Jump to content

Ciężkie nogi


patrycja1905

Recommended Posts

Witam,

Od kilku lat wracają do mnie co pewien czas sny w których przed kimś albo czymś próbuje uciec, są to przeróżne sytuacje, najczęściej są to jednak jakieś duchy czy demony- ale to akurat przypuszczam że przez to że jest to mój największy lęk :laugh:. Ale nie mogę biec, czuje przez sen jakby to było w rzeczywistości to jak strasznie ciężkie mam nogi jakby jedna ważyła z tone, jak strasznie ciężko zrobić mi krok, tak cholernie to zawsze boli. Ten sam motyw przewija się z rękami chociaż rzadziej. Próbuje się obronić albo kogoś w złości uderzyć ale nie mogę wyprowadzić ciosu bo są za ciężkie i tak straaaasznie spowolnione. No i znowu strasznie bolą.

Co to może oznaczać ? :mysli:

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Odczytuję to jako odreagowanie sytuacji z dnia codziennego. Ludzie którzy robią Ci przykrości, złośliwości, którzy swoimi działaniami utrudniają CI życie albo blokują w realizacji Twoich planów pokazują się w Twoich snach właśnie w formie której się obawiasz. Dlaczego tak, ponieważ nie możesz sobie z nimi poradzić na jawie i transformujesz je w postać bytów na które zwyczajny człowiek nie ma rady, więc szuka pomocy u specjalisty. Akurat u Ciebie mózg wybrał taką formę odreagowania i pokazywania Ci we śnie tychże osób. 

Możliwe że nie możesz z tymi osobami wejść w otwarty konflikt, jesteś od nich w jakiś sposób zależna, co symbolizują we śnie ciężkie nogi i ręce. Zależność finansowa czy emocjonalna nie pozwala na otwartą reakcję, więc kiedy te osoby sprawiają Ci ból, to  Twój mózg odreagowuje w taki właśnie sposób. Bez obaw, po prostu przyjmij, że takie sny mogą się pojawiać do momentu aż szkodzące Ci osoby nie znikną a Twojego otoczenia albo na jawie nie rozwiążecie waszych problemów. Uważam ze kiedy przestaje się przydawać czemuś range to to słabnie i nie jest już tak dla nas ważne - mowa o snach. Natomiast sprawy na jawie, z dnia codziennego warto jednak postarać się wyjaśnić, czy w jakiś sposób je rozwiązać, tak  żeby nie być w stresie.

Powodzenia :) 

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za interpretację ! :)

Jest bardzo trafna odnośnie mojego życia prywatnego, wiem o jakie sytuacje i osoby chodzi. Od pewnego czasu kiedy zaczęło się więcej układać sny coraz rzadziej sie pojawiają. Do całkowitej poprawy jeszcze długa droga ale teraz już może prawie przestaną mnie meczycr :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...