Skocz do zawartości

Kontakt na 2 tygodnie ZWERYFIKOWANY


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Krótkie i szybkie do weryfikacji po 2 tygodniach. 

 

Czy osoba Z skontaktuje się w ciągu 2 tygodni?

 

Sprawka+Koło Fortuny +Swiat+AS pucharow 

 

Dużo tych AW. Myślę, że tak, ale póki co jest gdy anie wszystkich za i przeciw. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie sądzę. Nie widzę tutaj kart kontaktu. Sprawka wręcz może mówić: dobrze Ci tak. 

Być może ta osoba gdzieś nieoczekiwanie wyjedzie. Oddali się. Koło I świat. 

W asie to ja widzę Twoje chciejstwo

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Moonmimka napisał:

Sprawka+Koło Fortuny +Swiat+AS pucharow 

Według mnie ta osoba jest pochłonięta jakimiś obowiązkami, sprawami. Może się teraz u niego dużo dziać ( Koło Fortuny). Może być tak, że będzie chciał się skontaktować bo na końcu ukazał się As Pucharów mówiący o tym, że skontaktować by się chciał ale tego nie zrobi z powodu wielu zajęć. Według mnie to koło fortuny może mówić o tym, że co chwile coś będzie mu wypadało nowego.. Co się wyjaśni jedno ( Świat) to znowu coś nowego wyniknie, jak w kalejdoskopie.  

Chęć kontaktu widzę w Asie Pucharów, ale nie uczyni tego z powodów wcześniej wymienionych.  

As Pucharów to jest generalnie coś palcem po wodzie pisane, czyli co z tego że są chęci  , jak nic z tego nie wynika. 

W moim odczuciu tak to będzie wyglądało.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Arbogast napisał:

W asie to ja widzę Twoje chciejstwo

No niezupełnie, bo pytanie nie jest na osobę stawiającą karty tylko na kogoś kto się ma odezwać.

To ta osoba wyszła w Asie Pucharów, jako strona chcąca kontaktu. Co prawda nie będzie kontaktu mimo chęci, bo poprzedzające karty mówią  o tym, że będzie pochłonięta jakimiś obowiązkami czy też sprawami,  które będą uniemożliwiały kontakt. 

Wszystko będzie się zmieniało jak w kalejdoskopie, co się jedno wyjaśni ( Świat) to znowu coś wyniknie. Uroki Koła Fortuny..

Ale wg mnie ten ktoś chęci ma bo As Pucharów 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie będzie kontaktu. W KF będzie dużo się działo, że nie będzie czasu na odezwanie się, choć chęci w Asie pucharów będą to na nich się skończy.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
5 godzin temu, Moonmimka napisał:

 

Sprawka+Koło Fortuny +Swiat+AS pucharow

Sprawka widzę jako efekty dotychczasowych działań i działania z tego wynikające, ktos bierze sprawy na logikę, tu może nastąpić sytuacja której sama się nie spodziewasz . Po 3 pierwszych kartach powiedziałabym że nie jako że 3 kartę traktuje jako kartę wyjściową 

ale po asie pucharów widzę jakąś szansę ale na nic poważnego.  Ogólnie karty pokazują koniec jednego etapu a początek czegoś innego dla Ciebie. 

 

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Gość User_
1 minutę temu, ThePhoenix napisał:

Sprawka widzę jako efekty dotychczasowych działań i działania z tego wynikające, ktos bierze sprawy na logikę, tu może nastąpić sytuacja której sama się nie spodziewasz . Po 3 pierwszych kartach powiedziałabym że nie ale po asie pucharów widzę jakąś szansę ale na nic poważnego.  Ogólnie karty pokazują koniec jednego etapu a początek drugiego dla Ciebie. 

 

Teraz troche widze, ze nagle sytuacje losowe wplyna na zmiane. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Ta osoba będzie unikać kontaktu, zasłaniać się obowiązkami albo wyjazdem.  Osoba Z jest zdystansowana wobec Ciebie.

As pucharów nie jest według mnie kartą na kontakt, choć daje nadzieję, jednak możesz pozostać bez odpowiedzi. 

 

13 godzin temu, Ziomal597 napisał:

No niezupełnie, bo pytanie nie jest na osobę stawiającą karty tylko na kogoś kto się ma odezwać.

