Skocz do zawartości

prosze o tlumaczenie snu


renate789

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjacielem bylam cztery lata,mieszkalismy razem.

Z jednej strony byl on dobrym czlowiekiem ,bardzo pomocnym ,opiekunczym ale z drugiej strony troche dziwnym, czesto ,na krotko odchodzil ,by znowuz skruszonym wracac.

To bylo nie do wytrzymania ,tak ,ze po czterech latach sie rozstalismy.

Po naszym rozstaniu ,chcial wrocic ,ale ja nie chcialam .

Wiedzialam ,ze jest zwiazany z inna.

Dwa lata po naszym rozstaniu rozchorowal sie bardzo ciezko i przed rokiem zmarl.

Od czasu jego smierci ,sni mi sie on w nocy,zawsze prawie taka sytuacja : on mieszka w innym mieszkaniu,spotykamy sie u niego,ja jestem smutna mam uczucie ,ze on mnie nie chce ,on jest spokojny ,czuje ,ze nie chce mnie opuscic ale dominuje nade mna ,ale daje mi uczucie ,ze mnie kocha .

Nie wiem jak moge to zrozumiec i dlaczego teraz po jego smierci mam takie sny.?

Prosze o przetlumaczenie mojego snu ,co to ma znaczyc.?

 

Serdecznei dziekuje !

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Maestro
W dniu 4.05.2019 o 22:12, renate789 napisał:

Z przyjacielem bylam cztery lata,mieszkalismy razem.

Z jednej strony byl on dobrym czlowiekiem ,bardzo pomocnym ,opiekunczym ale z drugiej strony troche dziwnym, czesto ,na krotko odchodzil ,by znowuz skruszonym wracac.

To bylo nie do wytrzymania ,tak ,ze po czterech latach sie rozstalismy.

Po naszym rozstaniu ,chcial wrocic ,ale ja nie chcialam .

Wiedzialam ,ze jest zwiazany z inna.

Dwa lata po naszym rozstaniu rozchorowal sie bardzo ciezko i przed rokiem zmarl.

Od czasu jego smierci ,sni mi sie on w nocy,zawsze prawie taka sytuacja : on mieszka w innym mieszkaniu,spotykamy sie u niego,ja jestem smutna mam uczucie ,ze on mnie nie chce ,on jest spokojny ,czuje ,ze nie chce mnie opuscic ale dominuje nade mna ,ale daje mi uczucie ,ze mnie kocha .

Nie wiem jak moge to zrozumiec i dlaczego teraz po jego smierci mam takie sny.?

Prosze o przetlumaczenie mojego snu ,co to ma znaczyc.?

 

Serdecznei dziekuje !

 

Myślę, że bardzo za nim tęsknisz i brakuje Ci go. Odwiedziny w jego mieszkaniu mają symbolizować próbę dowiedzenia się "co u niego", pragnienie kontaktu. Wydaje się, że ta relacja była bardzo trudna dla Ciebie, dużo Cię kosztowała i chyba nadal ma na Ciebie bardzo duży wpływ. Może nie do końca została przez Ciebie przerobiona, dlatego tak często o nim śnisz. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...