Skocz do zawartości

Partnerski na pana, z który jestem od niedawna


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Przełożenie Ksiezyc 9 kielichów Sąd - niepewnosc co do tego co będzie,poza tym widać udane spotkania i szansę na coś powaznego

 

Ja 

 

 

Wnosze 5 kielichów

Myśli Sąd

Serce Pustelnik

Pokazuję As kielichów

Ukrywam 8 buław

 

 

On

 

Wnosi As buław

Myśli Mag

Serce 7 buław

Pokazuje Krol Mieczy

Ukrywa 3 mieczy

 

 

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów

 

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet 

 

Ja wnosże rozczarowanie przeszłoscią, oczyszczam się, a w zasadzie oczysciłam z poprzedniej relacji, zaczynam o nim mysleć powąznie, w sercu jeszcze samotność,albo za duzo rozwazań,ale daję mu szansę. Co ukrywam?Chyba, ze za dużo się dzieje, poza tym jest mi z nim dobrze w łóżku.

On ma sporo zapału, jest mną zafascynowany, o czym mówi karta Maga, w sercu jest jakiś niepokój,albo inaczej: on jest zazdrosny o eksa...Pokazuje, ze jest racjonalnym męzczyzną, ukrywa jakiś ból...

 

Wspólna mówi pewnie o tym,ze wiele zalezy ode mnie,ze on ma do mnie uczucia (jest zakochany ),relacja idzie w kierunku zwiazku,takiego poważnego..

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
1 godzinę temu, Inez2503 napisał:

Przełożenie Ksiezyc 9 kielichów Sąd

Widać obawy i niepewność, ale są też myśli w kierunku poważnego związku, który da wielką satysfakcje emocjonalną :)
 

 

1 godzinę temu, Inez2503 napisał:

Ja 

 

 

Wnosze 5 kielichów

Myśli Sąd

Serce Pustelnik

Pokazuję As kielichów

Ukrywam 8 buław

 

No, nastawiasz się na poważny związek, następny poziom relacji, ale w sercu tak naprawdę, nie masz miłości, potrzebujesz pobyć sam na sam z sobą, zrozumieć siebie, przebadać swój swiat wewnetrzny - w relacje wchodzisz ze smutkiem, ciężkim sercem, który może być powiązany z twoim doświadczeniem życiowym (pUstelnik), mimo wszytko zachowujesz sie jako osoba zakochana, chcesz dać temu szanse. Ukrywasz pewnie kontakt z eksem, jak mi się wydaje...

1 godzinę temu, Inez2503 napisał:

On

 

Wnosi As buław

Myśli Mag

Serce 7 buław

Pokazuje Krol Mieczy

Ukrywa 3 mieczy

Wnosi sporo chemii i zaangażowanie, może, jak już napisałaś, chodzić o tym, że jest dobry w łóżku. Ma jakieś plany co do rozwoju relacji, lubi z tobą utrzymywać kontakt (i w Magu i w Królu). Mieczowy tu widzę nie jako dystans, a jako komunikacje, pokazuje ci przyjaźń, w strefie uczuciowej u niego sporo wszystkiego się dzieje, z czymś walczy - może akurat z bólem i urazą, które ukrywa... No może chodzić o zazdrość w nawiązaniu do tego.
 

 

1 godzinę temu, Inez2503 napisał:

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów

Ta relacja da przede wszystkim tobie szanse na jakiś zysk i coś dobrego w strefie uczuciowej :)

1 godzinę temu, Inez2503 napisał:

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet 

W kierunku stabilnego, poważnego związku - zgadzam się, tylko że z czasem może pojawić się kwestia równowagi/nierównowagi w relacjach, warto zwrócić uwagę na obrazek na 6 monet - bo w pierwszym przypadku może akurat zapowiadać takie szczere wsparcie z obu stron, ale w drugim, to, że ktoś z was będzie dawał z siebie więcej..

