Skocz do zawartości

Królowa Buław na relację


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Królowa Buław nurtująca postać.. 

Na zadane kartom pytanie o to czy relacja z daną osobą się rozwinie może Waszym zdaniem co oznaczać?

 

Myślę, że relacja się rozwinie. Buławy zapowiadają rozwój ale z drugiej strony weźcie pod uwagę to, że Królowa Buław  jest osobą niezależną, w związku z tym ta dziewczyna na którą padło pytanie może nie chcieć rozwoju tej relacji z powodu tego, że chce zachować trochę dla siebie przestrzeni. 

Ale nie utrudniając sprawy  ;) myślę, że ta relacja się rozwinie. Teraz uwaga! To że wyszła Królowa Buław nie oznacza, że ta relacja się rozwinie z jej inicjatywy. To znaczy moze bo wyszła żeńska karta ale trzeba wziąć pod uwagę to że odpowiedź ze strony kart jest skierowana na sytuację a sytuacyjnie mamy tu postępujący rozwój relacji. Może w tej karcie wyjść także rozwój ze strony mężczyzny, czyli z mojej bo karty nie miały odpowiedzieć na pytanie, dzięki komu się rozwinie tylko czy w ogóle..! 

 

Padło też drugie pytanie o tą samą dziewczynę - czy ona chce utrzymywać ze mną kontakt i ... ?

Znów królowa buław.. :)

 

I co Wy na to? 

Myślę, że chce bo Królowa  Buław to osoba, która otwiera się na znajomości chce być otoczona ludźmi, ba! Jej w głowie też jest przygodna miłość bez zobowiązań. Według mnie ta dziewczyna może chcieć utrzymywać ze mną kontakt ale bardziej na jej zasadach bo Królowa Buław lubi też dyrygować i mieć wszystko pod kontrolą.

 

A Wy co myślicie o tej karcie na te dwa pytanka?  

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Królowa Buław na relację
8 godzin temu, SooYoung napisał:

Wybrać chociaż 3 karty na każde z pytań, to już wskażą na punkt odniesienia oraz detale sprawy. 

Z doświadczenia na pytania krótkie typu tak/nie stawiam jedną kartę. Tym razem również tak postąpiłem.

Co Waszym zdaniem Królowa Buław może oznaczać? 

Pierwsze pytanie było czy do czerwca 2019 rozwinie się relacja? - Królowa Buław 

Dopytałem się chwilę później tak orientacyjnie aby określić kierunek spraw, czy rozwinie się do lipca 2019?

Tam juz wyszedł Sąd Ostateczny..

 

Co myślicie?

10 godzin temu, Arbogast napisał:

Proponuje postawić celta albo partnerskim 

Karty to nie wyrocznia I nie odpowiadają Tak lub Nie. 

Mi na ogół na takie krótkie pytania odpowiadają. Gdyby jednoznacznie miały zaprzeczyć to by wyszła X Mieczy albo wieża.. A tu Królowa Buław do czerwca.

Jak zapytałem czy do lipca się rozwinie to wyszedł już Sąd Ostateczny.

Zatem w lipcu coś się wyjaśni.

 

A Ty co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Myślę o tym tyle, że nie zawsze karty chcą jednoznacznie odpowiedzieć, wtedy rozkłady z jednej karty nie są dobre, bo nie widać tła, wyciąganie odpowiedzi z jednej karty to strzelanie na ślepo. Nawet przełożenie robi się na trzy.

Królowa buław może oznaczać, wszystko... zależy jak ją czytać czy pozytywnie czy z pozycji cienia....

Buławy niekoniecznie zapowiadają rozwój, np 2 buław, np 7 buław, np. 9 buław, np. 10 buław...

Karty dworskie zwykle mówią o konkretnych osobach - królowa buław może oznaczać, że Ty się do niej ślinisz, a jej to imponuje i nic poza tym... na tym poziomie to może trać i trwać...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Arbogast napisał:

Myślę o tym tyle, że nie zawsze karty chcą jednoznacznie odpowiedzieć, wtedy rozkłady z jednej karty nie są dobre, bo nie widać tła, wyciąganie odpowiedzi z jednej karty to strzelanie na ślepo. Nawet przełożenie robi się na trzy.

Królowa buław może oznaczać, wszystko... zależy jak ją czytać czy pozytywnie czy z pozycji cienia....

Buławy niekoniecznie zapowiadają rozwój, np 2 buław, np 7 buław, np. 9 buław, np. 10 buław...

Karty dworskie zwykle mówią o konkretnych osobach - królowa buław może oznaczać, że Ty się do niej ślinisz, a jej to imponuje i nic poza tym... na tym poziomie to może trać i trwać...

Dopytałem na dwa rozkłady.

 

PARTNERSKI 

Ona ;

Myśli: Cesarz 

Serce: VIII Mieczy 

Postawa/Zachowanie: Paź Mieczy 

Wnosi: VI Mieczy 

 

 

CELTYCKI natomiast;

 

1. Rys Osoby o, którą pytam: Rycerz Mieczy 

2. Mój stosunek do niej : IV mieczy 

3. Świadomość tej dziewczyny; V Mieczy 

4. Podświadomość: Król Kielichów 

5. Przeszłość: II Denarów 

6. Najbliższa przyszłość: Słońce 

7. Intencje/chęci tej dziewczyny wobec relacji : X Denarów 

8. Otoczenie: Głupiec 

9. Nadzieje/obawy: As Denarów 

10. Przyszłość dalsza do pół roku:

5 Denarów, Świat,  VII Pucharów 

 

 

11 godzin temu, SooYoung napisał:

Wybrać chociaż 3 karty na każde z pytań, to już wskażą na punkt odniesienia oraz detale sprawy. 

Dopytałem na dwa rozkłady.

