Skocz do zawartości

Maj


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Aura : cesarzowa - będzie to miesiąc korzystny, być może skupie się na przyjemnościach, dbaniu o swoją kobiecość  

Uczucia: as denarów 3 kielichów 3 buław - być może czas randek, korzystania z życia, pojawi się jakaś ciekawa opcja (as den) 

co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 mieczy kapłanka 4 buław - być może skupie się na pracy mgr i ja skończę w końcu xd hmmm nie wiem, 4 buław kojarzy mi się z relacjami, wiec być może zajdą we mnie jakieś zmiany 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ogólnie niezłe masz te karty :)

Zadbasz o siebie, o swój wygląd i samopoczucie w tym miesiącu ;)

W uczuciach będzie się działo, da Ci to wiele radosnych i miłych chwil, fajna energia w 3 Buław :) As Denarów faktycznie może pokazywać szansę na fajną relację, czego też Ci życzę :)

Widać jakieś przeszkody w Tobie, ograniczenia czy blokady, które uda się pokonać i masz zadowolenie i radość w 4 Buław :). Kapłanka może mieć jak najbardziej związek z nauką ;)

Dobrego maja i dużo miłości :thanks:

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 2.05.2019 o 12:46, Lianna napisał:

Ogólnie niezłe masz te karty :)

Zadbasz o siebie, o swój wygląd i samopoczucie w tym miesiącu ;)

W uczuciach będzie się działo, da Ci to wiele radosnych i miłych chwil, fajna energia w 3 Buław :) As Denarów faktycznie może pokazywać szansę na fajną relację, czego też Ci życzę :)

Widać jakieś przeszkody w Tobie, ograniczenia czy blokady, które uda się pokonać i masz zadowolenie i radość w 4 Buław :). Kapłanka może mieć jak najbardziej związek z nauką ;)

Dobrego maja i dużo miłości :thanks:

Dzięki tulia, póki co jeszcze się nie czuje jak cesarzowa

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
  • Aura - Cesarzowa jest kartą płodności i cierpliwości - jeśli oznacza osobę, to mówi o kobiecie dojrzałej, wiedzącej czego chce, spełnionej, zaś jeśli opisuje wydarzenie, to mówi tutaj o potencjale, o cierpliwości - zatem ogólna aura widzi mi się tak, że będzie dobre samopoczucie, ale bez większych szaleństw, możesz czegoś oczekiwać, wyczekiwać...
  • Uczucia: as denarów 3 kielichów 3 buław - tutaj widać nowe możliwości, as denarów przynosi okazji, możliwość, inwestycję w coś... dalej masz dwie 3, trójki są niestabilne, rwą do przodu... dużo spotkań towarzyskich, dużo wyjść i poznawanie nowych ludzi,
  • Niespodzianka dobra: 8 mieczy kapłanka 4 buław  - karta negatywna w miejscu pozytywu.... czytam to chronologicznie jakby wyjście z ograniczeń, blokad, więzienia umysłu poprzez medytacje w Kapłance (może nie dosłownie medytacje, ale możesz po prostu siąść i przemyśleć kilka spraw, możesz skorzystać z jakieś porady osoby czy to ezoterycznej, czy to jakiejś doradczyni) do osiągnięcia stabilizacji i spokoju a także poczucia bezpieczeństwa w 4 buław.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość User_
W dniu 2.05.2019 o 12:12, anhana napisał:

Aura : cesarzowa - poczujesz się atrakcyjna kobieta, która wie co chce od życia. Okres kiedy jesteś pewna siebie i wiesz, że przykuwasz męska uwagę. 

Uczucia: as denarów 3 kielichów 3 buław - jest szansa na jakieś pozytywne emocje. Czas randek, spotkań i imprez. Idziesz do przodu, czynisz kroki, aby poznać druga połówkę. 

co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 mieczy kapłanka 4 buław 

Nie wejdziesz w niezaobowiazuje relacje z powodu swojej mądrości i pewnych doświadczeń. Uważnie będziesz podchodziła do nowych relacji. Może być też jakieś spotkanie, impreza z której zrezygnuje, co wyjdzie na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
8 godzin temu, Moonmimka napisał:

Nie wejdziesz w niezaobowiazuje relacje z powodu swojej mądrości i pewnych doświadczeń. Uważnie będziesz podchodziła do nowych relacji. Może być też jakieś spotkanie, impreza z której zrezygnuje, co wyjdzie na dobre. 

Ahh ciekawe spojrzenie na ten punkt co dobrego ;) dzięki 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość anhana
W dniu 2.05.2019 o 12:12, anhana napisał:

Aura : cesarzowa - będzie to miesiąc korzystny, być może skupie się na przyjemnościach, dbaniu o swoją kobiecość  

Uczucia: as denarów 3 kielichów 3 buław - być może czas randek, korzystania z życia, pojawi się jakaś ciekawa opcja (as den) 

co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 mieczy kapłanka 4 buław - być może skupie się na pracy mgr i ja skończę w końcu xd hmmm nie wiem, 4 buław kojarzy mi się z relacjami, wiec być może zajdą we mnie jakieś zmiany 

Bardzo korzystny miesiąc, czułam się dobrze sama ze sobą adorowana itp Uczucia: spotkania towarzyskie, randki, co prawda niewiele z tego wyszło, ale myślę, że bardzo dobrze to wpłynęło na moje samopoczucie, no dosłownie korzystanie z nadarzających się okazji (as denarów)korzystanie z życia (3 kielichów) i dostrzeganie nowych perspektyw (3 buław).

Niespodzianka: Myślę, że to pokazało zmianę mojego nastawienia, wyjście z blokad (8 mieczy) i podjęcie działań, przemyślenie tego, co się ostatnio w moim życiu działo i dlaczego, i osiągniecie spokoju w pewnym sensie. Więc najbliższa jest mi interpretacja Arbogasta :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...