W każdym razie perspektywy na coś poważnego/stabilnego są :)

Powodzenia i miłości Ci życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Przełożenie Ksiezyc 9 kielichów Sąd - niepewnosc co do tego co będzie,poza tym widać udane spotkania i szansę na coś powaznego -może nie wszystko między wami zostało wyjaśnione, jeśli chodzi o uczucia, oboje dbacie o swoje potrzeby, jest to relacja, która odmieni wasze życie w pewnym Zakresie

 

Ja 

 

 

Wnosze 5 kielichów- smutek, nadal emocjonalna żałoba bo twoich przeżyciach

Myśli Sąd- z drugiej strony dostrzegasz szanse na zmianę i odejście od złych przeżyć

Serce Pustelnik- czujesz ze to co się dzieje, jest ważne, ale starasz się podejść do tego na spokojnie, wykorzystując swoją zdobyta mądrość z poprzednich relacji

Pokazuję As kielichów- pokazujesz zainteresowanie, 

Ukrywam 8 buław- ukrywasz cześć ciebie, która traktuje to niezobowiązująco 

 

 

On

 

Wnosi As buław- pasje, erotyzm, pożądanie do ciebie

Myśli Mag- potrafi cię zaczarować 

Serce 7 buław- on póki co nie dokonca jest zaangażowany emocjonalnie, 

Pokazuje Krol Mieczy- być może pokazuje pewien chłód emocjonalny, pokazuje pewna niedostępność

Ukrywa 3 mieczy- ukrywa bolesne przeżycia, rozstanie, problemy relacyjne

 

 

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów- ja tutaj widzę kontakty seksualne i twoje emocjonalne zaangażowanie

 

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet 

Uważam ze jest to relacja z potencjałem, natomiast pamiętaj o zachowaniu równowagi, tak by on tez miał szanse coś więcej poczuć, bo póki co toczy jakaś wewnętrzna walkę (7 buław )

Ja wnosże rozczarowanie przeszłoscią, oczyszczam się, a w zasadzie oczysciłam z poprzedniej relacji, zaczynam o nim mysleć powąznie, w sercu jeszcze samotność,albo za duzo rozwazań,ale daję mu szansę. Co ukrywam?Chyba, ze za dużo się dzieje, poza tym jest mi z nim dobrze w łóżku.

On ma sporo zapału, jest mną zafascynowany, o czym mówi karta Maga, w sercu jest jakiś niepokój,albo inaczej: on jest zazdrosny o eksa...Pokazuje, ze jest racjonalnym męzczyzną, ukrywa jakiś ból...

 

Wspólna mówi pewnie o tym,ze wiele zalezy ode mnie,ze on ma do mnie uczucia (jest zakochany ),relacja idzie w kierunku zwiazku,takiego poważnego..

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, anhana napisał:

 

On jest zakochany.Codziennie mi mowi,ze mnie naprawde kocha. A o jego przeszlosci wiem b.duzo.Znamy sie trzy miesiace.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Przełożenie Ksiezyc 9 kielichów Sąd - w ksiezycu uczucia są bardzo podświadome więc może sama coś jeszcze przed sobą ukrywasz lub nawet przed nim, jeszcze się do czegoś nie przyznajesz ale relacja sprawia Ci przyjemność jak narazie chyba bardziej seksualną i dopiero podejmiesz decyzję co z tym fantem zrobisz 

 

Ja 

 

 

Wnosze 5 kielichów- rozczarowania przeszłością 

Myśli Sąd - wazysz jeszcze jakieś sprawy, pewnie jeszcze związane z przeszłością 

Serce Pustelnik- za dużo analizujesz i nie dopuszczasz serca do głosu 

Pokazuję As kielichów- że jesteś nim oczarowana 

Ukrywam 8 buław- pociąg seksualny 

 

 

On

 

Wnosi As buław- pociąg seksualny 

Myśli Mag- jest oczarowny Tobą 

Serce 7 buław- jak mówisz że zakochany to będzie o Ciebie walczył ostro 

Pokazuje Krol Mieczy- zimny i nie przystępny 

Ukrywa 3 mieczy- złamane serce 

 

 

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów- będziecie się dalej poznawać i powoli wchodzić w relacje emocjonalną 

 

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet- harmonia i zgoda, będziecie chcieli być razem, wzajemne odbijanie swoich uczuć, razem będziecie chcieli budować również materialną przyszlosc, może wspólnie konto nawet otworzycie ;)

uważam że ładne karty Ci wyszły.

Odnośnik do komentarza
Gość User_
Godzinę temu, Inez2503 napisał:

On jest zakochany.Codziennie mi mowi,ze mnie naprawde kocha. A o jego przeszlosci wiem b.duzo.Znamy sie trzy miesiace.

