Skocz do zawartości

Makijaż permanentny


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki rozkład. Na jutro jestem umówiona na zabieg makijażu permanentnego brwi. Dzisiaj byłam ba konsultacji jutro zabieg.

 

Czy będę zadowolona z tego zabiegu/ makijażu który wykona mi ta Pani?

 

Cesarzowa III, 2 kielichy, królowa mieczy, 8 buław

 

Tak. W cesarzowej widzę radość i jej fachową pracę. Dwa kielichy to, że będę zadowolona z wykonania. Może królowa mieczy to moje krytyczne podejście? 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
19 minut temu, panna.marta napisał:

Cesarzowa III, 2 kielichy, królowa mieczy, 8 buław 

Cesarzowa jest kobieta pewna siebie, ładna i zadbana, w 2 kielichów widzę akceptacje i satysfakcje z powodu zmian. Królowa i 8 buław kojarzą mi się z tym, że będziesz wygłądać bardziej młodo... Więcej świeżości i dynamiki będzie na pewno w wyglądzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Będziesz zadowolona, Cesarzowa wygląda ładnie :) Królowa Mieczy według mnie może mówić, jak ktoś wcześniej pisał, że więcej nie powtórzysz zabiegu, ale karty całkiem spoko, a 2 Kielichy i 8 Buław są tu jak najbardziej pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Lianna napisał:

Będziesz zadowolona, Cesarzowa wygląda ładnie :) Królowa Mieczy według mnie może mówić, jak ktoś wcześniej pisał, że więcej nie powtórzysz zabiegu, ale karty całkiem spoko, a 2 Kielichy i 8 Buław są tu jak najbardziej pozytywne :)

Jeszcze musi być korekta po zabiegu głównym:D

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Cesarzowa to przede wszystkim inwestycja w urodę, piękno, wygląd, skórę, włosy itp

2 kielichów mówi o zadowolenie, to karta dobrej atmosfery, dobrego samopoczucia, zadowolenia, podobania się

Królowa mieczy - ta zmiana trochę wyostrzy Twój wyraz twarzy, królowa mieczy ma ostre rysy twarzy

8 buław - mówi tu o większej pewności siebie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość anhana
18 godzin temu, panna.marta napisał:

Jeszcze musi być korekta po zabiegu głównym:D

No wiem, ja jeszcze pomyślałam, że może się to słabo na skórze trzymać, więc efekty na przykład szybciej wyparują (8 buław) 

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Na pewno bedzie ładnie, bedziesz wyglądać bardzo atrakcyjnie. Mieczowa skojarzyła mi się z bólem, więc przez ból możesz nie wykonać poprawek (8bulaw).

Ja sobie robiłam i właśnie przez ból nie zdecydowałam się na poprawki.

U Ciebie mogą nie byc konieczne bo wyjdzie dokładnie w 2 pierwszych kartach,a  taki delikatny pernamentny też ma duży urok;)

Powodzenia

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Zabieg wyostrzy urodę ale tylko na początku, gdyż brwi sie złuszczają i jaśnieją o 50% stad niezbędna korekta po wygojeniu.

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

weryfikacja- karty pokazały wszystko idealnie krok po kroku.

 

Na początku jak zeszłam z fotela byłam zachwycona, a potem wyostrzyło się oko królowej mieczy, która wszystko wypatrzy i jest krytyczna.

Ogólnie jest ładnie, ale czekam aż to się wszystko wyłuszczy, wygoi, bo na razie podchodzę do tego krytycznie. 8 buław to moja chęć, aby to się wszystko szybciutko wyklarowało.  Zweryfikuję jeszcze dodatkowo przy efekcie końcowym za jakieś 4 tyg.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...