 

PARTNERSKI 

Ona ;

Myśli: Cesarz 

Serce: VIII Mieczy 

Postawa/Zachowanie: Paź Mieczy 

Wnosi: VI Mieczy 

 

 

CELTYCKI natomiast;

 

1. Rys Osoby o, którą pytam: Rycerz Mieczy 

2. Mój stosunek do niej : IV mieczy 

3. Świadomość tej dziewczyny; V Mieczy 

4. Podświadomość: Król Kielichów 

5. Przeszłość: II Denarów 

6. Najbliższa przyszłość: Słońce 

7. Intencje/chęci tej dziewczyny wobec relacji : X Denarów 

8. Otoczenie: Głupiec 

9. Nadzieje/obawy: As Denarów 

10. Przyszłość dalsza do pół roku:

5 Denarów, Świat,  VII Pucharów 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

PARTNERSKI 

Ona ;

Myśli: Cesarz 

Serce: VIII Mieczy 

Postawa/Zachowanie: Paź Mieczy 

Wnosi: VI Mieczy 

Myślę, że imponujesz jej swoim statusem społecznym, sposobem bycia, pewnością siebie, myśli o Tobie w kategoriach partnerach docelowego (w sensie bierze to pod uwagę)

Nic do Ciebie nie czuje, brzydkie karty w sercu mówiące o tym, ze ona patrzy tylko swoich korzyści, jest nieszczera i chce Cię wykorzystać (w głowie Cesarz, wiec jest z czego korzystać), zachowanie, postawa, zamiary w Paziu mieczy też nie są fajne, bo to karta plotek, ona zbiera informacje na Twój temat. Radzi się innych, A co wnosi: w 6 mieczy widzi w tej znajomości jakiś cela, szansę na lepszy los, na odmianę....

Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

CELTYCKI natomiast;

 

1. Rys Osoby o, którą pytam: Rycerz Mieczy 

2. Mój stosunek do niej : IV mieczy 

3. Świadomość tej dziewczyny; V Mieczy 

4. Podświadomość: Król Kielichów 

5. Przeszłość: II Denarów 

6. Najbliższa przyszłość: Słońce 

7. Intencje/chęci tej dziewczyny wobec relacji : X Denarów 

8. Otoczenie: Głupiec 

9. Nadzieje/obawy: As Denarów 

10. Przyszłość dalsza do pół roku:

5 Denarów, Świat,  VII Pucharów 

Cwana, kuta na 4 łapy dziewucha, z nieszczerymi intencjami, chcąca się wzbogacić (as denarów i 10 denarów), skacząca z kwiatka na kwiatek (2 denarów)

Na pewno chce mieć z Tobą kontakt, bo widzi w tym korzyść dla siebie, nie ma tu uczuć, jest interesowność z góry założona. A przyszłość rysuje się tak, że że Ty będziesz liczył na nie wiadomo co, ale wasze oczekiwania są zgoła odmienna, poza tym karta świata mówi o braku lojalności w tej relacji.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arbogast napisał:

Myślę, że imponujesz jej swoim statusem społecznym, sposobem bycia, pewnością siebie, myśli o Tobie w kategoriach partnerach docelowego (w sensie bierze to pod uwagę)

Nic do Ciebie nie czuje, brzydkie karty w sercu mówiące o tym, ze ona patrzy tylko swoich korzyści, jest nieszczera i chce Cię wykorzystać (w głowie Cesarz, wiec jest z czego korzystać), zachowanie, postawa, zamiary w Paziu mieczy też nie są fajne, bo to karta plotek, ona zbiera informacje na Twój temat. Radzi się innych, A co wnosi: w 6 mieczy widzi w tej znajomości jakiś cela, szansę na lepszy los, na odmianę....

Cwana, kuta na 4 łapy dziewucha, z nieszczerymi intencjami, chcąca się wzbogacić (as denarów i 10 denarów), skacząca z kwiatka na kwiatek (2 denarów)

Na pewno chce mieć z Tobą kontakt, bo widzi w tym korzyść dla siebie, nie ma tu uczuć, jest interesowność z góry założona. A przyszłość rysuje się tak, że że Ty będziesz liczył na nie wiadomo co, ale wasze oczekiwania są zgoła odmienna, poza tym karta świata mówi o braku lojalności w tej relacji.

Ja to interpretowałem inaczej. Z góry powiem, że to nie jest życzeniowe, bo szczerze mówiąc ja już wymiksowuję się z tej relacji.

Zacznijmy od mojej wizji partnerskiego.

 

Głowa: Cesarz 

Tu dość podobnie do Twojej wizji. Może brać mnie pod uwagę jako partnera docelowego.

W sercu VIII Mieczy ma, zatem  ona nie to, że do mnie nic nie czuje ( tzn może nic nie czuć ale wg mnie ta karta nie przekreśla uczuć). Moim zdaniem ona się czuje zakompleksiona,  poblokowana . Narzuciła sobie jakiś "kaganiec " wewnętrzny i to ona czuje. Tak ja widzę VIII Mieczy w sercu. 

Nie wiem czy się ze mną zgodzisz, jakby co śmiało pisz  ;)

Zachowanie Paż Mieczy; tu generalnie się z Tobą zgadzam. W swojej notce interpretacyjnej zapisałem sobie, że ona może zakładać maskę, udawać kogoś innego niż jest. Myśli o mnie jako docelowym mężczyźnie ale z drugiej strony tego nie okazuje.

Wnosi: VI Mieczy; Ja uważam, że ona po prostu się wycofuje albo zmienia swoje zachowanie. Generalnie dla mnie wnosi odpływ, ulatnia się z tej relacji.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ziomal597 napisał:

Cwana, kuta na 4 łapy dziewucha, z nieszczerymi intencjami, chcąca się wzbogacić (as denarów i 10 denarów), skacząca z kwiatka na kwiatek (2 denarów)

Na pewno chce mieć z Tobą kontakt, bo widzi w tym korzyść dla siebie, nie ma tu uczuć, jest interesowność z góry założona. A przyszłość rysuje się tak, że że Ty będziesz liczył na nie wiadomo co, ale wasze oczekiwania są zgoła odmienna, poza tym karta świata mówi o braku lojalności w tej relacji.

