Jump to content

Staw, słońce


Guest Noa20

Recommended Posts

Guest Noa20

Znów po raz wtóry śnią mi się rodzinne strony, tym razem staw nieopodal domu rodzinnego, stałam w jakiejś odległości od niego , wsród drzew, spojrzałam do góry i z nieba zstąpiło Słońce, przybliżając się do mnie nieco zmalało i schłodniało/przybledło żeby nie poparzyć,  i musnęło lub pocałowalo mnie w prawą dłoń i chyba policzek, w dłoń na pewno.

Czułam się wtedy bardzo lekko, pamiętam że zdziwiło mnie nieco , że przyciemniało ale wiedziałam że gdyby tego nie zrobiło to by mnie mocno poparzyło .

 

I tu kompletnie nie mam pomysłu co do  interpretacji poza tym, że tęsknię za tymi moimi rodzinnymi stronami bardzo, słońce też odbieram pozytywnie , jako energię i witalność, staw spokojny jako pozytywne zrównoważone  emocje, drzewa jako dom i korzenie..

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Woda we śnie symbolizuje emocje, uczucia. Woda w stawie jest stała, z jednej strony to symbol stabilnych uczuć, albo opanowania siebie z drugiej jeśli chodzi o miłość lepszy przekaz ma kiedy we śnie pojawia się rzeka albo morze czy ocean, bo to pokazuje ciągłość uczuć i tym samym relacji.

Tutaj masz tzw. stop klatkę, uchwycony moment, nie wiadomo co będzie dalej ale na teraz jest dobrze :)  

Słońce i uczucie muśnięcia/pocałunku to informacja o szukaniu ciepłych uczuć - uczucia będą ale to dopiero początek, Uczucie będzie od kogoś kto jest albo daleko, albo na chwilę obecną nie osiągalny albo będzie nad Tobą w jakiś sposób wyżej /jak Słońce/ Wyżej zawodowo, czy społecznie, albo z doświadczeniem życiowym, więc to że się Tobą zainteresuje, będzie okazywać Ci uczucie może być dla Ciebie miłym ale jednak zaskoczeniem i trochę czasu upłynie zanim to zaakceptujesz, zanim się ze sobą dogadacie, poukładacie swoją relację. O tym mówi ten fragment snu=  "pamiętam że zdziwiło mnie nieco , że przyciemniało ale wiedziałam że gdyby tego nie zrobiło to by mnie mocno poparzyło" . 

Link to comment
Share on other sites

Guest Noa20
6 godzin temu, SooYoung napisał:

 

Słońce i uczucie muśnięcia/pocałunku to informacja o szukaniu ciepłych uczuć - uczucia będą ale to dopiero początek, Uczucie będzie od kogoś kto jest albo daleko, albo na chwilę obecną nie osiągalny albo będzie nad Tobą w jakiś sposób wyżej /jak Słońce/ Wyżej zawodowo, czy społecznie, albo z doświadczeniem życiowym, więc to że się Tobą zainteresuje, będzie okazywać Ci uczucie może być dla Ciebie miłym ale jednak zaskoczeniem i trochę czasu upłynie zanim to zaakceptujesz, zanim się ze sobą dogadacie, poukładacie swoją relację. 

No właśnie ktoś taki już się pojawił, dokładnie tak jak opisałaś, idealnie.

Tylko na tą chwilę stanęło to w miejscu bo rozwiązanie spraw mieszkaniowych  jest dla mnie priorytetem, a ta relacja mogłaby to w jakiś sposób zaburzyc, namieszac w moim planie działania, no i  tego w jakis sposób się obawiam.

O czym chyba właśnie informują te sny.

 

Dziękuję;)

Edited by Noa20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...