Uwazalabym trochę z tym szybkim wyznawaniem miłości. Patrz na czyny, które są ważniejsze niż słowa. 

Odnośnik do komentarza
Gość User_
4 godziny temu, Inez2503 napisał:

Przełożenie Ksiezyc 9 kielichów Sąd -

To jest jeszcze mgliste, obraz mozE być trochę zniekształcony przez namiętność, ale także ukryte leki. Na obecną chwilę ta relacja daje Ci dużo satysfakcji, radości i nowych emocji. Widać zresztą przy Sądzie, że się odrodzilas, ale to jeszcze nie jest nic pewnego. U mnie 9 Kielichów zazwyczaj pokazuje, że jest fajnie, ale brakuje czegoś do pelnego szczęścia. 

 

Ja 

 

 

Wnosze 5 Kielichów 

Stare emocje, czyli smutek i zal po rozstaniu. 

Myśli Sąd

Ja tutaj widzę pragnienie regeneracji, rozpoczęcia nowego etapu w relacji, która będzie takim lekiem na całe zło. 

Serce Pustelnik

Nie ma większych uczuć, musisz jeszcze zagłębić się w siebie, aby odkryć, co tak naprawdę potrzebujesz od relacji. 

Pokazuję As kielichów

Sprawiasz wrażenie, że jesteś zakochana, że ta relacja jest dla Ciebie ważna emocjonalnie. 

Ukrywam 8 buław

A jest jedynie pożądanie, chemia, fizycznosc. Stawiaj sprawy jasno, aby nie bawić się uczuciami drugiej osoby. 

 

 

On

 

Wnosi As buław

Seksualność, no sama powiedziałaś, że dopasowaluscie się w łóżku. 

Myśli Mag

Chce działać, zaskakiwac Ciebie w różny sposób. Pragnie, abyś się nim oczarowala. 

Serce 7 buław

Serce trochę się boi, co może być związane z 3 mieczy. Nie chce wskakiwac na oślep, broni się trochę przed uczuciem. 

Pokazuje Krol Mieczy

Pokazuje, że jest facetem, który nie ulega emocjom. Inteligentny, poważny, a przy tym trochę skryty. 

Ukrywa 3 mieczy

Jakiś ból, trudne rozstanie, złamane wcześniej serce. 

 

 

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów

 

Paz monet to trochę taka karta egoistow,kazdy chce mieć na swój sposób korzyść z tej relacji. 

 

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet 

 

Ładne karty. Myślę, że nie bedzie to przelotna znajomość, ale trzeba zadbać o równowagę pomiędzy braniem i dawanie, a może być poczucie, że ktoś więcej wkłada wysiłku w budowanie związku o stabilnym gruncie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Księżyc mówi o niepewności i pewnych lękach, co na początku relacji jest całkiem normalne. 9 Kielichów to miłe, radosne chwile razem i udany seks :) Karta Sądu mówi o tym, że relacja jak najbardziej ma szansę przeistoczyć się w coś poważnego, to jest karta rodziny :)

Ty dalej nosisz w sobie jakieś pozostałości smutku, żalu. W myślach chyba widzisz szansę na coś poważniejszego, ale bardziej kierujesz się jednak rozumem i póki co chyba nie darzysz go uczuciem większym. Boisz się /obawiasz że toczy się to zbyt szybko- 8 Buław.

On jest napalony w Asie Buław, no tak to trza ująć :P wnosi może energię, powiew świeżości, zapał. On jest zabujany jak bum cyk cyk :) Jednak w sercu toczy sam ze sobą bój- uwaga na zazdrość u niego. On pokazywać może że niby jest zdystansowany i że kieruje się intelektem, bo taki jest właśnie Król Mieczy. Ukrywa jakieś rozczarowanie, złamane serce?

We wspólnej karcie widać spotkania, seks i emocje. Także że nie tylko bara bara ;).

Bardzo ładne karty mówiące o rozwoju relacji- idzie w kierunku poważnego związku, stabilnego i długotrwałego. 10 Monet to jest też karta rodziny :) Zadbajcie tylko o równowagę w dawaniu i braniu.

 

Kochana- dużo szczęścia i miłości Ci życzę :thanks:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
15 godzin temu, Moonmimka napisał:

Uwazalabym trochę z tym szybkim wyznawaniem miłości. Patrz na czyny, które są ważniejsze niż słowa. 

