Skocz do zawartości

Target lipcowy


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy uda mi się zrobić plan sprzedażowy i dostanę premie w lipcu?

 

6 buław, 4 mieczy, 10 mieczy, as kielichów

 

No i proszę na dwoje babka wróżyła , dobre i kiepskie karty na przemian. Wydaje się, że zrobię, ale coś po drodze mnie przybije?

 

 

Edytowane przez panna.marta
.
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Karty dobrze, w 10 mieczy jest zamknięcie etapu, czytam jako wywiązanie się z działania. W tych kartach mogło pokazać się to co sprzedajesz. 

As pucharów to korzystna karta. Działaj i bądź dobrej myśli :) 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
17 godzin temu, SooYoung napisał:

Karty dobrze, w 10 mieczy jest zamknięcie etapu, czytam jako wywiązanie się z działania.

Wojciech Jóźwiak w swoich interpretacjach 10 mieczy przedstawia jako kartę, która domyka działania, która mówi o sukcesie intelektualnym.

Pamiętam jak 8 lat temu stawiałem tutaj karty na to czy zrobię doktorat - wyszła 10 mieczy, nawet go nie zacząłem, a teraz już całkiem porzuciłem ten pomysł.

Ja ze względu na tą 10 mieczy i jeszcze obok 4 mieczy powiem, że targetu nie będzie.

Niby jest wyjściowo ta 6 buław, karta zwycięstwa, ale przy negatywnych mieczach czytałbym to z pozycji cienia jako kartę słomianego zapału, 4 mieczy często mi pokazuje odpoczynek, a biorąc pod uwagę że to lipiec, może po prostu będzie wtedy urlop? Wtedy zrozumiałe byłoby to tąpnięcie w 10 mieczy.

As pucharów - mówi o dużych emocjach jakie będa temu towarzyszyły, ale sam w sobie sukcesu nie zapowiada, jestem na nie.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2019 o 15:30, panna.marta napisał:

Czy uda mi się zrobić plan sprzedażowy i dostanę premie w lipcu?

 

6 buław, 4 mieczy, 10 mieczy, as kielichów

Według mnie niestety nie. 

6 buław mówi w tym wypadku o tym, że sam w sobie plan jest doskonały i docelowo może on przynieść korzyści ale raczej nie w lipcu. Obstawiałbym późniejszy termin.

4 Mieczy to karta takiego wyciszenia się,.odseparowania się. Osoba w tej karcie musi się zrestartować i spojrzeć na coś z innej perspektywy, z dystansu. Dlatego potem ukazała się X Mieczy, która może sugerować, że dotychczasowy plan należy w jakiś sposób zmienić. Pamiętaj, że 4 Mieczy to karta brama, zatem w wyniku tego oczyszczenia człowiek jest gotowy do dalszej drogi, pokonując tą symboliczną bramę. X Mieczy mówi o porzuceniu starego pomysłu. As Pucharów niesie jako as jakieś nowości, być może w wyniku tych przemyśleń w 4 Mieczy wdrożysz jakiś nowy plan.. ;)

 

Tak to ja widzę 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Według mnie niestety nie. 

6 buław mówi w tym wypadku o tym, że sam w sobie plan jest doskonały i docelowo może on przynieść korzyści ale raczej nie w lipcu. Obstawiałbym późniejszy termin.

