Jump to content

Ciężkie nogi

patrycja1905
 Share

Recommended Posts

Witam,

Od kilku lat wracają do mnie co pewien czas sny w których przed kimś albo czymś próbuje uciec, są to przeróżne sytuacje, najczęściej są to jednak jakieś duchy czy demony- ale to akurat przypuszczam że przez to że jest to mój największy lęk :laugh:. Ale nie mogę biec, czuje przez sen jakby to było w rzeczywistości to jak strasznie ciężkie mam nogi jakby jedna ważyła z tone, jak strasznie ciężko zrobić mi krok, tak cholernie to zawsze boli. Ten sam motyw przewija się z rękami chociaż rzadziej. Próbuje się obronić albo kogoś w złości uderzyć ale nie mogę wyprowadzić ciosu bo są za ciężkie i tak straaaasznie spowolnione. No i znowu strasznie bolą.

Co to może oznaczać ? :mysli:

Guest SooYoung

Odczytuję to jako odreagowanie sytuacji z dnia codziennego. Ludzie którzy robią Ci przykrości, złośliwości, którzy swoimi działaniami utrudniają CI życie albo blokują w realizacji Twoich planów pokazują się w Twoich snach właśnie w formie której się obawiasz. Dlaczego tak, ponieważ nie możesz sobie z nimi poradzić na jawie i transformujesz je w postać bytów na które zwyczajny człowiek nie ma rady, więc szuka pomocy u specjalisty. Akurat u Ciebie mózg wybrał taką formę odreagowania i pokazywania Ci we śnie tychże osób. 

Możliwe że nie możesz z tymi osobami wejść w otwarty konflikt, jesteś od nich w jakiś sposób zależna, co symbolizują we śnie ciężkie nogi i ręce. Zależność finansowa czy emocjonalna nie pozwala na otwartą reakcję, więc kiedy te osoby sprawiają Ci ból, to  Twój mózg odreagowuje w taki właśnie sposób. Bez obaw, po prostu przyjmij, że takie sny mogą się pojawiać do momentu aż szkodzące Ci osoby nie znikną a Twojego otoczenia albo na jawie nie rozwiążecie waszych problemów. Uważam ze kiedy przestaje się przydawać czemuś range to to słabnie i nie jest już tak dla nas ważne - mowa o snach. Natomiast sprawy na jawie, z dnia codziennego warto jednak postarać się wyjaśnić, czy w jakiś sposób je rozwiązać, tak  żeby nie być w stresie.

Powodzenia :) 

Edited by SooYoung

Dziękuję bardzo za interpretację ! :)

Jest bardzo trafna odnośnie mojego życia prywatnego, wiem o jakie sytuacje i osoby chodzi. Od pewnego czasu kiedy zaczęło się więcej układać sny coraz rzadziej sie pojawiają. Do całkowitej poprawy jeszcze długa droga ale teraz już może prawie przestaną mnie meczycr :)

• Like 1