Wiem.Zawsze patrze na czyny. I na razie chłopak bardzo sie stara. Nie wiem tylko skad ten Krol Mieczy przy nim skoro on jest b.czuly..

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Inez2503 napisał:

Wnosze 5 kielichów

Myśli Sąd

Serce Pustelnik

Pokazuję As kielichów

Ukrywam 8 buław

 

 

On

 

Wnosi As buław

Myśli Mag

Serce 7 buław

Pokazuje Krol Mieczy

Ukrywa 3 mieczy

 

 

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów

 

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet 

Wnosisz do relacji ( V Pucharów) taki stan przytłoczenia, załamania,  smutku. Może to być pewnego rodzaju lęk.

W głowie natomiast (Sąd  Ostateczny) chciałabyś wyjaśnić pewne kwestie związane ze związkiem. Być może obecnie jest to związek bez takich poważniejszych deklaracji typu ślub itp. A Ty w tej karcie właśnie chciałabyś doprowadzić do przerodzenia się tej relacji na bardziej zaawansowaną. Myślisz bardzo poważnie o przyszłości tego związku. Gdyby np. zamiast Sądu wyszedł na tej pozycji Cesarz to z pewnością widziałabyś go jako swojego męża.

Stąd ten Pustelnik w sercu, który wskazuje nam na poczucie samotności z Twojej strony i chęć właśnie doprowadzenia do głosu i działania tych "myśli" z Sądu  Ostatecznego. 

Pokazujesz Asa Kielichów czyli ukazujesz mu jak bardzo go kochasz. Otaczasz go miłością zarówno słowami jak i czynami. 

Ukrywasz 8 Buław. Pewnie chodzi tu o kwestie łóżkowe.. ;) nie będę się tu może rozpisywał, Ty wiesz najlepiej

 

On wnosi Asa Buław, czyli w przeciwieństwie do Ciebie bardzo dobrą, dynamiczną kartę. Zapewne wnosi dużo nowości w tej relacji. Nie chce nudy w tym związku i dlatego stale dąży do tego, aby coś się działo. 

Myśli Mag- podobasz mu się. Widzi Cię jako atrakcyjną kobietę, bo człowiek w Magu na ogół kogoś bardzo mocno oczarowuje.

W sercu 7 Buław - może mieć jakieś zahamowania w sercu, z którymi próbuje wewnętrznie walczyć. 

Pokazuje natomiast Króla Mieczy, czyli na zewnątrz jest bardzo chłodny, zdystansowany i apodyktyczny. Raczej nie okazuje Ci uczuć, twardo stąpa po ziemi.

Ukrywa jakieś zranienie emocjonalne. 

 

Wspólna paź Denarów, królowa Kielichów. Może Was łączyć to że chcecie zdobywać nowe doświadczenie w sprawach związkowych. Pazie wskazują nam na coś mało zaawansowanego, dlatego te postacie często mówią nam o chęci dalszego rozwoju spraw. Królowa Kielichów podpowiada nam, że łączy Was uczucie ale jest ono osadzone głęboko w podświadomości bo po Twojej stronie w sercu jest Pustelnik a po jego Vii Buław. 

 

Docelowo, myślę,  że będziecie się coraz lepiej poznawać aż ta relacja się ustabilizuje (X Monet). Jest potencjał na zawarcie związku małżeńskiego, w którym będzie równy podział obowiązków, finansów i może nawet uczuć. Aczkolwiek ja bym tu uważał najbardziej na 6 Denarów bo ona na relację nie jest taka dobra. Wskazuje mi często na interesowność.i bycie z kimś z łaski. Jeśli natomiast nie małżeństwo to napewno dobry, trwały związek partnerski ( X Denarów). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
26 minut temu, Ziomal597 napisał:

Wnosisz do relacji ( V Pucharów) taki stan przytłoczenia, załamania,  smutku. Może to być pewnego rodzaju lęk.

W głowie natomiast (Sąd  Ostateczny) chciałabyś wyjaśnić pewne kwestie związane ze związkiem. Być może obecnie jest to związek bez takich poważniejszych deklaracji typu ślub itp. A Ty w tej karcie właśnie chciałabyś doprowadzić do przerodzenia się tej relacji na bardziej zaawansowaną. Myślisz bardzo poważnie o przyszłości tego związku. Gdyby np. zamiast Sądu wyszedł na tej pozycji Cesarz to z pewnością widziałabyś go jako swojego męża.