4 Mieczy to karta takiego wyciszenia się,.odseparowania się. Osoba w tej karcie musi się zrestartować i spojrzeć na coś z innej perspektywy, z dystansu. Dlatego potem ukazała się X Mieczy, która może sugerować, że dotychczasowy plan należy w jakiś sposób zmienić. Pamiętaj, że 4 Mieczy to karta brama, zatem w wyniku tego oczyszczenia człowiek jest gotowy do dalszej drogi, pokonując tą symboliczną bramę. X Mieczy mówi o porzuceniu starego pomysłu. As Pucharów niesie jako as jakieś nowości, być może w wyniku tych przemyśleń w 4 Mieczy wdrożysz jakiś nowy plan.. ;)

 

Tak to ja widzę 

Pozdrawiam

Dziękuję to byłby pierwszy raz od 5 lat gdybym nie zrobiła xD na razieidzie ok, ale kto wie co się wydarzy. Dziękuję jużsię nie mogę doczekać co będzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

Dla mnie tez tak, 6 buław zwycięstwo miecze mogły pokazać sama prace plus na końcu spełnienie w Asie, miecze sa w dobrym otoczeniu, wiec tak, natomiast możesz przedkładać swoje zdrowie przed wyrobienie tego :) 

Odnośnik do komentarza

Ja nie muszę patrzeć na cały rozkład. Mieczowe zawsze mi ucinają temat zanim dobrze się zacznie. Nadzieje są, na początku wystartujesz z pozą twardziela "cotoniejadamradę" i "ja nie dam rady? Potrzymej mi kawę", ale szybko dopadnie cię problem z brakiem klientów. Zastój. 4 Mieczowa pokazuje dosłownie brak możliwości wykonania zadania, bo leżysz i kwiczysz, nie ma wokół ciebie nikogo, czyli klientów. 10 Mieczy zamyka z bólem temat, a As Kielichów pozostawia nadzieję na to, że w nowym miesiącu będzie lepiej.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Anixot napisał:

Dodam jeszcze tylko, że nie masz kart denarowych, które pokazywałyby ci przypływ gotówki.

W niektórych rozkładach też nie było denarow a robiłam plany :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

W związku z tym, że też nie odczytuje to pozytywnie, potraktuje ten rozkład jako radę: jeśli poddasz się emocją (a przeżywasz ich wiele sądząc po kartom), to nic z tego nie będzie - porzucisz to w 4, 10 mieczach, i wpadniesz w jeszcze większy stres przez to (As Kielichów - jako nadmiar emocyj)

Też nie nastawiaj sie, że wszystko zrobisz perfekcyjnie, bo już nie pierwszy projekt (6 buław), i nie odbieraj to przesadnie na luzie (4 mieczy)

Najlepiej na spokojnie robić to krok po kroku bez większych emocyj i oczekiwań, i wtedy powinno być ok :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
18 godzin temu, Arbogast napisał:

Wojciech Jóźwiak w swoich interpretacjach 10 mieczy przedstawia jako kartę, która domyka działania, która mówi o sukcesie intelektualnym.

Pamiętam jak 8 lat temu stawiałem tutaj karty na to czy zrobię doktorat - wyszła 10 mieczy, nawet go nie zacząłem, a teraz już całkiem porzuciłem ten pomysł.

Ja ze względu na tą 10 mieczy i jeszcze obok 4 mieczy powiem, że targetu nie będzie.

Niby jest wyjściowo ta 6 buław, karta zwycięstwa, ale przy negatywnych mieczach czytałbym to z pozycji cienia jako kartę słomianego zapału, 4 mieczy często mi pokazuje odpoczynek, a biorąc pod uwagę że to lipiec, może po prostu będzie wtedy urlop? Wtedy zrozumiałe byłoby to tąpnięcie w 10 mieczy.

As pucharów - mówi o dużych emocjach jakie będa temu towarzyszyły, ale sam w sobie sukcesu nie zapowiada, jestem na nie.

No właśnie, 6 buław na poczatku rozkładu nie wrózy sukcesu.Jestem podobnego zdania, ze niestety plan nie wyjdzie...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, ThePhoenix napisał:

Panna Marta a można wiedzieć w jakim dziale pracujesz ? 

Sprzedaż 

23 godziny temu, Arbogast napisał:

Wojciech Jóźwiak w swoich interpretacjach 10 mieczy przedstawia jako kartę, która domyka działania, która mówi o sukcesie intelektualnym.

