Skocz do zawartości

Zegarek,ucieczka,schody ,księża


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z moim mężem spacerowaliśmy po moich rejonach z dzieciństwa.Nagle między budynkami gdzieś w trawie znaleźliśmy piękny zegarek .Nie pamiętam czy damski czy męski,był napewno ładny i wyglądał na drogi .Nagle jakiś facet krzyczał że to jego .My zaczęliśmy uciekać w stronę drugiego równoległego budynku a on za nami .Ukrylismy go też jakby trawie albo w jakiejś szparze.Wtedy postanowiliśmy wrócić do domu .Ten facet zniknął. Ale z prawej strony zmierzały do mojej klatki 2 kobiety młode. Szeptałam zaniepokojona do męża że co te że skarbówki chcą od nas .Wszyscy szliśmy na górę schodami.Jednak ta klatka zmieniła się w klatkę mojej przyjaciółki już teraz byłej ...Nagle na samej jakby górze było jasno i tak pozytywnie .Byli tam ludzie .Był tam taki okrąg taka jakby obręcz z ladą .W środku stało 2 księży i byli przygotowani do święcenia.Ja byłam w szoku że takie coś na klatce schodowej .I wogole że księża. Ta jedna z kobiet była cały czas przy mnie jak przyjaciółka i ona wprowadzila nas tam .Na ucho mi szepnęła ,że księża kiedyś to najpierw złoto święcili a teraz ..i wtedy powiedziała coś co miało mniejszą wartość. Ja miałam takie dziwne odczucia będąc tam .Jakieś mieszane.

Bardzo proszę o wsazówke o co chodzi ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Zegarem symbolizuje pojawienie się sprawy, która będzie wymagała od Was szybkiej reakcji. 

Mężczyzna kod zegarka może być na jawie osobą z którą będziecie tę sprawę załatwiać albo wyjaśniać. Wygląda że może między wami dojść do konfliktu. Powrót do domu oznacza potrzebę bezpieczeństwa. Trawa to symbol beztroski, mówi się - chodzić boso po trawie, wylegiwać się na trawie - widocznie nie macie świadomość jak poważna to może być sprawa, czy sytuacja w jakiej się znajdziecie. 

Dwie młode kobiety które szeptały to info, że otoczenie już wie, choć sprawa jest jeszcze świeża, na co wskazuje wiek kobiet. 

Schody to przemieszczanie się, a osoba przyjaciółki to informacja że bardzo możliwe że ona też ma związek z tą sprawą.  Światło i pozytywne odczucia to informacja że sprawa ułoży się po waszej myśli. 

Księża są symbolem problemów z sumieniem, a obręcz z ladą mówi o rozliczaniu się, płaceniu jak w sklepie. Świecenie też jest symbolem ochrony, czyli poszukiwanie różnych sposobów na wybronienie się. Sprawę załatwicie po swojemu, ale sumienie może was gryźć i o tym będzie wiedzieć jakaś kobieta, bo będzie blisko tej historii, co symbolizuje fakt że jest we śnie odbierana przez Ciebie jak przyjaciółka.  Może wam za jakiś czas wypomnieć, albo uświadomić że tak naprawdę nie jesteście w tej sytuacji w porządku. Końcówka snu to przekaz o nieuczciwym postępowaniu, o oszustwie i żeby zawczasu pomyśleć jak to uczciwie załatwić albo nie wchodzić w układ z jakimś mężczyzną, Może chodzi o rozliczenia, o działalność firmy albo jakieś zlecenie, które nie zostanie wykonane na czas, na to też wskazuje zegarek z początku snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas. Chciałabym tylko dodać że to nie te kobiety szeptały tylko Ja do męża że co te z urzędu skarbowego chcą od nas.

Ciekawi mnie również to, że moja przyjaciółka wspomniała że kiedyś księża święcili złoto a teraz...

Muszę dodać że też myślałam że chodzi o rozliczenie z czasu .Moja najlepsza przyjaciółka (ta ze snu )nareszczcie zaszła w ciążę ,po wielu poronieniach. Niestety już nie pracuje i tym samym rzadko się widujemy .Ostatnio żaliła mi się że nikt z pracy jej nie odwiedza.Przykro mi się zrobiłoJa jestem ograniczona bo mamy 1 samochód a ona mieszka poza miastem .Myślę że ona tego nie rozumie .To zawsze Ja do niej dzwonie,a ona prawie wogóle twierdząc że u niej nic się nie dzieje. Wiele dzięki Tobie zrozumiałam.Zegarek był drogocenny jak nasza przyjaźń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Faktycznie może o to chodzić. Możliwe że z czasem, kiedy jej dziecko podrośnie i będzie mogła być bardziej aktywna to odnowicie kontakt :) 

Jeśli macie tylko kontakt np. przez fb, czy telefoniczny to tak da się przez jakiś czas podtrzymać waszą relację. 

Jest tu informacja o żalu i ocenianiu, niedomówieniach ale to może minąć, bo zegarek to też może być informacja że potrzeba czasu, lub że za jakiś czas jest szansa na odnowienie znajomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...