Tak natomiast zinterpretowałem krzyż celtycki.

 

Pominę dwie pierwsze pozycje,  jeśli pozwolisz bo nie są one tak istotne. ;)

Świadomość: V Mieczy  to wg mnie synonim Pazia Mieczy z partnerskiego ( tam ten pazik był na pozycji zachowania).

Świadomie jest nieszczera, ale wg mnie ona może mi czegoś zazdrościć. 5 Mieczy o tym przecież też mówi. 

Podświadomie: Król Kielichów 

Mimo tego, że załóżmy ona mi czegoś  zazdrości i jest bardzo oschła wobec mnie ( V Mieczy) to jednak ma ugruntowane, silne uczucie. Raczej nie jest zakochana, bo człowiek zakochany raczej nie jest świadomie delikatnie ujmując chłodny jak w piątce mieczy.. ale czuć coś może z racji Króla Kielichów.

Intencje: Według mnie z racji, że ma w podświadomości uczucie to może chcieć ustabilizowania tej relacji ( X Denarów). Chęci wynikają jednak bardziej z podświadomości niż świadomości- tak mi się wydaje. Myślę, więc, że te intencje może nie są strikte materialne A bardziej emocjonalne. X Monet wynika tu z Króla Kielichów.

X Monet to też karta rodziny.

Otoczenie: Głupiec- tutaj raczej wpływ otoczenia jest zerowy (.dosłownie - karta 0 ) 

Nadzieje: możesz się nie mylić. Aczkolwiek nie wydaje Ci sie, że karta As Denarów mówi o spełnieniu marzeń? 

Skoro w podświadomości ma Króla Kielichów i w chęciach X Monet ( chciałaby stabilnej relacji) to czy ona nie ma przypadkiem nadziei na spełnienie tych marzeń, chęci? 

As Denarów to dosłownie spełnienie. Zatem ona ma nadzieję, że spełni się jej marzenie o relacji..

Finał: V Monet+ Świat + VII Kielichów 

Tu jest tak, że ja odszedlem z miejsca pracy, w którym się poznaliśmy. Myślę, więc, że to jest poczucie braku ( 5 Denarów) spowodowane odejściem dosłownie w świat do innego miejsca.

 

Oj, rozpisałem się. Tak wygląda moja interpretacja. Co o tym myślisz? Z niektórymi sekwencjami jesteśmy zgodni A z innymi niezupełnie. Co myślisz o mojej wizji? 

To nie jest życzeniowe. Jestem obiektywny, odszedłem że wspólnego miejsca pracy więc to będzie okazja do zakończenia tej relacji.

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie widzę tutaj uczuc. Widzę denary... 

As denarow to jest skarb, dar od losu...

10 monet karta rodziny ale w sensie wielopokoleniowości A nie w sensie 2 + 1 + pies. To także karta dostatku a w kwestiach uczuć mówi owszem o stabilnym związku tyle opartym nie na uczuciach a właśnie na poczuciu bezpieczeństwa materialnego. To jest taki związek gdzie nie ma fajerwerków, nie ma łał. Jest to dobry poprawny związek ale bez większych uczuć. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Arbogast napisał:

Nie widzę tutaj uczuc. Widzę denary... 

As denarow to jest skarb, dar od losu...

10 monet karta rodziny ale w sensie wielopokoleniowości A nie w sensie 2 + 1 + pies. To także karta dostatku a w kwestiach uczuć mówi owszem o stabilnym związku tyle opartym nie na uczuciach a właśnie na poczuciu bezpieczeństwa materialnego. To jest taki związek gdzie nie ma fajerwerków, nie ma łał. Jest to dobry poprawny związek ale bez większych uczuć. 

A jak widzisz podświadomość Króla Kielichów? 

Wiadomo, że denary to jakieś tam skarby itp ale celtycki to rozkład logiczny.

Niektóre sekwencje są od siebie zależne. 

Na przykład; 

Podświadomość --> intencje--> nadzieje/obawy 

 

 To sektory wynikające z wnętrza.

Skoro podświadomie kogoś nie lubimy to wobec tej osoby często nie mamy wybitnie dobrych intencji a zatem też nie wiążemy z nią żadnych nadziei.

Czyli jedno jest zależne od drugiego. Gdyby w podświadomości byłaby zła karta to logiczne by było, że podobna motywem będzie na pozycji intencji i nadziei.

Jeśli mamy tu Króla Kielichów to on jest jakby sercem tej zależności logicznej. 

On napędza jej chęci do X Denarów i dalej do Asa Denarów.

Wiadomo, że te dwie karta są finansowe, nie trzeba tego nikomu tu tłumaczyć. Skoro jednak X Denarów wynika z podświadomości Króla Kielichów to ta postać karty jest przedstawiona w trochę mniej materialnym świetle.

Może mam mylną teorię,  ale logika nakazuje tak myśleć. 

 

Chęci i nadzieje wynikają z wnętrza czyli podświadomości. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Król pucharów w podświadomości. Ona chce być kochana, chce by się o nią troszczyć, dbać. 

Ale to na poziomie podświadomym. 

W świadomości jest 5 mieczy... Raz że ona sama siebie oszukuje, dwa że patrzy wyłącznie na swoje korzyści. Tzn nie ma nic do zaoferowania. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Arbogast napisał:

Król pucharów w podświadomości. Ona chce być kochana, chce by się o nią troszczyć, dbać. 

Ale to na poziomie podświadomym. 

W świadomości jest 5 mieczy... Raz że ona sama siebie oszukuje, dwa że patrzy wyłącznie na swoje korzyści. Tzn nie ma nic do zaoferowania. 

Możesz mieć rację 

 

A co myślisz o tej mojej interpretacji  ;)

 

Ja to interpretowałem inaczej. Z góry powiem, że to nie jest życzeniowe, bo szczerze mówiąc ja już wymiksowuję się z tej relacji.