 

Karty w odpowiedzi nie skupiają się tylko na osobie o którą pytamy, ale pokazują całą sytuację. Kiedy pytamy, co ktoś zrobi w naszym kierunku to tarot w odpowiedzi uwzględnia też i nasze zachowanie wobec kogoś, a nawet myśli dotyczące osoby o którą pytamy. Karty potrafią pokazać nie tylko to na co szukamy odpowiedzi, ponieważ tarot ma to do siebie że pisze opowieść, albo mówiąc po nowoczesnemu ;)  jest jak komiks. W dodatku tarot bardzo dobrze współgra z tym co się dzieje w Sieci Losu, a że sieć jest cały czas w ruchu to i  to co pokazują karty tarota nie jest do końca stałe.  Nie ma tutaj odpowiedzi tylko na tak czy nie, albo dotyczących jednego szczegółu, ponieważ jedna karta tarota może mieć aż 72 znaczeń /polecam dobre książki o tarocie np. Hajo Banzhafa/ stąd mamy często dokładniejszy opis sytuacji, szczególnie kiedy na odpowiedź zostaje wyjętych więcej niż jedna karta :) 

Wiadomo że nie każdy chce żeby mu się rozpisywać w interpretacji, albo chce żeby odpowiedzi były tylko takie jakie oczekuje ale nie zamykajmy kart tarota w sztywnym schemacie ich odczytywania. 

Chciałabym żebyśmy dążyli do dopracowania warsztatu tarotowego dotyczącego interpretacji/odczytu kart, ponieważ to bardzo wzbogaca i samego tarocistę i bardzo pomaga mu życiowo. Choć mam świadomość że to zajmuje czas i nie każdy może, czy chce się tym dokładniej zająć. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Gość User_

Tak z ciekawości W których kartach jest zdystansowanie? Świat to karta kontaktu dla mnie. Sprawka rozważanie czy odezwać się lub też nie. Koło to sprawy, które mogą wyniknąć z zewnątrz, ktore przekreśla kontakt. As pucharów to emocje, jakiś początek. Chciałbym, ale z rozsądku nie mogę. 

 

 

 

 

Edytowane przez User_
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Tu chodzi o karty w łączności, ty próbujesz ich teraz interpretować pojedynczo, bo wiadomo, chcesz pozytywnej odpowiedzi, ale:

Świat może wskazywać na kontakt, ale i na oddalenie, zamknięcie etapu

Koło może wskazywać na los, rozwój, czas, przypadek, ale również na oddalenie

Sprawie można tłumaczyć różnie, ale czasem też wskazuje na oddalenie i zimno 

Bierzemy wszystko razem - i kojarzy nam się brak kontaktu, chociaż w otoczeniu innych kart zinterpretowalibysmy to inaczej :)

Tu jeszcze ten As Kielichów - to emocje, ale nie aktywne, jak As Buław, a pasywne, wewnętrzne, nie powiązane z działaniem :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Świat jest karta zdradliwa. Owszem jest on niekiedy kontaktowy i oznacza sieć, Internet, portale społecznościowe itp czyli moze pokazac w jaki sposob nastapi kontakt, albo gdzie sie poznali ludzie, ale Świat to przede wszystkim otwarta przestrzeń, to odległość. 

Świat mówi o dokończeniu czegoś ale bardziej w znaczeniu: czy skończę studia? Świat- tak skończę I pójdę dalej w świat. 

 

Koło fortuny to karta losu... często mówi o wydarzeniach nieoczekiwanych, o rzeczach na które nie mamy wpływu, dzieją się one jakby niezależnie. Samo w sobie też kontaktu nie zapowiada. 

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że do 2 tyg nie będzie tego kontaktu. Może się to wydłużyć. Świat i koło one są moim zdaniem pozytywne, ale odciagaja w czasie. Kontakt możliwy, ale później.Pamiętam jak pytałam w lutym czy wylecze się z paskudnej grypy i były właśnie świat i koło. Myślałam sobie o jakie super karty na pewno zaraz ten koszmar się skończy a to już było może z 2 tyg po leczeniu. No i udało się, ale to się bardzo ciągnęło. Coś odpływa by przyszło nowe, ale koło to taka niewiadoma kiedy.

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Kontakt na 2 tygodnie ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...