Skocz do zawartości

Czy będzie...


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Odnośnie tej koleżanki co zaproponowała wyjazd, wprost zapytałem kart czy będzie z nią seks na tym wyjeździe. Lubię konkrety

 

Z przełożenia: Rycerz Mieczy - 3 buław - 2 pucharów

z jednej strony może być jakaś niemiła rozmowa na ten temat w kontekście tego co dalej, co po tym, a z drugiej strony karty mogą mówić: działaj szybko, łap okazje w locie, bo będzie ku temu okazja

 

1. Tło: Wisielec - ta karta to pozycja 69 :D, ale mówi o tym, że to jeszcze nie teraz i trzeba na to spojrzeć inaczej, niestandardowo.

2. Przyczyna: 10 buław - problemem zmęczenie, może nawet nie tylko fizyczne, ale też i problemy dnia codziennego

3. Co będzie przeszkadzać - 7 mieczy - nieszczerość i próba ugrania coś dla siebie

4. Co pomoże: Król denarów - na pewno elegancja, szarmanckość i działania nie wprost, Król denarów nie jest porywczy, ona działa subtelnie

5. To jest nieuniknione: Rycerz pucharów - tutaj coś będzie na rzeczy, ale czy stricte seks?

6. Wynik: Królowa mieczy - no i niech mi ktoś powie, że to nie jest kobieta odcinająca się? Która stopuje zamiary?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Arbogast napisał:

6. Wynik: Królowa mieczy - no i niech mi ktoś powie, że to nie jest kobieta odcinająca się

Coś ostatnio wszyscy zwariowali na tym punkcie, na serio, karty mają wiele różnych znaczeń - w tym i cechy osoby i jej zachowanie, a dworskie mogą - i wyznaczają ludzi przez wszystkim, ale mogą też dawać i charakterystykę, nastawienie, i sytuacje w zależności od sytuacji i otoczenia innymi kartami to różnie się przegrywa. I do każdego indywidualnie karty mówią co innego.

patrząc na karty ogólnie coś już zgadzam się z wersją Inez co do okresu (te 10 buław na przykład, no i puchary) :D Kart typowo wskazujących na seks nie ma.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Też nie widzę seksu. Ewentualnie może być romantycznie i rozmowy miłe i tyle. Z przełożenia widać, że może być nerwowo. Tło też takie średnie, no może pokazywać oczekiwanie na :P

Może oboje będziecie zmęczeni, 7 Mieczy to takie kombinowanie i gierki. Pomoże poważne traktowanie "koleżanki" i racjonalne działanie. Rycerz Pucharów może mówić, że będzie momentami romantycznie. No ale na wyniku Królowa Mieczy chyba da Ci znać, że jednak nie chce seksu, albo powie wprost.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Mi królowa mieczy kiedyś pokazała kobietę stosującą antykoncepcję hormonalną. Więc nie wszystko stracone. 

Przełożenie też mówi że będą testowane granice w 3 bulaw I kizimizi w 2 pucharów. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 27.04.2019 o 18:44, Arbogast napisał:

Odnośnie tej koleżanki co zaproponowała wyjazd, wprost zapytałem kart czy będzie z nią seks na tym wyjeździe. Lubię konkrety

 

Z przełożenia: Rycerz Mieczy - 3 buław - 2 pucharów

z jednej strony może być jakaś niemiła rozmowa na ten temat w kontekście tego co dalej, co po tym, a z drugiej strony karty mogą mówić: działaj szybko, łap okazje w locie, bo będzie ku temu okazja

 

1. Tło: Wisielec - ta karta to pozycja 69 :D, ale mówi o tym, że to jeszcze nie teraz i trzeba na to spojrzeć inaczej, niestandardowo.

2. Przyczyna: 10 buław - problemem zmęczenie, może nawet nie tylko fizyczne, ale też i problemy dnia codziennego

3. Co będzie przeszkadzać - 7 mieczy - nieszczerość i próba ugrania coś dla siebie

4. Co pomoże: Król denarów - na pewno elegancja, szarmanckość i działania nie wprost, Król denarów nie jest porywczy, ona działa subtelnie

5. To jest nieuniknione: Rycerz pucharów - tutaj coś będzie na rzeczy, ale czy stricte seks?

6. Wynik: Królowa mieczy - no i niech mi ktoś powie, że to nie jest kobieta odcinająca się? Która stopuje zamiary?

Moze być seks oralny wg mnie,bo ona moze mieć jakiś problem, okres czy cos. Rycerza Mieczy mogę Ci zweryfikowąc pojutrze, bo go mam na jutrzejszy wieczór :sark:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...