Stąd ten Pustelnik w sercu, który wskazuje nam na poczucie samotności z Twojej strony i chęć właśnie doprowadzenia do głosu i działania tych "myśli" z Sądu  Ostatecznego. 

Pokazujesz Asa Kielichów czyli ukazujesz mu jak bardzo go kochasz. Otaczasz go miłością zarówno słowami jak i czynami. 

Ukrywasz 8 Buław. Pewnie chodzi tu o kwestie łóżkowe.. ;) nie będę się tu może rozpisywał, Ty wiesz najlepiej

 

On wnosi Asa Buław, czyli w przeciwieństwie do Ciebie bardzo dobrą, dynamiczną kartę. Zapewne wnosi dużo nowości w tej relacji. Nie chce nudy w tym związku i dlatego stale dąży do tego, aby coś się działo. 

Myśli Mag- podobasz mu się. Widzi Cię jako atrakcyjną kobietę, bo człowiek w Magu na ogół kogoś bardzo mocno oczarowuje.

W sercu 7 Buław - może mieć jakieś zahamowania w sercu, z którymi próbuje wewnętrznie walczyć. 

Pokazuje natomiast Króla Mieczy, czyli na zewnątrz jest bardzo chłodny, zdystansowany i apodyktyczny. Raczej nie okazuje Ci uczuć, twardo stąpa po ziemi.

Ukrywa jakieś zranienie emocjonalne. 

 

Wspólna paź Denarów, królowa Kielichów. Może Was łączyć to że chcecie zdobywać nowe doświadczenie w sprawach związkowych. Pazie wskazują nam na coś mało zaawansowanego, dlatego te postacie często mówią nam o chęci dalszego rozwoju spraw. Królowa Kielichów podpowiada nam, że łączy Was uczucie ale jest ono osadzone głęboko w podświadomości bo po Twojej stronie w sercu jest Pustelnik a po jego Vii Buław. 

 

Docelowo, myślę,  że będziecie się coraz lepiej poznawać aż ta relacja się ustabilizuje (X Monet). Jest potencjał na zawarcie związku małżeńskiego, w którym będzie równy podział obowiązków, finansów i może nawet uczuć. Aczkolwiek ja bym tu uważał najbardziej na 6 Denarów bo ona na relację nie jest taka dobra. Wskazuje mi często na interesowność.i bycie z kimś z łaski. Jeśli natomiast nie małżeństwo to napewno dobry, trwały związek partnerski ( X Denarów). 

Jest na odwrót, on chce czegoś stałego, natomiast ja wolę luźny związek, on jest czuły ja chłodna, on kocha, ja jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Z przełożenia widzę, że podchodzisz do relacji luźno, obawiasz się czy to może pójść w stronę czegoś poważnego.

 

22 godziny temu, Inez2503 napisał:

Wnoszę  5 kielichów

Myśli Sąd

Serce Pustelnik

Pokazuję As kielichów

Ukrywam 8 buław

 

Rozkład główny to potwierdza, przy 5 kielichów oczekujesz pocieszenia, chciałabyś czegoś poważniejsze Sąd, ale nie jesteś gotowa Pustelnik, niby Ci z nim dobrze, niby jest OK, ale jakoś uczucia się nie tworzą, chociaż w asie kielichów widać, że chcesz to pociągnąć dalej tylko nie możesz, ukrywasz to, że korespondujesz (flirtujesz) także z innymi, a As kielichów w zamiarach w połączeniu z 8 buław w ukryciu - może oznaczać, że ktoś inny też absorbuje Twoją uwagę i jest dla Ciebie ważny...

22 godziny temu, Inez2503 napisał:

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet 

W kierunku związku, ale bardziej układu, Ty coś z tego masz, On coś z tego ma. Jest fascynacja, zauroczenie, ale i kalkulacja, jasne postawienie zasad.