Zacznijmy od mojej wizji partnerskiego.

 

Głowa: Cesarz 

Tu dość podobnie do Twojej wizji. Może brać mnie pod uwagę jako partnera docelowego.

W sercu VIII Mieczy ma, zatem  ona nie to, że do mnie nic nie czuje ( tzn może nic nie czuć ale wg mnie ta karta nie przekreśla uczuć). Moim zdaniem ona się czuje zakompleksiona,  poblokowana . Narzuciła sobie jakiś "kaganiec " wewnętrzny i to ona czuje. Tak ja widzę VIII Mieczy w sercu. 

Nie wiem czy się ze mną zgodzisz, jakby co śmiało pisz  ;)

Zachowanie Paż Mieczy; tu generalnie się z Tobą zgadzam. W swojej notce interpretacyjnej zapisałem sobie, że ona może zakładać maskę, udawać kogoś innego niż jest. Myśli o mnie jako docelowym mężczyźnie ale z drugiej strony tego nie okazuje.

Wnosi: VI Mieczy; Ja uważam, że ona po prostu się wycofuje albo zmienia swoje zachowanie. Generalnie dla mnie wnosi odpływ, ulatnia się z tej relacji.

Odnośnik do komentarza

 

4 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Dopytałem na dwa rozkłady.

 

PARTNERSKI 

Ona ;

Myśli: Cesarz 

Serce: VIII Mieczy 

Postawa/Zachowanie: Paź Mieczy 

Wnosi: VI Mieczy 

 

 

CELTYCKI natomiast;

 

1. Rys Osoby o, którą pytam: Rycerz Mieczy 

2. Mój stosunek do niej : IV mieczy 

3. Świadomość tej dziewczyny; V Mieczy 

4. Podświadomość: Król Kielichów 

5. Przeszłość: II Denarów 

6. Najbliższa przyszłość: Słońce 

7. Intencje/chęci tej dziewczyny wobec relacji : X Denarów 

8. Otoczenie: Głupiec 

9. Nadzieje/obawy: As Denarów 

10. Przyszłość dalsza do pół roku:

5 Denarów, Świat,  VII Pucharów 

 

 

Dopytałem na dwa rozkłady.

 

PARTNERSKI 

Ona ;

Myśli: Cesarz 

Serce: VIII Mieczy 

Postawa/Zachowanie: Paź Mieczy 

Wnosi: VI Mieczy 

 

 

CELTYCKI natomiast;

 

1. Rys Osoby o, którą pytam: Rycerz Mieczy 

2. Mój stosunek do niej : IV mieczy 

3. Świadomość tej dziewczyny; V Mieczy 

4. Podświadomość: Król Kielichów 

5. Przeszłość: II Denarów 

6. Najbliższa przyszłość: Słońce 

7. Intencje/chęci tej dziewczyny wobec relacji : X Denarów 

8. Otoczenie: Głupiec 

9. Nadzieje/obawy: As Denarów 

10. Przyszłość dalsza do pół roku:

5 Denarów, Świat,  VII Pucharów 

 

 

Królowa buław wypadła kilka razy tzn. że to ważna wskazówka i symbolizuje ją, ona napędza tą relacje, ma nad nią kontrolę ale i pokazuje sie jako kobieta "na chwile", nie na stałe.Cieszy sie chwilą i raczej nie bierze Cie pod uwagę na związek,może nie tyle Ciebie, co ona po prostu lubi być sama [?] :czarow:

 

Możesz jej imponować, być może jestes dla niej ideałem, ale to bardziej platonicznie.Może widzi w Tobie dystans,swego rodzaju surowosc, sztywnosc.8  mieczy to nie tyle kompleksy (bo chyba nie rywalizuje z Toba,królowa buław jest kochająca) co po prostu jest jej niewygodnie,jest ograniczona w tej relacji przez czynniki zewnetrzne (moze ma kogoś?albo Ty naciskasz a ona czegos bardzo nie chce i nie daje po sobie poznac dlatego sie męczy?)moze miec w sercu duzo negatywnych mysli,lek przed utrata kontroli nad relacją,w sercu jest wycofana,ale może pokazywać co innego, tez mi na mysl przyszlo uprzedzenie.Moze pasujesz do jakiegos stereotypu ale to by sie klocilo z otwarta K.bulaw // w paziu moze wbijac Ci szpilki ;) nie traktuj powaznie wszystkiego,co ona mowi

co wnosi 6 mieczy - nie mam pomysłu, moze wycofanie sie 

 

kolejny:

 

Ostatnio chyba jest nieco nerwowa,   moze krzyczec na wszystkich i wszystko ;P W dodatku moze czuc sie skrzywdzona w 5 mieczy ,czyzby przez Krola kielichow w podswiadomosci hmm ,jesli rozklad jest na Was to o Ciebie moze chodzic. A wyszedles w krolu kielichow bo moze tak Cie postrzega, nawet jesli masz inny charakter i nie pasujesz do opisu (swoją drogą mi też były chłopak pokazywał się na początku znajomości w kielichowym,a był wypisz wymaluj mieczowy co dostrzegłam dopiero po rozstaniu, ale początkowo chciał sie przypodobac i dlatego wyszedł w kielichach:) )  A co do kolezanki.Ona szuka jakiejs stabilizacji,czegos pewnego,poczucia bezpieczenstwa.Nie wiem czy chodzi tu o zwiazek czy korzysci materialne, zwiazek chyba odpada patrzac na poprzednie karty ale tez wyrachowania jako takiego nie widze ... byc moze sie myle, inni mają wieksze doswiadczenie. jak np.Arbogast :)

 

Obydwoje chyba bardziej analizujecie na chlodno, kalkulujecie, nie widze uczuc.. i raczej na marzeniach sie skonczy, rozjada sie Wam drogi

 

 

Daj znac bo jestem ciekawa :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, gucio19 napisał:

Królowa Buław wyszła na pytanie, czy nasza relacja rozwinie się do czerwca ?

