Skocz do zawartości

Divina dla Kremilek ZWERYFIKOWANY


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

Ja poproszę o wróżbę na pracę. Sama nie wiem jak zapytać, bo sytuacja jest niepewna. Chcę awansu ;) na razie jest to mrzonka, ale może się zmienić, choć szanse są małe. Ale są. 

Może sytuacja pójść także w drugą stronę, to znaczy może będę musiała się z tą pracą pożegnać, ale nie z własnej woli.

Trochę to pokręcone, bo ubiegać się o awans chcę na dniach, to znaczy wykorzystać pewną sposobność.  A jeśli mieliby się mnie pozbyć, to nie wcześniej jak we wrześniu. Stąd nie wiem w jakiej kolejności zapytać :mysli: - więc zdaję się na Wasze doświadczenie.  

Obojętne z czego otrzymam wróżbę - tu także zdaję się na losującego :)

 

PS - proszę o wróżbę z interpretacją, sama też spróbuję, ale nie będę blokować chętnych tak więc nie czekajcie na mnie - kto może niech pomoże  :)

Kremilek, po Twoim opisie i przemyśleniu sytuacji najlepsze wydały mi się takie pytania i układy:

1. Czy awans w ciągu 2 miesięcy jest możliwy?

Odala oraz runy określające Odalę w zakresie możliwości rozwojowych tej sytuacji

- aktualna sytuacja: Dagaz
- siły przyjazne = co jest za, co możesz użyć, jak postępować, by się udało: Isa
- siły wrogie = co jest przeciw, czego nie robić, czego się wystrzegać: odwr. Logr
- nowa sytuacja = wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run: Fehu

 

2. Czy zachowam pracę do końca tego roku?

ponownie Odala i runy określające Odalę w zakresie możliwości rozwojowych tej sytuacji

- aktualna sytuacja: Hagall
- siły przyjazne = co jest za, co możesz użyć, jak postępować, by się udało: Dagaz
- siły wrogie = co jest przeciw, czego nie robić, czego się wystrzegać: Algiz
- nowa sytuacja = wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run: Naudiz

 

3. jeśli tak, to czy w ciągu następnego roku (2020) też zachowam pracę? 

Gebo

 

Run nieodwracalnych nie odwracałam, a odwracalne jeśli są odwrócone czyta się je tu jako małe utrudnienie lub jako poważną przeszkodę - w zależności od rodzaju pytania.

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 01:22, Ismer napisał:

1. Czy awans w ciągu 2 miesięcy jest możliwy?

Odala oraz runy określające Odalę w zakresie możliwości rozwojowych tej sytuacji

- aktualna sytuacja: Dagaz
- siły przyjazne = co jest za, co możesz użyć, jak postępować, by się udało: Isa
- siły wrogie = co jest przeciw, czego nie robić, czego się wystrzegać: odwr. Logr
- nowa sytuacja = wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run: Fehu

cholera, trudno jest mi to osądzić, Odala dwa razy, ale tak kombinejszyn, że tutaj - przy tym pytaniu oznaczając ogólnie "dom, rodzinę, ród, klan" to ona może wyrokować, że siedzę w domu i nie wyściubiając nosa z niego, czyli zmiany w ciągu dwóch miechów nie będzie... a Isa to już mówi, że przyjazną siłą, czyli tym co mi pomaga jest wstrzymanie się od naciskania czy wpływania na rozwój a nieprzyjazną działanie emocjonalne. Dagaz w tym świetle to chyba szykuje się zmiana ale właśnie dopiero zaczyna świtać. I jak poczekam, nie będę się emocjonować i niecierpliwić, to wyjdzie jak trzeba, jak chciałabym, tyle, że więcej niż za założony (i mile widziany :D ) czas, czy tak?

