Jump to content

Maj zakrętki

zakretka23

Recommended Posts

Aura - 8 buław - duzo bedzie się działo, aktywnie, jakieś informacje, chyba szybko zleci 

Praca - Diabeł Rydwan - w maju bede podpisywać nowa umowę oraz dostanę premie 

Finanse - Slonce 3 bulawy - tutaj widać satysfakcję 

Uczucia - 7 pucharow - zauroczenie albo ktos bedzie mi wciskał kity 

Zdrowie - Pustwlnin - trzeba uważać na stawy 

Otoczenie - 3 monety - nowe otoczenie ktore motywuje do rozwoju

Dom - Kapłan - tutaj bez tv ( padł mi ostatnio laptop) swietnie idzie mi medytacja, uwielbiam siedzieć w ciszy 

Siłowania - 2 puchary Mag - działam wchodzę z nowym planem treningowym, moze w tle jakiś czarodziej 

Niespodzianka - 9 monet As pucharow - jakas ogromna satysfakcja sie szykuje 

Co robic - 2 monety - byc elastyczna

Czego nie robic - 7 mieczy 2 miecze - nie unikać podjęcia decyzji 

Rada - 5 pucharow 4 bulawy Krol buław - pogodzić sie ze strata i zając sie czymś nowym 

3 godziny temu, zakretka23 napisał:

Aura - 8 buław - dużo energii, będzie się sporo działo albo poczujesz po prostu moc 

Praca - Diabeł Rydwan - jakaś zmiana może czymś cię zaskoczą co cię zirytuje 

Finanse - Slonce 3 bulawy -bardzo dobrze, radość, swoboda może w tej 3 buław popłyniesz z finansami

Uczucia - 7 pucharow - będziesz marzyć o uczuciu snuc plany

Zdrowie - Pustelnik - hmm taki stan przemyśleń, mały dołek

Otoczenie - 3 monety - myślę, że pojawią się spotkania może odnowisz jakieś znajomości

Dom - Kapłan - spokój, cisza, może takie wieczory z książką albo właśnie medytcje 

Siłowania - 2 puchary Mag  widać, że sprawia ci to satysfakcję i lubisz to w magu widać nowe plany i działania może wejdą nowe ćwiczenia lub dieta

Niespodzianka - 9 monet As pucharow - wydaje mi się, że trafi się jakieś zaproszenie na urodziny, ślub albo wpadnie dobra kasa

Co robic - 2 monety - dokonać słusznego wyboru

Czego nie robic - 7 mieczy 2 miecze -nie bierz zbyt wiele na siebie

Rada - 5 pucharow 4 bulawy Krol buław - nie zadręczaj się, odpocznij czasem , zrób coś miłego dla siebie

4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Aura - 8 buław - duzo bedzie się działo, aktywnie, jakieś informacje, chyba szybko zleci 

Praca - Diabeł Rydwan - w maju bede podpisywać nowa umowę oraz dostanę premie 

Finanse - Slonce 3 bulawy - tutaj widać satysfakcję 

Uczucia - 7 pucharow - zauroczenie albo ktos bedzie mi wciskał kity 

Zdrowie - Pustwlnin - trzeba uważać na stawy 

Otoczenie - 3 monety - nowe otoczenie ktore motywuje do rozwoju

Dom - Kapłan - tutaj bez tv ( padł mi ostatnio laptop) swietnie idzie mi medytacja, uwielbiam siedzieć w ciszy 

Siłowania - 2 puchary Mag - działam wchodzę z nowym planem treningowym, moze w tle jakiś czarodziej 

Niespodzianka - 9 monet As pucharow - jakas ogromna satysfakcja sie szykuje 

Co robic - 2 monety - byc elastyczna

Czego nie robic - 7 mieczy 2 miecze - nie unikać podjęcia decyzji 

Rada - 5 pucharow 4 bulawy Krol buław - pogodzić sie ze strata i zając sie czymś nowym 

Aura - będzie się dużo działo, ALE nie będziesz w stanie nad tym panować. To, co będzie się działo, będzie jakby poza twoją kontrolą i lepiej żebyś nie próbowała tego kontrolować, bo strzała w locie musi dosięgnąć celu. Przechwycić ją trudno, a może zranić.

