Jump to content

Poród, bliźnięta i imiona


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Śniło mi się, że rodzę i położna mówi, że rozwarcie jest jeszcze małe. No i potem wydaje na świat dwoje dzieci : dziewczynkę i chłopca, poród sam w sobie mi się nie śnił. I lekarz mi mówi, że jedno z dzieci ( chłopiec) ma problemy z oddychaniem i trzeba go podłączyć do respiratora. I ja strasznie płaczę i mówię o tym mężowi, a on mnie bardzo pociesza. Mija jakiś czas i przychodzi lekarz, że wszystko z nim w porządku. Zastanawiamy się z mężem, jakie imiona wybrać dla tych dzieci. I ja wymyślam,że wybiorę dla dziewczynki, a mąż ma dla chłopca. Ja wybieram imię Karolina,  mąż Daniel ( w rzeczywistości nie podoba mu się to imię ). Dziękuję bardzo lekarzowi, że uratował mi dziecko.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Jest to sen o męskości i ma związek z mężem. Odczytuję to jako obawę męża żeby nie stracić Ciebie na rzecz dziecko, że kiedy pojawi się dziecko to on pójdzie w odstawkę i dla Ciebie całym światem stanie się dziecko. Jest tu informacja o nieuświadomionej ale rywalizacji o uczucia, szczególnie jeśli urodzi się chłopiec, o czym informują problemy dziecka z oddychaniem - symbol utrudnionego funkcjonowania w naszym otoczeniu, a potem nadanie mu przez męża imienia które Tobie się nie podoba. 

Do tego wybór imię Daniel , które to imię ma miękkie brzmienie, bez obrazy dla tych którzy noszą takie imię, ale są imiona które mają twarde brzmienie i niosą przekaz że nosząca je osoba też jest twarda, silna, męska a są imina dla chłopców które są miękkie, może brzmią bardziej poetycko czy mają takie skojarzenia z literatury lub mitologii, czy ogólnie takie są odczucia społeczne.  

Jest też informacja że potrzebujecie czasu na zrozumienie czego naprawdę chcecie i nie chodzi tu o samo posiadanie dziecka, ale o rolę męża w związku, o jego odczucia czy przekonanie na temat tego jakie jest jego miejsce w rodzinie. Widać że On Cię kocha i będzie wspierał, ale może obawiać się jak się zmieni Wasz świat po pojawieniu się dziecka. 

 

Lekarz to specjalista, albo osoba świadoma sytuacji, może ktoś z rodziny, albo ze znajomych która może wam pomóc.

To tak naprawę dobry sen, ponieważ informuje Cię na co zwrócić uwagę i pokazuje że macie jeszcze czas na pozbycie się blokad, albo dopracowaniu niektórych szczegółów w waszym życiu. Jest też informacja o dziecku/dzieciach a jeśli się śnią to oznacza że są pisane i sen to potwierdza. Tak jak wspominałam już kiedyś pisana jest Ci córka. Natomiast postać chłopca symbolizuje samego męża i jego obawy. 

Bądź dobrej myśli :1s_z:

 

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

Bardzo Ci dziękuję za tak dokładna i wnikliwą analizę. Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy i intuicji :1s_c:

 

Sen odebrałam jako pozytywny, w sensie po obudzeniu czułam radość :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Dziękuję za dobre słowo :1s_c:

Fajnie że pojawiły się pozytywne odczucia po obudzeniu :)  Zapowiadają pozytywne zrealizowanie się snu na jawie, z korzyścią dla osoby śniącej, czyli uda wam się poukładać wasze sprawy na plus :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...