 

W dniu 4.05.2019 o 01:22, Ismer napisał:

2. Czy zachowam pracę do końca tego roku?

ponownie Odala i runy określające Odalę w zakresie możliwości rozwojowych tej sytuacji

- aktualna sytuacja: Hagall
- siły przyjazne = co jest za, co możesz użyć, jak postępować, by się udało: Dagaz
- siły wrogie = co jest przeciw, czego nie robić, czego się wystrzegać: Algiz
- nowa sytuacja = wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run: Naudiz

tu myślę, że pracę zachowam, - Odala i tym razem siedzi w domu, czyli w przełożeniu - w zakładzie pracy :D tylko Hagal niesie gradobicie i zniszczenie starych struktur, ale to też przemiana, więc liczę na to, że wyżej wymieniony awans dojdzie do skutku :buzka_z:

nie wiem co Dagaz mówi by użyć, no bo że nie bać się już to jasne, ale jak postępować? może by nie patrzeć na przeszłość (symbolicznie chować się pod kołdrę ;) a zaprezentować się w jasności dnia, czyli ujawnić swoje możliwości, czy jak? 

Algiz na wrogich siłach to też jasne, by wystrzegać się brawury, być ostrożnym, ważyć każdy krok.

Naudiz na wyniku mi się nie bardzo podoba... bo to z jednej strony jest zdanie się na własne siły i możliwości, z drugiej wykrzesanie tego o czym nie wiedziałam że mam, ale sytuacja jako sytuacja - zawsze jakoś trudna albo co najmniej niekomfortowa. No ale coś za coś, jeśli awansuję to na pewno będzie to mniej komfortowe niż  to obecne stanowisko, które właściwie daje mi spokój ale nie satysfakcję zawodową. 

 

Na teraz to już mogę powiedzieć, że Hagal w punkt trafiła - równo jedzie jak buldożer i stara struktura się sypnęła, co dla jednych jest powodem do radości, dla innych nadzieją na lepsze a jeszcze dla innych - kłopotem i niepewnością co do dalszych losów w firmie. Ja jestem tak gdzieś pośrodku, nie cieszy mnie to, ale też mam nadzieję, że zmiana jednak nawet jeśli nie pozwoli mi awansować, to mnie nie zwalcuje, może być ciężej, ale utrzymam się w firmie, czego nadzieję niesie Gebo :) 

 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kremilek myślę, że awans jest możliwy ale raczej później niż wcześniej, raczej tak na granicy założonego czasu albo po nim. Dagaz mówi, że już świta, Isa każe się jednak wstrzymać, a i Logr radzi wystrzegać się emocji, pochopnych reakcji, słów, działań - przemyśleć zanim się coś zrobi a nie po tym jak się zrobi, bo ta woda tutaj jest niebezpieczna dla żeglującego. Ale Fehu jest na wyniku, tak więc awans jest w zasięgu, tylko ona radzi, że musisz nad tym popracować, bo to nie jest runa manny z nieba, tylko wynik zabiegów i starań, wymaga nakładu pracy. Ale może być i tak, że jeśli np. awansu nie otrzymasz to mimo wszystko jakaś korzyść będzie, na Fehu nie ma mocnych :D - może podwyżka? 

Ten układ wyraźnie mówi "jeśli zastosujesz się do rady run", a więc... zastosuj się ;p  - bo coś zyskać powinnaś :) 

 

Co do tego drugiego pytania - mówisz, że już jest burza, po burzy nastąpi przejaśnienie (znów Dagaz), ale faktycznie - musisz być ostrożna i uważać na każdy krok, być elastyczną, umieć dostosować się do warunków i mieć oczy na szypułach i naokoło głowy - wtedy masz ochronę, nie popełnisz fałszywego kroku. Naudiz na wyniku mówi o surowych warunkach pracy w ciągu tego roku i/ lub o tym, że będziesz zdana na własne siły, nie licz na pomoc. Ale słusznie wnioskujesz, że to może wyzwolić Twoją kreatywność. 

