Skocz do zawartości

Gdzie teraz jestem w milosci


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio skupiam sie praktycznie tylko an pracy przyszła wiosna i chwilow mi sie ckli do dotyku drugiej osoby. W nawiasie dołożone karty z innej tali 

Gdzie teraz jestem - 7 mieczy (koło fortuny diabeł)  - Uniakam kłopotów, osiągnęłam mega sprawność w szybkim orientowaniu sie gdzie sa i kto je prezentuje, nie chce żadnych romansów i relacji z dziwnymi facetami, nie mam czasu na deficyty uczuciowe  

Cel do czego zmierzam - Królowa pucharow - chce kochać i byc kochana, chce zakwitnąć emocjonalnie jak ta wiosna, mam w sobie duzo milosci  

Nad czym musze popracować - Krol buław (4 monety 6 monet) - nad typem mężczyzny ktory mi sie podoba, uważać na takich co za szybko chcą sie angażować, raczej wartość znajdę szybciej w tych ostrożnych bo przy nich najcześciej jast równowaga i tym sposobem uniknę kolekcjonerów kobiet, druga rzecz jaka przyszła mi do głowy to ze przez mezczyzne w typie Króla Buław stałam sie skąpa emocjonalna i nad tyk powinnam popracować 

W czym osiągnęłam mistrzostwo - Królowa mieczy (As pucharow Kapłan) - osiagnelam mistrzostwo w komunikacji w relacji i dokładnie wiem czego chce w milosci  

Wynik - 9 mieczy 6 buław 6 monet pozniej były wielkie arkana wiec tez wyciągnęłam Sprawiedliwosc Gwiazda Siła 

jak widać dopadła mnie wiosenna dwu dniowa handra ale szybko dojdę do siebie i równowagi emocjonalnej, w karcie sprawiedliwości widać ze dokładnie precyzuje czego chce i panuje doskonale nad swoim życiem emocjonalnym, co niczego mu nie umniejsza 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Gdzie teraz jestem - 7 mieczy (koło fortuny diabeł)  -  zdystansowana, wycofana i pilnująca żeby nie wejść w toksyczną relację

Cel do czego zmierzam - Królowa pucharow - do bycie w związku, do bycia kochaną 

Nad czym musze popracować - Krol buław (4 monety 6 monet) - nad tym kogo przyciągasz, omijać karierowiczów - Król buław to też typ prezesa, osoby dla której ważny jest prestiż i czśto szuka on kobiety która ma wyglądać, może się nią pochwalić jak trofeum, natomiast pomija jej potrzeby emocjonalne. 

W czym osiągnęłam mistrzostwo - Królowa mieczy (As pucharow Kapłan) - W unikaniu relacji a powodem jest duże analizowanie co i jak ma być

Wynik - 9 mieczy 6 buław 6 monet pozniej były wielkie arkana wiec tez wyciągnęłam Sprawiedliwosc Gwiazda Siła 

Przemyślisz sobie sytuację w jakiej obecnie jesteś i zajmiesz się konkretami, odsuniesz na bok emocje. Poczujesz zadowolenie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...