Pamiętam jak 8 lat temu stawiałem tutaj karty na to czy zrobię doktorat - wyszła 10 mieczy, nawet go nie zacząłem, a teraz już całkiem porzuciłem ten pomysł.

Ja ze względu na tą 10 mieczy i jeszcze obok 4 mieczy powiem, że targetu nie będzie.

Niby jest wyjściowo ta 6 buław, karta zwycięstwa, ale przy negatywnych mieczach czytałbym to z pozycji cienia jako kartę słomianego zapału, 4 mieczy często mi pokazuje odpoczynek, a biorąc pod uwagę że to lipiec, może po prostu będzie wtedy urlop? Wtedy zrozumiałe byłoby to tąpnięcie w 10 mieczy.

As pucharów - mówi o dużych emocjach jakie będa temu towarzyszyły, ale sam w sobie sukcesu nie zapowiada, jestem na nie.

Jedyne co może być wtedy to ewentualnie to, że mogę mieć wyznaczony termin operacji. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
5 godzin temu, panna.marta napisał:

wyznaczony termin operacji. 

Jak najbardziej jest to właśnie 4 mieczy. To często pokazuje szpital. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Troszkę nie na temat ale w specjalnym wątku poświęconym temu wątku nie otrzymałem żadnej odpowiedzi dlatego umieszczam to tutaj  ;)

 

KRÓLOWA BUŁAW

Na zadane kartom pytanie o to czy relacja z daną osobą się rozwinie może Waszym zdaniem co oznaczać?

 

Myślę, że relacja się rozwinie. Buławy zapowiadają rozwój ale z drugiej strony weźcie pod uwagę to, że Królowa Buław  jest osobą niezależną, w związku z tym ta dziewczyna na którą padło pytanie może nie chcieć rozwoju tej relacji z powodu tego, że chce zachować trochę dla siebie przestrzeni. 

Ale nie utrudniając sprawy  ;) myślę, że ta relacja się rozwinie. Teraz uwaga! To że wyszła Królowa Buław nie oznacza, że ta relacja się rozwinie z jej inicjatywy. To znaczy moze bo wyszła żeńska karta ale trzeba wziąć pod uwagę to że odpowiedź ze strony kart jest skierowana na sytuację a sytuacyjnie mamy tu postępujący rozwój relacji. Może w tej karcie wyjść także rozwój ze strony mężczyzny, czyli z mojej bo karty nie miały odpowiedzieć na pytanie, dzięki komu się rozwinie tylko czy w ogóle..! 

 

Padło też drugie pytanie o tą samą dziewczynę - czy ona chce utrzymywać ze mną kontakt i ... ?

Znów królowa buław.. :)

 

I co Wy na to? 

Myślę, że chce bo Królowa  Buław to osoba, która otwiera się na znajomości chce być otoczona ludźmi, ba! Jej w głowie też jest przygodna miłość bez zobowiązań. Według mnie ta dziewczyna może chcieć utrzymywać ze mną kontakt ale bardziej na jej zasadach bo Królowa Buław lubi też dyrygować i mieć wszystko pod kontrolą.

 

A Wy co myślicie o tej karcie na te dwa pytanka?  

To nie jest ten temat. Przenies proszę to gdzie indziej. 

7 godzin temu, Arbogast napisał:

Jak najbardziej jest to właśnie 4 mieczy. To często pokazuje szpital. 

W takim razie mam nadzieję, że wyrobię go zanim pójdę:D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja. Target zrobiony ze sporą nadwyżka! Jestem mega zmęczona i pid koniec też już uznalam, że nie zrobię już więcej niż ponadto co jeszcze chciałam. Dziękuję bardzo wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

skoro już masz nadwyżkę - to tylko uważaj na siebie, żeby w tych mieczach jakieś choróbsko nie wyszło

może to tylko zmęczenie, jak piszesz :okok:

i gratulacje :)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...