 

Pokazała się dwa razy Odala i dwa razy Dagaz i myślę, że to dobry znak dla tych spraw, bo "nie opuścisz ojczyzny" i zaczyna się świt - dzień jasno oświetla Twoje sprawy, strach wraz z nocą - minął. Nie bój się już :) 

 

a Gebo na 2020 zapowiada złagodzenie sytuacji i jeśli nie całkiem harmonijną współpracę, to przynajmniej złagodzenie warunków wskazywanych przez Naudiz. Ale nie musi to być ta sama praca, bo domyślnie może to być ten sam zakład pracy jak i też w ogóle zachowanie pracy, tzn. płynne przejście z jednej do drugiej w razie jak coś w tej Ci nie wypali. Tak czy inaczej na 2020 zapowiada się dobrze, Gebo to pozytywna runa.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 00:26, Ismer napisał:

Kremilek myślę, że awans jest możliwy ale raczej później niż wcześniej, raczej tak na granicy założonego czasu albo po nim. Dagaz mówi, że już świta, Isa każe się jednak wstrzymać, a i Logr radzi wystrzegać się emocji, pochopnych reakcji, słów, działań - przemyśleć zanim się coś zrobi a nie po tym jak się zrobi, bo ta woda tutaj jest niebezpieczna dla żeglującego. Ale Fehu jest na wyniku, tak więc awans jest w zasięgu, tylko ona radzi, że musisz nad tym popracować, bo to nie jest runa manny z nieba, tylko wynik zabiegów i starań, wymaga nakładu pracy. Ale może być i tak, że jeśli np. awansu nie otrzymasz to mimo wszystko jakaś korzyść będzie, na Fehu nie ma mocnych :D - może podwyżka? 

nic na razie nie wiadomo, burza trwa, być może zmarnowałam szansę. Zgodnie ze wskazówka run postanowiłam wstrzymać się z działaniami zmierzającymi do uzyskania awansu, bo to prawda, że wcale nie jest to moment sprzyjający czemukolwiek, oprócz przetrwaniu i poczekaniu na to, co się wyłoni po burzy. Laguz natomiast... no nie powstrzymałam się od emocji i je wyraziłam. I to na pewno mi nie pomogło. Nie sądzę, bym awans otrzymała. 

 

W dniu 16.05.2019 o 00:26, Ismer napisał:

Co do tego drugiego pytania - mówisz, że już jest burza, po burzy nastąpi przejaśnienie (znów Dagaz), ale faktycznie - musisz być ostrożna i uważać na każdy krok, być elastyczną, umieć dostosować się do warunków i mieć oczy na szypułach i naokoło głowy - wtedy masz ochronę, nie popełnisz fałszywego kroku. Naudiz na wyniku mówi o surowych warunkach pracy w ciągu tego roku i/ lub o tym, że będziesz zdana na własne siły, nie licz na pomoc. Ale słusznie wnioskujesz, że to może wyzwolić Twoją kreatywność. 

tak właśnie jest teraz. Stąpam po polu minowym, staram się być bardzo ostrożna, planuję teraz każde działanie. A warunki już są trudniejsze. Jeśli to ma wyzwolić moją kreatywność to najprędzej w kombinowaniu jak uniknąć, ogólnie mówiąc, przykrości  :chytry:

 

W dniu 16.05.2019 o 00:26, Ismer napisał:

Pokazała się dwa razy Odala i dwa razy Dagaz i myślę, że to dobry znak dla tych spraw, bo "nie opuścisz ojczyzny" i zaczyna się świt - dzień jasno oświetla Twoje sprawy, strach wraz z nocą - minął. Nie bój się już :) 

 

a Gebo na 2020 zapowiada złagodzenie sytuacji i jeśli nie całkiem harmonijną współpracę, to przynajmniej złagodzenie warunków wskazywanych przez Naudiz. Ale nie musi to być ta sama praca, bo domyślnie może to być ten sam zakład pracy jak i też w ogóle zachowanie pracy, tzn. płynne przejście z jednej do drugiej w razie jak coś w tej Ci nie wypali. Tak czy inaczej na 2020 zapowiada się dobrze, Gebo to pozytywna runa.

Mam nadzieję, że tak będzie, ale jak na 2020 jeśli się wygładzi tutaj, to jest nadzieja na płynne przejście - mam już awaryjne pomysły :D  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Divina dla Kremilek ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...