Jak podpytałem o rozwój do lipca wyszedł już Sąd Ostateczny.

 

31 minut temu, gucio19 napisał:

Moja interpretacja rozkładu celtyckiego;

 

Rys Osoby; może być osobą kłótliwą, nerwową i wszechstronnie uzdolnioną. 

Mój stosunek: IV Mieczy- "odpoczywam" od niej. Rzadko się z nią kontaktuję. 

 

Świadomość: V Mieczy  to wg mnie synonim Pazia Mieczy z partnerskiego ( tam ten pazik był na pozycji zachowania).

Świadomie jest nieszczera, ale wg mnie ona może mi czegoś zazdrościć. 5 Mieczy o tym przecież też mówi. 

Podświadomie: Król Kielichów 

Według mnie podświadomość identyfikuje emocje, bo to jest nasza intuicja, nasze pragnienie. Sektor, który jest poza zasięgiem umysłu, czyli tu już tylko uczucia wchodzą w grę..

Mimo tego, że załóżmy ona mi czegoś  zazdrości i jest bardzo oschła wobec mnie ( V Mieczy) to jednak ma ugruntowane, silne uczucie. Raczej nie jest zakochana, bo człowiek zakochany raczej nie jest świadomie delikatnie ujmując chłodny jak w piątce mieczy.. ale czuć coś może z racji Króla Kielichów.

Intencje: Według mnie z racji, że ma w podświadomości uczucie to może chcieć ustabilizowania tej relacji ( X Denarów). Chęci wynikają jednak bardziej z podświadomości niż świadomości- tak mi się wydaje. Myślę, więc, że te intencje może nie są strikte materialne A bardziej emocjonalne. X Monet wynika tu z Króla Kielichów.

X Monet to też karta rodziny.

Otoczenie: Głupiec- tutaj raczej wpływ otoczenia jest zerowy (.dosłownie - karta 0 ) 

Nadzieje: 

Skoro w podświadomości ma Króla Kielichów i w chęciach X Monet ( chciałaby stabilnej relacji) to czy ona nie ma przypadkiem nadziei na spełnienie tych marzeń, chęci? 

As Denarów to dosłownie spełnienie. Zatem ona ma nadzieję, że spełni się jej marzenie o relacji..

Finał: V Monet+ Świat + VII Kielichów 

Tu jest tak, że ja odszedlem z miejsca pracy, w którym się poznaliśmy. Myślę, więc, że to jest poczucie braku ( 5 Denarów) spowodowane odejściem dosłownie w świat do innego miejsca.

 

 

31 minut temu, gucio19 napisał:

Świadomość: V Mieczy  to wg mnie synonim Pazia Mieczy z partnerskiego ( tam ten pazik był na pozycji zachowania).

Świadomie jest nieszczera, ale wg mnie ona może mi czegoś zazdrościć. 5 Mieczy o tym przecież też mówi. 

Podświadomie: Król Kielichów 

Mimo tego, że załóżmy ona mi czegoś  zazdrości i jest bardzo oschła wobec mnie ( V Mieczy) to jednak ma ugruntowane, silne uczucie. Raczej nie jest zakochana, bo człowiek zakochany raczej nie jest świadomie delikatnie ujmując chłodny jak w piątce mieczy.. ale czuć coś może z racji Króla Kielichów.

Intencje: Według mnie z racji, że ma w podświadomości uczucie to może chcieć ustabilizowania tej relacji ( X Denarów). Chęci wynikają jednak bardziej z podświadomości niż świadomości- tak mi się wydaje. Myślę, więc, że te intencje może nie są strikte materialne A bardziej emocjonalne. X Monet wynika tu z Króla Kielichów.

X Monet to też karta rodziny.

Otoczenie: Głupiec- tutaj raczej wpływ otoczenia jest zerowy (.dosłownie - karta 0 ) 

Nadzieje: możesz się nie mylić. Aczkolwiek nie wydaje Ci sie, że karta As Denarów mówi o spełnieniu marzeń? 

Skoro w podświadomości ma Króla Kielichów i w chęciach X Monet ( chciałaby stabilnej relacji) to czy ona nie ma przypadkiem nadziei na spełnienie tych marzeń, chęci? 

As Denarów to dosłownie spełnienie. Zatem ona ma nadzieję, że spełni się jej marzenie o relacji..

Finał: V Monet+ Świat + VII Kielichów 

Tu jest tak, że ja odszedlem z miejsca pracy, w którym się poznaliśmy. Myślę, więc, że to jest poczucie braku ( 5 Denarów) spowodowane odejściem dosłownie w świat do innego miejsca.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.05.2019 o 15:28, Arbogast napisał:

Myślę, że imponujesz jej swoim statusem społecznym, sposobem bycia, pewnością siebie, myśli o Tobie w kategoriach partnerach docelowego (w sensie bierze to pod uwagę)

Nic do Ciebie nie czuje, brzydkie karty w sercu mówiące o tym, ze ona patrzy tylko swoich korzyści, jest nieszczera i chce Cię wykorzystać (w głowie Cesarz, wiec jest z czego korzystać), zachowanie, postawa, zamiary w Paziu mieczy też nie są fajne, bo to karta plotek, ona zbiera informacje na Twój temat. Radzi się innych, A co wnosi: w 6 mieczy widzi w tej znajomości jakiś cela, szansę na lepszy los, na odmianę....

Cwana, kuta na 4 łapy dziewucha, z nieszczerymi intencjami, chcąca się wzbogacić (as denarów i 10 denarów), skacząca z kwiatka na kwiatek (2 denarów)

Na pewno chce mieć z Tobą kontakt, bo widzi w tym korzyść dla siebie, nie ma tu uczuć, jest interesowność z góry założona. A przyszłość rysuje się tak, że że Ty będziesz liczył na nie wiadomo co, ale wasze oczekiwania są zgoła odmienna, poza tym karta świata mówi o braku lojalności w tej relacji.