Praca - poza nową umową i premiami uważałabym na malwersacje w pracy i próby zniewolenia cię jakimiś nowymi zasadami, nadgodzinami. Mogą nęcić cię pieniędzmi albo sankcjami. Dociągnęłabym tu kartę z pytaniem, czy to ty jesteś diabłem i kontrolujesz sytuację, czy jednak dostajesz po tyłku.

Finanse - satysfakcja to jedno, ale Słońce ostrzega przed pochopnym wydawaniem tego, co zarobisz ciężką pracą w 3 Denarów, ponieważ Słonko lubi świecić po oczach i uspokajać, że jest bardzo pozytywnie.

Uczucia - wiele uczuć, wiele możliwości, wielu ewentualnych kandydatów na partnera. Duże niezdecydowanie, które może zagnać w kozi róg. Nie daj się omamić i ogłupić, emocje to nie wysztko.

Zdrowie - nie tylko stawy. Pustelnik zachęca do zadbania o dietę (rezygnacja ascetyczna z jakiegoś tłustego żarcia, przejście na zieleninkę), skup się na psychice.

Otoczenie - ludzie będą przyglądać się twojej pracy i ją oceniać.

Dom - samorozwój, bycie autorytetem dla kogoś, będziesz rozwiązywać domowe problemy i dylematy w sposób bardzo spokojny i dojrzały.

Siłownia - będzie dobrze, o ile nie zaczniesz się przekonywać, że możesz odpuścić. Mag lubi mieszać (coś o tym wiem) i gadać "aaaa, jutro pójdziesz, nic się nie stanie, odpuść trochę...

Niespodzianka - spokój i zastój emocjonalny, satysfakcja z tego co tu i teraz. 9 Kieli nie rusza z miejsca, As Kieli daje dużo kreatywności i emocjonalnego wow.

Co robić - wybrać jedno z dwóch. 2 Denarów to niebezpieczne balansowanie na krawędzi dwóch zajęć, które ze sobą kolidują w jakiś sposób. Jeśli masz dwa etaty, skróć jeden, żeby nie upuścić obu monet.

Czego nie robić - na moje, nie daj się oszukać samej sobie. Wybieraj ROZUMEM, nie sercem. Jeśli czujesz, że coś jest bullshitem, to mów prosto z mostu.

RADA - nie pogrążaj się w niepotrzebnym smutku, nie doszukuj ideałów wszędzie, tylko nie obok siebie, bo trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada. Jeśli ci nie idzie z partnerem lub kolegą - olej, nie był tego wart. Nie płacz po nim i nie szukaj na chama kontaktu, bo to był gościu kretyn ;)

Powodzenia.

• Super 1
Teraz, zakretka23 napisał:

Anixot wieczorem dociągnę do Diabła z Rydwanem :)

Tam jeszcze Rydwan jest? To tym bardziej warto sprawdzić, bo Rydwan pędzi i pytanie, kto powozi ;) ty, czy jednak jesteś konikiem. W tej kolejności powiedziałabym dodatkowo, że w pracy będzie działo się bardzo dużo i też nie będziesz w stanie do końca zapanować nad biegiem wydarzeń.

