Skocz do zawartości

Poród, bliźnięta i imiona


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Śniło mi się, że rodzę i położna mówi, że rozwarcie jest jeszcze małe. No i potem wydaje na świat dwoje dzieci : dziewczynkę i chłopca, poród sam w sobie mi się nie śnił. I lekarz mi mówi, że jedno z dzieci ( chłopiec) ma problemy z oddychaniem i trzeba go podłączyć do respiratora. I ja strasznie płaczę i mówię o tym mężowi, a on mnie bardzo pociesza. Mija jakiś czas i przychodzi lekarz, że wszystko z nim w porządku. Zastanawiamy się z mężem, jakie imiona wybrać dla tych dzieci. I ja wymyślam,że wybiorę dla dziewczynki, a mąż ma dla chłopca. Ja wybieram imię Karolina,  mąż Daniel ( w rzeczywistości nie podoba mu się to imię ). Dziękuję bardzo lekarzowi, że uratował mi dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Jest to sen o męskości i ma związek z mężem. Odczytuję to jako obawę męża żeby nie stracić Ciebie na rzecz dziecko, że kiedy pojawi się dziecko to on pójdzie w odstawkę i dla Ciebie całym światem stanie się dziecko. Jest tu informacja o nieuświadomionej ale rywalizacji o uczucia, szczególnie jeśli urodzi się chłopiec, o czym informują problemy dziecka z oddychaniem - symbol utrudnionego funkcjonowania w naszym otoczeniu, a potem nadanie mu przez męża imienia które Tobie się nie podoba. 

Do tego wybór imię Daniel , które to imię ma miękkie brzmienie, bez obrazy dla tych którzy noszą takie imię, ale są imiona które mają twarde brzmienie i niosą przekaz że nosząca je osoba też jest twarda, silna, męska a są imina dla chłopców które są miękkie, może brzmią bardziej poetycko czy mają takie skojarzenia z literatury lub mitologii, czy ogólnie takie są odczucia społeczne.  

Jest też informacja że potrzebujecie czasu na zrozumienie czego naprawdę chcecie i nie chodzi tu o samo posiadanie dziecka, ale o rolę męża w związku, o jego odczucia czy przekonanie na temat tego jakie jest jego miejsce w rodzinie. Widać że On Cię kocha i będzie wspierał, ale może obawiać się jak się zmieni Wasz świat po pojawieniu się dziecka. 

 

Lekarz to specjalista, albo osoba świadoma sytuacji, może ktoś z rodziny, albo ze znajomych która może wam pomóc.

To tak naprawę dobry sen, ponieważ informuje Cię na co zwrócić uwagę i pokazuje że macie jeszcze czas na pozbycie się blokad, albo dopracowaniu niektórych szczegółów w waszym życiu. Jest też informacja o dziecku/dzieciach a jeśli się śnią to oznacza że są pisane i sen to potwierdza. Tak jak wspominałam już kiedyś pisana jest Ci córka. Natomiast postać chłopca symbolizuje samego męża i jego obawy. 

Bądź dobrej myśli :1s_z:

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Bardzo Ci dziękuję za tak dokładna i wnikliwą analizę. Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy i intuicji :1s_c:

 

Sen odebrałam jako pozytywny, w sensie po obudzeniu czułam radość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dziękuję za dobre słowo :1s_c:

Fajnie że pojawiły się pozytywne odczucia po obudzeniu :)  Zapowiadają pozytywne zrealizowanie się snu na jawie, z korzyścią dla osoby śniącej, czyli uda wam się poukładać wasze sprawy na plus :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...