Jump to content

lotnisko, niebezpieczeństwo, zgubiona torebka i samochód


Destiny80

Recommended Posts

Dziś miałam okropny sen.

Byłam z przyjaciółką na lotnisku ,wróciłyśmy z podróży.Ona wsiadła do swojego samochodu nie próbując mi pomóc odnaleźć mój. Skwitowała to jakimś komentarzem .Ja jej sarkastycznie podziękowałam za pomoc .Wyruszyłam na poszukiwanie samochodu. Miałam przewieszoną na ramieniu moją torebkę.Weszłam. do budynku i po schodach szłam do góry .Takie stare wnętrze i sztuczne światło .Na piętrze czekał podparty połnagi mężczyzna.Złapał mnie za ramię i mówił że teraz to on mnie tak ..mówił o sexie.Musiałam się wyrwać.Szłam dalej na górę. Nic nie znalazłam. Wracając na dół on dalej tam był.Ja miałam w ręku jakiś metalowy krótki pręt.On mówił że to że jest kulawy to nic on da radę mi zrobić to i tamto ;)Musiałam go tym prętem potraktować. Wyszłam na zewnątrz i po lewej stronie widziałam uciekającą dziewczynę.Za nią biegło 3 chłopaków. Zdawałam sobie sprawę co chcą jej zrobić. W tym samym czasie zdałam sobie sprawę że moja torebka została w tym budynku.Balam się tam wrócić. Załamana tym faktem szłam spowrotem na lotnisko .Jednak dopadł mnie lęk że tych 3 typków za mną biegnie .Weszłam do budynku i pośpiesznie patrząc na numery drzwi wybrałam jedne i zapukałam. Otworzyła młoda dziewczyna. Tłumacząc jej aby mi pomogła weszłam do środka. Tam były 2 młode i jakby rodzice .One ciągle jadły.Ja tłumaczyłam jednej co mi się przydarzyło, ale ona jakby nie sluchała .Natomiast ta jej mama mnie przytuliła i dodała otuchy .Lepiej się poczułam .Nagle siedziałam na krześle a na przeciwko mnie siedział mój znajomy z dawnych lat .Wtedy pracował w CBŚ i mogłam na nim polegać.Prosiłam go o pomoc w odzyskaniu torebki ale on odmówił twierdząc że on nie jest jakimś brysiem żeby z kimś walczyć. Wtedy pomyślałam że gada głupoty. Przecież jest policjantem .Stamtąd poszłam na lotnisko i tam podeszlam do stanowiska odpraw i po angielsku zapytałam 2 kobiet czy wiedzą gdzie jest wynajem samochodów. Jedna myśląc gdzie jest chciała odpowiedzieć a ta druga odrazu powiedziała że nie ma .Obudziłam się 

Widzę moje zagubienie .Szukając pomocy nie uzyskałam jej.I znowu moja przyjaciółka zła na mnie .Proszę pomóżcie 

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to lotnisko, niebezpieczeństwo, zgubiona torebka i samochód
Guest SooYoung

Ten sen to po prosu odreagowanie stresu i problemów dnia codziennego. Warto pomyśleć o relaksie, wyciszyć się, zadbać o siebie, swoje dobrze samopoczucie i odpoczać :) 

Link to comment
Share on other sites

w Twoim śnie ciągle przewija się wątek poszukiwania pomocy, zagrożenia, braku na około pomocnych ludzi, a jeżeli to odrobina lub więcej niż się spodziewasz od osób obcych, bliskie tobie osoby nie pomagają, a wręcz zawodzą. Podobno "złoczyńcy" wyczuwają swoje ofiary, cale lotnisko ludzi, a ten dziwoląg wybiera ciebie z tłumu i czeka jak wrócisz, widzisz, ze trzech goni jakąś dziewczynę, a za chwilę biegną za tobą. Wydaje mi się, że masz w sobie zbyt dużo leków przed światem, ludźmi, sytuacjami i podświadomość w taki sposób to skompresowała w jednym śnie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...