• Thanks! 1
Guest SooYoung

Aura - 8 buław - aktywność zawodowa, też wyjazdy i nowe pomysły na życie

Praca - Diabeł Rydwan - analizowanie w którym kierunku iść, co będzie z tego co Ci zaoferują

Finanse - Slonce 3 bulawy - wydatki i zadowolenie z zakupów

Uczucia - 7 pucharow - zw sferze marzeń, oczekiwań,

Zdrowie - Pustwlnin - też na wzrok

Otoczenie - 3 monety - nowe pomysły, inspirujące osoby, pojawi się chęć do działania

Dom - Kapłan - poczucie bycia we właściwym miejscu, u siebie

Siłowania - 2 puchary Mag - może nowy trener, może nowy pomysł na siebie i zmiany w swojej sylwetce

Niespodzianka - 9 monet As pucharow - zakup ładnego przedmiotu, może być coś z biżuterii

Co robic - 2 monety - cieszyć się życiem

Czego nie robic - 7 mieczy 2 miecze - za dużo nie analizować

Rada - 5 pucharow 4 bulawy Krol buław - unikać mężczyzn karierowiczów, zwrócić uwagę na czyjeś intencje

Udanego miesiąca :) 

Dołożyłam karty do pracy - ogólna Aura Cesarz (Diabeł) - duzo pracy pod ciśnieniem, lepszych kart dla reprezentowania mojej firmy nie mozna wyciągnąć

Szansa - 3 miecze (3 miecze) - podpisanie nowej umowy ewentualnie analiza lub umiejetność odnalezieniu sie w sytuacji pod presja 

Na co uważać - 8 buław (Królowa mieczy) - by nie działać za szybko i nie plotkować, by czegos nie palnąć, nie wypowiadać swoich opinii - nie robie tego 

Moja postaw - 7 pucharow Rycerz monet - zajęta kreatywna praca 

Wynik dla mnie - 6 monet 6 mieczy 9 monet - zmiana umowy na lepsza 

5 godzin temu, zakretka23 napisał:

Dołożyłam karty do pracy - ogólna Aura Cesarz (Diabeł) - duzo pracy pod ciśnieniem, lepszych kart dla reprezentowania mojej firmy nie mozna wyciągnąć

Szansa - 3 miecze (3 miecze) - podpisanie nowej umowy ewentualnie analiza lub umiejetność odnalezieniu sie w sytuacji pod presja 

Na co uważać - 8 buław (Królowa mieczy) - by nie działać za szybko i nie plotkować, by czegos nie palnąć, nie wypowiadać swoich opinii - nie robie tego 

Moja postaw - 7 pucharow Rycerz monet - zajęta kreatywna praca 

Wynik dla mnie - 6 monet 6 mieczy 9 monet - zmiana umowy na lepsza 

Będziesz zapier... jak mały motor. Jeśli pracujesz dla kogoś - ktoś będzie cię poganiał batem, jeśli masz swoją firmę, będziesz miała ciśnienie na hajsik i to ty będziesz poganiaczem niewolników. Jest szansa na wyjście ze stanu depresji i zastoju, aczkolwiek nigdy nie odbieram tej karty pozytywnie, zawsze mi pokazuje przykrości na wielu poziomach.

Uważaj przede wszystkim na to, co dzieje się poza twoją kontrolą no i na kobietę, która może chcieć ci zaszkodzić. Ewentualnie mężczyznę o cechach Królowej Mieczy. Zimna suka bez kręgosłupa moralnego, stfu.

Twoja postawa jest multitaskingowa, to z jednej strony dobrze, ale Ryc sugeruje żebyś skupiła się nie na 7 rzeczach naraz, bo coś zgubisz i się zaplączesz, tylko na tym, co ci przyniesie wymierne zyski. Denarowy to handlarz jakich mało.

Wynik dla ciebie - Z podsumy masz Słońce, więc korzystne zmiany w umowie, przejście na nowe, ale też poczucie samotności w tym wszystkim. Nie możesz mieć wszystkiego - praca i kasa odsuwają od rodziny.

• 1 month later...

Dużo się działo. W pracy podpisałam umowę może nie na takich warunkach o jakich marzyłam ale nic po za tym się nie działo. Finanse uporządkowałem ale tez dokonałam drogiego zakupu. Uczucia spokojnie bez ekscesów. Siłownia regularnie i konsekwentnie. Zdrowie konsultacje ze specjalista dotyczące nietolerancji pokarmowych.