 

W dniu 5.05.2019 o 15:28, Arbogast napisał:

Cwana, kuta na 4 łapy dziewucha, z nieszczerymi intencjami, chcąca się wzbogacić (as denarów i 10 denarów), skacząca z kwiatka na kwiatek (2 denarów)

Na pewno chce mieć z Tobą kontakt, bo widzi w tym korzyść dla siebie, nie ma tu uczuć, jest interesowność z góry założona. A przyszłość rysuje się tak, że że Ty będziesz liczył na nie wiadomo co, ale wasze oczekiwania są zgoła odmienna, poza tym karta świata mówi o braku lojalności w tej relacji.

Spojrzałem na tą relację z dystansu i tak- może być cwana bo jest pewna siebie tak życiowo. Ma zainteresowania,  więc coś jednak ma do zaoferowania. 

Ta II Denarów o której pisałeś że może oznaczać to że skacze z kwiatka na kwiatek to w jakim sensie?

Wg moich analiz to w II Denarów to była ta niestabilność- raz pisaliśmy, raz nie..

Karta świat wg Ciebie może mówić o braku lojalności.. otóż może ale nie musi. Po prostu dzieli nas ten świat (fizycznie). Ja już nie pracuje tam gdzie się poznaliśmy i stąd może wynikać ten świat.

Finał krzyża celtyckiego nie mówi wyłącznie o finale z mojej perspektywy tylko ogólnikowo rys sytuacji w przyszłości.

V Denarów + Świat + VII Kielichów

Poczucie braku wynikające z mojego odejścia oraz takie marzenie niewiadomo o czym. Ale to nie jest raczej z mojej perspektywy bo ja nie marzę o niczym, ja się od niej odciąć próbuje.

Finał celtyckiego nie pokazuje wyłącznie mojej strony tylko przyszłość relacji czyli dwóch stron,  jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Tarot jest bardzo celny w swoich przekazach. Odnośnie karty Świat... zauważ, że związki na odległość to nie tylko karta Świat. To także 6 mieczy. Niekiedy Rydwan pokazuje takie związki na odległość ale w Rydwanie chodzi bardziej o układ wolny. Pewnie jeszcze jakieś inne karty mówią o związku na odległość a nie przychodzą mi do głowy teraz. A dlaczego Tarot chciał ta odległość pokazać akurat w karcie Świat? Ano dlatego że każda karta ma wiele znaczeń I można z niej odczytać wiele rzeczy w tym samym miejscu. Oczywiście że świat nie musi oznaczać braku lojalności... Ale często wskazuje... zauważ że mówię o braku lojalności a nie o zdradzie. To trochę co innego. Poza tym świat raczej pokazuje znaczne odległości takie powiedzmy powyżej 100km...

 

2 denarow często mówi o skakaniu z kwiatka na kwiatek. Czyli jak nie z tym to z tamtym. W tej karcie nie starań jest żonglowanie opcjami, jest dwutorowość. To jest w pozycji przeszłość. Informacja taka że ona nie do końca wiedziała co chce I z kim chce... próbowała, szukała... 

 

Finał celta pokazuje ogólny obraz. Bez wchodzenia w podziały z czyjej perspektywy. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Arbogast napisał:

Tarot jest bardzo celny w swoich przekazach. Odnośnie karty Świat... zauważ, że związki na odległość to nie tylko karta Świat. To także 6 mieczy. Niekiedy Rydwan pokazuje takie związki na odległość ale w Rydwanie chodzi bardziej o układ wolny. Pewnie jeszcze jakieś inne karty mówią o związku na odległość a nie przychodzą mi do głowy teraz. A dlaczego Tarot chciał ta odległość pokazać akurat w karcie Świat? Ano dlatego że każda karta ma wiele znaczeń I można z niej odczytać wiele rzeczy w tym samym miejscu. Oczywiście że świat nie musi oznaczać braku lojalności... Ale często wskazuje... zauważ że mówię o braku lojalności a nie o zdradzie. To trochę co innego. Poza tym świat raczej pokazuje znaczne odległości takie powiedzmy powyżej 100km...

 

2 denarow często mówi o skakaniu z kwiatka na kwiatek. Czyli jak nie z tym to z tamtym. W tej karcie nie starań jest żonglowanie opcjami, jest dwutorowość. To jest w pozycji przeszłość. Informacja taka że ona nie do końca wiedziała co chce I z kim chce... próbowała, szukała... 

 

Finał celta pokazuje ogólny obraz. Bez wchodzenia w podziały z czyjej perspektywy. 

Czyli w finalnie poczucie braku dystansu, osamotnienia ( V Monet) i to poczucia podsyca jeszcze Świat dołożony i VII Kielichów na zamknięciu.

 

Dorzucę jeszcze inny rozkład na nią, który może będzie uzupełnieniem tych dwóch poprzednich ( celtycki, partnerski)

 

Jak mnie widzi? Mag

Zachowanie: Śmierć 

Co jej sprawia przyjemność: Paź Kielichów 

Czego nie toleruje? Słońce 

Jaki jest jej cel w tej relacji? 2 Buław 

Przyszłość: Król BUŁAW

 

Co myślisz? Poniekąd wiąże się z partnerskim zwłaszcza tam gdzie w głowie u niej był Cesarz A tu Mag..

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Brak Twojej interpretacji żebym mógł przedstawić swoją. Taki jest regulamin tego forum... 

Tutaj się uczymy, wymieniany doświadczeniami.... A nie prosimy o interpretację.

Napisz swoją interpretację to inni też napiszą jak to widza

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Arbogast ciekawie interpretujesz karty. Uważam że trafnie i do tego wyciągasz dobre wnioski. Może pomyślisz o swoim temacie wróżbiarskim, albo o jednym temacie, w którym przedstawisz, opiszesz nam swoje spojrzenie na poszczególne karty Tarota :) 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Arbogast napisał:

Brak Twojej interpretacji żebym mógł przedstawić swoją. Taki jest regulamin tego forum... 