 

 

22 godziny temu, Inez2503 napisał:

Wnosi As buław

Myśli Mag

Serce 7 buław

Pokazuje Krol Mieczy

Ukrywa 3 mieczy

On też nie do końca spójny, bo wnosi aktywność, widać, ze głównym motorem napędowym jego w stosunku do Ciebie jest tutaj pożądanie seksualne. W głowie Mag, więc do końca szczery to on nie jest, ale do potrafi łatwo żonglować słowem, wie co i kiedy powiedzieć. Przy asie buław jest Tobą oczarowany i ta nieszczerość to niekoniecznie złe zamiary, po prosto bajeruje - nie takich rzeczy, których facet nie powie kobiecie jak chce z nią sypiać. Uczuć tez nie ma, 7 buław widać, ze się broni przed uczuciem, w ukryciu masz tego wytłumaczenie 3 mieczy, ktoś go zranił, stąd i on pokazuje się chłodno w Królu Mieczy, a więc facecie zdystansowanym. Swoją drogą ciekawe połączenie Mieczowy i Mag... facet naprawdę świetnie bajeruje...

 

CO was łączy -

Paź monet często  mówi o dziecku, ale też jest to karta nowych doświadczeń, ten młodzian na rysunku patrzy na ten denar i idzie z nim w świat, chce eksplorować, poznawac.... Królowa kielichów mówi po prostu, że jest wam ze sobą dobrze, ale z Pozycji Cienia - jest jakas inna baba między wami. Zależy jak podchodzić do tej karty na środku w partnerskim, różni ludzie róznie to interpretują.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 minutę temu, Arbogast napisał:

Z przełożenia widzę, że podchodzisz do relacji luźno, obawiasz się czy to może pójść w stronę czegoś poważnego.

 

 

Rozkład główny to potwierdza, przy 5 kielichów oczekujesz pocieszenia, chciałabyś czegoś poważniejsze Sąd, ale nie jesteś gotowa Pustelnik, niby Ci z nim dobrze, niby jest OK, ale jakoś uczucia się nie tworzą, chociaż w asie kielichów widać, że chcesz to pociągnąć dalej tylko nie możesz, ukrywasz to, że korespondujesz (flirtujesz) także z innymi, a As kielichów w zamiarach w połączeniu z 8 buław w ukryciu - może oznaczać, że ktoś inny też absorbuje Twoją uwagę i jest dla Ciebie ważny...

W kierunku związku, ale bardziej układu, Ty coś z tego masz, On coś z tego ma. Jest fascynacja, zauroczenie, ale i kalkulacja, jasne postawienie zasad.

 

 

On też nie do końca spójny, bo wnosi aktywność, widać, ze głównym motorem napędowym jego w stosunku do Ciebie jest tutaj pożądanie seksualne. W głowie Mag, więc do końca szczery to on nie jest, ale do potrafi łatwo żonglować słowem, wie co i kiedy powiedzieć. Przy asie buław jest Tobą oczarowany i ta nieszczerość to niekoniecznie złe zamiary, po prosto bajeruje - nie takich rzeczy, których facet nie powie kobiecie jak chce z nią sypiać. Uczuć tez nie ma, 7 buław widać, ze się broni przed uczuciem, w ukryciu masz tego wytłumaczenie 3 mieczy, ktoś go zranił, stąd i on pokazuje się chłodno w Królu Mieczy, a więc facecie zdystansowanym. Swoją drogą ciekawe połączenie Mieczowy i Mag... facet naprawdę świetnie bajeruje...

 

CO was łączy -

Paź monet często  mówi o dziecku, ale też jest to karta nowych doświadczeń, ten młodzian na rysunku patrzy na ten denar i idzie z nim w świat, chce eksplorować, poznawac.... Królowa kielichów mówi po prostu, że jest wam ze sobą dobrze, ale z Pozycji Cienia - jest jakas inna baba między wami. Zależy jak podchodzić do tej karty na środku w partnerskim, różni ludzie róznie to interpretują.

 

 

Nie, no innej baby nie ma ;) Jestem tego bardziej niż pewna,tym bardziej,ze to ja go stopuje. On by chciał,zebym byla z nim non stop. Co do uczuć,to są mimo wszystko z jego strony, no czuję to. Wg mnie ta 7 buław to jednak zazdrość.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Maestro
W dniu 4.05.2019 o 13:57, Inez2503 napisał:

Przełożenie Ksiezyc 9 kielichów Sąd - niepewnosc co do tego co będzie,poza tym widać udane spotkania i szansę na coś powaznego

 

Ja 

 

 

Wnosze 5 kielichów

Myśli Sąd

Serce Pustelnik

Pokazuję As kielichów

Ukrywam 8 buław

 

 

On

 

Wnosi As buław

Myśli Mag

Serce 7 buław

Pokazuje Krol Mieczy

Ukrywa 3 mieczy

 

 

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów

 

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet 

 

Ja wnosże rozczarowanie przeszłoscią, oczyszczam się, a w zasadzie oczysciłam z poprzedniej relacji, zaczynam o nim mysleć powąznie, w sercu jeszcze samotność,albo za duzo rozwazań,ale daję mu szansę. Co ukrywam?Chyba, ze za dużo się dzieje, poza tym jest mi z nim dobrze w łóżku.

