - poprawnie, wszystko uporządkowane,w domu porządek etc. - normalnie karty jak na moją relację z eksem :) - a u nas w domu bez porządku z moim mężem się nie da :))
Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - Jakieś zauroczenie, które przerodzi się w problem..ew.zmiennie emocjonalnie będzie,raz fajnie, spokojnie, raz ciezko
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet -będziesz dużo pisać
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - widać,ze pójdziesz do przodu

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - jakaś kobieta w pracy, ktora ma problemy - no wyrażnie ma
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - mozliwe, ze pogodzenie po kłótni, w każdym razie jakieś żale odejdą w przeszłosć
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - trzymaj się tego co masz, uważaj na wydatki
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - lekcją jest cieroliwosc w oczekiwaniu na zmiany

panna.marta

W dniu 29.04.2019 o 10:24, panna.marta napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - coś odżyje. Może jakaś stara znajomość, ktoś z przeszłośći
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - w porządku,nie wiem czy głową w waszym związku jest mąż, ale jakby on tu wszystko przejął ewentualnie on dostanie jakąś wiadomość lub nową możliwość 
Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  -no ewidentnie zmęczenie
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet -rozwkitnie :D możliwe, że wpadnie ci jakiś nowy pomysł do głowy
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan -  jakaś medytacja lub odpoczynek sprawily by ci radość

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - uważaj na jakąś kobiete albo z pracy albo starasz wiekiem i doswiadczona, ktora ma ciemne wlosy, oczy moze ktos taki jest kolo ciebie
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - cos sie wyjasni, mozesz sie tez z kims poodzic
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - to co pisalam wczesniej, odpocznij, odprez sie, zrob sobie jakies badania, wycieczke za miasto :D
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - odloz pewne sprawy, te ktore nie ida i nie da sie ich przeskoczyc lub wyjasni sie cos na co dlugo czekalas

SooYoung, nie odchodź, będzie tu cię strasznie brakować! :(

W dniu 29.04.2019 o 23:14, SooYoung napisał:

Aura, nastrój ogólny: Swiat+Glupiec+Sąd - 

Otwarcie się na nowe :) Nowe impulsy, tematy które Cię zaciekawią.  Chęć dokonania zmian w swoim otoczeniu, może w domu.
Zycie małżeńskie: Król Monet + Sprawiedliwość + Cesarz - Ton nadaje mąż, będzie starła się opanować jakąś ważna dla was sprawę. Skupienie na sprawach materialnych, kwestie finansowe będą ważne i tutaj trzymanie wszystkiego twardą ręką. 

Stan psychiczny: As Kielichów + Kolo + 10 buław  - Pojawi się myśl o posiadaniu dziecka. Emocje zmienne ale sobie poradzisz. Nie dać się smutkom, nie przemęczać się. Zadbać o relaks. 
Twórczość: 2 monet + Rycerz Monet + 8 monet - powrót do dawnego hobby  - można tak powiedzieć, dawno nie pisałam wierszy :)) A tu nagle poszło samo :)
Rozwój szeroko pojęty, w tym duchowy: 10 kielichów + Królowa Monet + Arcykapłan - zwrócenie uwagi na jakiegoś guru, pojawi się autorytet, albo zaciekawią Cię nowe poglądy, nowe tematy które znacząco wpłyną na dalszy kierunek Twojego rozwoju.  - miałam inicjacje w pierwszy stopień reiki - no się zgadza, zgadza :)

Otoczenie: Królowa Monet + 9 mieczy + 8 monet - W domu mogą być jakieś poważne rozmowy na temat wydatków.
Niespodzianka: 5 kielichów + 2 mieczy + 3 monet - Zamknięcie niewygodnej sprawy. Skupienie na swoim rozwoju.
Rada: 4 bulaw + 4 monet + 5 monet (Rycerz Monet)  - Zadbać o relaks, dobre samopoczucie. 
Lekcja z tego miesiącu: Paż buław + 7 monet + Śmierć - Zamiast szybkiego działania, zrywów emocji i energii skupić się na projekcie który choć będzie wymagał czasu to dzięki niemu osiągniesz zadowalający Cię efekt :) 

Dodałam też swoje komentarze. Miesiąc był strasznie wymagający - próbowałam pogodzić i zaliczenia na studiach, i reiki, i twórczość, i rodzinę, i poszukiwanie pracy i wolontariat. Mąż załatwił sprawę z moim pobytem w Polsce. Wydatki tak, byli, ale ja w finanse w naszej rodzinie za mocno się nie wkręcam. Powrotu osób nie było, ale chyba zamknęłam pewny Gestalt, w pracy klimaty toksyczne - i wyraźnie zrozumiałam, że mam dość. Straciłam sporo idealizmu, ale chyba odrobinę twardziej stoję na ziemi (w końcu). Jazdy emocjonalne były, ale dałam rady, jak było bardzo ciężko - pisałam wierszy. Cieszenie się materią - nie, nie specjalnie. Rozwój duchowy, nowa droga - owszem: inicjacja w reiki. No i oczyszczenie dosłownie było.

Dzięki wszystkim, kto komentował, jesteście super :) :thanks:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...