Jak mnie widzi: Mag 

Widzi mnie jako osobę atrakcyjną, ale też uważa.mnie za takiego kombinatorka. Mogę jej się podobać,  mogę też ją onieśmielać.

Zachowanie: Śmierć  - diametralnie zmieniła zachowanie, co pokazała też VI Mieczy w partnerskim na pozycji co wnosi.( tam wniosła też zmianę,  odejście,  odpływ) 

Co jej się podoba' Paź Kielichów- lubi jak do niej pisze, lubi czuć się adorowana

Czego nie toleruje- Słońce 

Ja myślę, że skoro wyszła tu wszechstronnie dobra karta to może oznaczać, że nie ma rzeczy,  które mogłyby ją denerwować. Dołożyłem dla ciekawości i wyszła II KIELICHÓW  co chyba umacnia słońce.

Cel dziewczyny w tej relacji;  II BUŁAW -zamierza mi się bacznie przyglądać,  nic póki co działać nie będzie. Zamierza podjąć decyzję na "tak/nie" ..

 

Przyszłość: Król BUŁAW: myślę, że jeśli coś się ruszy to tylko z mojej inicjatywy. Raczej sytuacyjnie to widzę i mówi to o braku stałości i nerwowości to buławy..

 

A Wy co myślicie? 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
6 godzin temu, SooYoung napisał:

Arbogast ciekawie interpretujesz karty. Uważam że trafnie i do tego wyciągasz dobre wnioski. Może pomyślisz o swoim temacie wróżbiarskim, albo o jednym temacie, w którym przedstawisz, opiszesz nam swoje spojrzenie na poszczególne karty Tarota :) 

A wiesz że miałem taki pomysł tylko się nie mogę za to zabrać. Ciągle czasu brak, żeby nad tym siąść i porządnie to zrobić. 

 

Ale testowo chętnie.otworze taki temat wrozbiarski.

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Arbogast, byłabym ci wdzięczna strasznie, jakbyś pomógł mi na usługach, przez otwarcie takiego kąciku ;)

Ja Tobie napewno nie dam rady dorównać :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
13 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Jak mnie widzi: Mag 

Widzi mnie jako osobę atrakcyjną, ale też uważa.mnie za takiego kombinatorka. Mogę jej się podobać,  mogę też ją onieśmielać.

Zachowanie: Śmierć  - diametralnie zmieniła zachowanie, co pokazała też VI Mieczy w partnerskim na pozycji co wnosi.( tam wniosła też zmianę,  odejście,  odpływ) 

Co jej się podoba' Paź Kielichów- lubi jak do niej pisze, lubi czuć się adorowana

Czego nie toleruje- Słońce 

Ja myślę, że skoro wyszła tu wszechstronnie dobra karta to może oznaczać, że nie ma rzeczy,  które mogłyby ją denerwować. Dołożyłem dla ciekawości i wyszła II KIELICHÓW  co chyba umacnia słońce.

Cel dziewczyny w tej relacji;  II BUŁAW -zamierza mi się bacznie przyglądać,  nic póki co działać nie będzie. Zamierza podjąć decyzję na "tak/nie" ..

 

Przyszłość: Król BUŁAW: myślę, że jeśli coś się ruszy to tylko z mojej inicjatywy. Raczej sytuacyjnie to widzę i mówi to o braku stałości i nerwowości to buławy..

 

A Wy co myślicie? 

Mag - jesteś dla niej takim trochę bad boyem, bo w magu to z jednej strony czaruś, który ma swój urok osobisty (uwaga: ta karta nie mówi nic o Twoim wyglądzie, po prostu masz pewien urok, któremu ona ulega), czaruś, który wie kiedy i co powiedzieć, żeby urobić dziewczynę, ale z drugiej to krętacz i manipulator, a więc osoba której się nie ufa. Mag to też skrajny egoista.... Na pewno Cię lubi, bo kogoś w Magu nie da się nie lubić, Mag to uroczy cham i cynik - takie zestawienie cech typowego bad boya.

 

Śmierć w zachowaniu - śmierć oznacza zmianę nie do odwrócenia, mam wrażenie, że ona się odcina od Ciebie, wyłącza...

 

Paź kielichów - to karta dziecka, ale też karta niewinności, naiwności, zakompleksienia. Ona nad Tobą dominuje, podoba jej się to, że to ona jest górą w tej znajmości

 

Słońce - jedna z najlepszych kart w tarocie, także uważam, że nie ma ona jakiś większych powodów do zmartwień, bo Słońce to radość, beztroska, to sprzyjające warunki... cieżko doszukać się negatywów w Słońcu, tylko tyle że Słońce czasem oślepia... ale w tym kontekście nie widzę tego

 

2 buław - to jest karta podjęcia decyzji, dokonania wyboru pomiędzy opcjami... ale też karta bezruchu... człowiek ma wybór ale nie specjalnie coś robi, żeby go dokonać.

 

Przyszłość Król buław - przyszłość na 1 kartę? POza tym wcześniej na niemal identyczne pytanie wyszła Królowa Buław, teraz Król Buław --- męczysz karty to i mętnie odpowiadają... ta karta znów może oznaczać wszystko... może pojawi się inny facet, może Ty będziesz musiał się wykazac inicjatywą?

