Skocz do zawartości

lotnisko, niebezpieczeństwo, zgubiona torebka i samochód


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałam okropny sen.

Byłam z przyjaciółką na lotnisku ,wróciłyśmy z podróży.Ona wsiadła do swojego samochodu nie próbując mi pomóc odnaleźć mój. Skwitowała to jakimś komentarzem .Ja jej sarkastycznie podziękowałam za pomoc .Wyruszyłam na poszukiwanie samochodu. Miałam przewieszoną na ramieniu moją torebkę.Weszłam. do budynku i po schodach szłam do góry .Takie stare wnętrze i sztuczne światło .Na piętrze czekał podparty połnagi mężczyzna.Złapał mnie za ramię i mówił że teraz to on mnie tak ..mówił o sexie.Musiałam się wyrwać.Szłam dalej na górę. Nic nie znalazłam. Wracając na dół on dalej tam był.Ja miałam w ręku jakiś metalowy krótki pręt.On mówił że to że jest kulawy to nic on da radę mi zrobić to i tamto ;)Musiałam go tym prętem potraktować. Wyszłam na zewnątrz i po lewej stronie widziałam uciekającą dziewczynę.Za nią biegło 3 chłopaków. Zdawałam sobie sprawę co chcą jej zrobić. W tym samym czasie zdałam sobie sprawę że moja torebka została w tym budynku.Balam się tam wrócić. Załamana tym faktem szłam spowrotem na lotnisko .Jednak dopadł mnie lęk że tych 3 typków za mną biegnie .Weszłam do budynku i pośpiesznie patrząc na numery drzwi wybrałam jedne i zapukałam. Otworzyła młoda dziewczyna. Tłumacząc jej aby mi pomogła weszłam do środka. Tam były 2 młode i jakby rodzice .One ciągle jadły.Ja tłumaczyłam jednej co mi się przydarzyło, ale ona jakby nie sluchała .Natomiast ta jej mama mnie przytuliła i dodała otuchy .Lepiej się poczułam .Nagle siedziałam na krześle a na przeciwko mnie siedział mój znajomy z dawnych lat .Wtedy pracował w CBŚ i mogłam na nim polegać.Prosiłam go o pomoc w odzyskaniu torebki ale on odmówił twierdząc że on nie jest jakimś brysiem żeby z kimś walczyć. Wtedy pomyślałam że gada głupoty. Przecież jest policjantem .Stamtąd poszłam na lotnisko i tam podeszlam do stanowiska odpraw i po angielsku zapytałam 2 kobiet czy wiedzą gdzie jest wynajem samochodów. Jedna myśląc gdzie jest chciała odpowiedzieć a ta druga odrazu powiedziała że nie ma .Obudziłam się 

Widzę moje zagubienie .Szukając pomocy nie uzyskałam jej.I znowu moja przyjaciółka zła na mnie .Proszę pomóżcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na lotnisko, niebezpieczeństwo, zgubiona torebka i samochód
Gość SooYoung

Ten sen to po prosu odreagowanie stresu i problemów dnia codziennego. Warto pomyśleć o relaksie, wyciszyć się, zadbać o siebie, swoje dobrze samopoczucie i odpoczać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Twoim śnie ciągle przewija się wątek poszukiwania pomocy, zagrożenia, braku na około pomocnych ludzi, a jeżeli to odrobina lub więcej niż się spodziewasz od osób obcych, bliskie tobie osoby nie pomagają, a wręcz zawodzą. Podobno "złoczyńcy" wyczuwają swoje ofiary, cale lotnisko ludzi, a ten dziwoląg wybiera ciebie z tłumu i czeka jak wrócisz, widzisz, ze trzech goni jakąś dziewczynę, a za chwilę biegną za tobą. Wydaje mi się, że masz w sobie zbyt dużo leków przed światem, ludźmi, sytuacjami i podświadomość w taki sposób to skompresowała w jednym śnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...