Skocz do zawartości

Nietypowy klucz ptaków


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miewam dziwne sny, ten też był z rodzaju tych jakich jeszcze nie miewałam.

 

Śniło mi się, że stoję przed domem rodzinnym na ulicy , obok mnie mój brat i jakasPani która byla z boku i jej nie widziałam dokładnie. 

Popatrzyłam w górę A tam leciało coś bardzo dużego , czarnego aksamitnego , w ksztalcie prostokąta, pomyslalam że to ufo. Zniżało lot , falowało jak latający dywan. Jak doleciało prawie do ziemi okazało sie, że to ptaki które stworzyły taki jednolity, aksamitny czarny klucz. Niektóre usiadły na ziemię po czym wszystkie rozpierzchły się nad naszymi głowami i poleciały w górę wysoko.

 

Było to niesamowite zjawisko i w śnie zrobiło na mnie i bracie ogromne wrażenie.

Ta Pani która stała obok to wydaje mi się że jest osobą która nie żyje od kilku lat, A ja chce po niej kupić teraz nieruchomośc w okolicach domu rodzinnego.

I nie wiem jak to interpretowac, ptaki to mogą być dusze więc by się zgadzało ale jak to się ma do rzeczywistosci? Na tej nieruchomości bardzo mi zalezy i mam wielkie przeczucie ze ona jest wlasnie dla mnie bo z włascicielką mam okazało  się ostatnio, troche wspolnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Ptaki we śnie symbolizują myśli, albo nowe projekty, pomysły, Im są większe, wznoszą się wysoko, czy lecą własnie w kluczu tym lepiej, to bowiem oznacza że Twoje wejdą w fazę realizacji i zakończą się sukcesem. 

Kolor nie ma znaczenia, chyba że Ty obawiasz się ptaków czarnego koloru, albo za którymś rodzajem nie przepadasz, wtedy sama pomyśl co to dokładniej może dla Ciebie oznaczać. 

Skoro we śnie byłaś z bratem to informacja że macie wspólne plany czy pomysły i dobrze żebyście się w tej sprawie wspierali. 

Może własnie chodzić o nieruchomość którą chcecie zakupić. Obecność we śnie właścicielki tej posesji to moim zdaniem informacja że ta osoba też jest z wami, może wskazywać na wsparcie z jej strony. Niektórzy wierzą w to że byli właściciele, którzy już zmarli w jakiś tam sposób wybierają osoby które kupią, zamieszkają w ich nieruchomości. Może o to chodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie SooYoung:)

Brat pomagał mi w zakupie obecnego domu więc mam wielką nadzieję, że tamtą nieruchomośc też się uda kupić, z tym że nie chce już brata fatygowac, chce zrealizowac zakup sama. 

Nie obawiam się czarnych ptaków, a te w śnie wyglądały bardzo majestatycznie, niesamowicie , nie miałam żadnych negatywnych odczuć.

 

Gdy pierwszy raz weszłam do tej nieruchomości to od razu ją chciałam, bez wątpliwości, od ręki.

Niestety formalności przedłużają się ale w sumie z korzyścią dla mnie bo mam czas tu gdzie mieszkam  jeszcze coś załatwić.

Siostra moja znała tą Panią i była to bardzo pozytywna osoba, z którą okazało się mam bardzo coś wspólnego, przeszłysmy w życiu takie samo znaczace zdarzenie. 

Mam nadzieję, że się uda.

Jeszcze raz dziękuję bardzo serdecznie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...