Źle dobrany rozkład i męczenie kart...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Arbogast napisał:

Ona nad Tobą dominuje, podoba jej się to, że to ona jest górą w tej znajmości

Nie wiem w jaki sposób by miała nade mną dominować. W żaden sposób tego nie odczuwam. Myślę, że może tu chodzić bardziej o sporadyczne z mojej strony wiadomości- pazie to wiadomości. Nie dominuje bo jest nieśmiała,  dostrzega we mnie Maga więc mogę jej się podobać i przez to ona też się wycofuje ze strachu ( zachowanie : Śmierć, a w sercu w partnerskim VIII Mieczy co by potwierdzało jej zawstydzenie i strach)

Myślisz,  że w II BUŁAW finalnie zapadnie jakaś decyzja? Człowiek w tej karcie ma dwie opcje, z racji że są to Buławy to ja uważam, że z uwagi na żywioł o motywie aktywności z tej sytuacji z problemem dokonania wyboru można wybrnąć. Te Buławy jakoś tą dwójkę "popychają " stąd taka moja wizja? A jaka jest Twoja ?

Wg mnie podejmie "w tej karcie "finalnie  decyzje ale nieprędko..

 

Król BUŁAW moim zdaniem jednoznacznie  wypada sytuacyjnie co potwierdza też Królowa Buław. Karty te mają tożsame znaczenia zwłaszcza w zapowiadaniu jakiś wydarzeń. Obie wskazują na impulsywność, brak stałości i nerwy , ewentualnie rozwój. Karty wyszły tak mocne, że nawet w pojedynkę można wysnuć jakiś sens, w szczególnie gdy wychodzą prawie identyczne karty. 

Przypomnę - na pytanie czy ona chce ze mną kontaktu wyszła: Królowa Buław 

, a ma rozwój to samo a po dołożeniu jeszcze Sąd Ostateczny.. - zatem raczej się nie rozwinie bo na rozwój do czerwca wyszła właśnie Królowa Buław mówiąca dla mnie sytuacyjnie o zmienności w uczuciach a miesiąc później w lipcu Sąd jako wyjaśnienie i zamknięcie. Takie mam wizje na wypisane tu w odpowiedzi wszystkie kwestie.

A Ty finalnie co o tym wszystkim myślisz?

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ja uważam tak... za dużo rozkładów I przekaz kart staje się nieczytelny.

 

Rozkład partnerski daje wglad w to co się aktualnie dzieje między ludźmi. A krzyż celtycki mówi o tym jak potoczy się relacja. Pozostałe rozkłady to drazenie wróżby przez co karty zaczynają odpowiadać mętnie 

 

Jeśli chcesz się od niej odciąć to się po prostu odetnij. 

Ja tu nie widzę ani jakiś uczuć ani rozwoju relacji. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arbogast napisał:

Ja uważam tak... za dużo rozkładów I przekaz kart staje się nieczytelny.

 

Rozkład partnerski daje wglad w to co się aktualnie dzieje między ludźmi. A krzyż celtycki mówi o tym jak potoczy się relacja. Pozostałe rozkłady to drazenie wróżby przez co karty zaczynają odpowiadać mętnie 

 

Jeśli chcesz się od niej odciąć to się po prostu odetnij. 

Ja tu nie widzę ani jakiś uczuć ani rozwoju relacji. 

Dokładnie, nie ma co dalej tego drążyć. Dzięki za zaangażowanie.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2019 o 02:48, SooYoung napisał:

Wybrać chociaż 3 karty na każde z pytań, to już wskażą na punkt odniesienia oraz detale sprawy. 

 

W dniu 5.05.2019 o 02:48, SooYoung napisał:

Wybrać chociaż 3 karty na każde z pytań, to już wskażą na punkt odniesienia oraz detale sprawy

To było  pytanie typu tak/nie , więc na takie pytania jedna karta jest raczej wskazana. Krótkie pytanie; czy się rozwinie do lipca relacja? Tak czy nie?

Do lipca wyszedł Sąd Ostateczny--> czyli odp na nie bo sąd mówi o zakończeniu pewnego etapu. Skoro była z nią relacja A ja się planuje odciąć to pewnie do lipca się odetne, co potwierdza to Sąd Ostateczny ( zmiana) .

Zatem nie wiem jak Ty ale na krótkie pytania jak to powyżej lepiej kłaść jedną kartę. Odpowiedź jest wtedy  konkretniejsza,  przy kilku kartach na takie krótkie pytanie wynik staje się mętny, czasem nieczytelny i robi się mętlik. A takie karty jak Sąd Ostateczny czy królowa Buław dają jednak konkretną odpowiedź.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • Ekspert

@Ziomal597 szukałam opisu Królowej Buław na relację i wyskoczył mi Twój wątek. Jestem ciekawa jak potoczyła się sytuacja? Kto miał rację interpretując Twój rozkład. 
Mi ostatnio wyskoczyło na zamiary u pewnego pana min Królowa Buław i tak sibie szperam po wątkach… :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.05.2019 o 22:11, Ziomal597 napisał:

Krolowa Palek na pytanie jak sie relacja rozwinie, moze oznaczac rozne rzeczy, to zalezy od kart otaczajacych, rozkladu.

Tak ogolnie to Krolowa palek moze wskazac fakt, ze ty bedzie starala sie o "jego uwage" aby poczuc sie jak krolowa palek, ktora jest zauwazona i doceniona. Chcesz jego uwagi i zainteresowania, nie chcesz poczuc sie upokorzona. W tej relacji mozesz takze wykazywac pewna dume, oraz niechec, aby sama o niego walczyc, wrecz sie plaszczyc przed nia, bo w koncu Krolowa to krolowa, ona siedzi na tronie, nie pokloni sie, nie wejdzie z tronu, to o nia ma sie ktos starac. Wiec moze sie okazac tak, ze np: facet nie bardzo sie stara, nie daje ci tej uwagi, jaka potrzebujesz ale rowniez ty sama nie bedziesz sie przed nim plaszczyc, wiec konsekwencja tego moze byc zastoj, ze nic sie nie rozwinie. Bo ty ma za duzo dumy, aby sie ponizac, a on nie stara sie. Krolowa palek tez moze wskazac fakt, ze jest inna kobieta.  Krolowa ma swoj honor, i nie bedzie latac za facetem, to on musi ja zdobywac.

W dniu 3.05.2019 o 22:11, Ziomal597 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...