On ma sporo zapału, jest mną zafascynowany, o czym mówi karta Maga, w sercu jest jakiś niepokój,albo inaczej: on jest zazdrosny o eksa...Pokazuje, ze jest racjonalnym męzczyzną, ukrywa jakiś ból...

 

Wspólna mówi pewnie o tym,ze wiele zalezy ode mnie,ze on ma do mnie uczucia (jest zakochany ),relacja idzie w kierunku zwiazku,takiego poważnego..

Mogę na razie zweryfikować w ten sposób, ze on się coraz mocniej angażuje, pokazuje się jako ten konkretny facet,który jak podejmie jakąś decyzję, to ją realizuje, mogę na niego liczyc, co do tego Maga i Asa buław, to wiadomo co :diabel1:,zresztą to facet :sark:.Ja go lubię, zależy mi ,ale nie czuję się zakochana, jest mi z nim dobrze.

W dniu 5.05.2019 o 12:44, Arbogast napisał:

Swoją drogą ciekawe połączenie Mieczowy i Mag... facet naprawdę świetnie bajeruje...

 

 

 

 

Kurcze, dziwne karty, ale ja jakoś od pierwszej chwili mu ufam, to nie ten typ faceta, który by zwodził kobietę,. stad dziwią mnie mocno te karty...hmmm..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
W dniu 4.05.2019 o 13:57, Inez2503 napisał:

Przełożenie Ksiezyc 9 kielichów Sąd  

ukrywasz przed nowym, że wciąż myslisz o eks i liczysz na jego pojawienie się na nowo w Twoim życiu

JA

Wnosze 5 kielichów - nie do końca wiesz, co robić, właściwie to wolałabyś być z kimś innym ale..

Myśli Sąd - jak z przełożenia

Serce Pustelnik - wiatr tu hula i trzaska oknami na widok obecnego

Pokazuję As kielichów - dajesz mu i sobie szansę, dlatego też wyżej 5 pucharów, bo nie wiesz czy może jednak coś z siebie wykrzesasz ;P

Ukrywam 8 buław - ukrywasz porywy namiętności, ale raczej nie do niego - bo wcześniej Pustelnik

 

ON

Wnosi As buław - inicjuje różne sytuacje, wciąż próbuje

Myśli Mag - wie,że jest atrakcyjnym facetem - ale tu bardziej: próbuje zaczarować rzeczywistość, przekonać Cię do siebie

Serce 7 buław - walczy o Ciebie z innymi facetami

Pokazuje Krol Mieczy - jest inteligentny, błyskotliwy i - i zraniony a na pewno jego ambicje są zranione, być może oczekuje od Ciebie znacznie więcej, co potwierdz niżej karta 3 mieczy

Ukrywa 3 mieczy - a tu widać, że i serce cierpi

 

 

Wspólna Paź monet Królowa Kielichów - będzie jakaś propozycja od niego na zacieśnienie związku, spodoba Ci się to, połechce twoje ego - ale też i da zadowolenie, sprawi przyjemność

 

W jakim kierunku pójdzie relacja 2 kielichów 10 monet 6 monet  - j.w., będzie jakaś propozycja...

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

czyli to jest jego kierunek Waszej relacji

bardzo zależy mu na Tobie, skoro pod skórą czuje że nie do końca jesteś z nim -  a mimo to zaproponował małżeństwo

liczy na to, że sprawi że pokochasz go tak mocno jak on Ciebie

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 minuty temu, Ava55 napisał:

czyli to jest jego kierunek Waszej relacji

bardzo zależy mu na Tobie, skoro pod skórą czuje że nie do końca jesteś z nim -  a mimo to zaproponował małżeństwo

liczy na to, że sprawi że pokochasz go tak mocno jak on Ciebie

 

Masz racje..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...